BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu #980956 przez ete21
Magda to meliska i do przodu żeby stres został z tylu.
NEFRI Witaj to będziesz miała prezent na święta. Rozumiem ze jesteś już mama a pierwsze bobo to chłopiec dziewczynka? Ile ma?
gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980957 przez Nefri
ete21 mam ustawiony suwaczek ;) Mam synka, Tymonka, który urodził się 20 grudnia. Ma niecałe 17 miesięcy.
Dzisiaj przede mną na usg, była dziewczyna, matka 3 miesięcznego dziecka, która właśnie dowiedziała się, że będzie miała bliźniaki. Jej mąż jak to usłyszał, to powiedział do niej: "nie wiem co ci powiedzieć, muszę się dzisiaj napić" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980969 przez katarzynaxxx89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980972 przez ete21
Nefri a ja jakoś nie rzucił mi się w oczy twój suwak. Ale widzę ze tez Masz lobuza w domu :)
mieć 3 miesięczne dziecko o kolejną ciąża szczerze mówiąc dla mnie to skrajna nieodpowiedzialność . . . Zagrożenie dla samej ciąży nie mówiąc już o życiu matki. Natura nie powinna moim zdaniem pozwalać na takie rzeczy tak szybko. ...o zgrozo. ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980991 przez ete21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981080 przez KingaK
Witam was kochane po weekendzie. Witaj Nefri w naszym gronie :)
Jak wam minął weekend? Bo mój był dość intensywny, ale udany z jednym mankamentem (kradzieżą telefonu). Szkoda mi bardzo zdjęć Jasia, które miałam od dnia porodu :( ale telefon się wiesza więc mam nadzieję, że osoba która go ukradła osiwieje :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981083 przez Igulka27
hej, dawno mnie nie było ale byłam z wami na bieżąco tylko brak czasu na pisanie :) Witam wszystkie nowe przybyłe mamuśki. :)
Co do kobiety co zaszła w ciąże po 3 miesiącach to znam identyczny przypadek osobiście i powiem szczerze że jest to niezła próba dla małżeństwa, moim znajomi chyba już przez tą sytację długo nie pociągną choć życze im jak najlepiej. Może jak dzieciaki podrosną sytuacja się opanuje bo teraz to jest jeden wielki krzyk wrzask nie tylko dzieci :dry:

Super filmik z ta mamuśka niewidomą, a widziałyście co urodziły się parze bliźniaki a bliskim powiedzieli że jedno?
www.facebook.com/kyleandjackieoshow/vide..._mref=message_bubble

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981089 przez MagdaM
Hej my w weekend bardzo leniwie :)
Za to teraz lecimy szukać moich zagubionych wyników, a popołudniu wizyta...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981113 przez ete21
Kinga przykro mi z powodu kradzieży telefonu a w szczegolnosci straty zdjęć....Żeby sie to na kimś zemścilo;p
Igulka widziałam ten filmik jest konkretny a rodzina prawie zawału dostała:)
Magda mam nadzieje, ze znależliscie wyniki i napisz koniecznie jak po wizycie!
ja wlasnie wrocilam w bablem z placu zabaw standardowo najadl sie kamieni piachu i calej reszty zawartosci trawnika. teraz siedzie obrazony i psuje auta. Jutro mamy szczepienie na pneumokoki wczesniej nie szczepilismy a ze bedzie jeszcze jeden maluszek i igus pojdzie do przedszkola jak baedzie mial z 3 latka to wole go zabezpieczyc. Mam nadzieje zde jakos je zniesie bo slyszalam ze jest wyjatkowo paskudne.....i troche sie boje, bo ja w nienajlepszej formie ostatnie dni a maz ma jutro dobe w pracy.....
Wczoraj cala droge z poznania do domu czyli 35 km wymiotowalam do jedynego woreczka jaki mialam i myslalam ze pluca i zoladek wypluje a synek sie ze mnie chichral bezczelna bestia.....
eh.....ogolnie dopada mnie niestety zmeczenie a najgorsze jest to ze mimo zmeczenia i nawet jak sie poloze to nie spie....moze to przez te pogode....?
A dzis sie dowiedzialam ze Dziewczyna z mojej fb gupy mam marcowyh 2014 jest tez w ciazy:) Moze do nas dołączy w co raczej watpie bo do grupy tez zadko zaglada..... Milego wieczorku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981119 przez MagdaM
Ete moja córa na wszystko szczepiona i dobrze było, nic jej się nie działo, także mam nadzieję, że u Was będzie ok.
Badania znalezione, moje szczęście ma 2,5 cm <3 Teraz zobaczymy się dopiero w czerwcu :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981121 przez katarzynaxxx89
dziś byłam na wizycie i wyniki morfologi nawet dobre jedynie mam za mało WBC 6,29 za to w moczu bardzo liczne bakterie i sporo leukocytów ale u mnie to chyba norma bo w I ciąży też ciągle tak miałam. A lekarz polecił mi zrobić badania prenatalne bo stwierdził że na tym usg to jedynie stwierdzi że dziecko żyje no i rośnie a nie jest w stanie nic wykryć . A jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981122 przez Nefri
ete21 znam osobiście dziewczynę, która zaszła 3 miesiące po porodzie i dla mnie też to było nie do ogarnięcia, przede wszystkim ja 3 miesiące po porodzie to średnio myślałam o jakiejkolwiek bliskości, a co dopiero dziecko robić. Ale teraz te dzieciaki są super. Fakt, że z tym mężem to ona nie jest, ale dla niej to dobrze...

Kinga straszna szkoda tych zdjęć.. :(

katarzynaxxx89 Ja robię badanie usg prenatalne, takie które wylicza różne trisomie i wady genetyczne, ale testu pappa nie robię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981124 przez katarzynaxxx89
Nefri a te prenatalne robisz tylko raz czy jak bo lekarz mi zalecił 2 razy ale mówił że nawet 3 razy czyli w każdym trymestrze.
A wogóle to słyszałyście o darmowych badaniach usg 3d mają być 16-17 maja w Galerii Bronowice w Krakowie mogłabym dojechać ale nie wiem czy to nie za wczas na te badania dziś mam dokładnie 9 tygodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981126 przez Nefri
katarzynaxxx89 takie badanie robi się między 11 a 13 tygodniem (+6 dni), jakoś tak. Tylko wtedy chyba można wykryć te trisomie itp, to jest badanie przezierności karkowej. Tak samo testy pappa się wykonuje w tym czasie. W drugim trymestrze też jest ważne badanie usg, między 18-22 tyg, wykrywa m.in wady serca. Ja akurat będę chodziła na te usg prywatnie, ale wydawało mi się, że one są obowiązkowe, więc powinny być refundowane. Ja mam pakiet w luxmed, ale tam nie mają najlepszego sprzętu usg, dlatego wolę te najważniejsze badania, czyli właśnie tę przezierność, robić prywatnie u mojej sprawdzonej lekarki.
Co do tych badań, to chyba za wcześnie. Pewnie niedawno miałaś robione usg, nie ma co zbyt często maluszka prześwietlać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981190 przez Kasztanowa

ete21 napisał: [
A dzis sie dowiedzialam ze Dziewczyna z mojej fb gupy mam marcowyh 2014 jest tez w ciazy:) Moze do nas dołączy w co raczej watpie bo do grupy tez zadko zaglada..... Milego wieczorku.

A jestem :D

Witajcie :) Jestem szczęśliwą mamą od marca 2014, a teraz mam termin wyznaczony na 20 grudnia :) Mam dość długie cykle i to termin z USG.
Gratuluję wszystkim Mamom fasolek i trzymam kciuki za spokojne ciąże :)

Mam prośbę - ustawmy sobie awatary, będzie się łatwiej rozpoznać :)

Coś o mnie - mam 29 lat, jestem z okolic Krakowa. Widzę, że kilka dziewczyn też stąd jest, także bardzo się cieszę :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl