BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #813030 przez ilonah
Hello :)
Dave zostaw męża na kilka dni z rzędu z dzieciakami to zobaczymy co wtedy powie. Nie bierz do siebie takiego głupiego gadania i tyle. Dzieci masz piękne i zadbane, głodne nie chodzą a, że czasem chorują i płaczą to trudno w końcu to dzieci, prawie każdej z nas dziecko miało kaszel lub inne choróbsko i chociaż większość mamy tylko po jednym dziecku do opieki to coś się przyplątało. Ty masz to wszystko razy dwa więc szacuneczek tym bardziej Ci się należy. Uszy do góry :kiss: :)

Emisia śpi już. Muszę pochwalić moją córeczkę bo zjadła ładnie prawie 180ml zupki pomidorowej na raz. Mama przywiozła mi domowy przecier więc zrobiłam z niego zupkę z ryżem :) Wyszła pyszna i czuć prawdziwe pomidory w niej.
Zaliczyłyśmy długi spacerek z Emilką, pogoda taka piękna, że aż się chce spacerować.

Azja - w tym roku ksiądz rozpoczął kolende od mojej ulicy. W ogóle śmiesznie to wyszło, bo w tamtym sezonie kolendowania nasza ulica była jedną z ostatnich a teraz pierwsza więc wyszło tak, że w roku kalendarzowym miałam dwa razy księdza z kolendą u siebie :silly:

Kaikai- zdrówka życze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813048 przez agat
Kaikai ja też jadłam chińczyka, ale dobrze się czuję :)

Jutro jedziemy do tego domku, znajomi przyjechali już dziś, dzwonili, że domek fajny, czyściutki, cieplutki, także spokojnie z małym możemy jechać :) Dzień po nas dojedzie jeszcze Filipek 3-miesięczny, więc będzie domowe przedszkole :P

No ale zanim pojedziemy to przede mną pakowanie, prasowanie, sprzątanie itp itd :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813054 przez kaikai
Agat na fb pytalas o nianie elektro. Sa takie aplikacje na telefon, ja w lato na dzialce tego uzywalam, Piotrek mial zainstalowane na swoim telefone i wybrany moj numer. Kladlam jego telefon przy lozeczku a moj byl przy nas, super to sie sprawdzilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813055 przez creatura
Witam się poświątecznie i ja :side:

Na szybciora, bo wciąż się gościujemy u rodziców, jest rodzinnie, wesoło, celebrejszyn trwa :blink:

Suzi, Oł TAK, cycusia zdecydowanie jest kobietką, czyli cycuszką. Wydaje mi się, że to nie regionalne, bo i cycem się ją u nas nazywa, tylko dla mnie zawsze pozostanie dziewczyną - koleżanką :silly: Indyka nie udało już się zrobić na święta, ale na Sylwestra czy Nowy Rok jak najbardziej by się zjadło, także przepisik pliz ;)

Dave, sama zadaj sobie pytanie czy Twoje dzieci są z Tobą szczęśliwe - odpowiedź na pewno brzmi TAK, więc olej głupie gadanie, baaaa nie pozwól sobie na głupie gadanie.

Agat, superanckie zdjęcia :woohoo:

Azja, świąteczny Jasiek - miodzio :blink:

Ilonka, kolejna lasecja. Byłaś w ogóle w ciąży ostatnio?????? :silly:

Kaikai, aleś się załatwiła :cheer: Już lepiej?

Leoś zaliczył dziś swoje pierwsze "młodziankowe" błogosławieństwo i zjadł do połowy pamiątkowy obrazek, zanim zdążyliśmy mu go zabrać z rączek. U nas też już skończył się etap spokojnego zostawiania Leonka na łóżku czy w wózku, bo fika na wszystkie strony - dziś łapałam go w ostatniej chwili jak postanowił zanurkować z łóżka za wstążką, która spadła na podłogę - aż mi się słabo zrobiło :cheer: Nasze zabawy z nocnikiem idą całkiem fajnie - tzn. za każdym razem jak go posadzę to zrobi siku, z łapaniem kupy gorzej :blink: Pampersy wciąż normalnie używamy, a nocnikowanie to tylko tak dla oswajania, póki nie wstaje i chce siedzieć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813062 przez agat
Kaikai dzięki, poszukam tej aplikacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813064 przez creatura
Agat, to jak znajdziesz i będzie działała, to napisz jak się nazywa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813065 przez Dave
Tak na szybko.

Ha,ha dostał się męzowi ale to nie on tak gada B) To moja mama taka madra. a jak z pracy wrociłam to stwierdzila ze dzis Mlody nie plakal i nawet katarku nie ma.

normalnie nic tylko kulke w lep se strzelic.

maz akurat ostatnio mocno mnie w tych sytuacjach wspiera.

Mati mi na klanach dokAZUJE WIEC UCIEKAM



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813069 przez agat
Creo mąż już zainstalował darmową aplikację "Nanny". Sprawdzaliśmy na razie na sobie i jak mąż wydawał jakieś dźwięki to mój tel zaczynał dzwonić :) Także płacz młodego na pewno wyłapie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813099 przez kaikai
Moja to byla Baby monitor, naprawde super i bardzo czula, jest tam mozliwosc nastawienia skali czulosci ja nastawialam tak na srodek bo nawet jak maly sie wiercil to telefon dzwonil. Czesto tez odbieralam i sluchalam czy placze i dopiero szlam do niego.
Takze polecam :)

A ja godzine temu wymiotowalam chyba zatrulam sie tym chinczykiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813105 przez Dave
kaikai-zdrowka:-)

ale fajne takie aplikacje, nawet nie wiedzialam ze takie cuda sa.

zmykam, dobranoc.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813108 przez Suzi
kaikai, KTO je TAKIE rzeczy :cheer: :cheer: :cheer: to chyba trzeba miec kaczy żołądek :P , ja zawsze mowię jedynemu amatorowi TYCH "pyszności"czyli synowi, ze je szczura, kota lub bwzpańskiego psa, bo Chincaycy jedzą wszystko co sie rusza i im to zarowno, co przerobią na "cielęcinę w pięciu smakach" ;) :P :P :P
No a Ty.....po takich watrobowych przejściach w ciąży powinnaś na siebie chuchać i dmuchać, a nie popelniać samobójstwo chińcYkiem! :P :( B)

Agat, nie zdażylam napisać poprzednio, bo Mikuś miał dla mnie inne zadania ;) , więc pisze teraz -suuuuper zdjęcia ze świaąt, świetnie wygladalaś :( szczegolnie wersja "Lady in red"przypadla mnię do gustu :lol: no i Adasio taki fajny, juz duzy dzidzio z niego :woohoo:

dave, no, fakt, mamusie "potrafią" pochwalić i wyrazić "uznanie"dla córek :P :P , moja tez w tej samej szkole uczona :P :angry:
Więc jak prY okazji ostatniej Wigilii zlozyla mi chyba po raz pierwszy życzenia w ktorych mnie pochwaliła (trzeba bylo poczekac ponad 40 lat... :silly: ) to mało mi oczy ze zrziwenia nie wypadły :cheer: o takie były :cheer: :silly:

creMoniu, no dobrze Cię widzieć again..... :lol: juzem sie stęsknila :side:

Szukam przepisow na raclette, moze robilyscie i macie coś do polecenia? Mam taki pomysł na naszego sylwestra w ..........domu ;) więc skoro juz nigdzie nie pójdziemy to sobie chociaz w scrabble zagramy i coś bysmy pysznego pojedli... :side:
a Misio spał będzie.....I hope :blink: ,
chyba mu zatyczki jakies mini zrobię, bo szał fajerwerkow nie omija naszej okolicy :P :angry:

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813109 przez Suzi
kaikai, KTO je TAKIE rzeczy :cheer: :cheer: :cheer: to chyba trzeba miec kaczy żołądek :P , ja zawsze mowię jedynemu amatorowi TYCH "pyszności"czyli synowi, ze je szczura, kota lub bwzpańskiego psa, bo Chincaycy jedzą wszystko co sie rusza i im to zarowno, co przerobią na "cielęcinę w pięciu smakach" ;) :P :P :P
No a Ty.....po takich watrobowych przejściach w ciąży powinnaś na siebie chuchać i dmuchać, a nie popelniać samobójstwo chińcYkiem! :P :( B)

Agat, nie zdażylam napisać poprzednio, bo Mikuś miał dla mnie inne zadania ;) , więc pisze teraz -suuuuper zdjęcia ze świaąt, świetnie wygladalaś :( szczegolnie wersja "Lady in red"przypadla mnię do gustu :lol: no i Adasio taki fajny, juz duzy dzidzio z niego :woohoo:

dave, no, fakt, mamusie "potrafią" pochwalić i wyrazić "uznanie"dla córek :P :P , moja tez w tej samej szkole uczona :P :angry:
Więc jak prY okazji ostatniej Wigilii zlozyla mi chyba po raz pierwszy życzenia w ktorych mnie pochwaliła (trzeba bylo poczekac ponad 40 lat... :silly: ) to mało mi oczy ze zrziwenia nie wypadły :cheer: o takie były :cheer: :silly:

creMoniu, no dobrze Cię widzieć again..... :lol: juzem sie stęsknila :side:

Szukam przepisow na raclette, moze robilyscie i macie coś do polecenia? Mam taki pomysł na naszego sylwestra w ..........domu ;) więc skoro juz nigdzie nie pójdziemy to sobie chociaz w scrabble zagramy i coś bysmy pysznego pojedli... :side:
a Misio spał będzie.....I hope :blink: ,
chyba mu zatyczki jakies mini zrobię, bo szał fajerwerkow nie omija naszej okolicy :P :angry:

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813117 przez monia89
Witam dawno mnie nie było...Spóźnione życzenia dla Adasia i Mikusia
No i aktualne dla naszych Mamuś Wszystkiego najlepszego! Dave i Agat
Kaikai nie zaciekawię masz.. Zycze zdrowia!
U nas święta zabiegane ale i super udane.
dzisiaj byliśmy na urodzinkach u koleżanki córki a jutro jedziemy na sylwka na Slask wiec aktywności ciąg dalszy. zrezygnowaliśmy z zakupu sanek ale kopiliśmy spacerówkę no i chyba Roomer wygra i on zostanie naszym nowym fotelikiem.
Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813119 przez monia89
O matko jak nie po Polsku napisane przepraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813124 przez Dave
monia-dziekujemy:-)
ale macie aktywnie.

ja pospalam cale kilka minut i sie mlody z takim placzem obudzil,ze go uspokoib nie moglam. teramz spi na mnie.

ah,,, postaram sie Wam tu juz nie smutasic.

[file/]



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl