BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 3 miesiąc temu #309985 przez PM
Ale śliczności z Haneczki i te oczy :) :) :)

U nas też strasznie sypie śnieg i nawet na minute nie przestaje. Podobno najgorsza ma być ta noc i następny dzień. Chodniki zasypane i chyba wszyscy maja wolne ( nikt nie odśnieża ) bo ledwo można iść a co dopiero z wózkiem się przepchnąć. Może jutro jakiś spacer zaliczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310122 przez andzia2490
Pierwsza :lol: hi,hi :silly:

Dziewuszki życzę wam bardzo,bardzo tłustego czwartku nie żałujcie sobie :S :silly:

SMACZNEGO :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310126 przez Dave
Dzień dobry :laugh:

No to mamy śniegu, że głowa boli :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Gosiu - Hanulak BOSKA :kiss: :kiss:

Andziu - kusisz, oj kusisz tymi pąkami :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310143 przez MlodaMama
SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310173 przez czekoladka2904
Witajcie z ranka:)

Andzia już zdążyła skusić :silly: :lol: Oj ja się dzisiaj objem paczkami - teściowa robi z marmoladą i nutellą - rewelacja! :side: :woohoo: Zapraszam do mnie - wystarczy dla wszsytkich :)

MM dlatego wolę facetów ginekologów niż baby.. Oni przynajmniej są konkretni! Powinna normalnie Cię przyjąć, a nie odstawiać szopki... :ohmy: :angry:

Śliczna Hania - czaruje uśmiechem :)
Filipek już taki duży się wydaje - mój Gabryś to malota przy nim..
Wczoraj byliśmy po wyniki EEG i są dobre, ale mimo too lekarka chce jeszcze skontrolować małego za miesiąc.. Jak zapytałam czy mam umawiać go na NFZ czy do prywatnego gabinetu to tak nosem zaczęła kręcić.., że już wiedziałam, gdzie się umówić.. :huh: Ech, ci lekarze...

No nic to zmykam i miłego dzionka życzę wszystkim :kiss: :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310199 przez Gosia_Krupa
MM,szkoda słów :angry:

Jak moja siostra wezwała karetkę do mamy to jej powiedzieli,że nic nie zrobią,że ona tylko się nadaje do opieki paliatywnej. No,ręce opadają. Jakim prawem skreślili już mamę? Musiała wzywać na własny koszt z przewozów karetek. A przecież ludzie z problemami onkologicznymi nie zawsze umierają od tego,lekarka mamy powiedziała,że ma sporo przypadków,kiedy dostają wylewów,udaró i innych takich...

Ja to nie mam siły do naszej służby zdrowia. A najgorsze jest to,że bardzo często pracują w niej ludzie,którzy z żywymi do czynienia mieć nie powinni.

Andzia,pójdziesz z to do piekła :silly:

Czekoladko,u nas obważanki(na życzenie męża),ale może i chrusty będą?! Paczki były niedawno,właśnie z marmoladą i czekoladą. Mniam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310202 przez sylka
MM
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #310245 przez Nula
A mi wczoraj przyszły traperki dla mojej królewny :) Śliczne i na dodatek kupiłam je za 19.90 :) i to nowiutki :) Jestem mega szczęśliwa , sa Prześliczne i na dodatek szyte nie klejona ani nic :)
A ja jak narazie miałam jedną miesiączkę. Ale na szczęście trwala 5 dni i była taka spokojna na szczęście :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310274 przez baby_55
Gosiu Miśko i Hańka są niesamowicie podobni, normalnie szok :woohoo: słodziaki i tyle :) maska prześliczna :) no i karteczka cudo :) a w ogóle to macie "rękę" do dzieci z mężem :silly: wyszły Wam nie ma co słodzziaki a Hańka to będzie łamać męskie serca :blush: :kiss:
co do służby zdrowia to masz rację jest masakra... moja koleżanka pracuje w fundacji dla dzieci niepełnosprawnych, opiekuje sie dziećmi na oddziale całodobowym, kilka razy mieli już przypadki, że wzywali karetkę do jakiegoś dziecka, któremu coś poważnego sie działo a karetka przyjeżdżała po godzinie albo i później... :ohmy: :ohmy: :ohmy: przecież to też są ludzie i coś im się należy w tym
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
kraju :ohmy: :ohmy: :ohmy:

MM to idź do jakiegoś innego lekarza i ja tak jak czekoladka wolę chodzić do facetów, baby moim zdaniem są do bani, już kilka razy się przekonałam na własnym przypadku...

Czekoladko mnie dzisiaj jest tak potwornie niedobrze, że szok, więc pączki odpadają, nie mogłabym przełknąć :X :X :X bleee

Nula śliczne butki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310321 przez czekoladka2904

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310339 przez MlodaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


SYLKA
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


NULA butki super:):) Mój jeszcze sam nie chodzi więc nie kupuje mu takich bucików narazie:)

baby jak będziesz u lekaża i się czegos dowiesz do daj znac :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310391 przez baby_55

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310432 przez czekoladka2904

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310463 przez Basiek.451
Witam się słodko! :laugh:

Baby odpoczywaj kochana, do poniedziałku już blisko! Trzymam mocno kciuki, :kiss: !

Gosiu zgadzam sie z Baby, macie "rękę" do dzieci, powinniście produkować i produkować! :laugh: A Twoje zdolności plastyczne wykorzystaj zawodowo!

MM nie wiem jak z badaniami, cytologię zrób napewno.

Najadłyśmy się słodkości i odpoczywamy. Już drugi dzień w domu siedzimy, bo nie ma jak się wózkiem poruszać.

Dave zasypało? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310675 przez Gosia_Krupa
Baby,oszczędzaj się w miarę możliwości,bo wiem,że przy takim MAluchu jak Adi to czasami ciężko.

Byliśmy na dłuuugim spacerze,bo na dworze tak pięknie i nawet "ciepło". Wózkiem ciężko,ale jakoś daliśmy radę. Nie mogliśmy zrobić bałwana,bo mimo dobrej temperatury śnieg nie chciał się lepić(tzn.kula nie chciała nam się powiększać tylko się rozpadała),ale zrobiliśmy zamek :D z czterema wieżyczkami,Misiek wetknął flagi,aż żal było go zostawiać). Wszyscy zgłodnieliśmy od tego. Ale w domu czekała zupa,pierogi w trzech wersjach i obważanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl