BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #708171 przez natB
Hej ho :)

Ja niestety wieczór też miałam ciężki, żołądek bolał, mały był tak nisko... mogłam go wyczuć, myślałam, że zaraz urodzę :O tym bardziej, że poczułam przeszywający ból w brzuchu i w plecach :(

Dzisiaj już jest ok :) staram się odpoczywać :)

Agnieszka super jest ta poduszka, w końcu muszę ją kupić :)

Monia Ty to masz przeżycia :D kolejne chłopy w domu :D aż ciężko mi się w to wierzy, że co chwilę lekarze zmieniają zdanie, ale rozumiem przy dwójce może im się dwoić i troić przed oczyma :P gratuluję :D A starszy syn na pewno zaraz się zacznie cieszyć :) rozumiem troszkę jego złość :P heh... najważniejsze, że chłopcy ładnie, równo przybierają na wadze :)

Suzi ja też jestem przerażona porodem :(... już mówiłam mojemu S. że będę płakać cały czas :D ja jestem też straszną panikarą.. im bliżej do porodu tym gorzej :/... a jak odejdą wody to już w ogóle boję się, że razem z mężem spanikujemy i nie będziemy wiedzieli, co robić eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708220 przez pani_p
Dzień dobry :)

Małopolanka no piękne te wszystkie ciuszki, które pokupywałaś :) Razem z Nat szalejecie :P
Umiałabyś opisać te skurcze? Jakie to uczucie? Ja się zastanawiam czy w ogóle to rozpoznam... narazie nic dziwnego nie czuję więc mnie chyba jeszcze nie dopadły...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agnieszka filmik super :) Jakie to niesamowite! Jeszcze troszkę i my będziemy miały takiego szkraba :) Mnie się już praktycznie codziennie śni :D Taka poducha to złoto, ja mam praktycznie od początku i nie wyobrażam sobie spania bez niej :) Nawet mój mąż stwierdził że kupi drugą dla siebie haha :D

Monika muszę przy okazji pochwalić i mojego chłopa- pozmywał mi okna :) I to bez żadnego szemrania. Miło, że nasi panowie potrafią o nas zadbać również w taki sposób :)

NatB ja też się zaopatrzyłam w tramposze :) Takie balerinowe, że się tak wyrażę :D Mega wygodne :) Podpis super. Też mi się podoba ten co ma Iwonta bo ma tam swój brzuszek wklejony :) Mnie na żołądek melisa pomaga. Wczoraj mi dokuczał i jak wypiłam meliskę to zaraz lżej mi się zrobiło.

Mnie już stopa niech lepiej nie rośnie :side: Mam rozmiar 40 i zdecydowanie mi to wystarczy.

Witaj Kasia :) Niezła gromadka się z nas robi :) Szkoda, że nie wszystkie dziewczyny z nami rozmawiają czynnie :(

Tabelka pierwsza klasa ;) Rzeczywiście "kolejka" przeraża :D Ja i tak już to przeżywam, myślałam że będę spokojniejsza, ale okazuje się, że zaczynam się bać tego wszystkiego i dość mocno to przeżywam...

Oki takie usg i zdj to na pewno dobry pomysł. Ja cały czas o tym myślę, ale ta kwota 200zł mnie trochę przeraża... I chyba dlatego z tego zrezygnuję.

Moniczka haha no to news! Widocznie jesteś stworzona do posiadania synów! Wasz ród nie zginie ;)

Suzi nie wiem czy już Wam tu pisałam, ale moja koleżanka do 8smego miesiąca miała mieć dziewczynkę a w 8mym okazało się, że wielkie jajka na usg i chłopak! Także różne rzeczy mogą się dziać. Nie jesteś sama, ja też już panikuję. Mój mąż to chyba ze mną zwariuje... Narazie jest wyrozumiały i bardzo podnosi mnie na duchu. Suzi leż dużo na lewym boku. Mi tak lekarz radził i poskutkowało. Wiadomo, może się jeszcze obrócić u mnie spowrotem źle, ale jestem dobrej myśli, że już pozostanie w ułożeniu głowką do dołu. Naprawdę wolę się nacierpieć i wymęczyć niż mieć cesarkę.

Ufff nadrobiłam :D Skrobiecie jak szalone :silly:

Już nie pamiętam co chciałam napisać od siebie. Zakupów nie robię, wózki oglądam, łóżeczka jakoś nie robią na mnie wrażenia i chyba wybiorę najzwyklejsze, z trzema poziomami. Chyba, że wy coś fajnego polecicie :) Nawet nie wiem czym się kierować przy jego wyborze :unsure:

Dostałam ostatnio ciuchy ciążowe od koleżanki :) Parę bluzeczek przybyło bo w żadne spodnie dupa nie wlazła :D niestety koleżanka szczuplejsza ode mnie ;)

Ogólnie piękna pogoda, wczoraj całe popołudnie z psiapsółą spędziłam na plotach :) Dzisiaj do mnie koleżanka wpada jutro zaś babskie spotkanie :D muszę sobie czas zapełniać żeby nie być sama i nie mieć czasu na myślenie :)

Buziaki dla Was kochane ciężarówki :kiss:

Aaaaa przypomniało mi się :D mam aplikację na tel asystent ciążowy i mi tydz po tyg odlicza i różne inf są i dziś rozpoczynam 25 tydz i już za tydz rozpoczynam trzeci trymestr :ohmy: :ohmy: :ohmy: Kiedy to zleciało?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708222 przez kasia085
moniczka8401 gratuluje drużyny piłkarskiej. Ale wiecie co dziewczyny też miałam w rodzinie taki przypadek, że dziewczyna przez całą ciążę chodziła do gin i zapewniała ją że będzie dziewczynka. Ta wszystko sobie pokupywała różowe, a jak trafiła do porodu i lekarz przeprowadzał jej usg zapytał się jakie wybrała imię dla synka. Szok był nie z tej ziemii - maluch chodził póżniej ze 2 pierwsze miesiące w różowych śpioszkach. Podobno lekarze częściej mylą się z dziewczynkami, bo jak już zobaczy się fujarkę z klejnotami to nie ma zmian:-)

Dzisiaj coś mój bąbel spokojniejszy jest. Chyba ma gorszy dzień, kopnie tylko sporadycznie i chyba sobie śpi.
Mam pytanie do Was dziewczynki - czy jak długo posiedzicie to bolą Was żebra? bo mnie strasznie i to tylko z prawej strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708240 przez natB
oj Pani_P myślałam już, że Ty też nas opuściłaś :D uf odetchnęłam z ulgą, jak zobaczyłam Twojego posta... Wiesz, co do podpisu też bym dała swój, jakbym miała się czym chwalić :P na razie to kiepsko :( im bliżej wizyty tym, co raz bardziej się denerwuję, że znowu coś jest nie tak...

Fajnie, że masz tak dni zapełnione... ja też w sumie, dzisiaj jadę do Pogotowia Rodzinnego, gdzie kiedyś pracowałam pogadać sobie z szefową i zobaczyć maluszki :) muszę się do nich przyzwyczaić :D.. więc popołudnie spędzę super :):) Pogoda cud, miód i malina, ale w tramwajach ciężko jest przeżyć :/

Co do pomyłek to faktycznie zdarzają się... moja koleżanka dowiedziała się, że będzie miała syna, jak już go urodziła haha :D a cały czas była córeczka :P...
A chłopca pomylić z dziewczynką to już ciężej :laugh:

Kasia085 ja tak mam, ale jak leżę to mam kłucia w żebrach po prawej stronie, ale już kiedyś takie, coś mnie spotkało i wiem, że to są nerwobóle


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708252 przez kasia085

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708258 przez pani_p
Nat no co ty! Ja Was nie opuszczę ;) Po prostu odpisuję hurtem jak siądę do kompa a tak to czytam na komórce :)
Twój brzuszek jest po prostu wyjątkowy :) Maluch może się kryć bardziej przy kręgosłupie i dlatego brzunio tak nie wystaje :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708263 przez natB
No to super :) dzięki Kaś :kiss:

A na to kłucie to chyba tylko spokój pomoże :)... ja na prawdę miała takie kłucia, jakbym miała zawał zaraz dostać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708317 przez kasia085
Tylko że ja to jakoś tak czuję jakbym siniaka na żebrach miała. Kiedyś lekarz mi powiedział ,że miałam złamane prawe żebro, chociaż nic o tym nie wiedziałam i tak sobie myśle, że jak teraz dzidziuś rośnie to mi jakoś uciska. Bo dzieje się tak tylko jak siedzę. Jak leże czy chodzę to jest spokój. Ale jak tu leżeć jak ja muszę na forum siedzieć:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708318 przez małopolanka
hej dziewczyny ;-)

Okii cena tego badania 3D/4D jest kosmiczna. Ja robiłam to badanie za 80 zł ale nie było to w szpitalu tylko w Specjalistycznym Centrum Medycznym. Jestem bardzo zadowolona że właśnie tam bo w szpitalu nie jestem pewna czy mieliby taki dobry sprzęt. Filmik który dostałam jest bardzo wyraźny, ostrość bardzo dobra a to był 17/18 tydz. Może mogłabyś gdzieś taniej zrobić to badanie no chyba że zależy Ci na tym żeby to było akurat w tym szpitalu.

Moniczka ale Cię niespodzianka spotkała. ;-) Super że dzieciaki rosną zdrowo to jest najważniejsze ;-) jak masz paragony to może uda Ci się wymienić to co już zdążyłaś kupić ;-) podaj mi Twoje dane do tabelki to Cię wpisze ;-)

NatB ja to się zaczynam martwić o Ciebie. Ciąża daje Ci nieźle w kość. Kiedy masz kolejną wizytę?

Pani P nie wiem jak mam opisać te skurcze haha ja czułam to bardziej jako odrętwienie niżej pępka. Jakby mi ktoś ściskał mięśnie ale bezboleśnie jak ze znieczuleniem. Nie wiem jak długo to trwało bo spałam i jak się przebudziłam to zaczęło to mijać po jakiejś minucie dwóch.

Suzii ;-) pewnie jeszcze będzie tak że będziesz miała najlżejszy poród z nas wszystkich także się nie stresuj za bardzo ;-) moja siostra okropnie się bała porodu a dostała znieczulenie i nic nie czuła tylko jej mówili kiedy ma pchać haha skurcze też miała do zniesienia. Fakt faktem że mój chrześniak był maleńki tylko 2,5 kg więc na pewno to też miało duży wpływ że ten poród był taki lekki. Urodzony był 3 tyg przed wyznaczonym terminem. Moja siostra zawsze mówiła że karmienie piersią u niej było dużo gorsze i bolesne niż sam poród.

Ja dziewczyny miałam jedną z gorszych nocy dzisiaj. Strasznie mi było gorąco chociaż nie było takich upałow jak w tamtym tyg. Obudziłam się zlana potem. Dzidziuś wieczorem szalał mi po całym brzuchu kopał wiercił się aż mój mąż był w szoku jak dotykał brzucha że tak mocno go już czuć. W nocy tak samo obudziły mnie jego kopniaki i wiercenie. Teraz chyba odsypia. ;-) czytam właśnie o tym 24 tyg i wszystko się zgadza. Mam książkowe dolegliwości a mój syn urządził sobie boisko sportowe w moim brzuchu haha dokładnie tak jak piszą ;-)

Kasia085 wyobrażam sobie jaką "niespodziankę" miała ta dziewczyna bo jeszcze na początku to możliwe są pomyłki ale żeby do samego końca tak się dzidzia ukryła i zmyliła wszystkich to aż niemożliwe haha u mnie raczej się nic nie zmieni bo sama widziałam siusiaka i z twarzy tez wygląda jak chłopak ale po tych Waszych postach to się pzeraziłam trochę haha gdyby mi ktoś powiedział że mamy dziewczynke to jak obuchem w głowę haha chyba by mi to musieli na piśmie wysłać bo bym nie uwierzyła haha co do tych bóli mnie nieraz coś tam zakłuje jak leże na prawym boku ale to bardziej z tego powodu że brzuszek trochę mi leci i skóra się naciąga ale nic takiego się nie dzieje przy siedzeniu jak na razie.

Aguś Ty to masz szczęście ostatnio do zakupów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708324 przez kasia085
małopolanka mój Jaś to szaleje tak wieczorami jak dam mu soczku pomarańczowego albo zjem coś mocno słodkiego. Wtedy mój mąż też jest w szoku. A ostatnio miałam dziwną rzecz w nocy. Obudziłam się jak zwykle na siusiu i dotykam brzuszka, a tu taka gólałka wystaje, dotknęłam delikatnie, a tu nagle ciach i nie ma - albo to był łokietek albo stópka tak sobie myślę. Ale przyszło mi do głowy jakie to harce bąbel sobie uskutecznia w nocy jak rodzice śpią. Szkoda że jeszcze nie mogę takich numerów zaobserwować w dzień bo dopiero mielibyśmy z nim ubaw:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708375 przez natB
Małopolanka wizytę mam 30 lipca, leki wszystkie na żołądek mam w domu u siebie :(, wczoraj tylko kupiłam paracetamol, bo wiem, że to mogę brać... zjadłam właśnie obiad i czekam na rozwój wydarzeń... mam nadzieję, że wszystko się unormuje i żołądek ogarnie temat :)

a na razie pozostało mi tylko WYPOCZYWAĆ :D... co do badania USG 3D/4D ja miałam na wizycie za free, ale nie dostałam płytki... w sumie zdjęcia mam i jestem mega zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708429 przez [email protected]
a ja dzis ciacho zrobiłam własnie piecze się i czekamy na koleżankę małej
zrobiłam wreszcie zdjęcie brzucha przepraszam za jakość ale sama robiłam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708444 przez natB
Moooniaaa, ale zrobiłaś mi ochotę na jakieś ciacho takie mmm świeżo upieczone :( :(

A w ogóle masz piękny, zgrabny brzuszek :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708520 przez JustynaNL
Hej. My juz po placu zabaw i spacerze, Cora drzemie wiec można coś skrobnąć na forum. U mnie Mala (bo na razie raczej bez pomylki:P) daje popalić jak jej starsza siostra, wiem też co to znaczy skopane zebra bo moja starsza upodobała sobie właśnie prawa stronę i doprowadziła ja tym samym do powstania nerwobolu i tak do końca ciąży ponieważ nie zeszła do kanału rodnego. A druga poszla po siostrze i zaczyna męczyć znów ta sama stronę.
Co do ułożenia Dzidzi to mi lekarka nic nie wspominała ani nie pokazywała (jak zawsze) wiec nie wiem jak leży, ale nie ma co się nastawiać na jakieś cc bo jeszcze kilka tygodni na przekręcenie się zostało i to na koniec może zrobić psikusa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708734 przez oki222
Ale się rozpisałyście ,dzisiaj to ledwo nadrobiłam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moniczka jestem w szoku -najpierw dziewczynki teraz chłopcy - a ty na pewno nosisz bliźniaki :P

Suzi i reszta ja ostatnio zdałam sobie sprawę ,ze teraz przysługuje prawo do parkowania pod samym sklepem na miejscach dla kobiet w ciąży i z dziećmi - wykorzystujmy to :)

Agnieszkazstw Warszawie są szpitale typowo położnicze takie jak żelazna czy Madalińskiego i tam robią usg 3 i 4 D odpłatnie bez skierowania jak masz chwile to możesz sobie pooglądać jakie wypasione mają sale i sprzęt sama byłam w szoku :). NOi powiem CI ,ze szalejesz z tymi zakupami ja na razie znów jakoś nie mam czasu :(

Pani_p Ja tez mam dwie aplikacje jedno to womanlog pregnancy darmowe a drugie tez asystent ciążowy i tez bezpłatnie ale ja mam tam tylko 2 zdjęcia z tygodnia i krótki opis, ale faktycznie fajowe te aplikacje i też polecam .

MOnikaśliczny brzusio :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To chyba chyba tyle moje Listopadówki - spadam spać jakaś zmęczona jestem potwornie oczy same mi sie już zamykają :)
Słodkich snów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl