BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #813587 przez Magdalena9t
Hej :) znów mam zaległości :(
czytam Was czytam ale już czasu brak na odpisanie,

u nas wielkie zmiany: raczkowanie i wstawanie w łóżeczku:)

cdn..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813600 przez Azja
Kaikai to dobrze ze masz sie lepiej :)

Suzi a jaki katar ma Miki, wodnisty czy bardziej gesty, bo tak sie zastanawiam czy u Jaska to tez nie na zeby, ale przeciez nie daje zajrzec do buzi, a slini sie przy tym jakby był wsciekły :silly: do tego smoczek gryzie z drugiej strony, czy te cholerne zeby nie mogłyby wychodzic bez problemów ??

Magda gratuluje postepów Tomcia, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813806 przez ilonah
Dobry wieczór
Ale tu cicho dziś. Była dziś u mnie koleżanka co mieszka w Niemczech, cały czas bawiła się z Emiśką i widać, że instynkt się u niej odzywa :silly: Teraz Emisia już śpiocha. Obniżyliśmy dziś łóżeczka na najniższe poziomy, bo Emi zaczyna się wspinać, straszne dziwnie na razie to wygląda, bo leży taka maleńka na dole. Moja kruszynka kochana, taki fajny przytulak się z niej zrobił i tak fajnie wyciąga rączki do przytulania :woohoo:
Idę zjeść kolacje bom głodna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813897 przez Suzi
hej :)

ilonka, mimo ze Mikuś jest wsród naszych kwietniowczakow jednym z najmniej zaawansowanych ruchowo, o wstawaaniu nie ma narazie mowy, to łozeczko mamy opuszczone na najniższy poziom juz co najmniej od miesiąca jak nie dłuzej.

azja, katar Mikołaja jest przezroczysty, taki śluz, sporo też kicha, ale wszystko zwalam na ząbki, bo osluchowo jest czysty. Podobno zwlaszcza wychodzenie gornych ząbkow moze powodować katar bo ruch w gornej szczece mialby podrażniać zatoki, cóż, może i tak no katar jest, ale poza tym zadnych znamion przeziębienia :blink: , Miki tez się ślini i gryzie co się da.

Dziś nas nawiedzili dzadkowie, nabawili sie z malcem, ja żdziebko odsapnelam ale cos mnie w zolądku muli :P a chinczyka nie jadlam :silly:

Wiec spadam spać
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813975 przez ilonah
Dzień dobry
Znowu cisza u nas :dry: Wszyscy się przygotowują do sylwestra i śpią żeby w nocy poszaleć :silly: a ja mam zamiar iść normalnie spać- taki mam plan, chyba że mężuś coś ciekawego nam wymyśli to może się skuszę ale na pewno zostajemy w domku z Emilką. Teraz w pracy siedzę i mam przerwę śniadaniową i tak sobie gadamy.

Miłego dnia kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814044 przez agat
Heloł :) Ja tylko na chwilę, dorwałam kawałęk internetu, bo z zasięgiem tu lipa.
Mateuszku, Jasieńku - buziaczki ośmiomiesięczne :*

Dziękuję za życzenia urodzinowe :)

My w tym gospodarstwie agroturystycznym, super jest, waru nki fajne, Adaś ma dużo ciotek do zabawy, więc mogę odsapnąć :) Zachowuje się jakby był w domu, radosny, rozgadany :) Dziś tylko spałam 3h, bo się późno położyłam a dzieć się obudził najpierw o 3 na godzinkę a później o 6 już na stałe :/
Także chyba świeżo po powitaniu Nowego Roku przytulę podusie :)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814056 przez kaikai
Witam :)

My tez w domku siedzimy, zrobie szynke i indyka w galarecie P jak wroci z pracy tez zrobi jajka przepiorcze w sosie i sledzie, troche tego raclette zjem ale bardziej na slodko z czekolada i bananami, szampana wypijemy i spac ;) bedziemy ogladac tvn :)

Suzi jak Twoj zoladek? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814065 przez Suzi
Dzień dobry :)

kaikai, dziekuje, juz dobrze, chyba mi surowy ogorek nie poslużył :P
Czy raclette tez mozna na slodko serwować? Banany z czekoladą z raclette? Brzmi super :lol:

U nas nocka troche szarpana, najpierw jedzenie o 4 potem o 7, jak za noworodkowych cAsow niemalże :silly: , no ale w efekcie dospaliśmy do 10.30 wiec kondycję odłapalam.
Starsza corka wyjechala na sylwestra, syn jest ale tez sie wybiera na calonocne alenstwa, wiec bedziemy z Mikusiem sami. Mam nadzieje na mily wieczor w towarzystwoe smakolykow z raclette i scrabblami :lol:
Oby Misia te cholerne fajwrwerki nie budzily, bo i tak z psami mamy przeboje, schodzą na zawal za kazdym sylwestrem :huh:

Agat, to fajnie masz z tymi ciociami :lol: , a co z kotem? Nie boi sie fajerwerkow? Pojechal z Wami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814104 przez kaikai
Suzi ja bede robila wlasnie z bananem do tego czekolada i mozna sobie przyprawic troszke chili lub odrobina soli. Mozna tez dodac pokruszone orzeszki lub herbatniki, co tam jeszcze chcesz. Ja to patrze z czym sa w sklepach czekolady i dodaje ;)
Zrobimy tez ananasa z serem i grilowanym szynka, oraz banan zawiniety boczkiem i polany serem ;)
To takie raclette z owocami.
Poza tym ser z fasolka szparagowa
Ser z oliwkami i szynka i na to odrobina swiezej rukoli
Krewetki z ananasem i serem
No i jeszcze cos sie wymysli
Jeszcze cos z piersia kurczaka
a i jeszcze pomidorki z serem
Oczywiscie kupilismy rozne gatunki sera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814112 przez kaikai
A i ananasa mam takiego swiezego ktory lezal na parapecie prawie 2 tygodnie i liscie ma juz brazowe, taki jest najlepszy slodki i pachnacy, ale taki z puszki tez bedzie chyba ok tylko go na te patelenki najpierw zeby karmel puscil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814208 przez Azja
witam

my po lekarzu Misio osłuchowo czysty uff, katarek raczej zebowy, psiukac sola i sciagac :)

a Wam mamusie zycze samych radosnych dni na Nowy Rok, udanych "balów" Sylwestrowych, pociechy z naszych Szkrabów (zeby nam dały troche po odpoczywac), no i moze rodzeństwa dla naszych kwietniówczątek :P

pozdrawiam i do Nowego Roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814253 przez kaikai
Dziewczyny Szczesliwego Nowego Roku! Duzo zdrowka i pociechy z dzieci :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814269 przez ilonah
Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814275 przez Suzi
witajcie wNowym 2014 Roku :lol:

DUZO ZDROWKA DLA DZIECIAKOW I MAM KWIETNIOWYCH :lol: oraz wszelkiej pomyślnosci, pociechy z pociech oraz radosci z macierzynstwa i spełnienia wszelkich marzeń i planow w kolejnym, oby jeszcze lepszym roku :lol:

Azja, ja za rodzeństwo moze juz podziekuję :silly: , ale WAM życze z calego serca :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814339 przez kaikai
Witajcie :)

Jak tam zabawa sylwestrowa?

Moj maly ladnie spal cala noc :) opuscilam mu w pokoju rolete antywlamaniowa i spal do 8.30 :)
My o 24 wypilismy troche szampana i P wlaczyl swoja Metalice, nawet zatanczylismy sobie jednego przytulanca :) i poszlismy spac.
Dawidek grzecznie bawi sie teraz w swoim lozeczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl