BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #316818 przez Rika
Boże w końcu udało mi się dostać na forum :)

Od wczoraj nie mogłam wejść :(
Pisałam do Masuski bo tylko do niej mam maila a później zobaczyłam że Oposek dał maila Ufolce i do niej napisałam a ona nie odpisała :(
Ale w końcu się udało

Masusko dużo dużo zdrówka dla Piotrusia, oby wszystko szybko dobrze się skończyło.

Mój system antywirusowy nie pozwolił mi wejść na tą stronę uznając ją za niebezpieczną i zawirusowaną... także zawsze jak próbowałam wejść to mnie wywalało i wyświetlało ze strona o podanym adresie nie istnieje. Na szczęście wszystkie wiadomości z forum przychodziły mi na pocztę i jestem na bieżąco. Chociaż raz mnie zadowoliło to, że subskrybuję temat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316839 przez piernikarczyk07
Hej kobietki!

O jej ale się dobijałam od wczoraj do Was a tu NIC!!! Miałam taki sam problem co Rika...coś strasznego!

Masuska 3mam kciuki kochana, biedny Piotruś miało być niby nic a tu takie coś :(

Generalnie jestem na bieżąco i też jestem na diecie :silly: więc różyczko nie jesteś na pewno sama! :blink:

Kamilko mój Nikodem też jest bardzo żywy, troche mnie już wszyscy w koło denerwują (razem z moim starym) bo trują mi że mam jechać z nim do lekarza i powiedzieć że jest taki "nadpobudliwy"... :huh: Faktycznie niekiedy aż się trzęsie jak coś zobaczy ale to chyba nie jest nic złego co? Co mam powiedzieć lekarzowi? Mój syn jest zbyt ruchliwy? :huh: :dry: No nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316840 przez basba
Cześć,.. ja sie tylko witam. Za 40 min. jadę z małą do lekarza :dry: Widzę ze Masuskowy piotruś w szpitalu... Kurcze współczuje.
Moja ma teraz gorączke 38, leci jej z nosa, śpi po 10 minut, i krzyczy w niebogłosy... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316842 przez aniaw
Maskara z tym forum :ohmy:

Oposku ja widziała widziałam Twój tekst,ale pamietam tez twoje ostatnie wywody na temat diet :P Ostatnim razem jak Szymcio był ważony miał 12kg a teraz jak zapiszemy się na bilans 2latka to zobaczymy :) Chociaż może wcześniej z ciekawości go zważę w domku o ile waga taki podwójny ciężar wytrzyma :laugh:

A ja od wczoraj psychicznie lżej się czuje i nie jadłam kolacji i ćwiczyłam i nawet chcemy biegac codziennie z siorą jak tylko nie będzie śniegu i kałuż :)
A na pełna wiosnę to wyciągne nawet rower i kupię fotelik dla bobasów i będę szpanować :)
A i słodycze na razie mnie nie ciagna, bo na sierpniowym spotkanku chciałabym w bikini wystąpic :P

Plany super a ciekawe co z nich wyjdzie :P

edit

Basba zdrówka :kiss:

Piernikarczyk
to witamy w klubie dietujacych się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316864 przez ufolka
ania plany to zawsze jakiś początek :)
oposku ja mam plik cały z przepisami zgromadzonymi z neta po 7 mscu więc Ci na maila wysłałam, tam też są zupki :) aa i smacznego hehe
pierniczku moja też czasami a nawet bardzo często aż się trzęsie jak coś bardzo chce, dosłownie aż jej ręce latają :) a teraz tak nauczyła się przewracać że się turla po całym mieszkaniu, muszę ciągle wstawać i ją przenosić na koc, nawet nauczyła się sama do pudełka doturlać i sobie zabawki powyjmować :) woli na podłodze niż na ręcach :) ja się nie martwię, zbyt żywe źle, leniwe też źle, a weź tu wszystkim dogodź, także nie bierz do głowy skoro Twoim zdaniem jest okej :)
basba koniecznie potem odezwij się co lekarz powiedział, zdrówka życzę :kiss:
co jest z naszymi dzieciaczkami lipcowymi?? ;/
różyczko a Ty też bardzo nieswoja jesteś ostatnio, to przez to skierowanie Bianki czy coś się stało ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316879 przez różyczka
Rika ale teraz to sie wkurzylam na maksa :angry: tylko do Masuski masz maila tak??? :angry: :angry:

Ufolko ja pisałam ostatnio,z ebede teraz mniej na forum, jest opiekunka wiec wychodze, załatwiam przed powrotem do pracy milion spraw, korzystam,z e bez Bianusi moge jeździć na spokojnie, za chwile do pracy to juz w ogóle nie bede tak miała czasu...a teraz Bianka chora wiec marudzi i tylko sie przytulac chce ciągle a gile ma do kolan juz dosłownie :(

a macie moze jakiś sposób żeby dziecko dało sie wyinhalowac?
Bianulek nie chce tej maseczki dac sobie przylożyć do buzi :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316890 przez Rika
Różyczko ja nie mam maila zapisanego tylko w ostatnio używanych wpisałam i mi wyskoczyło a próbowałam Ciebie wpisać i był tam jakiś dziwny i nie wiedziałam czy to Twój czy nie :( ale tępa strzała ze mnie bo przecież NK jeszcze jest a tam mam Was trochę w znajomych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316896 przez aniaw
Rózyczko a może w formie zabawy uda jej się ta maseczkę założyć? Pokaż jej że Ty tez zakładasz i sie uśmiechaj do niej.
Ale wiem, że może być cięzko bo np mój Dominis jak chce wytrzeć mu noska lub w ogóle dotknąc go do nosa to krzyczy az go wszyscsy w bloku słyszą :ohmy: ;)

Oposku ktoś Tobie ukradł avatarek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316927 przez ewitkun
a mnie męczy znów jakaś martusiowa z zapraszaniem na inne forum :( może to nie zbieg okoliczności, że wtedy forum nie działa gdy są takie zaproszenia....

masuska, basba wspó;czuję chorób,będzie dobrze musi

a z rota to i tak hospitalizacja tu leczenia domowego nie ma, musi być kroplówka :(

u nas dzień świstaka górne zęby wychodzą i wyjść nie mogą bleeeeeeeeeeee

powiedzcie czy robicie badanie krwi same z siebie jeśli lekarz nie widzi wskazań? bo ja przez tą moją koleżankę zastanawiam się bo jeśli dziecko je, przybiera, jest pogodne to chyba nic złego się nie dzieje.... dzieci zużyły już podobno zapas z życia płodowego i często łapią anemię :( a mogą nie przyswajać i nie posiadać tyle żelaza ile powinny

mąz poszedł w długą z chłopakami więc będzie się działo.... hihihiihi Antol śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316938 przez różyczka
Ewi dzieciom na cycu po któryms m-cu zaczyna brakowac żelaza wiec warto zrobic mysle...

Aniu no nie dalo rady z tą cholerną maseczką :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316941 przez Rika
Ewitkun, Oposek, Aniaw wyślecie mi zdjęcia??? :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316957 przez Kamilka24
Ufolko na pleśniawki pomogła nystatyna, choć moja mama mi powiedziala, że mam wytrzeć jej siczkami tzn żeby zrobiła pisiu na pieluszkę i tym jej wytrzeć w buzi- powiem Wam że byłam zdesperowana i to zrobiłam bo nie mogłam patrzeć jak mała się męczy ( wiem dla kogoś może być to obrzydzające, ale co się nie robi dla swojego cierpiącego dzieciątka) i powiem wam szczerze, że właśnie chyba to pomogło :dry:

Piernikarczyk
ja mam dokładnie to samo, wszyscy dookoła gadają, że mam powiedzieć lekarzowi, że mala jest bardzo nadpobudliwa, martwiłam się ,ale teraz widzę, że nasze dzieciaczki po prostu tak mają i juz się nie przejmuję :side:

Paulinko
dziękuję za komplement, ale moje włoski tak wyglądają właśnie po brazylijskim blow dry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316966 przez aniaw
Rika wyślę jak będę miała kompa w domu :P Chyba, że pocztą :lol:

Rózyczko ja czasem niestety na siłę mojemu fridą wyciagałam katarek, bo nie było rady ;)

Ewa jak nie wykazuje objawów chorobowych, to wiesz z jednej strony specjalnie bym nie kuła ale jak się martwisz to mozna sprawdzić.
Ja się martwiłam o cytomegalię i wymusiłam na neurologu żeby dała skierowanie na kontrolne bad krwi i skierowanie leży już 3 miesiąc w szafce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316978 przez ewitkun
a przed chwilą słyszałam, że szpinak wcale nie ma tyle żelaza co powszechnie się mówi, lepsze jest mięso i lepiej przyswajalne

Rika do pisałam, że do znudzenia wysyłałam Tobie i Oposkowi zdjęcia ale dostaję zwrot z Twojej skrzynki, do Ani dotarły bez problemu

rózyczko właśnie dla własnego spokoju zrobię to badanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317028 przez iwanek1
Kurde antywirus mnie na forum nie wpuszczał,widze,że Takajedna tez miała kłopoty.
Oposek ale sie nudziłaś,ja nawet zapomniałam,że Hanka miała byc Kubusiem na początku :)
Ja lepiej o ruchliwości dzieci sie nie wypowiadam,bo zaczynam nie nadążac za moim dzieckiem :)
O to nie tylko ja nie mogłam sie dostac :( a juz chciałam kompa naprawiac.
Lucy to dobrze,że juz wiesz od czego Ola ma wysypke,ale nie znasz produktu co uczula,troche sie uspokoiłas?Moja dostała czerwonych plackow od cebuli,
Biedny Piotrus,umeczy sie w tym szpitalu,ale dostanie leki,kroplówe i beda go mieli na oku,kurcze wenflon mu wkłują :( .
Różyczko ja poeksperymentowałam z sinlakiem,do niedzieli mała dostawała go na śniadanie,ale jadła wtedy pozno obiad i do tego mało,więc daje od 4 dni po kąpieli,butelka z owocami no i Hania spi do 4-5ej,a wczesniej budziła sie na jedzenie okolo 24-2ej,wiec u nas podziałało.
Piernikarczyk Hania tez sie cała trzesie,jak sie cieszy,cos chce,różne rzeczy wyprawia,ale nie pomyślałam,że mam do lekarza isc :unsure: :ohmy: raczej sie cieszyłam, ze taka żywa.
Hania nie chce spac w dzień,nie mam siły :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl