BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #707615 przez agnieszkazst
Hihi Nat dobre: "obiecuję że nic nie kupię" :D :D Uśmiechnęłam się na całego - ale wiesz co jak jednak będzie coś superowego to kup... a co tam... :*

Kasiu piękne imię!!! Witamy kolejnego chłopczyka w Naszym gronie :) U mnie też na 1000% chłopczyk - na połówkowym USG pokazał się w pełnej krasie :D A jest wśród nas dziewczyna z Wawy wiesz?? Ciekawe, może będziecie rodzic w tym samym szpitalu? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707617 przez agnieszkazst
A tu przesyłam przepiękne wspomnienie z dzieciństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707623 przez małopolanka
Nick: Imię: Wiek: Która ciąża: Przybliżona data porodu: Płeć: Proponowane imiona:
Małopolanka Sylwia 24, 1-sza, 9 listopada, chłopiec, Kamil,
Pani P Klaudia 23, 1-sza, 7 listopada, nieznana, Zuzanna,Kacper,Ksawery
Suzi001 Monika 25, 1-sza, 7 listopada, dziewczynka, Natalia
Wielomama Ania, 3-cia, 3/15 listopada, dziewczynka, Oliwia
Agnieszkazst Agnieszka 29,1-sza, 6/7 listopada, chłopiec, Emanuel,
Cortezia Fabiola 24, 1-sza, 18 listopada, dziewczynka,
Nat B Natalia, 25, 1-sza, 11 listopad, chłopiec, Władysław
Nefretete666 Agata 23, 2-ga, 7 listopada, chłopiec,
Asiulek2706, Joanna, 28, 1-sza, 27 listopad, dziewczynka, Alicja
Brunetka,Sylwia, 29, 1-sza, 14 listopada, dziewczynka, Amelia
Oki222,Kinga,29 , 1-sza, 1-4 listopad,chłopiec ,Mateusz,
Ellie,Zuza, 28lat, , 1-sza , 9 listopad., nieznana
monikaplociennik.29 lat, Monika,2-ga, 30 listopada, nieznana
JustynaNl,Justyna, 2-ga, 2/4 listopada, dziewczynka, imienia brak
Dzidostwo,Olga,22, 2-ga,22 listopad,chłopiec, Jakub
Psotka,Dorota,29, 1-sza, 7 listopada, chłopiec,Tymon
Gravity,Ula,4-ta,21 listopada, córka, Jessica
Koliberek,Daria, 1-sza, 22 listopada,córka
Baksik6661,Sandra,22, 2-ga,27 listopada,córka, Julia,Laura
Kasia085,Kasia,28, 1-sza,8 listopada,chłopiec, Jaś

Kolejka do porodu ;-)
1. Okii , 1/4 listopada
2.JustynaNL,2/4 listopada
3.Wielomama, 3/15 listopada
4.AgnieszkaZst, 6/7 listopada
5.Pani P, Suzii, Nefretete,Psotka, 7 listopada
6.Kasia085,8 listopada
7.Małopolanka,Ellie,9 listopada
8.NatB, 11 listopada
9.Brunetka, 14 listopada
10.Cortezia,18 listopada
11.Gravity,21 listopada
12.Dzidostwo,Koliberek,22 listopada
13.Asiulek2706,Baksik6661,27 listopada
14.Monikaplociennik, 30 listopada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707626 przez agnieszkazst
Małopolanka wybierasz te ludziki z paska narzędzi, to się nazywa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707631 przez małopolanka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


NatB ja tez tak zawsze mówię i już wczoraj obiecałam sobie że już nic nie kupuje ale jest jeszcze przecież pokoik do urządzenia ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707639 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707650 przez małopolanka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707685 przez kasia085
małopolanka - naprawdę się napracowałaś z tą listą. Dodaję jeszcze że mam 28 lat:-)
Kurczę ja to jeszcze nic nie kupiłam dla swojego bąbla, tylko że z drugiej strony wiele rzeczy będę miała po synku mojej siostry - np. wózeczek,łóżeczko itp. Muszę tylko w sierpniu jak będzie pogoda wziąć się za wypranie detali. Bo wszystko stoi na strychu u moich rodziców i trochę wali:-)
Kurczę jak przeczytałam tą listę- kolejka do porodu to aż mnie dreszcze przeszły że jestem 6:-) Ale tak naprawdę to nie mogę się już doczekać:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707713 przez małopolanka
Kasia nic się nie martw ja jestem dzień do Tobie haha. Mnie ciarki przechodziły jak robiłam tą listę ;-) do tej pory poród to było coś odległego i w sumie to nie myślałam za bardzo o tym. Strach nas dopiero złapię jak fatycznie te porody się zaczną i co jakiś czas będziemy kolejno lądować na porodówce ;-) współczuje ostatniej bo się pewnie nasłucha;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707739 przez agnieszkazst
Oj tak jeszcze nie tak dawno byłyśmy na początku ciąży, a tu już po półmetku, z górki.... :D Ja dziś zdałam sobie sprawę z tego że już nam 6 miesiąc (!) leci... Niesamowite to.............. :) lada moment i już Maleństwa będą z nami!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707796 przez oki222
Cześć Dziewczynki

Chwilkę mnie nie było ale jestem na bieżąco :)

Po pierwsze przeraziła mnie tabelka datami :P jestem pierwsza Chryste jeszcze się okaże ,że w październikówkach wyląduje :) nie nie nie.... zostawię Was , ciekawe jak będzie faktycznie z tymi terminami.

śliczne zakupy dziewczyny :) Małopolanka jak mi ciuchów zabraknie to będziesz mi pocztą wysyłać już chyba przebiłaś sklepy z ciuchami dla dzieciaczków :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasia 085 witam Cię.

Ja wczoraj poszłam na badania morfologia, toksoplazmoza,mocz i GLUKOZA :P ( do przeżycia tylko weźcie sobie pół cytryny wciśnijcie i nawet nawet jak lemoniada)dzisiaj rano miałam mieć wyniki w internecie ,sprawdzam i przy moczu piszą że badania do odbioru osobiście ( co oznacza ze coś nie tak ) pojechałam poprosiłam o konsultacje z kimkolwiek kto ma pojecie i okazało się , ze wszystko ok :) tak się cieszę, bo ostatnią wizytę miałam 18 czerwca a kolejna dopiero 31 lipca i już mam schizy ze coś nie tak.

Za 10 dni mam studniówkę i postanowiłam z tej okazji zapisać się dodatkowo na usg 3 lub 4 D( pozazdrościłam Wam tyc zdjęć takich wyraźnych) mój lux med oferuje to usg tylko odpłatnie i to za 220 zł wiec zapisze się do położniczego szpitala to przy okazji zobaczę warunki itd.
Znów mi brzuszek wypchnęło do przodu :)

Powiem Wam ,ze ja się cieszę ,że jest taka pogoda, nie dała by rady w jakieś straszne upały, Ostatnio zauważyłam ,że chodzę jak Kaczka ,bolą mnie biodra , kość ogonowa i jakbym miała piłkę między udami :P ,czy Wy tez już tak macie :)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707814 przez natB
No niestety dzisiaj żołądek, a właściwie ból jest nie do zniesienia :(...
Wzięłam paracetamol... może to coś pomoże... stresuje mnie to, bo S. nie ma koło mnie i jakoś czuję się źle z tym

Spotkanko szybko musiałam zakończyć, bo marzyłam tylko o tym, żeby się położyć...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I muszę się Wam pochwalić, bo NIC NIE KUPIŁAM :D:D:D

Oki
nie będziesz żałować tego USG 4D zobaczysz nosek, oczka, usta swojej kruszynki :):):) robi to ogromne wrażenie, bo jest taaakie realne :)... ja cały czas mam na tapecie w laptopie Władka zdjęcie i patrzę na jego słodziutki nosek :) i w ogóle pulaśne poliki <3

Ja też już chodzę jak kaczuszka... a i powiem Wam, że wszyscy mi miejsca w tramwaju ustępują :D tak głupio się z tym czuję, ale dobrze, że są jeszcze mili ludzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708041 przez moniczka8401
czesc wasm dziewczyny
ale wam dam niespodzianke
hehehehe
mialam miec dwie dziewczynki, gdzie w niedziele jedna przeobrazila sie w chlopczyka
dzisiaj mialam II prenatalne a tam jeszcze wiekszy szok hehehe
maja 18cm od glowki do pupci, jedno dziecko ma 377g a drugie ma 398g
a teraz nius : MAM DWÓCH SYNOW znowu :angry: :ohmy: :ohmy: :cheer: :) :blink: :silly:

szok!!!!!! :angry: :angry:
a ja zaczelam kupowac ubranka podwojne rozowe a tu mam taka niespodziewana niespodzzianke hehehe
az do teraz nie chce mi sie w to uwierzyc :lol:
teraz moge spokojnie zakladac druzyne pilkarska :S

ps. moj starszy syn <4l> bardzo sie oburzyl i strzelil mi focha jak sie dowiedzial ze nie ma ani jednej siostrzyczki w brzuszku



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708067 przez suzi001
Hej dziewczyny :)

Ja tez troche czuje sie ociężale jak mam gdzies chodzić to męka,dzisiaj szukałam z pol godziny miejsca na parkingu zebym za daleko nie miała i prawie pod samym sklepem zaparkowałam haha :D

moniczka gratuluje synków :) troche dałas mi do myślenia,ja juz kupiłam rózowe ubranka pizamki itp a jak sie okaże ze chlopak to bedzie niespodzianka :D

ten czas naprawde leci jak szalony juz połowa lipca <szok> wakacje zlecą i bedziemy sie ustawiać do kolejki wrrrr ja to sie tak boje bo na ostatnim usg mała była ułożona głową do góry i w ogole ma połozenie miednicowe,ale mam nadzieje ze sie przekręci i bede rodzic naturalnie a nie cesarka :)jak mysle o porodzie to m inie dobrze ;( tak bardzo sie boje chyba najbardziej z was wszystkich,ja panikara pierwsza klasa jesli chodzi o sprawy zwiazane ze szpitalem igłami itp itd ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708112 przez agnieszkazst
Oki super że masz już badania morfologii i glukozy itp. za sobą - ja idę jutro. Miałam iśc dziś ale wczoraj wieczorem się okazało że zapomniałam kupic w aptece pojemnika na mocz :D no i zonk :D muszę dziś skoczyc po niego do apteki i jutro pójdę na badania. Najbardziej nie lubię tego że to na czczo i w dodatku jeszcze tyle się czeka z tą próbą glukozy... a ze mnie głodomorek niezły jest, więc łatwo mi tak długo bez jedzonka wytrzymac nie będzie ;)
A u Ciebie w szpitalu położniczym to USG 3D jest?? Wow..... U mnie w szpitalu nie ma żadnego USG dla kobiet w I i II trymestrze - tłumaczą się brakiem funduszy. I robią tylko tuż przed porodem żeby zobaczyc jak jest Maleństwo ułożone.A jak któraś chce miec USG wcześniej to musi iśc prywatnie (ceny od 150 do 280zł) albo jechac sobie do innego miasta do jakiegoś szpitala jak przyjmą :D jednym słowem: masakros dramaturgos.........

Nat no to masz małe zwycięstwo z tym brakiem zakupów ;) ale z drugiej strony jak troszkę słabiej się czułaś, to tak jak piszesz, lepiej iśc się położyc, niż chodzic. Zresztą pewnie w takiej sytuacji marzylaś tylko o łóżeczku.

Monika ale niespodzianka!!!! 4 chłopców miec to wow.... U mnie w rodzinie jest tak że mój Tata ma 3 braci (też było u Niego 4 chłopaków), a moja Mama ma 3 siostry (tam z kolei 4 dziewczyny były). I jak moja Mama zaszła ze mną w ciążę to Tata koniecznie chciał córeczkę (bo już miał dośc chłopaków) a Mama wiadomo chciała synka :D :D :D Tak to wesoło było :D

Suzi, teraz Nasze Maleństwa kręcą się kosmicznie, akrobaci z nich pełną parą, więc na pewno Malutka się ułoży jak trzeba :*

Do mnie przyszła wczoraj przesyłka z poduszką 2w1 (dla kobiet w ciąży i po porodzie do kramienia). Fantastyczna jest..... www.supermami.pl/index-1.html Ja wzięłam poduszkę typu "I", z obszyciem "flanela 2" po prostu cuuuuuudna jest, takie delikatne różyczki na tle ecri. Super się układa w różne kombinacje, a duuuuża że hej :) później Synek jak z 2 latka będzie miał to będzie się nią bawił na całego :D Polecam Wam dziewczyny, po prostu rewelacja.
Do każdej poduszki wałeczek pod nogi gratis - to będzie super sprawa tuż po porodzie ten wałeczek :)

Kupiłam też ostatnio książkę Tracy Hogg "Język niemowląt". Bardzo szanuję tę autorkę, to położna i pielęgniarka, trochę miałam o niej wspominane na studiach, i jak w księgarni zobaczyłam jej książkę w mega niskiej cenie (35zł) to od razu łyknęłam :) normalnie to ta książka chodzi po ok. 100zł, czasem na allegro taniej się trafi, więc jeśli którejś z Was też się tak tanio napatoczy to polecam mocno....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl