BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706973 przez małopolanka
a to komplet który pokazywałam na fb już wcześniej tylko tym razem ze sweterkiem i skarpetkami ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706974 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707055 przez natB
Małopolanka cudne te ciuszki :D
P.S. tylko my tak szalejemy :P? reszta śpiiii??? :P

ja też dzisiaj znowu zaszalałam :D, ale wiecie, co pobyt w mieście tak na mnie działa :D chodzę ciągle do sklepów :P... ale od jutra stopuje... wzbogaciłam się o 6 bodziaków, bluzę, spodenki, 2 śpioszki :D... na razie przejrzę wszystko, co mam i ewentualnie dokupię... na pewno rajstopki, bo mam tylko 4 pary :)

A mamuśka kupiła sobie trampeczki :D a co:D robię takie maratony, że muszę mieć wygodne buty... padam już dzisiaj kochane na twarz :)

Spadam z psem na spacer i do łóżeczka... jutro znowu pobudka o 7 i spacer z psem eh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707277 przez agnieszkazst
Dziewczyny, wklejam cudny filmik - pewien Tatuś każdego dnia przez pierwszy rok życia swego Synka uwieczniał na kamerze jedną sekundę. Filmik trwa niecałe 7 minut i jest po prostu przepiękny :) Obejrzyjcie :) vimeo.com/69986655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707289 przez agnieszkazst
Małopolanka ciuszki super :) do mnie wczoraj przyszła paczuszka z zamówionymi śpioszkami z tygryskiem ( allegro.pl/disney-bajecznie-kolorowy-paj...-62-i3353830553.html są cuuuuudowne) i 2 bodziakami :) I tak jak NatB teraz też muszę sobie pospisywac ile czego mam i ewentualnie później jeszcze coś dokupic - jak na razie na początek już raczej powinno wystarczyć :D W sierpniu zacznę się rozglądać za łóżeczkiem, choć już swój typ mam :) podobają mi się łożeczka Klupś :) ale kto wie może jeszcze mnie jakieś inne zachwyci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707308 przez JustynaNL
Witamy się porannie i pochmurnie. Miało być coraz cieplej, ale na wschodzie jakoś tak coraz zimniej. Jeszcze deszczu tylko brakuje, z drugiej strony dobrze bo lżej się funkcjonuje, tylko z dzieckiem nie wiadomo gdzie iść żeby się nie nudziło. Wszystkie tak piszecie o tych zakupach a ja to nawet nie zaczęłam. Nie wiem czy to z powodu drugiego dziecka tzn że wiem, ze jeszcze mam czas czy z powodu męża, który chyba stwierdził, ze na razie nic nie potrzebujemy albo lepiej, że wogole nie potrzebujemy. Łóżeczko mam niby po starszej, ale też jest po kimś i ma tylko jeden poziom a jakoś nie widzi mi się z moim 1,6m schylać się ciągle po Mala. Zresztą starsza jeszcze w nim powinna spać tyle, ze jakieś za wąskie dla Niej wiec i tak trzeba jej kupić większe dla starszych dzieci. Z wózkiem dylemat straszny bo Starsza będzie miała 1,5roku i wątpię, ze na dluzsza trasę będzie chciała iść pieszo. Maz mówi, ze wózka nie potzrebujemy tylko jak mam wyjść z dwójka dzieci na spacer jak on będzie na siłowni lub uczelni. Wiadomo fotelik do samochodu kupimy bo jeździmy często i wszędzie tylko gdzie mam go nosic/zamontowac jak będę miała Starsza w spacerówce, chyba pod pache bede brać. Z ubrankami też juz pisałam, że po Starszej mam, dziedziczone jeszcze po kilku dzieciach wiec raczej mało się nadaje chyba, że te nowe kupywane na Nią i dostane trochę nowych lub mało używanych po Corce Męża, która się w maju rodziła. No i wiadomo, ze sezonowo znowu się wszystko nie pokryje wiec chyba po porodzie będę wiedziała czego brakuje i trzeba będzie dokupić. Ogolnie to nawet się za bardzo nie rozglądam bo chyba przed samym porodem będę się zbierać. Łącznie z torba do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707329 przez [email protected]
hej
fajne ciuszki kopiliście ja jeszcze nic nie kupowałam na ta chwilę nawet sił nie mam gdzieś po sklepach łazić pogoda mnie dobija.
Wczoraj byłam u gin zapisałam się na usg ciekawe czy dowiemy się czy dziewczynka czy chłopiec. Moja córka mówi że by chciała pójść na usg bo chciała by zobaczyć niuńkę tak nazywa dzidziusia.
Wczoraj mój mąż miał wolne więc zmobilizowałam go aby łazienkę wyczyścił a dziś powiedział że jak będzie miał wolne to za kuchnię sie weźmie szok. Jaki chetny do pomocy
dziś muszę wybrać sie do apteki bo recepty leżą a leki mi się kończą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707372 przez małopolanka
Nick: Imię: Wiek: Która ciąża: Przybliżona data porodu: Płeć: Proponowane imiona:
Małopolanka Sylwia 24, 1-sza, 9 listopada, chłopiec, Kamil,
Pani P Klaudia 23, 1-sza, 7 listopada, nieznana, Zuzanna,Kacper,Ksawery
Suzi001 Monika 25, 1-sza, 7 listopada, dziewczynka, Natalia
Wielomama Ania, 3-cia, 3/15 listopada, dziewczynka, Oliwia
Agnieszkazst Agnieszka 29,1-sza, 6/7 listopada, chłopiec, Emanuel,
Cortezia Fabiola 24, 1-sza, 18 listopada, dziewczynka,
Nat B Natalia, 25, 1-sza, 11 listopad, chłopiec, Władysław
Nefretete666 Agata 23, 2-ga, 7 listopada, chłopiec,
Asiulek2706, Joanna, 28, 1-sza, 27 listopad, dziewczynka, Alicja
Brunetka,Sylwia, 29, 1-sza, 14 listopada, dziewczynka, Amelia
Oki222,Kinga,29 , 1-sza, 1-4 listopad,chłopiec ,Mateusz,
Ellie,Zuza, 28lat, , 1-sza , 9 listopad., nieznana
monikaplociennik.29 lat, Monika,2-ga, 30 listopada, nieznana
JustynaNl,Justyna, 2-ga, 2/4 listopada, dziewczynka, imienia brak
Dzidostwo,Olga,22, 2-ga,22 listopad,chłopiec, Jakub
Psotka,Dorota,29, 1-sza, 7 listopada, chłopiec,Tymon
Gravity,Ula,4-ta,21 listopada, córka, Jessica
Koliberek,Daria, 1-sza, 22 listopada,córka
Baksik6661,Sandra,22, 2-ga,27 listopada,córka, Julia,Laura

Kolejka do porodu ;-)
1. Okii , 1/4 listopada
2.JustynaNL,2/4 listopada
3.Wielomama, 3/15 listopada
4.AgnieszkaZst, 6/7 listopada
5.Pani P, Suzii, Nefretete,Psotka, 7 listopada
6.Małopolanka,Ellie,9 listopada
7.NatB, 11 listopada
8.Brunetka, 14 listopada
9.Cortezia,18 listopada
10.Gravity,21 listopada
11.Dzidostwo,Koliberek,22 listopada
12.Asiulek2706,Baksik6661,27 listopada
13.Monikaplociennik, 30 listopada


kogo jeszcze nie ma na liście a chciałby być?
tak poza tym to gdzie się podziały te wszystkie kobietki które są na liście??
wielomama ma remont z tego co pamiętam więc wybaczamy i tęsknimy
Ellie odezwij się kochana!!! napisz co u Ciebie ??
Brunetka,Dzidostwo, Koliberek już dawno opuściły nas tu na forum. Dobrze że chociaż na fb są ;-)
Cortezia wraca do nas za 2 dni ;-)
Asiulek2706,Baksik6661, dajcie znać co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707413 przez małopolanka
hej AgnieszkaSzt świetny ten filmik!!! Podziwiam rodziców którzy wpadli na takie coś i włożyli w to tyle pracy ;-) mnie teraz dopiero oświeciło że my nie mamy kamerki jedynie taką w tel albo w aparacie. Pasowałoby też kupić lepszy ten aparat bo zdjęcia takie sobie wychodzą. Pod koniec ciąży pomyślimy jak nam się zrobi luźniej z wydatkami dla dzieciątka.

NatB wygodne buty to podstawa ;-) ja zawsze mam z tym problem bo mój rozmiar to 35,5.. liczę że może po ciąży może trochę się zwiększy i będzie i łatwiej kupować buty.

JustynaNl faktycznie wydawałoby się że przy takiej różnicy wieku w sumie wszystko co potrzeba masz ale jak tak przemyśleć to jednak nie jest to takie proste bo Twoja córcia jeszcze trochę poużywa tych rzeczy. Liczy się tez Twój komfort tak jak pisałaś. Są tu dziewczyny z małymi dziećmi więc może coś Ci doradzą jak zorganizować się przy dwójce małych dzieci żeby to wszystko było wygodne też dla Ciebie.

monikaplociennik super że Twoja córcia chce zobaczyć małą albo małego ;-) pewnie już się nie może doczekać dzidzi w domu ;-) Dobrze że Twój mąż Ci pomaga w porządkach. Jeśli pogoda Cię tak męczy i nie najlepiej się czujesz to tym bardziej przyda Ci się pomoc w obowiązkach.

aaa miałam Wam powiedzieć w nocy obudziły mnie lekkie skurcze.. hmmm nie były ani bolesne nic z tych rzeczy dość dziwne to było. Zastanawiam się czy to nie czasem to te skurcze Braxtona-Hicksa. Wcześniej nic podobnego się nie zdarzyło ale czytam teraz że przeważnie po 20 tyg występują więc prawdopodobnie to musiało być to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707561 przez kasia085
Cześć dziewczynki!!!!! I ja dołączam do Waszego grona:-) Moje szczęście planowo przyjdzie na świat 8 listopada 2013 r. Dziś dołączyłam do forum, fajnie będzie z kimś podzielić się wrażeniami. To moja pierwsza ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707585 przez agnieszkazst
Małopolanka no to prawdopodobnie Braxton do Ciebie zawitał :) ale nie ma się czym martwic bo to normalka, jak boli pogłaszcz brzuszek, to daje trochę ulgi. Sporo się przy liście musiałaś napracowac, ale super że to zrobiłaś, bo teraz bardzo przejrzyście jest.

Monika to fantastycznie że starsza córeczka tak interesuje się Dzidzią :) Oby tak dalej! Będzie z niej dobra starsza siostra ;)

Witaj Kasiu!! Super że jesteś. Wiesz już jaka płec Maleństwa?? :) I skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707593 przez kasia085
Będę miała syneczka- Jasia:-) Podobno na 1000% - lekarz nie miał wątpliwości :blink: Jestem z okolic Warszawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707601 przez natB
A ja dorobiłam się fajnego podpisu :P dzięki Iwonce z wrześniówek :D:)


Witam Kasia :D... piłkarz, czy piłkarka?:)

My dzisiaj sobie odpoczywamy, chodzimy na spacerki z psem, a za niedługo jadę zobaczyć się z koleżanką :)... Wczoraj przeszłam pół miasta i pod domem myślałam, że padnę :P tak się zmachałam :)...

Mały w Poznaniu zrobił się bardzo aktywny, cały czas kopie :), ale za to boli mnie ciągle żołądek... tak myślę, że to żołądek już sama nie wiem :(... popijam troszkę coli, bo to zawsze mi pomagało...

Ja jeszcze żadnych skurczy nie odczuwam, ale boję się, jak już przyjdą :P takie prawdziwe heh :P

Małopolanka, ale masz małą stópkę :).. ja problemu nie mam, bo rozmiar 39 noszę :)

Dobra zaczynam się ogarniać i lecę do miasta :D, ale już sobie przysięgłam, że nic nie kupię :P... do wieczorka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707603 przez natB
Gratuluję Kaś synka :D kolejny piłkarz do naszej drużyny :D

Jaś-piękne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707614 przez małopolanka
hej powiedzcie mi co trzeba zrobić żeby ukryć tekst tak żebyście tylko Wy go widziały? Wystarczy wpisac bbCode przed tekstem czy trzeba coś jeszcze?

Kasia witaj!! Miło że dołączyłaś do nas. Zaraz dodam Cię do tabelki bo w sumie to podałaś wszystko co trzeba ;-)

NatB Ty to biedna jesteś z tym żołądkiem. Trzymaj się bidulo i miłego dnia. ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl