BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1013436 przez Mamma Mia!
no to zaczął się stres na dobre...właśnie wróciłam od lekarza.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zazdroszczę dziewczynom które mają to już za sobą i są ze swoimi dzieciaczkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013445 przez Patuśka
Mama Mia Nie denerwuj się , dasz radę ! Trzymam kciuki żeby szybko poszło :) To lada moment i Ty będziesz miała swoją pociechę przy sobie :)

My znowu zaczynamy powtórkę mały co chwile płacze .. dostał już te kropelki itd. no ale pręży się , płacze więc się zaczyna ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013447 przez agadzie84
Mamma mia, ja też, chcę mieć już to za sobą...

mi w ogóle ani razu długości szyjki nikt nie zbadał, nie mam pojęcia jaka jest, bo w Pl jeszcze było wcześnie, a tu tylko usg.
No zobaczymy, ciekawa też jestem co mi jutro na tej wizycie powiedzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013452 przez iwkaa
Patuska mi wlasnie kolezanka posala ze jej corka ma tez koll (skonczyla miesiac)i i uspokoja ja wentylator w okapie w kuchni :) może i ty spróbuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013463 przez MoNiQa89
ElizaZ tak moja malutka tez ma na imie Emilka :):):):)
Oj ja juz jej wcale nie daje na noc do luzeczka normalnie wyczuwa to momentalnie i placze i dla swietego spokoju klade ja do mnie do luzka ale bardzo czesto pije w nocy z piersi to fakt tez wydaje mi sie to ze za dlugo to trwa ale mnie lekarka powiedziala ze trzeba bardzo zwrucic uwage na to czy ona juz spi czy nie za zadne skarby nie wolno doprowadzic do tego zeby ona piers obrala jako smoczek i aby nie nauczyla sie przy tym usypiac i aby to dla niej nie byl codzienny rytualem bo wtedy nam bedzie bardzo ciezko.....
Ja przyzwyczajam mala do smoczka miedzy karmieniami jest ciezko ale mam nadzieje ze mi sie uda ;)
Tez obralam taka metode w dzien ze odciagam mleko laktatorem i gdy jej dam a ona wypija 60ml to mam spokojniejszy dzien :):):) lecz nie non stp tylko np 1 lub 2 razy na dzien bo jednak mi zalezy aby byla karmiona piersia
Patuska oj naprawde wspolczuje tych kolek pamietam jak moj Danielek mial mega kolki to naprawde myslalam ze wykoncze sie psychicznie bo to wielki smutek jak tak dziecko placze z bolu ale masuj brzuszek jak najczesciej mojemu malutkiemu pomagalo gdy puscilam wode z kranu hehe wtedy pamietam ze mialam mega rachunki ale wszystko chcialam zeby mu pomoc :):):):):) zycze ci wytrwalosci bo wiem jak to jest ciezko i jeszcze ten brak snu
Mamma Mia no to juz tuz tuz wiemy ze sie boisz ja tez sie ogromnie balam ale po wszystkim to bedzie tylko wspomnieniem :):):)
Iwkaa wspolczuje kolki nerkowej oj ja juz mialam taka kolke 4 razy w zyciu i "rodzilam" kamienie ktore jak schodzily w dol dol to byl bol niemilosierny nawet na pamiatke zostawilam sobie 2takie kamienie i sa tylko zlym wspomnieniem :) hihi mam nadzieje ze szybciutko dojdziesz do siebie
agadzie84 wspolczuje drogi z tesciowa hehe :laugh: :laugh:
No mialas przygode w tym aucie ale napewno chciala wszystko dobrze hihih :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013467 przez Patuśka
iwkaa ja już próbowałam suszarki, odkurzacza itd. nic na niego nie działa jak zaczyna się kolka :(
agadzie jeju.. współczuję drogi z teściową ale z drugiej strony komicznie musiało to wyglądać , teściowa pirat drogowy :P
MoNiQa Niestety te kolki to tragedia a szczególnie że mojemu małemu jak już Go złapie to absolutnie nic mu nie pomaga :( dziś dałam mu te kropelki napoiłam go tą glukozą i nawet kupiłam butelkę "antykolkową" ciekawe czy cos pomoże to wszystko .

Mój wstał i zajął sie małym odpoczęłam troszkę i nabrałam sił chociaż tak mi się spać chce że szok .. no ale na noc znowu z mały zostaje sama i mam cichą nadzieję że dziś nie złapie go ta głupia kolka .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013501 przez Patuśka
Oj te nasze forum to już pomału wygasa coraz bardziej .. :dry:

My już wstaliśmy o 7 , nocka przebiegła spokojnie bez kolki !!! :silly: :cheer: więc może te kropelki, glukoza i butelka pomogły !! :) jeszcze nawet zmieniłam mu wodę na mleko ! na żywiec zdrój nie będę mu dawać już naszej z kranu ..
A tak to nie powiem że się wyspałam bo bym skłamała ale odpoczęłam przez tą nockę i nabrałam siły na resztę dnia :) Mój później wstanie to przejmie małego a ja się prześpię ze 2 godzinki bo mój znowu ma nockę dziś ;/ w sumie do niedzieli te głupie nocki ma .
I wiecie co ? :P zaczynam dziś dietę :D czas się wziąć za siebie trochę :laugh: :laugh: tylko czym dam radę ? :P tu przez 9 mies w sumie juz prawie 10 jadłam co chciałam i ile chciałam a tu nagle tyle muszę sobie odmawiać .. ale będę sie starać !! :) Bo jak zobaczyłam moją koleżankę która urodziła tydzień wczesniej i wygląda jak by w ciąży nie była a ja ? :blink: nadal wyglądam jak bym miała jeszcze jedno w brzuchu :laugh: ale pociesza mnie fakt że ten brzuch się zmniejsza z dnia na dzień bo widze to :P No to pomarudziłam :laugh: :laugh:
Dobra idę bo moja maruda chce spać musze Go utulić :)
Miłego Dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013502 przez iwkaa
Patuska zrob zdjęcie swojej figury to będziemy Ciebie mobilizowac :)
No tak forum wydasa bo mamuski nie maja czasu Patuska tylko ty na razie jakas zorganizowana :)
A moze to nie kolki bo kolki to chyba codziennie o tej samej porzec chpc moze ja się nie znam bo tego nie doświadczylam :) ale z woda masz racje ja tez zywca gotowalam na początku nie wiem gdzie ty mieszkasz ale u mnie okazalo się ze kranowa lepsza od zywca tylko kupilam dzbanek do filtrowania wody i uzywam do dnia dzisiejszego tylko trzeba regularnie ten filtr wymieniac A zywiec to ma tyle kamienia ze w szoku bylam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013515 przez Patuśka
iwkaa naprawde ma dużo kamienia ? :O ja właśnie wymieniłam kranówę na żywca bo w naszej kranówie właśnie dużo kamienia jest :( kurdę to zmieniłam ze złego na gorsze ? ;/
No właśnie też słyszałam że kolki są codziennie i to o tej samej porze ale co to mogło być innego? byłam z Nim u pediatry to jest cały i zdrowy , wypróżnia się normalnie i tak jest spokojny a nagle jak go coś złapie to przez 4 godziny krzyk itd. i nagle go puszcza i znowu cisza i wyczytałam że to kolka . Ta pediatra powiedziała że chłopcy ogólnie każdy ból znoszą inaczej znaczy gorzej .. i że to mogą być "incydenty" z tą kolką bo On mały jest . I szczerze mówiąc i ja się nie znam bo to moje pierwsze dziecko przecież ale te kropelki i butelka itd. chyba dąły efekty bo nocka przespana teraz też sobie spokojnie śpi . Zobaczymy jak będzie dziś .
A zdjęcie zrobię wieczorem i wstawię bo zaraz się szybuję i jadę z siostra na zakupy jadę się trochę odchamić że tak brzydko powiem :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013518 przez iwkaa
tak to prawda z tym zywcem sama byłam zaskoczona ale prawda niestety kup sobie ten dzbanek do filtrowania wody
www.opinie.senior.pl/Dzbanek-filtrujacy-...ym-340-00,41710.html
ja mam taki zwykły bo do niego różne filtry pasują i są nie drogie a dodatkowo skorzysta na tym twój czajnik którego nie będziesz musiała czyścic tak często z kamienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013521 przez Patuśka
O kurczę to dobrze że mi powiedziałaś ! Bo ja kupiłam tej wody na zapas i tak bym go poiła nią ..
A ja wypijałam po 3-4 litry żywca w ciązy i nic o tym nie wiedziałam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013525 przez Patrizia
Kurcze Patuśka faktycznie tylko Ty jestes zorganizowana z mamusiek które juz urodziły ja mam Jasia mega grzecznego a i tak nie mogę jakos się zorganizować cały czas coś mi czas zajmuje :)
A co u nas dzisiejsza nocka marzenie 2 razy pobudka na cyca byłam w szoku bo tak to co godzine a dzisiaj aż się zerwałam z łóżka jak tak długo pospałam i feu do wózka czy wszystko oki :P Jasiek śpi w wózku bo łóżeczka jak na razie jest beee chyba za duże lepie się czuje w mniejszej przestrzeni z karmieniem różnie czasem powisi na cycku 5 min czasem 10-15min ale nigdy dłużej teraz muszę dawać mu cyca nie czesciej niz raz na 2 godziny bo za często je i jelita ciągle pracują więc szukuje go herbatkami jak na razie bardzo lubi koperkową i rumianek :) cały czas strasznie boje się tych kolek jak na razie odpukać nie ma i oby nie było ważymy 3800g

Mamma MIa to już bliziutko i będziesz tulić malenstwo :)

agadzie84 będę trzymać kciuki żeby akcja zaczeła się przy mężu :) ale już jesteś gotowa ciekawa jestem kiedy Cie wezmie :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1013531 przez Mamma Mia!
Dziewczyny a skad wiece o tym zywcu, ze tyle kamienia ma? Ja caly czas pije tylko zywiec zdroj, moja córka to samo i zadnych problemow. Mleczko tez jej na bazie tej wody robilismym - zero kolek.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013542 przez agadzie84
A ja cała w nerwach :( byłam na tej konsultacji w szpitalu i w ogóle jestem.skolowana...3 tyg temu na USG mały ważył ,2300...a dziś niby 2100... Ja nie wiem czy to Ci lekarze jakos inaczej badają czy co...ale dostalam papiery że m iść do sekretariatu po skierowanie na 11.11, z tego co zrozumiałam z tych papierów to bede miala wywoływany poród, nie wiem tylko czy tego 11 czy to tylko konsultacja, czekam aż mi mój te papiery wyjaśni... Serio, nie wiem co jest grane :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013546 przez Patrizia
mamma Mia jeju ale juz blisko super :)

agadzie84 nie martw sie na zapas moja gin mi tez podała większą wage mojego Jaska a jak miałma meldunek w szpitalu wyszło mniej to chyba od sprzetu też zależy więc nie martw się poczekaj co Ci tego 11 powiedzą to pewnie będzie dokładna kontrola i wtedy bedziesz wiedziec na stówe jak maluszek :) trzymaj się i myśl pozytywnie :*

Ale mam fajnie mama mi Jasiulka nosi a ja siedze teraz i moge spokojnie napisać posta :) zaraz ide się ogarnąc bo dalej w piżamie smigam :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl