BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 6 miesiąc temu #222884 przez ifka
no własnie też myślałam o "przezimowaniu",ale mój J: "nie bo rowerek to, rowerek tamto",ale przecież po śniegu na nim jeździła nie będzie,pomijając to,że za mała jeszcze zimą bedzie.Ta żyrafka jest od 12-36 m-cy, a rowerek ten zwykły od 18,tylko trochę mnie martwi bo brak w nim podpórek na stópki,a jak dziecko nie siega jeszcze do pedałków to co niby :unsure:

Emme z fotelikiem też w rezultacie dałaś radę :silly: ,to roczkowy prezent to pestka :blink: :laugh: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222896 przez Emme
Monix wkleisz jakieś foto z Nadią w foteliku? bo nie wiem czy on ma taki być, czy może powinien być większy? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223040 przez Ivy
Witajcie dziewczyny, bardzo mało czasu mam dla siebie ostatnio, dlatego nie pisuję.
Wszystkim chorowitkom życzę szybciutkiego powrotu do zdrowia i witam cieplutko nowe mamusie.

U nas wszystko w miarę dobrze, poza brakiem pracy :/ . Kuba rośnie zdrowo. Waży prawie 10kg, mierzy około 80cm, całe dnie spędza na prostych nogach (stoi już sam, potrafi też zrobić do dwóch kroków bez trzymania), szpera po szafkach i wymusza samodzielne picie z "dorosłych" kubków, choć cały się przy tym zawsze pooblewa... niekapki widocznie są dla cieniasów. Z mówieniem bez zmian: mamama, dadada, błebłe, blablabla, brrrrmmmbrrrrrrm, bwwwwbwww... i oczywiście gadanie z wywalonym językiem :D. No i zęby, trochę ponad tydzień temu wyszły nam cztery górne na raz! A co było marudzenia... Ale już po wszystkim i dwuzębiec zmienił się w sześciozębca :D .
Nie umiem sobie zorganizować dnia tak, aby mieć dla siebie choć chwilę, Kuba tak mnie absorbuje, że często o śniadaniu przypominam sobie o 16.00... ech... (żeby to chociaż się na wadze odbijało, ale nie! wskazówka dalej bezlitośnie wskazuje 75 :/ )
W końcu dostałam także okres, choć nie karmię już od 5 miesięcy.

A tu mój łobuz :) :

Ahoj szczury lądowe!


Zaraz do Ciebie przyjdę mamo


Mam sześć zębów i nie zawaham się ich użyć


Rajd Jelonka- Dakar, pilotuje babcia Iwonka :D


Trochę sobie odpocznę...


wrestling o poranku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223227 przez Monix
Emme napisał:

Monix wkleisz jakieś foto z Nadią w foteliku? bo nie wiem czy on ma taki być, czy może powinien być większy? :P

Właśnie dziś przysłali mi aparat z serwisu i zdjęcia są na świeżo :)




Kubuś jaki blondasek słodki :kiss: Śliczny jest :)

My dzisiaj byliśmy na małych zakupach. Kupiłam Nadii kombinezon na zimę w Smyku, zabawkę z fisherprice i oczywiście tatuś dokupił do kolekcji kolekjnego pluszaka - tym razem tygryska z kubusia puchatka. W H&M kupiłam też N. czapeczkę na zimę. Teraz muszę dokupić tylko jakieś cieplejsze buciki. A Wy macie już jakieś buciorki na zimę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223514 przez motylek85
ech u nas problem z butami ogromny bo Olkowi strasznie szybko stópki rosną... dlatego kupiliśmy ostatnio w pepco kozaczki za 20zł i to rozmiar 21! największe z niemowlęcych a co gorsza są na styk (dlatego nie kupowałam droższych bo się po prostu nie opłaca :dry: a rozmiar 22 był już z dziecięcych i wyglądał na co najmniej 2cm większe od rozmiaru niemowlęcego 21 :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223572 przez ifka
Ivy,ale juz duży chłopak :kiss: :lol: a jaki pogodny ite podpisy pod zdjęciami :lol: super :) .Fota z babcią wygrywa :laugh: , pewnie dlatego,że to moja imenniczka :silly: :lol: i tulaki z osiołkiem :kiss: .

Nadia wygląda na tych fotkach na poważną małą pannicę, jakby ze 2 latka już miała :ohmy: poważnie :) ,śliczna jest :kiss: :kiss: te oczyska ehhh :laugh: :kiss: .Po pozach widać,że tron bardzo wygodny :blink: .
Zakupy znaczy bardzo udane :blink: Lenka na razie tak średnio za pluszakami, jak juz jakiegos dopadnie, to tylko po to żeby wepchnąć go w czarną odchłań czyt. do paszczy :silly:.

My kombinezon, kurtałkę i butki zimowe dostaliśmy od znajomej :) ,kaska zaoszczędzona :) .Lenka ma hmm...chyba małą stópkę.Dostaliśmy rozm. 19 i 21, to te 19 spokojnie 1,5 cm przy duże jeszcze.

Przyszedł płaszczyk, zamówiłam przez allegro, nigdy nie miałam nic czarnego w takiej ilości, ale musi byc ten pierwszy raz :silly:
allegro.pl/huna-julia-czern-kaszmir-r-36...ler-i1871437244.html
postawiłam na klasykę,żeby uniwersalnie było i na kilka lat. No,ale co muszę się do siebie na gadac,że czarny jest ok, to moje :lol: :silly: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223595 przez aslani
Jak patrze na te Nasze dzieciaki, to jestem w szoku jakie one duże. I słodkie. I urocze :laugh:

Powiedzcie mi jak u Was wyglądają drzemki? U nas to ostatnio jakiś koszmar. Generalnie ma dwie drzemki, jedną krótką rano, tzn. między 9-10, i dłuższą po południu 15-16 około 1,5 godziny. Problem w tym, że samo zasypianie trwa 30 min, a nawet więcej. Oczy mu się zamykają, ale twardo siada i się buja. Do tego płacze okropnie, aż łzy ogromne lecą. Marudzi i stęka. Nie chce zasypiać w łóżeczku (wieczorem nie ma żadnego problemu), tylko na naszym łóżku i muszę być obok. Ja, nikt inny. Uff, jest ciężko.
A do tego zaczyna marudzić przy jedzeniu...

A to Jaś w foteliku dla starszych dzieci. Ma go już prawie miesiąc. Patrząc na niego widzę już chłopczyka, nie dzieciątko.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223627 przez Monix
My jakieś tam buciki mamy, przywiezione z Anglii z tym że jedne już się zrobiły za małe, a drugie sa ciut za duże, przez co Nadia je non stop ściąga ( co widać na załączonym obrazku ) :P Dlatego trzeba dokupić jakieś inne.

ifka płaszczyk bardzo ładny no i kolor super - ja kocham czarny! Ja też mam zamiar kupić sobie płaszczyk z allegro, jak go znajdę do wkleję linka, wczoraj kupiłam sobie kurtkę na zime w H&M ale to taka do latania jest, a nie mam takiej bardziej eleganckiej :huh: na wyjście.

Drzemki u nas 2. Jedna koło 12 i trwa pół godzinki do 45 min. a druga koło 15 i trwa podobnie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223632 przez ifka
Aslani;Lena z reguły ma 3 drzemki,o 10,14,18,ta pierwsz najdłuższa od 45 min. do 1,5 godz, pozostałe 30 min. do 1 godz. rożnie.Ostatnio jak jej coś dokuczało to spała 5 razy,ajak miała lepszy dzień to tylko o 10 i 14,więc to zależy.Kilkanaście postów wczesniej też o to pytałam,bo się trochę przestawiałyśmy ze spaniem :blink: .A zasypia max.25 min.Najczęściej trwa to krócej,jakieś 10 min.W dzień śpi na "dużym łóżku" :) ,bo jest mi się łatwiej obok niej położyć i ululać ją ponownie jak mi ją teściowa obudzi :angry: .obecnie śpi z nami,bo ma katarek,ale normalnie zazypia u siebie, tylko siadam koło łóżeczka i troszkę jej śpiewam aaaa :blink: .TTeraz właśnie drzemie,ehhh....jak mi jej szkoda, w nosku bulgocze :( :( ,oczka czerwone :( .Jutro lekarz-zobaczymy.

Gosiu co u Was?Jak Zosieńka?


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223637 przez ifka
Niektórzy mówią,że czarny,to nie kolor :S :lol: .Jakies dodatki jeszcze i powinno być dobrze :) .Zamówiłam też na allegro, miał być ciemny pudrowy róż, a w rzeczywistości na moje oko hmmm...jasno czekoladowy :S i średnio się zgrywa z tym czarnym :angry: :P.Dobrze,że kurtałkę zimową mam brązową to się przyda :blink: a tu chyba postawię na szary.Tylko matko jaki ja mam problem z czapkami, jak ja ich nie lubię :dry: ,a niektóre takie super są :woohoo: .Jakiś uraz z dziecińtwa czy jak :P :dry: .Kupuję a później leżą :angry: .Problem jest u mnie z włosami,bo jakiej bym nie kupiła to slizga ię na włosach, zjeżdż i mnie wkurza :angry: .To pomyślałam,że może taką "smerfetkę" ;) ,większa to i więcej zmieści pod kopułką :lol: . Coś takiego może :unsure: :)
moda.allegro.pl/super-komin-czapka-krasn...osc-i1884091903.html
moda.allegro.pl/polski-hit-piekny-komple...ory-i1889422323.html Tylko jak powiedzieć mężowi o kolejnym zakupie :P :unsure: :laugh: .Włanie się zastanawiałam gdzie Nadulka ma butki,ale głupio mi było zapytać :P :lol: .

monix czekamna tego linka do kurtki niecierpliwie a i jak tam dziś Twój globusik? :) Mój póki co ok,ale już kawę siorbię :lol: .Mój Jarek mówi,że to napój kawowy, bo piję Jacobs velvet i pół kubka to mleko :silly: ,ale samej nie lubię :P :) .

Wcześniej nie było widać Adasia :dry: .Teraz za to można oglądnąć,prawdziwy przystojniak :) :kiss: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223666 przez Monix
Tę kurtkę którą wczoraj kupiłam to własnie jest w kolorze black :)
A to to co chcę zakupić: allegro.pl/super-kurtka-skora-z-pasek-li...l-m-i1864437648.html cena jest też spoko
albo ta, choć ta pierwsza bardziej mi sie podoba:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1869014888&utm_source=ars&utm_socket_id=9&utm_rule_id=0

Oststnio zmieniłam image. Obcięlam i skróciłm włosy. Byłam czarna teraz jestem rudzielcem, więc myślę, że ta beżowa będzie łądnie się komponować z włosami :P Też nienawidzę czapek :angry:

Głowa ok, już nie boli ;) i jestem już po małej czarnej z małą ilością mleka :woohoo:

A to płaszczyk, który kupiłam wczoraj www.hm.com/pl/product/95231?article=95231-A

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223695 przez ifka
ta pierwsza wygląda na miej yyy..."sztywną' :silly: fajniejsza.Zmiana image i nic się nie chwalisz, pokaż ciekawa jestem :blink: :silly: . Ta bezowa do rudego rzeczywiście będzie najbardziej ok :) .Ta z H&M super, ale ja przy mojej posturze nie moge sobie na taka pozwolic, bo wyglądam w takich jak Michelin :dry: :lol: .

Lena już się wyspała, gile ją obudziły i teraz marudkuje :dry: . Pocisnełam teściowej własnie, bo mi tu z włazi z gilami i kaszlem a do tego wymiotuje :angry: ,stare wstrętne babsko.I jeszcze przywiozła 2 inne wnuczki z kaszlem, normalnie zaraz mnie poniesie, porazka jakaś :angry: :dry: ,rece opadają.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223701 przez Monix
ifka napisał:

Ta z H&M super, ale ja przy mojej posturze nie moge sobie na taka pozwolic, bo wyglądam w takich jak Michelin :dry: :lol: .

Hahahaha to dobre! :lol: :lol:
ifka napisał:

Lena już się wyspała, gile ją obudziły i teraz marudkuje :dry: . Pocisnełam teściowej własnie, bo mi tu z włazi z gilami i kaszlem a do tego wymiotuje :angry: ,stare wstrętne babsko.I jeszcze przywiozła 2 inne wnuczki z kaszlem, normalnie zaraz mnie poniesie, porazka jakaś :angry: :dry: ,rece opadają.

O współczuję teściówki :huh: Fakt, trochę niepoważna jest. Powinna dziecko omijać z daleka jak chora :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223718 przez ifka
no co :silly: małe chude w takiej kurtce - ojjjj masakra :lol: :dry: .Ona nie jest trochę niepowazna - ona jest psychiczna :lol: .Oj jak ja ją "lubię" :angry: :lol: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223724 przez Monix
Ifka ile masz wzrostu i ile ważysz? Chyba, że nie chcesz, to nie pisz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl