BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 godzin temu #654551 przez JoannaL
Dzień dobry. Za mną noc niezbyt rewelacyjna, strasznie niewygodne te szpitalne łóżka plus do tego moje bolące biodra, co chwilę musiałam się przekręcać.
Miałam wczoraj wieczorem usg, moja niunia waży mniej więcej 3750g. Dziś rano zauważyłam że odszedł mi czop. Czekam na poranny obchód, będzie ordynatorka więc zdecyduje co robimy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 godzin temu #654552 przez tweety
JoannaL napisał:

Dzień dobry. Za mną noc niezbyt rewelacyjna, strasznie niewygodne te szpitalne łóżka plus do tego moje bolące biodra, co chwilę musiałam się przekręcać.
Miałam wczoraj wieczorem usg, moja niunia waży mniej więcej 3750g. Dziś rano zauważyłam że odszedł mi czop. Czekam na poranny obchód, będzie ordynatorka więc zdecyduje co robimy


trzymam kciuki, moze to juz dzis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 godzin temu #654554 przez tweety
joasia10015 napisał:

Ale Mikuś mi sie wygina-szok!!! Mam taki dziwny kształt brzuszka,wogóle to mam wrażenie że leży w poprzek -gdyby był główką w dół to bym chyba czuła dupcię o góry co nie? A on wygina dupalka z mojej prawej strony brzusia


Z tego co sie pytalam lekarza to tak wlasnie jest. dupcia sie pojawia z ktorejs strony bo dzidzius zwiniety w klebek. ja np mam dupcie przewaznie z lewej. wtedy po drugiej stronie powinnas czuc kopanie, stopki, kolanka, raczki, jakies male konczyny. i dziecko jest glowka w dol tylko ze lezy bokiem jesli mozesz sobie to wyobrazic. do porodu dopiero sie przekreca tak, ze ma buzie skierowana w dol. Ma to sens?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 godzin temu #654555 przez sisina
Witam kochane ja przyszykowana do szpitala az ze stresu rozwolnienie dostałam :(

Zobaczymy co dziś zdziałają chce już urodzić i szybko do domku

Joanna ja ci wierze ze te łóżka nie wygodne sa mnie dziś czeka noc w szpitalu 3mam kciuki za ciebie :)

no to do zobaczyska bede was informowac na bierzaco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #654570 przez KarinaM
JoannaL trzymam kciuki żeby pani ordynator powiedziała że to już dzisiaj.


sisina Tobie też powodzenia w szpitalu. Może już jutro będziesz tulić maleństwo?

A wszystkie rozpakowane szczęśliwe mamusie i nie rozpakowane mamusi witam z rana.
U mnie chyba będzie dzisiaj bardzo ciepło. Może przyjdą ubranka z allegro to wypiorę i poprasuję.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #654587 przez KarinaM
Przyszły ubranka z samego rana (aż byłam w szoku). Już pranie wstawione. Jak dzisiaj wyschnie to poprasuję. Albo jutro. Zobaczymy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #654602 przez Sevilla
Witam z rana :)

Ja noc w sumie przespana, parę razy na siuku :) A obudziłam się z takim twardym, bolącym brzuchem, że szok. Teraz oczywiście wszystko przeszło i nadal w dwupaczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #654619 przez tysiiiak
Witam się i ja w dwupaku :)

M. obiecał mi wczoraj seksik na rozruszanie ale poszedł spać zmęczony :dry:
Noc spokojna, chyba tylko raz byłam siusiu :ohmy:
Teaoria mojej mamy głosi, że Kubuś czeka na dziadka a mój tata dziś z Norwegii wraca na 2 tyg . więc zobaczymy czy jej teoria się sprawdzi :P

JoannaL i sisina 3mam kciuki żebyście szybciutko tuliły maleństwa :kiss: :kiss: :kiss:
Joasia nam położna na szkole rodzenia też mówiła że dupka dziecka wypięta jest z jednej albo drugiej strony bo tak wykorzystuje maksimum miejsca w brzuszku :) i zazwyczaj jest po tej stronie, na którym boku najczęściej śpimy bo grawitacja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #654637 przez KarinaM
tysiiiak napisał:

Joasia nam położna na szkole rodzenia też mówiła że dupka dziecka wypięta jest z jednej albo drugiej strony bo tak wykorzystuje maksimum miejsca w brzuszku :) i zazwyczaj jest po tej stronie, na którym boku najczęściej śpimy bo grawitacja :P


To u mnie by się zgadzało. Śpię na prawym boku i tu najczęściej pokazuje się tyłeczek a z lewej strony wygina maleństwo nóżki. Można nawet je poczuć ale nie widać ich jak na tych super zdjęciach.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #654652 przez Gabi31
Witajcie Dziewczynki!

Trzymam kciuki za wszystkie w dwupaku:) Rozpakowywac sie szybciutko i duzego rozwarcia zycze :)Joasia prosze w końcu zmobilizowac młodego do wyjścia :) :) ja czuję że to niedługo...
Mała dała mi w nocy popalic teraz spi jak aniol :)Dalej troche dokarmiam.

Domiś daj koniecznie znac jak z nocnym karmieniem.

Dziewczynki kompletnie nie wiem jak ubierac mała na spacerki, zeby jej nie przegrzac na sloneczku ??? Wczoraj ubrałam ja w body, bluzeczkę z długim rekawkiem, połśpiochy i cieńki kombinezon polarowy i czpeczkę oczywiscie. Nie wróciła ze spacerku przegrzana a sloneczko bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #654681 przez tweety
wlasnie wstalam z drzemki (hehehe, zawsze ide spac jak juz wyprawie meza do pracy) i wiecie co mi sie snilo? ze kolejna z nas urodzila i czytalam opis porodu. to chyba byla sisina ale glowy sobie uciac nie dam bo wiecie jak sie takie sny pamieta... takze powodzenia dziewczyny, trzymajcie sie w tych szpitalach, oby o was dbali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #654696 przez Gabi31
tweety ucinaj drzemki poki mozesz bo pozniej tak slodko nie bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #654705 przez joasia10015
Dzień dobra dziewczynki :)
Za chwilę w ddtvn -,,,jak żywic niemowlaka metodą BLW ,, :unsure:
MOże coś nowego sie dowiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #654718 przez munnecabrava
Gabi mam ten sam problem co ubrać żeby było ok dzisiaj będzie położna to dopytam. Ehhh chętnie bym się z tobą mlekiem podzieliła bo mnie aż boli i z jednej piersi potrafie do karmienia ściągnąć 120 ml.... A moja mała tak mi brodawki masakruuje ....mąż mnie w nocy musiał trzymać jak ją próbowałam nakarmić żebym się nie wyrwała....Później mimo że położna nie zalecala założyłam osłonkę i było troche lepiej ale boli jak nie wiem i mój guż przybrał monstrualne wymiary ;/

Małą dzisiaj chyba coś bolało w nocy bo strasznie niespokojna była ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #654730 przez lkasiulla
Witam :)

Wczoraj po dniu pełnym pracy wieczorem miałam dość silne i częste skurcze ale na tym tylko się skończyło...., za to dziś od rana kuje mnie w prawym dolnym rogu że aż chodzić nie moge ciekawe co to...


sisina i JoannaL życzę szybkich porodów i trzymam za was kciuki :)

Co do ułożenia to mi też wypycha pupkę z lewej strony i też częściej śpię na tym boku, a mała już od dawna główką w dół ułożona jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl