BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 1 dzień temu #654152 przez Alex_87
Kurcze to ja jeszcze nie mogę rodzić, bo muszę zrobić porządek w szafie, a strasznie mi się nie chce.
Moja zapiekanka też już w piekarniku :D

Niby nic dziś nie robię, a cały dzień na nogach, mam nadzieje, że to chodzenie jednak zaprocentuje przy porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654157 przez JoannaL
U mnie na razie cisza, miałam przed chwilą kolejne ktg i skurcze ledwo dobijały do 20%. Podejrzewam że jutro się coś ruszy jak przyjdzie ordynatorka, ona zdecyduje co dalej ale najprawdopodobniej będzie cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654163 przez tweety
A ja zrobilam zawijance z szynki w sosiku. w zawijancach jest maselko, papryka i serek. mniam. ja mam odwrotnie, w ciazy zaczelam wymyslac potrawy. maz mowi ze sie ze mnie kuchareczka zrobila. cos w tym jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654164 przez Sevilla
U mnie bywa różnie, uwielbiam wymyślać potrawy, tylko, że w ciąży na około wszystkim smakowało, a mi nie i na odwrót jak mi smakowało to innym nie. Tym czasem posiedziałam sobie na słoneczku, poodpoczywałam, wypiłam kawkę rozpuszczalną i wróciłam do domu, bo tu nie ma co, ale jest chłodniej ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654166 przez tweety
kto pyta nie bladzi, Pani doktor mi powiedziala ze dostane przedluzenie zwolnienia po terminie jesli nie urodze 21 maja. super! choc oczywiscie mam nadzieje ze sie wyrobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654174 przez demoniqe
JoannaL napisał:

U mnie na razie cisza, miałam przed chwilą kolejne ktg i skurcze ledwo dobijały do 20%. Podejrzewam że jutro się coś ruszy jak przyjdzie ordynatorka, ona zdecyduje co dalej ale najprawdopodobniej będzie cc


JoannaL trzymam kciuki!!!!

ja na ktg miałam skurcze do 80 ale to nic nie znaczy kurcze jak nie są regularne i nie są długie. Moje były przez 2 godziny co 4 minutki, ale trwały 35 sekund każdy a to za krótko. No i rzeczywiście minęły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654175 przez Alex_87
Tweety to ja też jutro się spytam swojej jak będzie z tym zwolnieniem ;) dobrze, że to napisałaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654180 przez lkasiulla
heh posprzątałam, zrobiłam pranie poprasowałam ścięłam włosy bratu i mamie i teraz usiadłam zjeść i dalej do roboty, brzuch się spina i plecy bolą ale to wszystko. A mam pytanie jak często spina wam się brzuch?? bo mi ostatnio non stop nawet jak w nocy wstaje do wc do ledwo mogę się ruszyć taki napięty jest.

JoanaL życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby się już zaczęło :) wiesz może co może być jak się ma za dużo wód płodowych?? bo mi tylko lekarz powiedział że mam na granicy i żebym zbyt dużo nie piła, a czytałam że to źle jak sie ma za dużo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654186 przez tysiiiak
ja też mam dużo wód i też niewiem co to oznacza :unsure:
co do spinania mi też się co chwile spina brzuch i to samo w nocy jak sie budze na siku to ledwo moge usiąść na ubikacji :dry:
dziś od tego sprzątania to mam cały czas chyba twardy ten brzuch :P

JoannaL oby szybko zaczeli działać żebyś nie musiała leżeć tam dłużej bez sensu :) 3mam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654193 przez Sevilla
Tysiak chciałabym, by tak było :) Ale nie da się tego jakoś przewidzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654202 przez moniaaak
Ja posprzątałam większość mieszkania i padam. Mężuś wrócił z pracy i teraz kończy.
Zmachałam się mocno, ale żadnych skurczy od tego nie mam... tylko dół brzucha boli jak się ruszam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654210 przez JoannaL
lkasiula niestety nie pomogę ci. Teraz ilość moich wód jest w porządku, za to w pierwszej ciąży miałam mało, ledwo na granicy normy i synuś był troszkę ściśnięty w brzuszku urodził się z podwiniętymi stópkami. Na szczęście bez problemu się wyprostowały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654214 przez Domiś91
Olga moj czasem ssie godzine, czasem pół godziny.. Masakra, a ja już się gubie kiedy on jadł, zapisuje ale na jakiś pojedynczych kartkach i kurde je gubie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654235 przez sisina
Dzieki dziewczyny za trzymanie kciuków ale nadal czuje strach a z drugiej strony to sie nie moge małego doczekać ja poprostu nie lubie szpitali mam syndrom białego fartucha :huh: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654251 przez Sevilla
Sisina ile ja bym dała by być na Twoim miejscu :) Głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl