BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #813131 przez Dave
dzien dobry!

ja juz gotowa do pracy.

nocka taka sobie,choc po tym wybuchu placzu bylo juz ok. rano dalam antybiotyk i butle, na spiocha Mati wytrabil i sobie spg. wszyscy z reszta jeszcze spia.

Maja wczoraj miala duza goraczke, mowila ze ja oczka bola taka bidulka.

co to za cholerstwa sie przyczepily to nie wiem.

odezwe sie mieczorem.

milego dnia:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813143 przez Azja
witam

Dave buziaczki dla Matiego :)) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

u nas nocka nawet nie najgorsza, ale znowu obudził sie 5.4 B) tatuś go przejał a ja sobie dospałam, teraz chłopaki spia a ja kawke popijam :)

katar niestety nie ustapił, ale z wodnistego zrobił sie gesciejszy, Jasiek nie daje oczywiscie szyscic nosa, a wpuszczenie kropli graniczy z cudem, jutro chyba polece profilaktycznie do lekarza, bo zeby mu na oskrzela sie nie rzuciło

dave dobrze mowisz jak nie bedzie mrozu to tych cholernych bakterii nie wymrozi :P

a to moj Gagatek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813146 przez monia89
Azja Super! A zabawa w misce najlepsza :) Dziadek Antosiowi kupił identyczną różową - bardzo męska :P
Mati wszystkiego naj naj :) A najwięcej zdrówka :)

Agat Twoje zdjęcia z świąt bombowe! A najfajniejsza fotka w wersji czerwonej no i te spodnenki skórzane wersja hot Mamuśki :)
A Mamunia Emisi to taki szczypior że szok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813194 przez kaikai
Hej

u mnie w nocy znowu byly wymioty :(
Suzi, lekarz tez mnie opier....rowno no ale coz zrobic jak juz sie zjadlo :(
Suzi my tez w sylwestra bedziemy robic raclette :) tez szukam przepisow, wieczorem jak cos znajde to podziele sie.

Azja, Jasio super wyglada w tej misce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813260 przez ilonah
Hello
Ja tak na szybciora bo z telefonu klikam. Jesteśmy z Emiśką na chrzcinach u mojego kuzyna synka i Emilka zasnęła na hotelowym łóżku a ja siedze obok i pilnuje żeby nie spadła. Bez mężusia jestem bo on jeszcze w delegacji ale na szczęście są moi rodzice to trochę mi pomagają przy Emilce.
Przed chwilą brata córeczka obudziła się w pokoju obok z płaczem bo nikogo nie było, dobrze, że usłyszałam i już jest good.

Dziękuje bardzo za miłe słowa o mnie ale i u mnie znalazłoby się co nieco do zgubienia w sensie kilogramy :silly:

Mateuszku kochany nasz, dużo buziaków dla Ciebie i duuużo zdrówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813265 przez ilonah
Fajowskie to zdjęcie Jasia w misce, a te oczy ma niesamowite po prostu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813277 przez creatura
Buziaczki dla Mateuszka 8-miesięcznego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

DAve i Agat - Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin :kiss: , aleście się zgrały :silly:

Co do raclette, to zazwyczaj robimy tak, że w miseczkach mamy różne warzywa (pieczarki, paprykę, cebulkę, cukinię - wszystko co można zgrilować), plasterki salmi, boczku (i podobnych suszonych wędlin) i każdy sobie na tej patelence układa co chce i zapieka. A, no i oczywiście ser - raclette, parmesan, gouda, czasem comte albo gruyere, ale te rujnują kieszeń na większą liczbę gości. A na kamieniu do podgrzewania układamy wcześniej upieczone szaszłyki: wieprzowe i z kurczaka (takie świąteczne-aromatyczne to pierś z brzoskwiniami, marynowana w soku z brzoskwiń, cynamonie i curry). Na tym grillu nie pieczemy, bo aż dymi przy stole z surowego mięsa :S Do tego sosy, dżemy do mięs czy co kto lubi i wcinamy :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813278 przez creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813295 przez creatura
Aaaaaaa, Jasiek świetny w tej misce :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813378 przez ilonah
Agat Dave sto lat i buziaki dla Was :kiss:

Ja już w łóżku leżę i zmykam spać, bo wymęczył mnie dzisiejszy dzień aczkolwiek było bardzo miło i przyjemnie na tych chrzcinach i z rodzinką się spotkałam i pogadałam a nie ze wszystkimi widziałam się w Święta więc było o czym gadać. Emilka też dzielnie zniosła taki tłum ludzi :)
Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813443 przez Suzi
witajcie :)

Agat, DaveSTO LAT STO LAT :kiss: :kiss:

MATI , Pudzianku, rośnij zdrowo ośmiomiesięczniaku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ze jest juz po północy to....

JASINKU WIELKOOKI , najranniejszy nasz ptaszku :blink: , buziaki dla Ciebie, witaj wśród osmiomiesięczniaków
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Super w tej misce wyglądasz :lol:

creMoniu, dzieki za wskazowki i podpowiedzi do rakletowania :woohoo: , coś wykombinujemy pysznego, ale musze po sery skoczyć
Jak u Was z raczkowaniem? U nas pełzactwo na calego, przemieszcza się turlając i sposobem gąsiennicy, tak jak niedys , daaaawno temu Adas chyba :blink: no i ząb gorny wyjrzał na swiat :lol: ale od tego ząbkowania katar Mikusia nie opuszcza, więc upluty, usmarkany ze hejjjj :silly: ale zadowolony :lol:

kaikai, no nie powiedzialabym ze ta uczta raclette będzie czyms dietetycznym dla Twej steranej wątroby, chyba ze sobie zrakletujesz ryż z marchewką i gotowanym kurczakiem :P

Biegne spać, bom zmęcOna, a dzis w nocy, a raczej wczoraj Mikus zrobil nam przerwę o 3 :P , więc niepewny moj los i tej nocy, te gorne ząbki zdecydowanie trudniejsze niz dolne :(
Dobranoc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813457 przez ilonah
Dzień dobry :)

Jasiu dużo buziaków dla Ciebie nasz najmłodszy, wielkooki kwietniowy chłopaku :kiss:

Ja już w pracy

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813491 przez kaikai
Buziaki dla Mateuszka i Jasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813554 przez Azja
hejka

dziekujemy za zyczenia i kompementy :)

u nas nocka dzis marzenie z jedna pobudka o 4.40 pospalismy do 7, ale Jasiek faktycznie był wymeczony bo byli u nas wczoraj znajomi z 3 letnia córeczka, mlody nie mogl sie na Zosie napatzec, a przy tym był bardzo grzeczny, nawet obylo sie bez marudzenia

zapisałam Jaska na jutro do lekarza niech go oslucha dla pewnosci

zastanawiam sie czy sasiedzi na mnie policji nie nasla, bo jak wyciagam mlodemu glutki to cały blok go słyszy :P

Kaikai jak tam lepiej sie czujesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813573 przez kaikai
Azja, duzo lepiej :) to bylo zatrucie na bank, napewno nie kamienie, ale dieta do jutra jeszcze bedzie. Jutro tez nie bede tak wszystkiego jadla, zeby zoladek mi odpoczal ;)
Juz nie zjem tego chinczyka nigdy! ! !

Moj maly strasznie marudzi, mama zaraz do mnie przyjedzie bo nie dam rady z Dawidem jechac do sklepu i jeszcze sprawy urzedowe musze ogarnac a z nim to jakas masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl