BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316042 przez aniaw
Różyczko czyli wreszcie zaczniesz buszować po mieście bez stresu :)
No jasne, że będziesz spokojniejsza jak Biankę zbadają :)
Jak dietka?

Oposku
ale super fotograf z Ciebie, minki nieziemskie :laugh:
Słodki avatarek :)

Rika to prawda, że każde dziecko zupełnie inaczej przechopdzi choróbska, widzę to po swoich maluchach ;)

Masuska jakie obserwacje :) Super, że bez leków a tylko kąpiel pomaga :)

Lucy weź ugryź ta swoją Oleńkę, bo jeszcze Tobie sutka odgryzie :P

Asiu no to super wiadomośc jak wcina :laugh: A jak tam nasze mleczne sprawy? I jak minęły urodzinki?
Coś jakoś mało Cię tu na forum, tęsknimy :kiss:
Jak dietka i ćwiczonka :)

Ewa wielkie dzięki za zdjęcia :) Byłaś dziś na tych zajęciach z Antosiem?

A ja już zaliczyłam szybki dyżur - jednego pacjenta - w pracy :) Domek prawie wysprzątany.
I nawet Dominiś lepszy ma humorek :laugh:
I od dziś zaczęłam dietę nie obżerania się, niesłodyczowania i nie jedzenia późnym wieczorem :laugh: Nastawiłam się już psychicznie i obym wytrwała :laugh:
No i przede wszystkim czas na codzienne ćwiczenia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316062 przez hoborr
oposku - kocham cię!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316079 przez różyczka
ło matko co tu za wyznania :laugh:

Hoborr jak Ci leci w pracy? :) zadowolona jestes? wdrożyłas sie już? ja sie troche boje....10 m-cy mnie tam nie bylo jakby nie patrzec...
choć dziś w sklepie spotkalam uczennicę i taka uradowana, ze mnie spotkala pytala kiedy w koncu wracam....miłe to było trzeba przyznać :)

Aniu ja juz nie ide dokładnie tą dietką co miałam ale na jej bazie dietuje sie dalej i tak:
- tam na sniadanko były 3 kanapki z salatą, szynka i ogórkiem np. a ja wole jogurt naturalny z pokrojonym jabłkiem czy połową pomaranczy i łyżką płatków owsianych np. - kalorycznie to podobnie
- na lunch zawsze miała być sałatka + dwie kromki chlebka a ja czasem zamieniam to na zupe taka z samych warzyw bez śmietany czyli bez tłuszczu, bo ile można jesc sałatek no a chodzi o warzywa generalnie, wole dosypac zamiast chleba kaszy do zupy troche...
- no i obiad taki późny zawsze wg takiego samego schematu - cienki filet z kurczaka griluje w ziołach, bez tłuszczu, albo pieke filet z rybki, albo jajko sadzone do tego 30 g kaszy, ryzu brazeowego lub makaronu razowego (mała garstka) i fura warzyw do tego, na ciepło jarzynki lub surówki czy sałatki, wszystko bez tłuszczu, ewentualnie łyżeczka oliwy
- przekaski pomiedzy to jabłko lub mandarynka lub pomelo

od 2,6 tyg. jedyna słodycz to były te kostki gorzkiej czekolady wtedy co sie złamałam, a jak bardzo chce mi sie słodkosci to pije cole light - niezdrowa ale ma prawie 0 kalorii :) (Masuska mnie nauczyła :) )

brzuszek ogólnie mniejszy choc cały czas tylko 3 kg mam w doł, stary mój tez 3 kg i jedziemy dalej z tym koksem :)

napisałam to bo moze ktoś sie zainspiruje :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316083 przez różyczka
Aniu to bede trzymac kciuki za Ciebie i fajnie, że ktoś jeszcze sie chce dietowac bo samotnie sie czułam ostatnio w tym temacie- chyba tylko Masuska leci dalej na dukanie ale coś słabo zdaje relacje tu na forum :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316091 przez Rika
Oo a ja nie dostałam zdjęć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316141 przez Oposek
Wszystkiego najlepszego dla Amelki, Mikołaja i Antosia


A my już po lekarzach:)
Filip waży 9,650 i mierzy 74 cm. Pani dietetyk zleciła badania na cukrzycę, ale sama powiedziała, że nie podejrzewa. Uczulenia mamy nie ruszać (akurat dziś trochę jest lepiej), jeść ma normalnie. No i tyle:)

Hobor ja też Cię kocham of kors :):):)

Różyczka ja teraz będę dawać- przecier owocowy, obiadek, jogurcik i kaszę z owocami. Tylko muszę coś pokombinować, bo na razie strasznie drogo mi wychodzi. Myślałam też, żeby dawać jajko na miękko albo kanapeczkę z wędlinką. Pisałyśmy Ci, że Hipp rewelacja:) Filip wczoraj jadł jogurt z malinami ze słoika na kolację i też super:)

Rika ja tak jak Basba mam coneco, ale jeszcze z niego nie korzystam.

Asia gratulacje dla Mikołajka! super, że tak ładnie zjadł:)

Lucy jakie budzenie przy Twojej Królewnie? hola hola! Filipek przecież będzie z mamunią spał do osiemnastki :lol: Nie no dobra, też chcę mieć wnuki ;) Mój też mnie gryzie, a ma tylko dwa zębole :dry:

Masuska to Ty pewnie też zmęczona jesteś bardzo :( Mam nadzieję, że z Pitrkiem będzie lada dzień lepiej :kiss: Nie wiedziałam, że wołowinę już można, gotowałaś ją?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316144 przez Oposek
Ania W, Różyczka, Masuska no to ja bym się może przyłączyła do tego Wszego dietkowania... Tylko od poniedziałku, bo muszę to przemyśleć, karmię przecież ssaka. No i nacieszyć się tym, co jeszcze zjem przez te kilka dni :lol: Mój mąż będzie uszczęśliwiony, On uwielbia, jak jestem na diecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316148 przez Rika
Oposek Filip waży więcej niż Zuzia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316156 przez Oposek
Rika to nie Filip waży więcej niż Zuzia:) To Zuzia waży mniej niż Filip :P
No waży słusznie, wiem. Z wgą jest na 75 centylu, ze wzrostem na 90.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316172 przez Rika
Oposek ale ja nie napisałam że to źle :) bo to Zuzia zwykle była poniżej siatki centylowej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316175 przez Oposek
Rika ja wiem przecież, żartuję sobie;) Obie Twje Córeczki drobniutkie są, taka ich uroda:) W przeciwieństwie d mojego syna kulturysty, któremu będę chyba niebawem musiała kupić jakiś strój do judo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316197 przez Rika
Ha ha ha Oposek jasne :D poczekaj, zacznie biegać to zrzuci kilka kilogramów, a jak będzie taki szogun jak Zuzia czy Szymon Aniw to zobaczysz :D jeszcze będziesz musiała go dokarmiać co by ludzie nie gadali że dziecko głodzisz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316261 przez ewitkun
cholery dostaję Oposku, Rika próbuję wysłać zdjęcie już nawet 2 w emailu i dostaję zwrotke, nie wiem co jest z Waszymi skrzynkami do Ani przeszły po kilka bez problemu :(

aniu byłam w tej tamice, fajne miejsce tylko dla takich chodzacych dzieci Antek był najmniejszy musiałam uważać żeby inne dzieci go nie zdeptały :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316283 przez Oposek
No nie no, ja tu liczyłam na jakąś ożywioną dyskusję, a tu widzę cisza, jak makiem zasiał...


Ewitku to nie przejmuj się, jak będziecie w piątek to weź zdjęcia na karcie lub pendrivie to sobie przegram od razu na komputer:)
Zanim się obejrzymy to nasze dzieci będą deptały inne;)

Rika hehe zrzuci, jak zacznie chodzić. Zacznie chodzić jak zrzuci :silly: Błędne koło.

Masuska jak Piotruś? zamówiłaś te kaszki bez cukru?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316291 przez różyczka
hehe fajny avatarek Oposku i suwaczek zebolkowy też niezły a konkretnie napis :laugh:

fajna ta Tamika - tak sobie własnie ogladam ich stronke...szkoda, z e u nas czegos takiego nie ma....

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl