BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

9 lata 3 dni temu #981790 przez Nefri
ete21 nie za wcześnie robiłaś tę przezierność? to się robi między 11 a 14 tygodniem. Ja będe miała to badanie 15.06 i to będzie u mnie 12 tygodni i 2 dni, to u Ciebie 26.06 wychodzi już chyba ponad 14 tygodni, czy źle liczę? Dokładnie to badanie robi się od 11 do 13 tygodnia i 6 dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #981800 przez ete21
Nefri to była wstępna ocena tylko. ...musze zadzwonić dopytać jak z tymi typowymi prenatalnymi bo wizyta by wyszła 15+4 wuec nie wiem czy badania byłyby wiarygodne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #981803 przez Nefri
eta21 no właśnie dopytaj się koniecznie. Pamiętam, że moja gin w pierwszej ciąży bardzo pilnowała, żeby zmieścić się w tym terminie, bo potem badania są niewiarygodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #981804 przez katarzynaxxx89
Kobitki a ja mam takie pytanie czy już myślałyście coś o porodzie gdzie no i czy poród rodzinny z kim czy jak. mój pierwszy był rodzinny ale z mamą bo bałam się że jak mąż mnie będzie widział taką spoconą krzyczącą i wogóle to sie do mnie zniechęci a wcale nie było tak źle byłam dzielna nie wszeszczałam no i chyba drugi też chce z mamą bo maż nie chce ale napewno w innym szpitalu .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #981807 przez Nefri
katarzynaxxx89 ja będę rodzić w tym samym szpitalu, czyli w Warszawie na Żelaznej. Teraz pracuje tam moja gin, więc prawdopodobnie ona będzie robić mi cięcie. Przy pierwszym porodzie był ze mną mój mąż i bardzo się z tego cieszę. U mnie było hardcorowo, męczyłam się 16 godzin i już nawet nie napiszę, co tam się działo, ale gdyby nie on, byłoby gorzej, był dla mnie mega wsparciem i widząc jak strasznie cierpię chodził i błagał lekarzy, żeby zrobili mi cesarkę, bo ja już nie daję rady. No i w końcu mi zrobili. Teraz będzie przy mnie przy cesarce, nie wyobrażam sobie inaczej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #981810 przez ete21
Dla mojego męża i dla mnie było oczywiste że będziemy rodzic razem. Teraz pewnie też tak będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #981835 przez Panama
Mam nadzieje,ze będę mogła rodzic w naszym szpitalu.Mój mąż to na słowo lekarz robi się blady,wiec kolejny poród sama.Nie będę Go zmuszać, bo może się zniechęcić.
Chciałabym żeby wszystko było dobrze do samego końca.
Dziś sobota dzień na sprzątanie, a ja żadnych chęci nie mam :-( .
Jak Wam mija dzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #981886 przez katarzynaxxx89
Dziewczyny co myślicie o znieczuleniach ja nie miałam bo u nas nie było ale chyba wolałabym mieć można sprawdzić w których szpitalach są znieczulenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981915 przez ete21
Katarzyna moim zdaniem jak jest możliwość i dają w szpiralu to trzeba brać bez sensu jest cierpieć. Myślę że w danym szpitalu można się dowiedzieć jakie stosuje metody łagodzenia bólu porodowego. Na oddziale powinni udzielić takowej informacji.
Ja znieczulenia nie miałam bo w sumie nie mogłam mieć. ...ale z przyjemnością skorzystała bym z gazu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981921 przez MagdaM
Ja rodziłam bez znieczulenia. Dali mi co prawda gaz na chwilę, ale nie polecam... Dramat. Nie znieczula a usypia, natomiast po porodzie rozluźnienie mięśnie klatki przeszkadzają w oddychanie, mdleje się itp. Okropnosc...

Widzę, że tu dużo z Was ma zawód mojej mamy :) podziwiam! Ja mam całkiem inny, konkretnie 2 kierunki i nie pracuje.

Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981924 przez ete21
Magda a jak Ty tam w ogóle? Lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981928 przez MagdaM
Nie krwawie, wygląda to na jednorazowy wybryk, ale do kontroli w środę muszę jak najwięcej leżeć. Już nie powiem co mnie boli... Mąż był 3 dni w Pl, ale teraz znowu zostajemy same z córcia, a ma być ładna pogoda...
Dzięki, że pytasz :) Po srodzie postaram się Was nadrobić, teraz tylko czytam bacznie ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Podziękowania: ete21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981929 przez Nefri
MagdaM wiem, że pewnie będzie trudno samej z małym dzieckiem, ale oszczędzaj się jak najbardziej. Super, że jednak to nie było nic poważnego, bardzo się cieszę :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981938 przez Panama
Magda dokładnie super,ze jest dobrze.Na pewno będzie ciężko sie oszczedzac przy tak małym dziecku. Nie masz kogo poprosić o pomoc?
Ja za każdym razem miałam CC,wiec znieczulenie obowiązkowo.

Dziewczyny mam zrost na macicy po ostatnim CC.No i do wczoraj czulam ciągnięcie w tym miejscu i bol brzucha.Dziś nic.Czy to tak z dnia na dzień mogło przejść?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981939 przez ete21
Panama bóle brzucha mogą być. Jednego dnia są mniejsze albo wcale a drugiego dnia większe. Nie koniecznie musi to być związane ze zrostami. Zapytaj lekarza na wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl