BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #581985 przez Zuzu19
Pani P podobno każda kobieta nawet w kolejnej ciąży czuję się jak nowicjuszka :silly:
Ja pamiętam jak rok temu też mnie bolały piersi, sutki, miałam dziwny posmak taki metaliczny na języku, ciągle mogłam pić i dalej czułam pragnienie, no i odrzuciło mnie od papierosów. :silly: I jak z domu wychodziłam to myślałam czy dojadę do pracy bez silnego parcia na siusiu :silly: Idzie się przyzwyczaić :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582111 przez JustynaNL
Witam się i ja :) jestem juz mama 10miesiecznej dziewczynki i spodziewam się kolejnej pociechy. Termin z kalkulatorów przypada na koniec października/początek listopada, ale postanowiłam dopisać się tutaj bo więcej na to wskazuje, ze będzie listopad. Do lekarza wybieram się na dniach, będzie to dla mnie nowość bo pierwsza ciążę przechodziłam w Holandii. Postaram się w miarę się udzielać o ile moja Mala mi na to pozwoli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582118 przez klauduska89
Jak fajnie że są już Listopadówki :) Ja jestem sierpnióweczkę :) i tak niedawno się dowiedziałam że jestem w ciąży a tu już prawie piąty miesiąc :) Dużo zdrówka i pozytywnych emocji wam życzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582180 przez nefretete666
Hej dziewczyny bardzo fajnie ze sie odzywacie w grupie zawsze razniej:)
JUstyna NL a teraz tez bedziesz rodzila w Holandii?opowiedz cos o tamtejszym prowadzenmiu ciazy:)
U mnie to w sumie wlaczyla sie sennosc,lekki bol piersi i to by bylo na tyle:) w 1 ciazy tez takie objawy tylko mialam.Justyna NL ja mam synka ktory ma 12 mies:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582566 przez JustynaNL
Druga ciąża juz w Polsce wiec lekka nowość :) wizyta juz umówiona na następna środę. Dobrze, ze ktoś się wykruszyl bo tak to na koniec kwietnia kolejki. Dobrze, ze mój lekarz ma też prywatnie to na badania wyśle do swojej kliniki i będzie szybciej.
Co do holenderskiej opieki to podobna jak w uk, dopiero od 10 tygodnia jest się pod opieka położnej, która bada tylko ciśnienie i tetno płodu, podobnie przy porodzie, wszystko naturalnie w swoim czasie, gorzej jak organizm nie chce działać jak ich wytyczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582615 przez pani_p
Witam się ze wszystkimi, z którymi się jeszcze nie przywitałam :D

Nefretete no to rzeczywiście leciutkie masz dolegliwości, nic tylko się cieszyć.

Ja to bym była niespokojna całą ciążę przy takiej opiece jaką opisujecie, ale pewnie tamtejsze kobiety są do tego przyzwyczajone pewnie.

Ja jutro idę do lekarza po skierowanie na te wszystkie badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582690 przez nefretete666
PaniP ja tez jestem niespokojna...U nas wizyta z polozna w 13tyg dopiero. Justynko a u was drugi bobas planowany był czy sie przytrafiło?(jesli oczywiscie moge zapytac)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582784 przez JustynaNL
Planowany :) tak żeby dużej różnicy nie było i można było szybciej wyjść z pieluch :D Maz najpierw chciał trafić na grudzień potem na początek 2014 a wyszedł listopad :P w np to fakt przyzwyczajeni do takiej opieki, no i mi tam ona nie przeszkadzała bo ciaze znosilam dobrze tylko gorzej z porodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582905 przez nefretete666
No to tak jak u nas:) Tez mamy zamiar za jednym zamachem z pieluch wyjsc:) Ja przezwyczajona nie jestem bo pierwsza ciaze w polsce przechodzilam.A jak Justynko sie czujesz? I suwaczek zrob:) Druga kolezanka nasza nowa czemu sie nie odzywa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582982 przez JustynaNL
Zrobię nawet dwa :) jeden Małej i jeden Fasolki jak juz tylko będę wiedzieć ile Ona tak naprawdę ma. Bo u mnie cykl dosyć krótki i ciężko to stwierdzić kalkulatorami więc wole jak gin na usg określi. No i muszę to zrobić na kompie męża bo większość pisze z telefonu :) bo maz pracuje na łapki wiec dostęp ograniczony a tel zawsze przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582985 przez JustynaNL
co do odczuć w tej ciąży to dużo lepiej niż poprzednio. Z Mala pierwszy miesiąc ciągle z lekkimi mdlosciami, ale bez wymiotów a teraz jedynie ciągły głód i czasami mdlosci przy przebudzeniu się w nocy, ale to z głodu :) jedynie co mnie meczy to ciężkość po zjedzeniu, najchętniej po bym się położyła i spala :) ale Mala mamie nie pozwala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583017 przez Zuzu19
Justyna jak się zyje w Holandi? To prawda,ze nie znosza tam Polakow? Moj partner dostal tam propozycję pracy i raczej się tam przeprowadzimy po ślubie czyli 13.09.13 piatek o godz 13 ha ha :P

Ja się panicznie boje pobierania krwii jak robilam badania kontrolne to juz kilka dni wczesniej panikowalam :P

Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583068 przez nefretete666
Zuzu ja mam kilku znajomych w Holandii i nie slyszalam nigdy takich opini ze tam polakow nie lubia.Czesciej polacy sa wrogo nastawieni do innych narodowosci widze to u siebie w UK.Anglicy np lubia polakow a ci za to obrzucaja ich blotem, tak samo czarnoskorych czy narody arabskie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583131 przez JustynaNL
Sami Holendrzy nie są raczej wrogo nastawieni bo to oni maja zakłady pracy, w których później my pracujemy i pozwalamy im zarabiać :) ale gorzej z przyjezdnymi typu Turcy, Murzyni czy też Marokańcy bo Ci to do pracy się nie garna, ale jak juz Polak pracuje to niby im robotę zabrał. Ogólnie są oni nastawieni negatywnie do wszystkich tylko nie do swoich czyt. Muzułmanów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583240 przez Zuzu19
aaach to super, cieszę się,że jednak Polacy nie są tak źle odbierani jak się słyszy :)

Wybrałście witaminy jakie bd przyjmowac w czasie ciąży? ja brałam femibion natal :)
Smarujecie już brzuchy dziewczyny?? :) Mi smarowanie niewiele pomogło ale wiedziałam ,że zrobiłam wszystko aby uniknąć... rozstępów :X


:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl