BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #316629 przez Oposek
Ufolka nie ma za co, cieszę się, że się przydały:)
Wyślij, pewnie, z góry dziękuję:) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316642 przez ufolka
Oposku świetny avatar :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316676 przez różyczka
Piotrulek Masuskowy ta goraczke i biegunke ma prawdopodobnie przez rotawirusy :(
Magda bedzie potem na forum to zreszta sama napisze wiecej...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316678 przez Oposek
Różyczka to niefajnie :( A On nie był szczepiony?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316682 przez Oposek
Z drugiej strony rotawirusy to żadna przyjemność i na pewno się i Magda wystraszyła i Piotruś namęczył, ale pocieszające jest to, że wiadomo co to i to uleczalne. W warunkach szpitalnych pewnie dostanie kroplówki, elektrlity i szybko dojdzie do siebie. Ja już się przestraszyłam nie na żarty...
Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316688 przez różyczka
rozumiecie :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316706 przez paulinka
Hej mamusie , dzielne pszczoleczki od rana juz zapracowane :lol:

Dziewczynki co z tymi waszymi pocieszkami? Ciagle biedactwa choruja, biedne wy mamulki jestescie,tak sobie czytam i czytam a tu ciagle choroby :(

Biedny Piotrus a i Masuska pewnie blada ze strachu :(((

Oposku jak zobaczylam fotke Filipka to padlam, taki slodziak z niego ze szok!!!!!!! Cudowny,a jaki usmieszek jak sie juz przebudzil cud miod i malina:))))))


Rozyczko zapewniam cie ze jak wrocisz do pracy to dasz sobie rade, dzielna z ciebie mamusia i fajna kobitka ,zobacz nawet uczennica sie doczekac nie mogla kiedy wrocisz:)))

Ja tez bym chcila w szkole pracowac :)


Dziewczynki u nas w Londku pogoda Bajkowa!!!!!!!!! Bajka cudo,slonecznie i cieplutko,ptaszki spiewaja, a ja dzisiaj powera dostalam!!!!!!!!

A Rozyczko fajna masz ta dietke, wiecie co ja przestalam jesc slodkie i mslalam ze waga spadnie a tu nic , stoi, :S wiosna pelna geba a ja dalej sie turlam, poradzicie mi cos???

Kamilka24 - pisalam do ciebie na priv, no nie moge przestac zachwycac sie twoimi wlosami
Dziewczynki widzialyscie jej wlosy??? Blyszczace piekne, :woohoo:

AniuW z takim zapalem to napewno dasz rade z dietka:))))

Pewnie kogos pominelam ,ale mam zbyt krotka pamiec hihiih :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316707 przez różyczka
Ufolko po tej kaszce z Hippa Bianusia spała fajnie tylko 1 noc niestety, wczoraj dałam jej po kapieli 3/4 słoika o 20 i o 23 wytrabiła 180 mm, tak samo o 1 i 3 :dry:
wiec na Nią naprawde zadne czarodziejskie sposoby nie działają :(
a wizyty w tym osrodku jeszcze nam nie wyznaczyli, mają dzwonic do nas dopiero.

Natimp ja nie wiem czemu do OWI, ja nawet nie wiem gdzie indziej mogliby ją skierować? bo jak sie nazywa osrodek tego typu dla starszych dzieci w takim Poznaniu czy W-wie?

Lucy czyli alergia i po co Ty szlaś tam jak my Ci tu na forum od razu to powiedziałysmy :silly: :lol:
i tyle samo wiesz co i wczesniej - czyli na co tego nikt nie wie, bo tak jest zawsze...tak jak Ci pisałysmy, to moze byc ryba równie dobrze np. albo cokolwiek, to jest do doopy w tych alergiach własnie - ze tak ciezko odkryc co to za alergen...
nocki współczuje :dry: a zdrugiej strony zazdroszcze, ze Ty już bedziesz miala komplet zeboli zaraz a mnie to wszystko czeka jeszcze....
u nas nocki bez zmian....budiz się ciągle na zarcie albo tak poprostu, steka, kweka, dydka jej daje wtedy, ale od kiedy skończyłam karmić piersią to nie wyjmuje jej w nocy w ogole z łózeczka, wiec przynajmniej moge sie rozwalić na lózku tak jak lubie :)

Oposku czy ja Ci juz pisałam,z e masz bardzo przystojnego faceta w avatarze? :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316711 przez Kamilka24
O jejka wchodzę na forum a tu takie niedobre wiadomości :ohmy:

Piotrusiu wracaj do zdrówka, Bianusiu, Oleczko wy też :dry:

Amelka to taki dzikus się zrobiła, że czasami myślę, że ma ADHD :ohmy: szaleje na maxa, czasami mam ochotę uciec z domu...

Pleśniwaki minęły, tylko ma troszkę ustka podrażnione, dziąsełka rozpulchnione ale nic nie widać jeszcze- ślini sie jak te psy co im ciągle ślina leci :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316727 przez ufolka
o kurde rotawirusy... mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie, masuska trzymam kciuki żeby wszystko było okej jak najszybciej :kiss:
paulinko no u mnie teraz dopiero słonko wyszło, a do tej pory to szkoda gadać ;/
różyczko no jedna nocka, rzeczywiście na Biankę nie ma mocnych ;)
oposku wysłane
kamilka i co pomogło na pleśniawki??

a ja gotuję zupkę z buraczków nam i dla małej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316801 przez Oposek
Ufolka dzięki za przepisy w mailu :kiss: A podzielisz się jeszcze przepisem na zupę? ja z braczków nie gotuję, bo mąż nie lubi, ale dla Filipka może bym się skusiła:)

Kamilka nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale Filip też mega łobuzuje;) Ale On ma po kim- mama też na doopie usiedzieć nie może;) Super, że wpadłaś choć na moment:)

Różyczko może z tymi zębami nie będzie źle, są dzieci, które łagodnie to przechodzą. A jak było u Olifff? U nas dzieci z opóźnionym rozwojem ruchowym, bez wskazań neurologicznych kieruje się do Rehabilitacyjnej Przychodni Dziecięcej. (skierowanie wypisuje pediatra). Tak dziecko ogląda lekarz ortopeda i rehabilitant i decydują co dalej. Czasem szukają przyczyny i zlecają badania, czasem wykonują instruktaż- ćwiczysz z dzieckiem w domu i przychodzisz na kontrolę, najczęściej po prostu zlecają rehabilitację. Ale Ty się nie zamartwiaj przypadkiem, że napisałyśmy, że do OWI poważniejsze przypadki! U Was pewnie po prostu jest mniejsze zapotrzebowanie i mniej specjalistów. Ale OWI jest fajne, bo opiekują się dzieckiem holistycznie, nie trzeba czekać na miejsce u neurologa, czy logopedy. Idziesz na pierwszą wizytę, a oni już potem mówią co i jak:) Na pewno Biance by basen nie zaszkodził.

Paulinka dziękujemy za komplementy:) Wiosna idzie, więcej ruchu, salatek to może Ci zleci kilka kilo, też na to liczę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316802 przez Oposek
Ufolka, Różyczka Filipek dziękuje Ciociom za komplementy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316806 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)

Kurcze system nam w kompie padł i teraz jakis gościu próbuje nam reanimowac go i zobaczymy czy się uda ;) Nie mam netu i teraz w pracy podczytuje ;)

Masusko zdrówka dla piterka i szybkiego powrotu do domu :kiss:

Oposku dzięki za info :kiss:
Fajnie, że pomyślne wieści od lekarza masz :)
Wiesz ostatnio przegladałam fotki Szymonka i porównywałam z Dominiczkiem w jego wieku i wiesz jaka różnica wagowa :ohmy: Muszę porównać jeszcze w książeczkach,ale szymon to był niezły pulpet :) Teraz też jest słusznej wagi, ale myślę, że w granicach normy, nie? :)

Asia pisała do mnie że nie może dostać się na forum ;)
Kurcze ja tez wchodze od dawna tylko przez moje wiadomości :ohmy:

Różyczko to razem trzymajmy się z dietką będzie raźniej :laugh:
Dla mnie przekąski to tylko jabłaka i wafle ryżowe i duuużo wody :laugh:
Ja od pediatry dostałam skierowanie do neurologa a neurolog dał skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. A Ty masz juz jakiś termin wyznaczony?

Takajedna mój lubi próbować różne rzeczy a do rączki to dostaje chrupki kukurydziane i wafle ryżówe i czasem chlebek i daje rade :)
Ostatnio wcinał ryż z sosem pomidorowym ,banana w kawałkach, ssie ode mnie jabłko i nawet monte dostał :)
A termometr ja mam ten bezdotykowy ale i taki gietki do pupy i wolę ten drugi bo dokładniejszy ;) Ale u nas króciutko mierzy się.

Ufolka lepiej późno do nas dołączyć niż wcale i fajnie, że jesteś :)
Kurcze jak ja dawno buraczków nie jadłam :P

Dorotka witamy w klubie dietkowania :)

Lucy alergia pokarmowa - kurcze tylko trzeba teraz znaleźć produkt a to nie takie proste ;)
U nas znów placki na policzkach sie pojawiają ;)
Ale to może od naszej pościeli bo on czasem wędruje rano do mnie do wyrka ;)

Rika szogun szogun z Szymonka :laugh:

Natimp super, że Jachu lepiej znosi rehabilitację, oby tak dalej :)

Paulinko pozycz troszkę wiosny :laugh: Kurcze chociaż ja bym jeszcze troszkę śniegu chciała żeby sanki wypróbować ;)

Kamilka nie tylko Twoja Amelka ma ADHD :lol:

Miłego dnia wam zyczę, bo nie wiem kiedy bedę mogła wejśc na forum ;)
Jutro mam wolne, dopiero sobota pracujaca :)
Dziś jeszcze do końca dyżuru podczytam, ale wolałabym mieć duuużo pacjentów bo kasy brak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316810 przez Oposek
Ania W wiesz, ja to normy wagowe mam przesunięte :P Więc jak najbardziej Szymonek w normie :lol:
Wczoraj Rika pisała, że Filip waży więcej niż Zuzia, więc Szymonek to już pewnie w ogóle;) Właśnie, ile On waży?
To trzymam kciuki, żeby było dużo pacjentów! A czy Króliki mogą jeść pieczywo? suchą bułkę na przykład?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316812 przez Oposek
A poza tym ani Ania W ani Różyczka ani Masuska nie zauważyły mojego posta o tym, że też chcę się odchudzać, więc się obrażam i właśnie wcinam lody :P Czekoladowe, jakby kto pytał;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl