BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826617 przez Natala
Anitka, Oczyscilam (nasaczonym sola fizjologiczna wacikiem) oczko - zaczynając od zewnętrznej strony oka kończąc na wewnetrznej, pamiętając ze jeden wacik = jedno mycie, potem najmniejszym swoim palcem ( oczywiscie czystym) okrężnym ruchem masuje kącik oka - od strony wewnętrznej , tam gdzie się spioszki zbierają, tak kilka sek. w zasadzie robilam tak przy każdej zmianie pieluszki, nam przeszło po dniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826667 przez anitka90
Natala Dziękuję bardzo :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826745 przez paulainka
A jak wasze Makuszki spia na plecach w nocy to nie wybudza ich odruch moro? Macie jakies sposoby na niego?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826771 przez Gosica
Hej :)

Anitka90 nasemu Szymkowi robia sie z tej ropy w kacikach oczu takie "kozubki" i czasem ma cale oczka sklejone tym,czasem tez ma wlasnie tak ze jak łzy ale widze ze po tym przemywaniu rumiankiem jest jakas poprawa.

moofka jak go zlapie to nic nie pomaga,typowa kolka.Daje mu espumisan i jescze jakis probiotyk no i zalezy od dnia tzn wieczora raz go boli mniej i krocej raz bardziej.No oby tak coraz dluzej spal chociaz juz i tak jest lepiej niz na poczatku :)

Dziewczyny ktore stosuja to mleko z Hippa- no i jak sie sprawuje,w dalszym ciagu jestescie zadowolone? Bo strasnie mnie nachodzi zeby zmienic mu na to mleko :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826817 przez paulainka
GOSICA Ja mam hipp ale ja jeszcze swoim karmie w ciagu dnia, czekam na kupke dzisiaj bo wczoraj nie bylo a 2 dni temu jeszcze brzydka byla.
A tamto mleko ci nie odpowiada? Ja zmienilam bo nan za duzo zelaza ma, ale jak po tym hippie bedzie mial dalej brzydka kupke to wracam do Nan. Bo innych tu w norwegii nie ma:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826838 przez Nefri
Witam,
Czytam wasze forum od dawna, choć zaczęłam na tyle późno, że nie chciałam już do niego dołączać:)
Gosica, Mam obecnie 5 tygodniowego synka i również od prawie dwóch tygodni zmagam się z kolkami w nocy. Mały w ogóle nie chciał spać, strasznie dużo płakał, jak już zasnął to okropnie stękał i prężył się, przez co ja również nie mogłam spać. próbowałam biogai, espumisanu i delicolu, nic nie pomagało. Wczoraj pierwszy raz podałam mu bobotic, miałam zamiar kupić sabsimplex ale wyczytałam, że bobotic ma praktycznie taki sam skład, więc wybrałam bobotic, bo tańszy. Nie wiem czy to jego zasługa, okaże się za kilka dni, ale pierwsza noc po jego zastosowaniu była cudna, mały się nie prężył, nie stękał i spał 6,5 godziny, do tej pory jego rekord to 4,5h ale to zdarzyło się tylko 3 razy. zobaczymy jak będzie dzisiaj, ale mam nadzieję, że ten bobotic mu pomógł i znowu uda mi się trochę pospać, bo od 5 tygodniu, prawie nie śpię i jestem już wyczerpana.
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826873 przez Iwona23
Gosica u nas zaraz bedzie tydzien na hippie i jest rewelacyjnie rzadnych zaparc wzdec kolek a to trzecie testowane mleko i chyba juz zostanie bo wszystko jest jak trzeba kupka zolta baczki piekne brak kolek i odbija w ciagu chwili ogolnie rewelacja ale wiadomo kazdy maluch jest inny i trzeba samemu sprobowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827028 przez paulainka
No i byla kupka, rzadka zielona bez grudek, chyba wroce do nan, tam byla zielona ale przynajmniej konsystencja byla lepsza....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827057 przez motylek270
Ja stosuję bebilon z pronutra i jestem bardzo zadowolona. Kupki są regularne o żółtej barwie. Synek bączki puszcza seriami :silly: No i nie pręży się wcale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827079 przez Gosica
Kupilam tego hippa zobaczymy jak Mały zareaguje na nie.Mam nadzieje ze dobrze bo pazernie dorwalam az dwie puchy bo na promocji byly :blink:

Jestesmy juz po wizycie i wazeniu.Na szczescie Szymek ładnie przybral na wadze za ten tydz.Przybyl 300g czyli wiecej niz za cale dwa tygodnie tamte.Jednak ta kontrola karmienia cos dala.Ogolnie tez jest wszystko ok.Mam nadzieje ze z tym brzuszkiem tez nam sie unormuje i nie bedzie sie nam malenstwo dlugo meczylo.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827124 przez Iwona23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827129 przez paulainka
Gosica i Motylek- a wy karmicie tylko mm czy swoim tez?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827208 przez anitka90
Iwona23 ja we wtorek byłam na wizycie u gin. Lekarz to lekarz, lepiej, żebyś skontrolowała czy wszystko jest dobrze po porodzie. Nie przejmuj się tym, że idziesz gdzie indziej. Na kolejną wizytę możesz przecież iść normalnie do swojego lekarza :)
A co do antykoncepcji to mój mężus będzie się zabezpieczał. Ale ja myślę już powoli o drugim bobasku - chciałabym, żeby dwa lata róznicy było między dziećmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827277 przez motylek270
Paulainka juz kiedyś Ci pisałam, że zawsze najpierw przystawiam Jaśka do swojej piersi. Cośtam wypije, a potem niezwłocznie robię butlę i tak jest za kazdym razem. Praktycznie nie zdarza się żeby mu pierś wystarczyła. Dziś w ciągu dnia 2 razy kupkę zrobił!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827316 przez anitka90
motylek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl