BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

9 lata 1 tydzień temu #978891 przez paalinkaa
Ja będę mamą po raz pierwszy :)mam za sobą jedno poronienie ale to było 2 lata temu i nie zamierzam tego pamiętac ;)

Poleże te kilka dni, pracować nie mogę przez tego krwiaka. Brzuch nie że pobolewa ale taki wrażliwy jest,świdruje go ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978896 przez ete21
Katarzyna odpoczywaj mam nadzieje ze wszystko się unormuje. Fredo Witaj fajnie ze jesteś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978982 przez MagdaM
Hej :)
Dzieki za kciuki, Ete za modlitwę i proszę o jeszcze!
Bije serduszko! Dzidziuś młodszy troszkę i maleń, ale jest :) Za 2 tyg znowu wizyta i badania.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978984 przez ete21
Magda codziennie modlę się o zdrowie dla swojej fasolki wiec i dla Twojej tez mogę. Bardzo się ciesze ze jest serduszko I wierzę że kilka tygodni będziesz je do siebie tulic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979024 przez Panika992
Magda mój dzidziuś na usg też młodszy więc się nie martw:)
Mam na 10:20 wizytę
z gorszych rzeczy, coś mnie rozkłada... coraz gorzej się czuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #979027 przez ete21
Panika daj znać jak wizyta. I zdrówka dla ciebie. ...ja przez tydz zdychałam ale juz jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979038 przez MagdaM
Panika tym akurat nie martwię, bo wiem, że owulacja była w 23 dc dopiero :) zresztą córa też była młodsza 2 tyg a potem nadrobila ;) zdrówka dużo!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979060 przez Panika992
Lekarz stwierdził zatrzymanie rozwoju... dwa tyg temu 6,6mm 6t4d dziś 13mm 7t4d...
na 16 jadę do innego lekarza, z najlepszym sprzętem w okolicy...
Dostałam skierowanie do sszpitala na badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979115 przez Igulka27
Hej mamuśki, też mam termin zapowiadający się na grudzień i to 24 :) Mam 27 lat, to moja 2 ciąża, córka w tym roku konczy 7 lat ;) .
miałam usg w niedziele i niestety nie było jeszcze widac zarodka a tym bardziej słychać serduszka czego nie mogę się juz doczekać, troche się zdziwiłam bo podobno miał być to 6 tydzien ale pewnie z powodu moich dlugich cykli 30- paro dniowych musiałam sobie przesunąć o parę dni ten wiek do tyłu. pani doktor też powiedziała że wygląda jej to na 5 tydzień.
Ale jak to w życiu bywa nie zawsze jest kolorowo, wyszło mi że mam po poprzedniej cesarce jakiś ubytek na macicy i będę musiała mieć cc wcześniej żeby macica się nie rozciągneła za bardzo, albo tez się naczytałam że musieli dziewczynie usunąć ciąże żeby zrobić plastykę macicy. Miejmy nadzieje że mój scenariusz nie bęzie tak drastyczny. Mam wizytę w czwartek w tej sprawie i będzie wiedziała coś więcej.

Może wy coś słyszeliście kiedyś o takiej sytuacji bo z tych nerwów juz cały internet przeszukałam i tak naprawdę nie wiele o tym piszą. :(

Panika992, masz rację z innym lekarzem, idź się upewnij bo jakoś jak patrze na kalenarze ciąży i rozwój płodu to w 7 tygodniu 13 mm by się w zupełności sprawdziło, poza tym to tak wcześnie jest ze mała róznica w zapłodnieniu może dawać różnice w płodzie, jak u mnie nic nie było widać a myslałam że już serduszko usłyszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #979161 przez ete21
Panika trzymam kciuki za Ciebie, zeby inny lekarz miał lepsze wieści!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #979163 przez ete21
Igulka witaj. Wiele slyszalam o przypadkach usuniecia macicy po 2 ciaży po porodzie po cc ale to już bylo wczesniej wiadomo i robione w amach ratoweania zycia matki i dziecka. Moim zdaniem organizm nasz jest tak skonstruowany ze dyby nie bl gotowy na kolejna ciaze to by jej nie bylo i jak macica nie bedzie wstanie sobie poradzic z rozwijajacym sie zarodkiem plodem czy dzieckiem to nastapi szybciej porod. Ale teraz tez wiem dlaczego mimo wskazan do cc przy pierwszej ciazy rodzilam mimo wszystko naturalnie. Lekarz mi powiedzial ze jezeli planuje jeszcze miec dzieci to on wlasnie chcialby uniknac problemow tego typu....teraz wiem ze bede miec cc na porod sn sie nie zgodze po moim trupie! bo wiem ze juz wiecej dzieci nie bedziemy chcieli mieć. A GOOGLE nie czytaj bo nie warto! Będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #979251 przez Igulka27
ETE, dzięki za słowa otuchy, ja właśnie w google to mało co znalazłam tylko jakieś forum gdzie dziewczyna tak pisałą dlatego tak się zmartwiłam, ale wierze, że będzie wszystko ok, jutro rano będzie wszystko jasne, jakoś nie mam złych przeczuć więc może to dobry znak ;)

A jak się ogólnie czujecie, tez macie takie bóle podbrzusza czasami? bo ja mam takie dni ze spoko cały dzień a czesami takie że taki dyskomfort w tym brzuchu i lekkie bóle i miednica czasami mnie tak boli po bokach :P Ale to chyba normalne tylko jestem ciekawa kiedy to minie hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu - 9 lata 6 dni temu #979279 przez ete21
IGULKA te bóle mina po porodzie...a tak szczerze to macica się rozciąga i tak może być długo długo. ...tez tak mam plus ból kręgosłupa lędźwiowego do tego. ..damy radę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #979305 przez MagdaM
Ja ogólnie tym razem nir mam żadnych objawów. Tylko kręgosłup boli bardzo... Brzuch czasem zakluje ale nieczęsto.
Dzień dobry tak w ogóle :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #979340 przez Igulka27
Właśnie mi się wydaję że w poprzedniej ciąży jakoś mi przeszło chyba w pierwszym trymestrze, ale teraz ta macica cieńsza to może być i całą ciążę :) mnie kregosłup czasami ale to juz pod wieczór troche poboli w ciągu dnia na szczęście nie.
W ogole to zaobserwowałam dzisiaj dziwne zjawisko że jak jak tak siedze długo przy kompie czy ogólnie w domu to mam te bóle jak jak rusze w miasto gdzies, żę chodze cały czas to wogóle się nie czuję jakbym była w ciąży, żądnych boleści, kuć itp. :lol:

A czy wy już słyszalyście serduszka ? jak tak to w którym tygodniu bo jak jutro pójde to może.... coś... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl