BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #397801 przez Misia
A dzięki :) mam nadzieje, że wszystko będzie szło spoko :) Chociaż dzisiaj dopadła mnie jakaś depresja .... nie wiem czy to ciąża powoduje ... nic mi się nie chce wszystko mnie denerwuje no i drażnią mnie zapachy jedzenia ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397803 przez macka
Misia to hormony szaleją, nawet nie masz pojęcia co tam w tym Twoim brzuszku się wyprawia... Pracujesz? Uczysz się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397804 przez Misia
hehe :) Studiuje :) teraz mam wakacje i siedzie w domu :) od października zaczynam 4 rok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397919 przez sylwka727
Kasia śliczna fasolka:)

Misia to tak jak ja też mam problemy z torbielami i w pierwszą ciążę też nam się udało zajść "za pierwszym razem" a teraz też ma na prawym jajniku torbiej prawie 3cm



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398164 przez patka1603
kasia123m napisał:

Sylwka727 a o co chodzilo z Twoja tempka ze zaniska?dostalas progesteron?ja po swoim wykrysie nieumie wypatrzyc takich rzeczy.zazywam duphaston bo mialam plamienia a nawet jasnoczerwona krew raz ze mnie poszla.nikomu niezycze.jak jutro naladuje kompa to tez wstawie moje foty.dzis zaduzo sie wylazilam po domu wiec wole lezec.ostatnio mi lekarz wyliczyl termoin na 2 marzec.ciekawe czy sie lapne na lty czy marzec.

Witamy nowe mamusie.piszcie jak sie czujecie i na kiedy macie termin.

hej kasiu widzę że u ciebie wszystko dobrze!!!! cieszę się niezmiernie, ja niestety w czwartek wylądowałam w szpitalu i dzisiaj z niego wróciłam, już solo :( :( : życzę wszystkim dużo szczęścia a w szczególności tobie. jeszcze się odezwę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398171 przez macka
Patka bardzo mi przykro z powodu utraty maleństwa. Jak do tego doszło zaczęłaś krwawić? Przedźwignąłaś się, czy tak poprostu samo z siebie zaczęło się coś dziać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398349 przez ufolka
witam się i ja :) jestem w 7/8 tyg ciąży, to moja druga ciąża, mam córeczkę która właśnie w lipcu skończyła roczek :)
patka przykro mi z powodu Twojej straty :(
Kasia super Fasolinka !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398367 przez mamcia2013
witam ponownie :) u mnie samopoczucie dobre tylko na weekend bylam jakaś rozdrażniona, masakra. Ale ogólnie jest ok :)
a jak tam Wy Mamuśki się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398374 przez kasia123m
Patka bardzo mi przykro.co sie stalo?zaczelas plamic?w tych gorach?kurde ja caly czas mysle czy jechac do tej szczawnicy czy sobie odposcic.bolal Cie wczesniej brzuch?bardzo mi przykro i mocno Cie tule.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398467 przez Misia
Dla mnie to jest niewyobrażalne :( Nie mogę zrozumieć dlaczego się tak dzieje ... Chyba Patka już tutaj nie zagląda przynajmniej na razie ...

Dziewczyny! Jak tam ?? Bo ja mam bóle lewego jajnika ale czytałam, że to normalne...mimo wszystko trochę się boje ale jestem dobrej myśli:) Eh już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty ... 30 lipca :) Dzisiaj jadę odebrać wyniki badań i kupić sobie strój kąpielowy bo w te wakacje mogę sobie na niego jeszcze pozwolić hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398477 przez kasia123m
Ja wczoraj poszlam do skleepu i na hustawki i mialam bole na laczeniu nog z pochwa.tak jak ida te boczne gumki od majtek.jakbym normalnie szpagat zrobila albo pocwiczyla i miala tam zakwasy.lezalam juz potem.tylko ze ja lezalam ponad tydz plackiem.moze musze sie rozchodzic.
Dzis bylam zrobic reszte badan bo w czwartek do lek.powtarzalam mocz bo ostatnio mialam sporo bakterii.powtarzalam plytki recznie bo maszynowo wyszlo mi 82tys.bardzo malo.dzis mi recznie policzyli i wyszlo 11z
7tys.ponoc tez malo.a Wy po ile macie?noi robilam owa.hiv,rozyczke IGG,grupe krwi bo nie mam z 1ciazy a ponoc ma byc na kartce.
Noi czuje zatoki.jak schylam glowe to czuje bol na srodku czolu.ale nawet nie mam pomyslu jak to leczyc



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398488 przez mamcia2013
Ja też nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, ktoś kto pragnie maluszka nie może Go mieć a ci co nie chcą mają...:(
Mnie też pobolewa brzuszek (zazwyczaj pod wieczór) no i jajnik lewy. A wizytę mam 1 sierpnia :) nie mogę się doczekać.
Dziewczyny czy któraś z Was pali papierosy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398489 przez mamcia2013
Kasiu może faktycznie musisz rozchodzić tą nogę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398522 przez sylwka727
nie jest dobrze brzuch mnie boli tak jak wtedy boję się jade na pogotowie czuje jakbym umierała



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398534 przez kasia123m
Sylwka bedzie dobrze.musisz tak myslec.trzymmam kciuki.Boze co sie tu dzieje



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl