BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 8 miesiąc temu #736626 przez Tośka27
Groszku Kochana nie martw sie tak jest na poczatku wiem co czujsz przechozilam to a ile Michas ma latek moja mialam 2 latka i 2 miesiace zanosila sie nie spala wolala tylko Mamusiu przez Sen i wogole tez plakalam masakra a musialam pracowac :( pamietam to jak dzis teraz ma 7,5 i szkola :D I Dumma jestem jak cholera Maz dzis tez ciagle jej mowi odwazna super dziewczynka az jestem w szoku :P jutro idzie ja zaprowadzic ja pojde po nia bo rano mi nie bardzo latac skoro on jest zrobie jej sniadanko zrobie do szkoly kanapeczki obiadek zrobie i pojde po Lalunie,z dnia na dzien Groszeczku Kochany bedzie OK
A dziewczynki ja tez mialam taka wizyte gratis jedna :D hihi :D cieszylam sie jak cholera mowie a co to tak gratis a lekarz mowi idz mi idz mi znamy sie wiec spoko :D w srode juz ide uffffffffff jak czekam mowie wam :D dzis zmoklam na meiscie ze ho ho ale musialam koniecznie cos na obiad i wloczki zakupic :P bo czas ucieka a mam tyle wplanie wydziergac :D
Paula widzisz dobrze jest nie martw sie musi byc OK
ja teraz pije kawke bez kolfeiny i dziergam caluje pa wszystkie laseczki Kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736650 przez P@ul@
Tośka no na szczęście jest ok, ciesze się. Ja sobie siedzę z mężem i jego bratem. Oni sobie drinkują a ja sobie do was piszę. Jutro chyba będę zamawiać pościel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736654 przez Agusiak
ja zamówiłam dziś rożek, ale już mnie głowa rozbolała od przeglądania stron.
Mam nadzieję że w tym tygodniu to poprzychodzi.
Chciałabym jeszcze skoczyć do Ikei mam na liście parę rzeczy stamtąd, no a potem już zostaną apteczne tematy i jakieś koszule dla mnie do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736660 przez Tośka27
No i imi zostalo jakies majty jeszcxze bo ja nie kupuje jednorazowych tylko normalne jak bedzie trzeb aprzepiore albo dam mezowi a w sumie i biore na zmiane. Zostalo mi wlasnie cos do mycia pod pachy do higieny imntymnej cos kremik do trwarzy :P i chyba wsio :D
A Maluszkowi wozek lozeczko posciel smoczek wanienka najdrozsze na Koncu bo niestety nie mamy tyle kasy z ubezpieczen pojdzie na to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736662 przez nuśka09
Paula cieszę się że u Ciebie w porządku:) a lekarz świetny że takie gratisy daje :)
Toska gratuluję udanego pierwszego dnia w szkole :)

a mi się straaaasznie spać chcę, ostatnio to czuję się jak na początku ciąży z tym spaniem :P śpię do 11-12 a o 19 już jestem śpiąca.I mam straszną ochotę na czekoladę...ale staram się nie jeść za dużo ;)

Agusiak a co ciekawego w ikei kupujesz ?:) ja też planuję jechać ale raczej przed porodem nie zdążymy. najwyżej pojedziemy w listopadzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736665 przez P@ul@
No mi już dużo nie zostało do kupienia. Właściwie to pościel i pokrowiec na przewijak (ale to rodzice kupią), no i to co my musimy kupić to butelki, coś do pępka dla dzidzi i tantuum rosa dla mnie, a i jeszcze staniki do karmienia a tak to wszystko już chyba mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736667 przez Agusiak
nusia na pewno mam na liście pokrycia na przewijak, pudełka na drobiazgi, jakiś ręcznik kąpielowy z kapturkiem i może jakiegoś pluszaka czy miękką grzechotkę, a rozejrzeć chcę się też za lampką no i zobaczymy co tam jeszcze ciekawego mają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736668 przez Groszek
Wizyta gratisowa też się zdarzała ;) a z badaniami to jakiś cud albo pomyłka, zawsze normalnie płaciłam :)
W czwartek biorę się za zakupy i pranie :) Majciochy jednorazowe kupuje bo wygodne hihi :)
Jutro kolejny dzień przedszkola, mam nadzieję że plamy znowu nie dam :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736669 przez P@ul@
Aaaa, nie mam jeszcze termometru, ale na dobry na razie brak kasy, a nie chcę jakiegoś byle jakiego kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736672 przez Agusiak
A w rossmanie są takie fajne malusie kosmetyki, szampony, dezodoranty, płyny pod prysznic, w sam raz na weekendowy wypad czy kilkudniowy pobyt w szpitalu.
U nas się to super sprawdziło bo nie musiałam brać do szpitala wielkich butelek czy opakowań kosmetyków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736676 przez nuśka09
Agusiakja za tą lampką planuję jechać, też chciałam pudełka na drobiazgi ale niedaleko siebie mam fajny sklep z rzeczami do domu i liczą jeszcze dojazd do ikei to bardziej mi się tu opłaca ;)a dostałam właśnie ich nowy katalog i tak jakoś nic nie ma co by mnie zainteresowało, po za kilkoma pierdółkami :P

mi do kupienia została jeszcze ta pościel no ale to babcia, biustonosz do karmienia i zastanawiam się co do wanienki kupić...czy taką gąbkę czy leżaczek :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736677 przez P@ul@
Agusiak napisał:

A w rossmanie są takie fajne malusie kosmetyki, szampony, dezodoranty, płyny pod prysznic, w sam raz na weekendowy wypad czy kilkudniowy pobyt w szpitalu.
U nas się to super sprawdziło bo nie musiałam brać do szpitala wielkich butelek czy opakowań kosmetyków.


Dokładnie. Ja kupiłam sobie taki żel pod prysznic, żel do higieny intymnej, szampon i żel do rąk taki antybakteryjny i nawet taką małą pastę do zębów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736679 przez P@ul@
O właśnie, leżaczek do wanienki jeszcze. My kupujemy leżaczek, nie gąbkę, bo u mojego brata się to nie sprawdziło, a wiem, że ten leżaczek (foczka) to super sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736680 przez nuśka09
ja właśnie też planuję kupić te miniaturki do szpitala żeby to od razu do torby teraz spakować :) jeszcze są takie puste małe buteleczki gdzie można sobie swoje kosmetyki przelać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736685 przez nuśka09
Paula no ja właśnie mam dylemat bo mama zawsze używała tych gąbek i sprawdziły się a znowu koleżanka jedna zachwala foczkę a jeszcze jedna używała tylko pieluchy flanelowej bo jej mała ani gąbki ani foczki nie chciała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl