BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 6 miesiąc temu #222154 przez Monix
I jak tam chorowitki? Lepiej ze zdrówkiem? Mam nadzieję, że tak :)
Nadia od wczoraj zasuwa przy pchaczu, ale tylko w jednym pokoju :P ( tam gdzie jest wykładzina ) bo we wszystkich innych pomieszczeniach to albo panele albo płytki i trochę jej ten pchacz za szybko jedzie... Polubiła tez rozsuwanie szafy i włażenie do niej ;) Nauczyła się tez robić pa pa raczką i na pytanie np. ''kochasz mamusię'' kiwa oczywiście przecząco głową hahaha śmiechu jest co nie miara :lol: :silly: aaa no i cały czas woła tata lub baba, mama coś jej jeszcze nie wychodzi :dry: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222208 przez motylek85
Mamuśki a opowiedzcie o postępach waszych pociech... tzn czego się już nauczyły a czego się właśnie uczą??? jestem ciekawa bo mi się wydaje, że mój mały to chce "wszystko szybko" i tylko patrzec jak pójdzie na nogi bo już przy meblach chodzi... zęby też mu wyszły jak miał 4 miesiące, zaczął główkę podnosic jak miał niespełna miesiąc, a ciągnął się do siadania jak miał ponad 2 miesiące (nawet pani dr kazała z nim cwiczyc podnoszenie za rączki skoro sam czuje się na siłach) itp. a jak wasze maluszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222372 przez Monix
Nowe umiejętności patrz wyżej :) Teraz Nadia znowu siedzi w szafie :lol: Otwiera i zamyka, a mamusia mówi ,,a kuku" i jest świetna zabawa :silly:

mnie znów dzisiaj łeb napie... (bip :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222386 przez motylek85
kurde, u mnie też tylko baba i tata a mama za nic nie chce powiedziec:P jak mu mówię powiedz "ma-ma" to tylko się śmieje łobuz:P a tak to jeszcze mówi "ide", "dzidzi", "da", no i oczywiście różne inne których nie umiem zrozumiec:D i krzyyyczy, ostatnio nawet więcej krzyczy niż mówi;D a jak z chodzeniem u ciebie? już zaczyna? a może już chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222484 przez Monix
Chodzi przy tzw. pchaczu i przy meblach oczywiście:) bez pomocy / podparcia jeszcze nie pójdzie, bo się boi. Dopóki ma się czego trzymać to jest ok :silly: jak kończy się mebel to siada na doopkę i zasuwa na czworaka. Myślę, że do roczku nauczy się chodzić (przynajmniej mam taką nadzieję ;) ) Moja mama mówi, że ja zaczęłam chodzić jak miałam 9 m-cy. A Wy kiedy zaczęłyście dreptać, wiecie coś na ten temat ? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222533 przez motylek85
ja nie miałam jeszcze roczku ale w którym miesiącu zaczęłam chodzic to nie pamiętam hehe;) no a z dzieciaczkami naszymi i chodzeniem to u nas tak samo, czyli chodzenie przy czymś a dalej na czworaka:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222536 przez ifka
Zdrówko u nas bez zmian :dry: niestety.Gilkinadal obecne,ale nic poza tym całe szczęscie.No i maruderka na maxa :huh: .Monix mnie też ostatnio głowa yyyyy.....boli :angry: :silly: .My ostatio zastanawialiśmy się nad pchaczem,nawet wątek na naszym forum założyłam,żeby się czegoś od dziewczyn dowiedzieć :blink:.kilka odpisało i wyszło na to,że nie kupiliśmy.Lenka też chodzi przy meblach, dzis bez trzymania ała pare sekund sama, ale to dlatego,że się w tv zagapiła-uwielbia reklamy :P :lol: .Na 4 zauwa jak wyścigówka :S :lol: .Już nie bardzo chce siedzieć,tylko,żeby ją prowadzać.A jesli chodzi o zasób słownictwa,to: tatatatatata,dadadadadadada,babababababa i od nidawna bardzo wyraźnie mamamamamama :silly: :lol: ,daje buzi i przybija 5 :).Ja nie orientuję się kiedy dreptać zaczęłam :P ;) .

co myślicie o takich pomysłach na roczkowe prezenty? :)
allegro.pl/rowerek-jezdzik-zyrafa-little...24h-i1892943723.html
allegro.pl/smoby-rowerek-kubus-puchatek-...hit-i1889394150.html
allegro.pl/be-fun-rowerek-rozowy-model-2...osc-i1889905253.html
allegro.pl/smoby-minikiss-jezdzik-rowere...3w1-i1872544039.html


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222539 przez Emme
ifka ja się ciągle zastanawiam nad tym konikiem i już sama nie wem, fajne jest to, ze jest wielofunkcyjny czyli kilka gadżetów mniej w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222547 przez ifka
mi też sie bardzo podoba,ale mój J jakoś za tą opcją nie bardzo :huh: :P, ta zyrafka tez jest całkiem fajna,ale sama już nie wiem, lekko zgłupiałam :huh: :S :unsure:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222683 przez makaja
Doberek po dłuższej przerwie :)

ja na roczkowe prezenty polecam stronkę edukarium.pl tam mozna zaleźć ciekawe propozycje :) albo moje moje babino hehe szybko ten czas od stycznia zaiwania ..... a pamiętam jak rok temu z brzuszkami paradowalyśmy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222775 przez motylek85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222778 przez Emme
Ifka dopiero zauważyłam, że to jest inny konik niż o którym mówię, mój t ten: allegro.pl/smoby-konik-bujak-jezdzik-row...daz-i1869758294.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222798 przez Monix
Ja jeszcze nie myślałam co na roczek tak na prawdę :S W sumie to już trzeba by było pomału mysleć, bo nie dużo czasu zostało :ohmy: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222800 przez ifka
tego konika też oglądałam :), óznią sie chyba tylko tym,że ten 2 ma funkcję bujaka.Też mi się podoba :).Oj twardy orzech do zgryzienia :S .

Zarejestrowałam Lenkę do lekarza, niestety dopiero na czw. jest miejsce :huh: .Katar nadal bez zmian, dziś z jednej dziurki już lekko żółty :( :huh: .Nadal bez gorączki.Za to dziąsła max, spuchnięte przez te zębiska :dry: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222810 przez Emme
zaraz się okaże, że zostanę z ręką w nocniku, Wy macie jeszcze trochę czasu :P

Ifka chyba tak, u nas by to się sprawdziło na "przezimowanie", bo sam rowerek na zimę nie będzie man potrzebny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl