BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 6 miesiąc temu #223727 przez ifka
żadna tajemnica :blink: , wiek to co innego hahaha :lol: . 162 cm i 47 kg :dry: :angry: niestety :P


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223732 przez Monix
ifka napisał:

żadna tajemnica :blink: , wiek to co innego hahaha :lol: . 162 cm i 47 kg :dry: :angry: niestety :P

no to rzeczywiście ''patyczak'' z Ciebie :) Ja mam 164 cm i 56 kg - czyli normalna waga. Przytyj kobieto! zacznij sie rozpieszczać słodyczami (tak jak ja :P ) a na pewno waga pojdzie w górę ;) tak własnie przybrałam 3 kg hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223764 przez ifka
a myślisz,że kto je pyszne ciacho czekoladowe :lol: mniam, mniam i nic z tego, ale to może dlatego,że czasem przy Lence i nie mam czasu i zapominam o sniadaniu np. :dry: , ale dziś zjadłam pysznego pączka :laugh: .Twoja waga faktycznie fajna :) , ja przed ciążą miałam 52 kg, w ciązy przytyłam 10 z czego 8 spadło podczas porodu a reszta to już systematycznie.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223812 przez motylek85
Ifka my też z mazowieckiego hahaha:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223813 przez ifka
yyyyyyyyy....to ja już nic nie rozumiem :lol:,dobrze,że za 15 min. idę z niunią na spacer, to ochłonę :laugh: :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223820 przez motylek85
heh fajnie się to wszystko ułożyło:) jeszcze chyba nie spotkałam się aż z takim zbiegiem okoliczności:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223828 przez ifka
:lol: ja też nie :laugh: . w sumie to moja mama i mąz stąd pochodza. Ja i mój tata z W-wy, jak miałam chyba 12 lat,to z mamą tu się przeniosłyśmy :).A imię tak: Iwona a Twoje? :lol: Oho moje dziecię wyprodukowało kupkę, jak zwykle przed wyjściem :P ehh :dry: :lol: .Czas na zmiany hehehehehe :) .Do później :blink: :kiss: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223836 przez motylek85
miło mi,:) Natalia jestem:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223898 przez ifka
w takim razie: witaj Natalio :lol: hehe jak oficjalnie :silly: ,również mi bardzo miło :)

a właśnie, ostatnio przerobiłyśmy z Lenką grochówkę - polecamy, u nas smakowała :)

Znów mam chwilę dla siebie (Lenkowa drzemka).Z czego najbardziej cieszą się chyba moje plecy i żołądek :dry: .Oprócz pączka w locie, nic nie jadłam jeszcze to zaraz sobie coś zorganizuję no i plecy -tragedia dziś.Lenka jest takim marudkiem i chce prawie cały czas na raczki :( :P .Tylko czekam,aż Jarek wróci,bo przecież jeszcze trochę i nie ogarnę :huh: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224440 przez justynka0691
Dawno mnie nie było i mam dzięki wam sporo do nadrobienia :)

Ifka no powiem Ci że faktycznie jesteś szczuplutka ,ale ja mam znacznie gorzej wzrost ten sam co ty tylko waga 40kg a przed ciążą 43kg. Tak dla pocieszenia :)

Antek jeszcze nie raczkuje ,ale zrobił postęp i próbuje (jeszcze trochę nieudolnie) wstawać przy szczebelkach na nóżki i niestety ma tylko jedną drzemkę w ciągu dnia i to godzinną, wiec czas dla siebie mam dopiero koło 20.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224457 przez aslani
Jakiś czas temu szukałam w sklepach rajstopek dla Jasia, ale takich do raczkowania. Chodziło mi o antypoślizgową część na stopach i oczywiście na kolanach. Znalazłam tylko jeden sklep w internecie, ale sobie darowałam. Wszystko dla tego, że w mieszkaniu mamy głównie płytki i parkiet, po którym fajnie się mu pełzało, ale przeszkadzało w raczkowaniu. Chałupniczo naszyłam mu na kolana łaty i chyba go to ośmieliło, bo następnego dnia zaczął raczkować!!! HEHEH
Dzisiaj w pobliskim sklepie znalazłam antypoślizgowe nakolanniki!!! Szok! Fajne i tanie, bo 5,90 to chyba cena ok? Można zakładać na rajstopki.
Używałyście czegoś podobnego? Bo my z mężem myśleliśmy, że to dobry pomysł na biznes...a tu ktoś nas ubiegł! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224714 przez ifka
a jednak ktoś jest :) .Już myślałam,że zimowy sen już czy jak :blink: .Ja dziś jestem mega niewyspana+zmęczona=poirytowana :dry: .Lenka mi się co 30 min. budziła.Odkąd odciągamy te wstrętne gile,to płacze znów w nocy :huh: :( ,boi się fridy :( .Justynka,to też straszna kruszyna z Ciebie :( :) .nie masz problemu z ciuchami,bo u mnie to różnie bywa :huh: .1 drzemka w ciągu dnia,oj współczuję, mało czasu na odpoczynek :S .Może Anotś zacznie chodzić od razu :) i ominie raczkowanie :) .

aslani, nakolanniki bardzo przstępnie cenowo :lol: , na allegro znalazłam najtaniej po 4,80 ale + przesyłka,to szału już nie ma :P .Więc zakup korzystny :) .No i gratulacje raczkowe,teraz to już z górki :) .U nas 2 górne 1 już na wierzchu,także posiadamy 4 :)

a to Lenusia, jeszcze przed katarowym natarciem:






[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224829 przez Monix
ifka, jeszcze nas przegonicie z tymi zębolkami :blink:
Lenka na fotkach nie wygląda na chorowitka :) Jak zawsze uśmiechnięta i radosna. Czy ona kiedykolwiek Wam płacze hehehe :lol:

Czy Wasze dzieciaczki dużo przez noc nasikają w pieluszkę? Moja jakiś czas temu maiła zawsze po nocy pełną pieluchę, a teraz tak jakoś mało. Czy to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224843 przez ifka
Monix,to jeszcze przed choróbskiem było. Jasne,że płacze :( ,dziś w nocy co 30 min. taka pobudka :dry: :( ,ale ogolnie jest bardzo pogodna :) :kiss: :kiss: .Lenka mało pije to mało siusia,ale w dzień jak zmieniam jej pieluszkę to wyadje mi się normalnie zasiusiana, po nocy natomiast jest niemalże sucha,chyba 2 razy się zdarzyło,że nam przemiękła.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224905 przez motylek85
Śliiiczna Lenka:D
a ja muszę się pochwalic, że mój mały już od dośc dawna przesypia caaałe nocki (zaczęło się jak skończył 4 miesiące chyba i dostawał butlę na noc zamiast cyca):D teraz ma już swoje pory i tak kładzie się około 21.30 a wstaje mi teraz o 8:20:D pierwsza drzemka od 10:30 (właśnie śpi;D) do około 12:30 (nieraz nawet dłużej), druga drzemka w okolicach 15:30 ale to nie zawsze i potrafi mi do 17 spac:D co do pieluch to różnie bo mimo, że się nie budzi jeśc to zdarza się, że chce mu się pic (to po mamie chyba, ja zawsze muszę miec przy łóżku butlę z wodą na noc) to i rano pielucha zasikana cała a nieraz i przesikana, a jak jest chłodniejsza noc i nie pije to kilka siśków jest ale w normie myślę. Nie ma się chyba co przejmowac, że mało nasikana w nocy pieluszka, dobrze, że tak jej się normuje:) mojej ciotki mała to wcale w nocy nie sikała a to były jeszcze czasy tetrowych pieluch więc miała przynajmniej święty spokój w nocy:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl