BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

9 lata 5 dni temu #979349 przez MagdaM
Też jak leżę/siedzę to mi gorzej niż jak Chodzę ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979363 przez Panika992
Ja leżę, jutro będę miała zabieg. Dziewczyny życzę Wam szczęśliwych rozwiązań. Dużo radości. może i nam znów się przydazy ten cud.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979366 przez ete21
Panika przykro mi....na pewno ten cud wam jeszcze się zdarzy....może po prostu to nie był ten czas i za moment znów będziecie szczęśliwi. Powodzenia kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979367 przez ete21
Igulka ja w pierwszej ciąży w 6 tyg słyszałam serduszko ale różnie to bywa czasem jest później kwestia wyliczenia wieku fasolki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979383 przez Igulka27
Panika strasznie mi przykro, na pewno jeszcze będziecie się cieszyć z małego malucha, po prostu takie rzeczy się zdarzają i nie mamy na nie wpływu. 3maj się moco :kiss:
Mnie też jutro czeka ten sądny dzień ale myśle pozytywnie bo inaczej bym zwariowała. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979413 przez katarzynaxxx89
Panika też mi przykro i współczuje Ci trzymaj się.
Dziewczyny miałyście już jakieś badania jakie ja mam nadzieję się jutro na wizycie czegoś dowiedzieć czy coś lepiej no oby no i powiny być wyniki z morfologi, moczu odczyn compsa i coś tam jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979427 przez ete21
Katarzyna ale chaos w tej Twojej wypowiedzi. Przypuszczam ze pytasz o badanie jakie beda potrzebne? Jateraz jeszcze badań nie robiłam zadnych ale lekarz kazał mi przyniesc wyniki badan z wczesniejszej ciazy. a tam wiadomo morfologia byla, na HCV, HIV, cytomegalie, combsa różyczke, weneryczne choroby toksoplazmoza i chyba wsio potem morfolloia co miesiac jakos byla ro biona mocz jakos tez i jeszcze na paciorkowce wymaz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979489 przez MagdaM
Panika... Przykro mi :(

Nam lekarka sprawdzała kartę ciąży, z której zanotowała wynik różyczki, reszta z czasem do powtórki. Na następną wizytę mam zleconych kilka badań już.
Igulka ja wg Om mam dziś 8tc ale dzidziek jutro będzie 7tc. W poniedziałek już serduszko pikalo <3

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #979502 przez Igulka27
Kurcze jestem załamana, byłam dzisiaj na usg, mam niezła dziure po poprzedniej cc, 16 mm, raczej nie ma szans żeby być w ciąży z takim ubytkiem bez powikłań, :/ Wysłano mnie z tymi wynikami na konsultacje do profesora w poniedziałek i on ma podjąć decyzję co dalej, ale prawie na pewno będzie trzeba przerwać ciąże i zrobić plastykę macicy i dopiero za pol do roku po plastyce mogę się starać o kolejne dziecko. Jeszcze jak mi powiedział, że serduszko bije 103 na min, to jeszcze bardziej się załamałam.
Pamiętajcie aby kontrolować swoją blizne jeśli będziecie po CC bo mi ta dziura żadnych objawów nie dawała, a niby powinna, a cesarke mialam 6,5 roku temu. :mellow:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #979548 przez ete21
Igulka przykro mi. Kurcze a może na tym etapie co jest ciąża można zrobić plastyke albo jakaś siatkę założyć. Nie wiem może są jakieś metody?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #979606 przez katarzynaxxx89
Byłam dziś u tego gina no i znowu miałam to usg i teraz już trochę zarodek się powiększył nic teraz nie mówił o odklejaniu kosmówki tylko że jest krwiaczek. No i mam nadal leżeć, próbowałam się dowiedzieć konkretnie o co chodzi czy tak leżeć trochę czy nic mi nie wolno i w sumie nie usyskałam odpowiedzi no i wiadomo mam synka prawie 2 latka no i domem się zajmuje sama muszę posprzątać, ugotować no i robię to oczywiście powoli coś jednego zrobię idę poleżeć itd co myślicie może któraś z was tak ma lub miała bo już sama nie wiem co mogę a co nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu - 9 lata 4 dni temu #979608 przez ete21
Katarzyna leżeć tzn wstać zjeść i do wc W przeciwnym razie może się to źle skończyć. Pewnie musi się krwiak wchłonąć a jak będziesz normalnie aktywna to może krwiak się powiększać a to może być zagrożeniem dla ciąży. Dasz rade na pewno i z synkiem się jakoś dogadasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #979621 przez MagdaM
Leżeć to leżeć. Aczkolwiek jak Kasia jest sama z synkiem i ma dom na głowie to ciężko... Chyba, że popołudniami jak będzie ktoś do pomocy.
Ja bym nie ogarnęła...
Sama jestem z córa i całe szczęście że ma już 3,5 roczku a i ja nie mam krwiakow bo nie wiem co by było...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #979707 przez vexatio
Moje maleństwo odeszło do nieba. :( Trzymam kciuki za wasze dzieci i życzę wam szczęśliwego rozwiązania. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #979708 przez ete21
Vexatio przykro mi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl