BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 18 godzin temu #654254 przez joasia10015
Oooooo chyba sie Gabi na mnie pogniewała ;-( ,,to Ty jesteś Mama,a Ci wszyscy doradcy wokol...masakra...,,
Absolutnie nie chodziło mi o jakieś wtrącanie się -sama przeszłam to samo-nie raz przepłakałam noc razem z Miłoszem,nie raz zasypiałam na siedząco i nie doradzałam ,,bez doświadczenia,,-chciałam tylko napisac że jest mnóstwo mam które nie mogą karmic ,albo muszą dokarmiac ...ale jeśli chodzi tylko o to że Domiś nie może sie wyspac to uwierzcie że nie jedna chciałaby miec taki problem.Z resztą to nie problem -bo za kilka dni,tygodni będzie lepiej a karmic Domiś przecież może .CO innego jeśli sie nie może karmic,ale o tym Domiś nie wspomina .
Swoją drogą DOmiś bardzo fajnie że brakuje ci chwil z mężem -to bardzo ważne żeby sie na dziecku tak nie ,,zafiksowac,,i męża na bok odsunąc . To naprawde dla korzyści dla was ;-) A jak wy bedziecie szczesliwi to i Tymus będzie.
Kiedyś pytałam mojego M.czy czasem w pierwszym okresie po porodzie nie czuł sie odtrącony ,ale zaprzeczył...z resztą ja tak jak Ty -bardzo potrzebuje takiego zwykłego przytulania,czułości i bycia sam na sam -mimo że DZIECI to cały mój świat to potrzebuję małża jak powietrza ;-)
Pamiętajcie dziewczyny o swoich małżach kiedy dzieci sie pojawią ,bo tylko szczęśliwi rodzice to szczęśliwe DZIECKO ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #654261 przez juleczka
Witam dziewczyny Urodziłam 10.05.2013(wskoczyłam w termin )o godzinie 10.06 poprzez cesarskie ciecie ponieważ ustały mi bóle parte starsznie sie na męczyłam ale warto było teraz mamy slicznego małego Filipa który ma 55 cm. i waży 3330 !!pozdarwiam gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #654263 przez Sevilla
juleczka napisał:

Witam dziewczyny Urodziłam 10.05.2013(wskoczyłam w termin )o godzinie 10.06 poprzez cesarskie ciecie ponieważ ustały mi bóle parte starsznie sie na męczyłam ale warto było teraz mamy slicznego małego Filipa który ma 55 cm. i waży 3330 !!pozdarwiam gorąco


Moje gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #654273 przez tysiiiak
Juleczka gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #654276 przez KarinaM
Juleczka gratulacje.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu - 11 lata 17 godzin temu #654285 przez Domiś91
Nie chodzi tylko o to że się nie wysypiam, broń Boże! Dzisiaj Tymek juz godzine po jedzonku upomina sie o cycka, a ssie też 30min-godzine, nie je cały czas tylko lezy z sutkiem w buźce i czasem pomulda. Albo jak jest śpiący to pierwsze co szuka cycka i zasypia przy nim.. A nie chce go nauczyć tak, ale kurde inaczej nie zaśnie!
Ja się tam nie obrażę na nikogo, w dodatku kogoś kto ma doświadczenie!! :) Każda rada jest dla mnie złota :)
Dzisiaj spróbujemy na samym cycku, zobaczymy jak bedzie :) Chociaż teraz po całym dniu muldania juz nic nie leci, tylko małe kropelki! Wyjadł wszystko głodomór! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #654286 przez lkasiulla
Juleczka gratuluję :) buziaczki dla maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #654303 przez Domiś91
Kurde laski, dzisiaj już 4 razy musiałam Tymcia przebierać, bo ciągle ma przelaną pieluszke! A co chwile sprawdzamy.
Co ile przebieracie swoich malców??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 16 godzin temu #654333 przez KarinaM
Domiś jak Tymek zaśnie przy cycu to włóż malutki palec Mu w buzię i wyjmij cycocha. Jak się najadł to nie obudzi a inaczej będzie szukał dalej.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 16 godzin temu #654376 przez demoniqe
wg tracy hogg nie wolno dać dzidziusiowi zasypiać przy cycku a jak czujesz że nie ssie to wsadzić mu palec i wyjąć sutek a nawet dać smoka

tak podobno jest efektywniej i dziecko potem lepiej śpi

ale nie powiem czy tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu #654430 przez joasia10015
Ewelinczok dziekuje za rady-ja też chcę jak najmniej chemii w siebie łądowac-ale kurcze nie znam żadnych domowych sposobów na alergię-a ta franca daje mi sie we znaki coraz bardziej :( Czytałam że niby w ciąży przechodzą objawy alergii -ale nie zawsze ...no i ja nie zaliczam sie do tych szczęśliwców :dry: Ewelinczok może znasz jakies metody domowe na alergię :unsure: :blush:

Domiś dasz radę ze wszystkim -tak na prawdę Tymuś nie ma jeszcze tygodnia -i sporo przed Wami nauki samych siebie na wzajem :) Spokojnie-nikt w tydzien jeszcze nie ogarnął tak nowej sytuacji -trzymam kciuki za Was -za całą waszą trójkę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu #654503 przez Ewelinczok
joasia10015 napisał:

Ewelinczok dziekuje za rady-ja też chcę jak najmniej chemii w siebie łądowac-ale kurcze nie znam żadnych domowych sposobów na alergię-a ta franca daje mi sie we znaki coraz bardziej :( Czytałam że niby w ciąży przechodzą objawy alergii -ale nie zawsze ...no i ja nie zaliczam sie do tych szczęśliwców :dry: Ewelinczok może znasz jakies metody domowe na alergię :unsure: :blush:

Domiś dasz radę ze wszystkim -tak na prawdę Tymuś nie ma jeszcze tygodnia -i sporo przed Wami nauki samych siebie na wzajem :) Spokojnie-nikt w tydzien jeszcze nie ogarnął tak nowej sytuacji -trzymam kciuki za Was -za całą waszą trójkę :blush:

Może spróbuj na katar inchalacje albo na noc zmocz recznik gorącą wodą i polej jakimś olejkiem ziołowym np miętowym, połóż na noc na koloryfer. To może pomóc ale niestety tylko chwilowo:( reszte chyba trzeba przecierpieć jakoś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu - 11 lata 13 godzin temu #654509 przez Gabi31
joasia10015 napisał:

Oooooo chyba sie Gabi na mnie pogniewała ;-( ,,to Ty jesteś Mama,a Ci wszyscy doradcy wokol...masakra...,,
Absolutnie nie chodziło mi o jakieś wtrącanie się -sama przeszłam to samo-nie raz przepłakałam noc razem z Miłoszem,nie raz zasypiałam na siedząco i nie doradzałam ,,bez doświadczenia,,-chciałam tylko napisac że jest mnóstwo mam które nie mogą karmic ,albo muszą dokarmiac ...ale jeśli chodzi tylko o to że Domiś nie może sie wyspac to uwierzcie że nie jedna chciałaby miec taki problem.Z resztą to nie problem -bo za kilka dni,tygodni będzie lepiej a karmic Domiś przecież może .CO innego jeśli sie nie może karmic,ale o tym Domiś nie wspomina .
Swoją drogą DOmiś bardzo fajnie że brakuje ci chwil z mężem -to bardzo ważne żeby sie na dziecku tak nie ,,zafiksowac,,i męża na bok odsunąc . To naprawde dla korzyści dla was ;-) A jak wy bedziecie szczesliwi to i Tymus będzie.
Kiedyś pytałam mojego M.czy czasem w pierwszym okresie po porodzie nie czuł sie odtrącony ,ale zaprzeczył...z resztą ja tak jak Ty -bardzo potrzebuje takiego zwykłego przytulania,czułości i bycia sam na sam -mimo że DZIECI to cały mój świat to potrzebuję małża jak powietrza ;-)
Pamiętajcie dziewczyny o swoich małżach kiedy dzieci sie pojawią ,bo tylko szczęśliwi rodzice to szczęśliwe DZIECKO ;-)


Joasiu ależ skąd...może to tak zabrzmiało ale nie chodziło mi o osoby tutaj z forum , ale o te wszystkie polozne i innych szpitalnych doradzaczy, którzy co chwile mi co innego mowili.
Eh ja dalej mam problem, niby mleko mi tryska jak tylko dotkne piers na kilka centymetrów nawet- lekarka raz jak mi sprawdzała laktacje sikneła sobie moim mlekiem w twarz-a mała sie nie najada, może tak tryska a jest go mało, jak próbuje laktatorem sciagac to mam tylko 10 ml z obu piersi, masakra :(


JULKA-
gratulacje:) czekamy na fotki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 12 godzin temu #654539 przez joasia10015
Julka GRATULACJE !!!!
Dziewczyny karmiące,dokarmiające i wszystkie inne ,,świeżynki,,trzymajcie sie :)
Kurcze brakuje tu naszych rozpakowanych mamuś :( CIekawe jak lalka z Jagusią,jak tam np.Zelinka z Gabrysią :)
Kurcze kiedy na mnie pora...mam przeczucie że jutro (ups to już dziś ;) )dowiemy sie o kolejnym dzidziusiu :blush: Może JoannaL albo demonique :)
A jaaaaa??????????????????? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :blink: :blink:

Kurcze chyba wszystkie poszły spac...i śpią na ,,zapas,, ;) Śpijcie ,śpijcie dziewczynki -ja też już zmykam :blush:
Ale Mikuś mi sie wygina-szok!!! Mam taki dziwny kształt brzuszka,wogóle to mam wrażenie że leży w poprzek -gdyby był główką w dół to bym chyba czuła dupcię o góry co nie? A on wygina dupalka z mojej prawej strony brzusia :S Jejku jak ja jestem ciekawa co u niego słychac ,jak leży,czy jest gotów do wyjścia,czy szyjka sie skraca,czy coś sie ,,zaczyna,,czy poprostu powtórka z rozrywki i NIC sie tam nie dzieje na dole :S :blink: Wszystkiego dowiem sie w poniedziałek (wiecznośsc :huh: :( )Dobra bo już świruję :blink:

Buziaki śpiochy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #654549 przez moniaaak
Dzień dobry:)
Za mną kolejna średnio przespana noc... Mąż wyprawiony do pracy, więc zaraz wypiję ciepłe mleczko i może do 8-9 dobiję ;).

Dziewczyny przesadziłam wczoraj z tym sprzątaniem, m.in. pastowałam podłogi( na szczęście tylko w obu pokojach- albo aż), w nocy jak wstawałam do łazienki, to nie mogłam ustać tak mnie plecy bolały. Teraz jest trochę lepiej, ale nadal mega boli...
Jak widać w moim przypadku- wysiłek fizyczny niewiele daje. Skurcza nie miałam nawet jednego ;) .
Juleczka gratulację :)

Dziś ja mam wizytę po południu, zobaczymy co mi pan gin dziś powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl