BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 godzin temu #654871 przez lkasiulla
JoannaL wielkie gratulacje i buziaczki dla dzidziusia :):* szybciutko ci poszło super!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #654874 przez demoniqe
Joanna gratulacje!!

Joasia ja we wtorek :-)

Dzis jestem wlasnie w pracy. Jutro tez :-) w weekend sprzatam i randkuje z mezem i sie wysypiam a we wtorek rodze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #654876 przez Domiś91
Pierwsza noc na cycku bezproblemowa! Tymek co dwie godzinki się budził i muldał przed 25-30min i do spania ;)
Tak też robię.. on zasypia przy cycku, wyciągam mu sutka, mąż bierze na odbekanie i zasypia przy mnie ale ze smoczkiem.
Dzisiaj rano po karmieniu, dalam mu smoka, kłade się obok niego a ten wyje! PRóbuje dać cyca z myślą że się nie najadł, wypluwa. Wstałam na chwile od niego - cisza, spokój i zasypianie :) Chyba dośc matki miał :D

Laski mam pytanko. Mojemu mężowi przysługuje 2tyg opieki na zone, to jest chyba cos jak l4.. Mają dać jakąś karteczke ze szpitala niby. No ale co to za karteczka? Nie wiem.. mam coś takiego PATRONAŻ. Czy to chodzi o to? W tym tyg musi dowieźć do pracy a my ciemni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #654886 przez JoannaL
Po porannym badaniu pani ordynator stwierdziła że robimy cesarkę, ze względu na pierwsze cc, a po drugie bo dziecko zapowiadało się duże. Dostałam znieczulenie ogólne. Lilianka przyszła na świat ok godz 9:15. Waży 3920g i ma 59cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #654899 przez KarinaM
JoannaL jeszcze raz gratuluję.

Ja idę na podwórko bo tak pięknie że szkoda siedzieć w domu.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #654948 przez tweety
Domiś91 napisał:

Laski mam pytanko. Mojemu mężowi przysługuje 2tyg opieki na zone, to jest chyba cos jak l4.. Mają dać jakąś karteczke ze szpitala niby. No ale co to za karteczka? Nie wiem.. mam coś takiego PATRONAŻ. Czy to chodzi o to? W tym tyg musi dowieźć do pracy a my ciemni.


jesli maz jest na umowe o prace to przysluguje mu 2 tygodnie tacierzynskiego ktory musi wykorzystac do skonczenia przez dziecko roku. nie koniecznie teraz. i do tego to pewnie wystarczy zaswiadczenie o urodzeniu dziecka. a L4 na opieke nad toba to co innego, to moze wypisac kazdy lekarz jesli jest sytuacja ze ty nie mozesz sie zajac dzieckiem sama. :)
patronaz to wizyta poloznej/lekarza ktora przysluguje ci po porodzie, raczej nie ma zwiazku z tatusiem dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #654950 przez tweety
JoannaL napisał:

Po porannym badaniu pani ordynator stwierdziła że robimy cesarkę, ze względu na pierwsze cc, a po drugie bo dziecko zapowiadało się duże. Dostałam znieczulenie ogólne. Lilianka przyszła na świat ok godz 9:15. Waży 3920g i ma 59cm


a jak sie w ogole czujesz? mniemam ze skoro do nas piszesz to znaczy ze niezle ale napisz cos :) no i duza dziewczyna, super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu - 11 lata 1 godzinę temu #654965 przez Domiś91
tweety właśnie był i u nas w przychodni mu powiedzieli ze tą opieke tylko w szpitalu załatwi..
Ale właśnie dzwonił że ma załatwione, był w szpitalu :) i to od dnia wypisu mu dali :) A to już 5 dni minęło hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #654974 przez Domiś91
po tej "CYCOWEJ" :D nocce, przed chwilą miałam takie skurcze brzucha, że szok!!!! Aż płakałam, a Arek stał nade mną z Tymkiem na rękach i nie wiedział co zrobić :( Dałam sobie mokrą ciepłą pieluszke i przeszło :) macica wraca na miejsce, w koncu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #654986 przez KarinaM
No właśnie macica obkurcza się i boli. Mówią że najwięcej jak karmi się piersią ale ile w tym prawdy?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 49 minut temu #654997 przez Domiś91
Chyba dużo prawdy. Bo dopiero dzisiaj miałam taki ostry ból, po nocy i całym poprzednim dniu na cycku. A tak to bardzo słabo czesm mnie zakuło i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 38 minut temu #655005 przez Alex_87
JoannaL spora ta Twoja córa, jeszcze raz gratulacje :)

Ja już po wizycie, szyjka zgładzona, rozwarcie na jeden palec, główka wciśnięta w kanał. Badanie bolało, ale to chyba standard na tym etapie, więc teraz czekamy :) KTG wyszło ok, jakieś ze dwa większe skurcze.
Ale się na nic nie nastawiam, bo już nie jedna ma z nas rozwarcie i nadal nic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 26 minut temu #655014 przez KarinaM
Alex tylko że każda z nas jest inna. I inaczej przechodzi ciążę. Może coś się ruszy.
Ja muszę swojego małża namówić dzisiaj na jakiś seksik. On ostatnio przychodzi z pracy i pada. Nie miałam co liczyć. Może dzisiaj coś się uda? :lol:

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 minut temu #655043 przez Alex_87
No niby tak Karina, każda jest inna, ale jakoś się na nic nie nastawiam. Chociaż od dwóch dni spaceruje dużo po podwórku, dzisiaj namówię męża na małe co nieco. Nigdy niewiadomo ;)

A Tysiak się odzywała dzisiaj? Bo ona z tymi rozwarciem na 2 palce to ma większą szansę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655055 przez Sevilla
Tysiak rano się meldowała, nadal w dwupaku.

Ja właśnie wróciłam z miasta, byłam kupić staniki do karmienia, wypiłam ze szwagierką kawkę na podwórku, a teraz chłodzę się w domu, bo nie idzie w tym słońcu wytrzymać, bez jakiegokolwiek wiaterku ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl