BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 1 tydzień temu #879922 przez P@ul@
Ooo, takiej jeszcze nie jadła, ale ja nie muszę kombinować, bo wypija butle bez mrugnięcia okiem :) Bez względu na smak.

Mała chce mnie chyba wykończyć. Cały czas chciałaby być prowadzana za rączki, już mi kręgosłup wysiada...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #879938 przez Kasiaa
Hej:)

My dziś łozeczko obniżyliśmy bo strach Wojtka zostawic. Tak się kręci przekręca i za szczebelki chwyta wiec nie wiadomo czy juz niedługo sie nie podniesie...

PAULA super ze zakupki dla Agaty udaly się:)

TOŚKA mój Wojtek je tak .. rano ok 9 kaszka mleczna manna tradycyjna, lub kaszka ryżowa np gruszkowa+ kleik ryzowy zeby gęsciejsza byla i łyżeczką jemy, póżniej godz.11 mleko mm 60-90 ml, ok 13 obiadek sloiczek 190, godz 15 - 60ml mm, ok 17 ostatnio deserek mleczny owoce leśne z jogurtem naturalnym 190ml lub jogurt bobovity lub nestle , na noc po kapieli ok 20 200ml, noc ok 1-2 100- 150ml mm, ok 5-6 90ml mm.

Wojtek nie może jeśc kaszek kukurydzianych czy nic co ma kukurydzę bo zaraz ma uczulenie na na ciałku :/

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879940 przez nuśka09
hej kochane :)
My ostatnio też sporo rzeczy kupiliśmy :P Maksiowi ciuszki, sobie i D. też coś sobie wybrał :P A byłam na lumpkach i udało mi się kupić Szczeniaczka uczniaczka z fisher price za 10zł!! :P tylko że w wersji angielskiej :P Ale to fajnie niech się uczy :p hehehe :D
Jutro wybieramy się do księdza chrzest zaklepać na 8.06. I tu się pojawia głupia sprawa przez tą całą sytuację z Mama a po drodze jeszcze urodziny mojej siostry i dzień matki ;/ i nie wiem jak się zachować...no pasuje mi zadzwonić;/
W czwartek wybieramy się do rodziny D. :) mam nadzieję że trochę sobie oddychniemy i nie pokłócę się z teściową o Maksa;)
A co do Maksia nadal budzi mi się w nocy z krzykiem- tylko z piątku na sobotę spał ładnie;/
Nie mam pojęcia przez co to bo zębów nie widać...
Paulamoże kup dla Agatki takie szelki to nie będziesz się musiała schylać :Phttp://allegro.pl/listing/listing.php?string=szelki+do+nauki+chodzenia&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y
Kasiaczekamy na zdjęcia :) ja też myślałam nad takim jeździkiem ;)ale moje dziecko pewnie by nie siedziało na tym za długo bo musiałby coś przy tym majstrować, on już w bujaczku nie usiedzi długo bo wciska sobie wibracje, próbuje się odpiąć itp :P póki co mamy fajną ciuchcię do nauki chodzenia taki pchacz no ale na to jeszcze za wcześnie na razie Maks ją wywraca i bawi się kółkami :P
Dobrej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879947 przez Kasiaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mój Szkrab:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879964 przez P@ul@
ale super fotki :) u nas na placu zabaw huśtawki mają popsute zapięcia i sadzam małą tyłem po przodu, ale z tyłu ją trzymam bo nie ma wtedy oparcia w razie co...

A co do tych szelek, to myślałam nad tym, ale to też trzeba się schylać, więc chyba sobie odpuszczę. Już wystarczy że w chodziku chodzi to już wystarczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #879998 przez Tośka27
JAkie Bystre te Wasze Maluchy teraz Moj Okazuje sie byc leniuszkiem a taki szybki by wczesniej :P Kasiu przeslodki Wojtulek jest ale drobniusi ogolnie :P to tez widze ze nie masz tak ile wypije ( ah= jakie meczko pije) ? u nas jak zrobie 120 to chce wiecej ale juz jak dorobie nie tknie wogole jak mu sie zbuzzi wyjmie butle juz koniec nie tknie krzyk tylko i smok.Jak zrobie 150 to nie wypija ech sama nie wiem c orobic mamy mleko beblon pronutra 70zl 1200 troche sporo jak na nasza kieszen :( ale aby rosl zdrowo.
Paula to Agacia juz smiga w chodziku wow moj wczoraj dosta od nas krzeselko i uradowany ze jezdzimy z nim po pokojach :P
U nas dzis ladniejsza pogoda pospaceruje dzis cos mi nogi puchna czesto az czuje mrowienie,
A JAKIE MACIE SMOKI JA DAJE MLECZKO Z 3 AVENT PHILIPSA I MAM WRAZENIE ZE W NOCY ZA SZYBKO MU LECI JAK DAM DWOJKE TO ZNOWU AZ SIE SPOCI NIE WIEM CO ROBIC MAM TE ANTYKOLKOWE PO 30ZL SMOCZKI A WY JAKIE MACIE ZASTANWIAAM SIE CZY NEI ZMIENIC MOZE BYO BY MU LZEJ ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880005 przez Kasiaa
Toska mój ma tak samo nigdy nie moge utrafic ile zje akurat... czasami zrobie za duzo a czasami za mało a jak dorobie to juz nie chce ... pije bebilon pronutra to co Twój Alanek i teraz w makro jest promocje 1200 za 56 zl my dwa opakowania kupiliśmy.
No sporo ogólne kosztuje to mleko i idzie strasznie szybko... Ale najważniejsze ze mu odpowiada:) My w wiekszosco robimy kaszki na tym własnie mleku...

Nusia u nas tez co noc marudzenie straszne kręcenie i placz;/ dzis dostał ibum na noc o 20 a już o 23 zaczynał się krecic i marudzić i budzil sie tak co 10 min do 1 a pózniej dałam mu camille i ok 2 mleko i spał do 5 pózniej znowu kręcenie i płacz . To wszystko przez zęby... ;/

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880068 przez P@ul@
ale macie przeboje z tym jedzeniem :) Ja zawsze daje małej tyle samo o danych porach i jak już zostawi to bardzo malutko. A jeśli chodzi o mleko, to przeszłam z małą na bebiko bo jest dużo tańsze, a mała i tak wypija tylko 240 kaszki na mleku a tak to pije te mleczne, co się na wodzie robi.

Tośka mała dostała chodzik od dziadków na zająca i teraz to już ciężko za nią nadążyć, więc ma ograniczony w min pobyt bo wtedy nic nie mogę zrobić tylko za nią latam. Dostała też huśtawkę taką którą można powiesić na dworze i w domu i na razie wieszamy w futrynie w domu a na lato zaniesiemy na działkę :) Uwielbia się w niej huśtać. A krzesełko, to takie do karmienia, tak? Agacie kupiliśmy na imieniny (w lutym) i też jej się pyszczek cieszy jak ją wsadzę i jadę z pokoju do kuchni :)

Pocieszne te nasze maluszki.

Agacie już ładnie ząbek rośnie, coraz bardziej go widać, a pewnie na dniach drugi wyjdzie bo już go bardzo czuć pod dziąsełkiem. Mam nadzieję, że zaczną jej wychodzić powoli te ząbki, bo chyba faktycznie późno się za to wzięła... Mojej znajomej syn ma 10 miesięcy i 10 zębów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880133 przez Tośka27
Paula dobrze ze zabki wychodza pozno zdrowsze beda Corce Mojej wychodzily pozno i ma ladne zabki :D
A co do mleka sama nie wiem czy powinnam zmienic bo skoro tak malo pije moze nie smakuje.
A widzisz Paula U Cb kaszki pije a w jaki sposob podajesz te plynne kaszki jak je rozcienczasz by przeszly przez SMoka. A hustawke tez kupilismy na futryne narazie pozniej tez na dzialke :D u nas wszystko MY SAMI NAM NIKT nic nie kupil.wiec co miesiac rozkladamy by cos zakupic dzieciomaczkom by sie cieszyly.
KAsiu dziekuje juz dalam znac bratowej moze nam kupi u mnie nie ma sklepu tego ponad 50 km jest . A co do mleczka to tez chcialam by bylo najlepsze. A co do kaszek t o nie wszystkie chyba sie na mlecczku robi my tez tak robimy jak nie chce pic mleka to robimy kaszki na mleku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880141 przez P@ul@
tośka ja mam butelki i smoczki z MAM baby. Smoczek mam nr 3 i spokojnie przez niego przechodzi kaszka, jak mała piła mleko samo to przez smoczek 2. A kaszkę robię tak- jak na wodzie to np na 150 ml wody daje 5 miarek (takich od mleka bebilon) kaszki, wtedy spokojnie przejdzie przez smoczek. a jak na mleku robię to jak daje 240 ml mleka to wiadomo, mleko jak powinno być, czyli 8 miarek i do tego 6-7 miarek kaszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #880232 przez Elusia
Hej kochane, ja już opadam z sił :( byłam dzisiaj u pediatry, bo Ignaś w dzień, w porze drzemek jest nie do zniesienia, płacze, gryzie rączki, denerwuje się, wpada w szał i nie może zasnąć :( nie pomaga żel na dziąsełka, ani czopek, ani nawet cyc (zaczęłam mu dawać nawet jeśli pół godziny wcześniej się objadł- bo to koszmar jakiś!). Dochodzi do tego, że zasypia wycieńczony z płaczu :( żadna pozycja noszenia go, lulania, czy w łóżeczku- nic mu nie odpowiada :( Już nawet pomyślałam, że coś mu dolega skoro, ciągle jest śpiący w dzień, nie może spać i takie histerie przy tym. Okazało się, że jednak tak mocno przechodzi ząbkowanie! :ohmy: i to wcale nie o cyca tak się darł, bo dopiero jak już mega wycieńczony to weźmie do buzi, obje się i czasem zaśnie, a czasem nawet i nie :( Jeszcze pediatra obejrzała ząbki i powiedziała, że minie sporo czasu zanim ząbki wyjdą :ohmy: dostanę na łeb, uwierzcie mi :( przepisała jakieś czopki homeopatyczne na niepokój u niemowląt i mam przez 4 dni podawać, zobaczymy... trzymajcie kciuki, że to coś da...

Nusia U nas też nie ma opuchnięcia na tych dziąsłach, a boli go tak jakby go ze skóry co najmniej obdzierali :( w nocy, też śpi niespokojnie i budzi się z płaczem :( Fajnie Twój Maksiu już raczkuje :) jest przeuroczy :) a uczniaczek super sprawa, fajnie że tak tanio nabyłaś :)
Kasia Ale cudny Wojtuś! :laugh: oby ząbki kolejne szybko wyszły, bo widzę że też nieciekawie zaczyna przechodzić ząbkowanie.
Paula Tylko pozazdrościć że Agatka tak ładnie je i że tylko jedną noc mieliście z głowy i już jest ząbek :)
Kochane spokojnych nocy wam życzę :kiss: Przepraszam że jestem tutaj tak z doskoku tylko ale po prostu ja nie mam już na nic siły... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #880764 przez nuśka09
hej kochane ;)
Elusiato może u nas też te ząbki :unsure: bo sytuacja wygląda podobnie, dziś w nocy to Maks budził się co godzinę a od 3 do 5 cały czas płakał, dałam mu Ibufen i posmarowałam dziąsła i w końcu padł. Zwariować można;/
KasiaWojtuś cudny! Jakie już włoski ma długie! :) super chłopak :) mamy takiego samego bodziaka ;P
Paulaale ładnie Agatka je! mój Maks to połowę z tego zjada :P
rano dostaję kaszkę 150ml ok 8-9 potem ok 11-12 cyc albo owocki(ok 120g ) potem obiadek ok 200ml po południu cyc lub owocek zależy co zje przed południem i przed spaniem ok 150ml mleka z kaszką. W nocy budzi się raz lub dwa do jedzenie i jeszcze ok 5-6 rano zje cyca. W ciągu dnia jeszcze zje kilka chrupek kukurydzianych albo memla wafelka ryżowego i jak jest ciepło to soczek lub herbatka. A te smoczki które do kaszki używasz ile mają dziurek? i kaszka gęsta bardzo jest?

My jutro wyjeżdżamy, przerażona jestem tą podróżą bo o 8 rano jedziemy i ok 15 będziemy na miejscu. Mały jeszcze tak długo nie jechał...w ogóle nie wiem jak z posiłkami będzie w autobusie... trzymajcie kciuki żebym to jakoś ogarnęła a Maksiu ze mną współpracował :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #880766 przez nuśka09
a i jeszcze pytanie z innej beczki do mam dziewczynek :) Jest któraś z Was zainteresowana kupnem sukienek wizytowych rozm 74?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #880935 przez P@ul@
nuśka nasz smoczek ma 1 dziurkę, a kaszka na pół płynna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #881016 przez Tośka27
hEY kOCHANE ja jakas zalatana ostatnio ciagle cos jeszcze z Moim Mezulem sie pozarlam to juz wogole masakra byla,.Ale juz pomalu jest OK
Potrzebuje Pomocy 19 mam na wizyte do Lekarza i chce zabezpieczyc pomimo ze z Mezem tulimy sie :P raz na miesiac a moze jak jest ok ze 3 to i tak chce zabezpi. po cesarce bd spokojniejsza,i nie wiem czy wybrac Tablety po ktorych tyje jak Swinia powaznie czy wkladke jakas mam obawy co doekladki nigdy nie mialam i sie denerwuje jaka podjac decyzje oczewiscie Maz mi w tym nie pomoze.Nie dlugo bd bez dochodow Z Meza nie latwo sie bd utrzymac z Powody sporych rat. I myslalam ze wkladke zaplace raz i mam na 3 lata np a tu tabletki co miesiac.POwiedzcie co myslicie o TYm
A co do Dzieci to martwi mnie to ze Synus malo pije mleczka.Usypiamy go po 20 jak sie zmuli popije mleczka a pozniej w nocy do rana 2-3x tylko je i to malo budzi sie do jedzenia ale je malo.nad ranem jak np dzis pobudka 5:30 i juz nie tknal a na spiacego zje.i jak daje kaszke lyzeczka tez nie chce dalam danonka bo nie wiedzialam co codziennie nie dam mu parowki z bulka wczoraj sprobowal ppasztecik drobiowy bo ile moze jesc sucha bulke luz z maslem nic nie bylo zadowolony wcinal. Soczkow mi tez nie pije tylko herbatki te granulowane,i to tez nie duzo pije na dzien nawet 60 ml nie wypije czyli pol mojej butelki aventa,kupilismy duza butelke avent do mleczka a jak on polowy nie pije dospalismy mlecznej kaszki manny nestle jadl ale tez 120ml i dosc. :( zastanawiam sie czym ja mam go juz karmic jak zje obiadek z 60ml tego obiadku albo i mniej to zaraz jest glodny i domaga sie czego ale juz nie wiemy sami czego raz mleko raz kaszka i wiekszosc idzie do zlewu do kosza :( ma tyle rodzai kaszek wczesnie jlubil teraz nie wiem c osie dzieje, obiadki to powiem wam ze tez kombinuje jak dalabym sloik to by wciagnal caly ten maly oczewiscie. :P na dzialke zabralam dalam i zjadl smacznie. wola juz fajnie dada mama baba bleee agaaa cudak Kochany piescioch NASZ alee z tym jedzeniem az sie boje ze bd kombinator jak Corcia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl