BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 5 miesiąc temu #788661 przez Nutka
Mała co do tej grudnioweczki to nie byłabym tego taka pewna. Synuś pcha sie wiec jest mega duża szansa ze zechaczę o listopad.
A co do tabelki, jak juz ktoś sie nią zajął to niech juz tak zostanie co by nie robic niepotrzebnego zamieszania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788666 przez WhiteBlackberry
moofka Nikt nie ma do Ciebie pretensji :)
Po prostu to było do ogółu sytuacji.
Nie było potrzeby zmieniania często danych w tabelce, więc nie był to problem dla Nutki. A to, że pare dziewczyn nie podesłało jej danych, mimo, że wielokrotnie prosiła, to już swoją drogą... ale na pewno nie jest to wina Nutki, więc nie rozumiem naglej zmiany bez ustalania, żeby ktoś inny tabelke przejmował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788672 przez motylek270
Gosica ja niestety jeszcze czekam na laktację. A jak nie przyjdzie? Chociaż w sumie przy wysiłku porodowym ponoć się pojawia. Pożyjemy zobaczymy.

Nutka j byłam bardzo zadowolona z Twojej pracy, pomysłu tabelki. Ktoś zadecydował. Też nie wiem kto się teraz zajmuje tabelką. Nie gniewaj się dziewczyny pewnie chciały Cię odciążyć. Ale jak sobie tak myślę to też bym się wkurzyła...

Marta82 22.11 ważny dzień. Już trzymam kciuki!!!

Gosia82 55kg to moja waga startowa w ciąży. Ile Ty ważyłaś na początku? Chudzielec z Ciebie!

Natala ja też mam już spakowaną walizeczkę. Dziś dokupiłam jeszcze mydło w płynie Biały Jeleń jest hipoalergiczne i polecała mi położna żeby do szpitala zabrać. Jeśli chodzi o dogadzanie sobie. To ja dziś kupiłam mandarynki. Karmiąc nie można cytrusów spożywać.

anitka90 szalejecie z wczasami. Z Maleństwem będziecie jechać?

Wysłałam Wam na maila foty kącika Jaśkowego. Łóżeczko stoi przy naszym łóżku, z mojej strony. Ta komoda stoi nieopodal, ale po drugiej stronie. Tam trzymam rzeczy Maluszka.Pod łóżeczkiem jest też szuflada. Tam będę chować rzeczy kupione na przyszły czas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788699 przez anitka90
Wasze dzieciątka już chcą wychodzić a ja czekam na wizyte wtorkową. Może dowiem się wiecej co tam słychać u mojego Kamilka. W każdym razie bliżej niż dalej.

Motylek już nie z takim maleństwem, bo bedzie miał 9/10 mies.

Mała lecimy z grecosa. Zawsze wybieraliśmy sie z biurem podróży. Bałabym sie tak na własną rękę. Podobno ma nie byc calkiem żwirowej plaży, ale i tak przypuszczam, że nawet nie bede zwracałą uwagi na plażę jak małego bedziemy miec ze sobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788711 przez Kristi
Hejka wszystkim babeczkom :laugh:

Ja byłam wczoraj w szkole rodzenia i tak się poruszałam że dzisiaj zakwasy miałam :silly:
Byłam też dzisiaj na KTG i jak narazie wszystko ok szyjka zamknięta więc się nie zapowiada narazie nic co do pępowiny to lekarz powiedział że i tak już się nie odkręci że najważniejsze to żeby, czuła ruchy i za tydień znowu KTG chyba że coś wcześcniej bęzie się działo oby nie. JAk tam leżałam to jakaś dziewczyna rodziła :ohmy: to było straszne słuchać jej strasznie krzyczała te położne próbowały jej pomóc rozmawiały z nią a ona tylko na nie wrzeszczała... Ja teraz to juz w ogóle jestem przerażona :huh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


WhiteBlackberry Według mnie wózeczek super do Ciebie pasuje i odpowiednio wysoki mi się wydaje jest.

Marta82 Ale Ci super już wiesz kiedy maluszek będzie z Toba a miałyśmy taki sam termin a tu psiukuś chyba że u mnie zwg na tą pępowinę też się zdecydują na CC to dalej będziemy miały ten sam termin :silly:

anitka90 Też mam czasem takie skurcze że się zastanawiam czy to już :blink:

GOSIA82 Ale chudzinka z Ciebie. A ze spaniem to też tak mam zamiast się cieszyć że odpocznę sobie to wkurzam się że znowu nie będę mogła spać ehh...

Natala Ja tam lubię słuchać jak serduszko bije malutkiej ale też się stresuję zawsze jak tylko przez chwile coś innaczej zacznie słychać wczoraj udało się nam orzez stetoskop w domu posłuchać :blink: miód dla naszych uszu :lol:

Co do tabelki to też zdziwiłam się że ktoś iny ją ,,przejmuje,, z tego co czytam listopadówki to jest to dziewczyna która nie jest w ciąży tylko tak się po prostu zajmuje tabelką i nie tylko u nich bo w innych wątkach też.Jak dla mnie też nie było problemu że Nutka się zajmowała i nie widzę powodu żeby miała tego nie robić skoro sama mówi że da radę to da :blink:

Pozdrawiam cieplutko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788726 przez mała82
Nutka ja mam termin na koniec grudnia więc może styczniówką zostanę, ale forumowo to grudnióweczki jesteśmy :D:D

motylek270 no właśnie, ja też teraz nie wiem kto się zajmuje ta tabelką :unsure:

anitka90 my za to nie lubimy z biurami podróży :) Wolę sama o wszystkim decydować, gdzie, kiedy itd :) Poza tym cenowo też wychodzi duża różnica. No to udanych wakacji życzę za rok :)

A ja prasuję i prasuję :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788728 przez majeczka22
hej dziewczyny

widzę że toczy się dyskusja dotycząca tabelki - do mnie napisała wczoraj Monisia100100 z pytaniem czy chcę poprowadzić tabelkę w taki sam sposób jak jest na wątku Listopadówek 2013. Więc nie miejcie do mnie pretensji bo ja z taką inicjatywą nie wyszłam, kiedyś się pytałam Was czy mogła bym robić tabelkę ale już wtedy Nutka zaczęła robić więc się przestałam wtrącać

ode mnie tyle było by w tym temacie .. i Nutka oddaje Ci znowu w Twoje ręce tabelkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788732 przez Nutka
Majeczka ja do Ciebie pretensji nie mam. Z tego co czytałam masz juz ogarniętą tabelkę, wiec zgodnie z prośbą poprowadź ja dziewczynom. Ja tak jak Ci pisałam juz na PW wystąpiłam do admina o usunięcie konta i to nie z powodu tak błachej sprawy.
Zeby nie było ze strzelam fochy jak małolata, sytuacja która wynikła sprowokowała mnie do przemyśleń, wniosków...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788738 przez Kristi
Nutka napisał:

Majeczka ja do Ciebie pretensji nie mam. Z tego co czytałam masz juz ogarniętą tabelkę, wiec zgodnie z prośbą poprowadź ja dziewczynom. Ja tak jak Ci pisałam juz na PW wystąpiłam do admina o usunięcie konta i to nie z powodu tak błachej sprawy.
Zeby nie było ze strzelam fochy jak małolata, sytuacja która wynikła sprowokowała mnie do przemyśleń, wniosków...


NutkaNo coś ty oszalałaś :( nie uciekaj od nas :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788741 przez Winka_
no dziewczyny.. prosze Was..

Wchodzę na wątek, patrzę tyle nowych wpisów, myśle sobie przestały ściskać nogi w 38 tygodniu i pewnie pierwszy nasz bobasek się pojawił a tu takie rzeczy :(

Nutka co Ty? wydaje mi się że po prostu chciano Cie odciążyć i w dobrej wierze dac tabelke komuś kto nie będzie miał na głowie nowo narodzonego dzieciątka. Jednakże to ty powinnaś mieć ostateczne zdanie co do tabelki i co do tego nie ma wątpliwości.

Ale proszę was myślmy o tym że już jesteśmy na tzw ostatniej prostej i musimy się skupić na tym żeby być pozytywnie nastawionym i nie zaprzątajmy sobie głów sprawami które nie są ważne.
Musimy się wspierać, ja nie moge sie doczekać na pierwszego grudniowego malucha!

:blush: :blush: :kiss:

A co do mnie to mało czasu dużo na głowie ale to jak większość, zawsze coś :blink: jeszcze parę dodatkowych rzeczy i torba spakowana kącik gotowy tylko czekać na lokatorkę. Ostatnio z dolegliwości to ból w pachwinie mnie dopada po lewej stronie i znowu odczuwam silniej "zapachy", jak w 1 trymestrze tylko nie jest tak nasilone ale robi mi się niedobrze.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788744 przez Nutka
Kristi to ze odchodzę z forum to nie jest spowodowane ta sytuacja. Będziemy miały dalej kontakt na FB. Jak ktoś chce utrzymać znajomość to znajdzie na to sposób. Będę tu do was zaglądać i podczytywać co u was nowego. Kto sie juz wypakowal a kto nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788761 przez Kristi
Nutka Nie będziemy wnikać z jakiego powodu ale może nie kasuj konta może jeszcze kiedyś się przydać :silly: A ja na pewno będę się kontaktować przez fb co u Ciebie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788805 przez mała82
Nutkano szkoda :( ale może miejmy nadzieję jeszcze zdanie zmienisz :ohmy:

Kristi mam nadzieję, że będziesz nam przekazywała wieści od Nutki jak naprawdę nas opuści :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788988 przez Kristi
mała na pewno będę zdawać relacje na bieżąco :silly:

motylek właśnie oglądałam kącik Jasia i zobaczyłam że mamy identyczne łóżeczka :silly: a kącik super bardzo i się podoba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789029 przez anitka90
Nutka szkoda, że nie zostaniesz z nami, ale skoro tak już chcesz. Na fb pisz co tam u Ciebie na bieżąco :)

Mój mężuś dziś zabrał się za przemeblowanie pokoju... normalnie cud! i nawet skończył :)
Pościel do łóżeczka założę dopiero na następny tydzień i Wam podeśle zdjęcia.

Motylek kącik Jasia piękny! miałam brać taką samą pościel jak Ty masz tylko niebieską :) Te nasze dzieciaczki to mają dobrze. Przyjdą sobie na nowe, czyściutkie wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl