BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 3 miesiąc temu #312966 przez czekoladka2904
cześć ja tylko na moment, bo zaraz wychodzimy na spacer i na świetlicę.. Mąż chce zagrać w bilarda, a ja z małym coś tam sobie znajdziemy do zabawy :silly: Wzięliśmy go dzisiaj do kościoła - był tak grzeczny, że sama jestem w szoku i oczywiście jestem z niego dumna :) :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Wczoraj byliśmy na saneczkach a potem mały jeździł ciągnikiem z dziadkiem, aż usnął i został przyniesiony do domu na rękach, taki słodko śpiący :kiss: :) Widok bezcenny - mówię Wam :) A i mamy 5 zębalków! :) Dwie jedynki na dole i dwie na górze plus lewa górna dwójka, ale idą kolejne, bo znów marudzi i się ślini... :dry:

Baby cieszę się, że lot się udał :) :kiss:

A tak myślę nad tymi fotelikami - choć my już kupiliśmy - że skoro są na sklepowych półkach to chyba przeszły pozytywnie wszystkie testy, skoro je dopuścili do sprzedaży.. :S Nawet nie szukałam tych wyników testów fotelików... Może to i źle... :huh:

Odezwę się później, buziaki :kiss: :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313068 przez Basiek.451
Hej! Natalce idą czwórki, oczywiście katar, gorączka i ślinotok przy tym :(

Baby super, że podróż udana. Jutro czekamy na dobre wieści od lekarza! :kiss:

W temacie fotelików się nie wypowiem, auta nie mamy, więc nie wiem nic. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313090 przez Dave
Gratuluję wszystkim posiadaczom nowych ząbków :lol: :kiss:

Ciężka sprawa z tymi fotelikami. Poniżej mam jeszcze parę propozycji:
Ten poleca mi znajoma www.tosia.pl/sklep/product/p/32/maxi,cosi,tobi.html

Tan jest dobry w testach, ale jakoś ten przedni panel mi nie pasi www.tosia.pl/sklep/product/p/1667/kiddy,energy,pro.html

Ten też niby w miarę www.tosia.pl/sklep/product/p/391/romer,king,plus.html

Ten fajny, ale znowu ten panel www.tosia.pl/sklep/product/p/2039/cybex,pallas,2.html

Na ten namawiają znajomi www.tosia.pl/sklep/product/p/206/recaro,young,sport,20.html


Patrzę na foteliki bez systemy Isofiz, bo jakoś nasze autko go nie ma :(

I bądź tu człowieku mądry :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313156 przez baby_55
Dziewczynki wybaczcie, ale ja tylko przelotem, bo wykończona jestem, zaliczyliśmy dzisiaj tyle odwiedzin, że padam...
Imprezka urodzinowa chrześnike Krzyśka super :) trzech chłopaków się bawiło, szaleństwo na maxa :laugh: :laugh: biegali po mieszkaniu, wywalali zabawki no szał ciał :lol: :lol: :lol: jutro zgramy sobie fotki to jak będę miała wolną chwile to Wam coś wrzucę :)

buziaki dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313164 przez natka369
byłam zadowolona tylko że dopiero teraz, jak już odstawiłam tabletki to mogę powiedzieć że libido wraca do normy :) wcześniej praktycznie brak zainteresowania. jeśli mało hormonów to dobrze bo mniejsza ingerencja w organizm czy cos takiego, w każdym badz razie im mniej hormonow tym podobno lepiej i mniej skutków ubocznych. a zabezpieczaja dobrze bo w ciaze nie zaszlam a nie stosowalam dodatkowych zabezpieczen. tylko bole glowy, ale jak nie biore to tez boli, mniej ale boli. tak wiec nie wiem czy bol glowy przez tabletki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313171 przez natka369
Baby a Ty u lekarza byłaś z tym plamieniem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313176 przez natka369
oj kurcze zapomnielam ze dzis niedziela i ze lekarze nie przyjmuja... :dry: jakos calkiem trace poczucie czasu przez te weekendowe wyjazdy na studia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313272 przez ulcia85
Dave my myslimy nad maxi cosi tobi,czytalam w necie na jego temat i jako wade podaje,ze nie jest zbyt szeroki,ale Julia to szczypiorek wiec nie bedzie z tym problemu no i dobrze wyszedl w testach,o recaro tez myslelismy,ale jak dziecko spi to nie mozna zmienic pozycji"jednym ruchem reki" bo ta wajcha jest z boku a nie z przodu,a ze Julia nam zawsze spi w samochodzie to by bylo przydatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313297 przez Dave
Dzień dobry Kochane.

Jak Wam minął weekend??

Ulcia - kurde, nie ma fotelika idealnego :dry: Zawsze się coś znajdzie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313345 przez baby_55
wekedn pracowity :silly: :silly: a dzisiaj znowu cięzki dzień nas czeka tymbardziej, że popołudniu bedzie spotkanie na szczycie :lol: hehhe Maksiu 17 mies. Adaś 12 mies. Adi 10,5 mies. i Ninka prawie 11,5 mies. ale się bedzie działo :ohmy: :ohmy:
mam nadzieję, ze nam mieszkania nie rozniosą :silly: :silly:

lecę bo mam jeszcze kilka spraw do załatwienia a potem wizyta u lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313354 przez Gosia_Krupa
Baby,no to wesoło będzie :D

Daj znać po wizycie.

Dave,dokładnie. Z fotelikami jak i z wózkami i całą resztą rzeczy dla Maluchów,nie ma ideału. Zawsze znajdzie się coś co jest nie tak,co nam nie odpowiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313364 przez Basiek.451
Witam!

Baby to faktycznie będzie fajnie! I przy tym ile dorosłych! A Ty miałaś odpoczywać! :kiss:

A my już ogarniete, zupka się gotuje i pogoda super, słoneczko swieci :laugh: Jakoś mnie ten poniedziałek pozytywnie nastraja! ;)

To miłego dzionka kochane! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313381 przez baby_55
no kazdy maluch z dwójką rodziców więc będzie wesoło :laugh:

a poza tym zapomniałam sie pochwalić, ze przebiła nam sie górna prawa jedyneczka a pediatra rano potwierdziła jedynkę i dwójeczki w natarciu, więc lada dzień powinny się przebić :woohoo: no i ważymy 9750g i mamy 73cm wzrostu czyli tak jak na miarce wzrostu :)

co do obiadu to my dzisiaj w planie mamy kebaba :silly: taki zdrowy posiłek hahahha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313402 przez asz_ka
Melduje się na szybko :)

Baby Gratuluje nowych ząbków :) i koniecznie daj znać jak będziesz juz po wizycie :) ja jutro idę do lekarza :) ja wczoraj na obiad miałam kebab :P

Wogóle miałam ciężki weekend bo dość mocno męczą mnie mdłości i nie mam na nic siły :angry: a jak na złość akurat ten weekend mąż miał pracujący.... ale dzisiaj już jest troszkę lepiej :)

Buziaki i miłego dnia Wam życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313408 przez baby_55
Asz_ka u mnie nawet te mdlości nie są takie straszne jak przestrzegam kilku zasad, nie popijam zbytnio stałych posiłków, piję czesto po troszku coli, unikam kawy i słodyczy, jem często a małe porcje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl