BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #316478 przez różyczka
Oposku TY o tej porze na nogach??????? :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316480 przez dorotas29
Rety- to Piotruś w szpitalu???? :( :( :( Niedobrze...dużo zdrówka dla Niego i tysiace uścisków!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316505 przez Oposek
Różyczka no na nogach, na nogach, ale co z tego, skoro piszesz, co powiedział lekarz, a ja za chwilę pytam co powiedział lekarz B) Mózg jeszcze śpi :P

Dorotas u nas też wichura, że hej! a ja muszę na pocztę się wybrać...
Trzymam kciuki za dietkę!

Natimp najważniejsze, że już jesteś:) Super, że Synek ładnie śpi no i przede wszystkim, że nie płacze na ćwiczeniach! Oby tak dalej:)
Piotruś miał zapalenie gardła i trzydniówkę, Masuska nie mogła gorączki zblić, a od dziś w nocy jest w szpitalu :(
A spotkanie wtorkowe się udało, choć tak jak pisała Rika- teraz to dopiero człowiek docenia ciszę i spokój:)

Ufolko wiesz co? mnie się wydaje, że Amelka to malo je. To znaczy nie, że za mało, ale Filip je więcej- np na posiłek pół porcji kaszki i pół słoiczka owoców, a nie 1/3 kaszki. A może mi się tylko tak wydaje;) Fajnie tak powspominać, jejku jakie to nierealne, że jeszcze niedawno nasze dzieki kilkadziesiąt gramów ważyły :) Ja wtedy byłam tak przejęta całą ciążą i tym, żeby synek był zdrowy, że w ogóle nie zastanawiałam się, jak to będzie, kiedy się urodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316508 przez natimp1
Kurde Rózyczka nie gadaj, no jak to.. a było przeciez lepeij czytałam!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciukasy za Pitka i Masuske bo pewnie na głowę dostaje!!!!!1
Trzymam kciuki za zdrowie za Pita i Biane oczywiście

U nas jak miał 3 mce szłam do neurologa bo głowy na brzuchu nie podnosił i słabo przy podnoszeniu ale to się samo unormowało w ok 4 mca , sama kazałam pediatrze wypisać skierowanie choć ona powiedziała ze ją niepokoi to przechylanie głowy na bok , noby był czas (asymetria) ale powiedziała że mozna isc skoro ja widze tez jakies niedociągnięcia.. teraz młody juz trzyma głowę ok, ale o przemieśzczaniu nie ma mowy , teraz cwaniakuje bo sie obraca z brzucha na plecy i ma wszystkich gdzieś... u Ciebie Młoda chociaż patrzy jak na dziwolągi , a Jachu się drzeeeeeee na zasadzie spadać .. przeciez oddycham o co Wam chodzi , wystarczy wysiłku fizycznego :)
Hmm ale dlaczego 8 miesięczne do Ośrodka wczesnej interwencji u nas w P-Ń raczej wcześniaki tam wysyłają.

Dorotas i tak gratuluje 1,5 kg ja chce 2-3 schudnąc to to by starczyło na upartego na początek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316512 przez Oposek
Natimp u nas też wcześniaki i dzieci z DPM na przykład:) Ale Poznań i Warszawa to duże miasta, tam gdzie mieszka Różyczka widocznie mniej placówek, więc wysyłają tam, gdzie najlepsi specjaliści. U nas ja też sama się uparłam na neurologa, jeszcze mnie wyśmiali :dry: Jednak czasem matki muszą być uparte w tym chorm kraju :angry:

A tak w ogóle to ja naprawdę myślę, że Jaś super sobie radzi. Są dzieci, które nie mają żadnych problemów i opóźnień i w tym wieku się jeszcze nie przemieszczają (np Filip, który zaczął może dwa tygodnie temu, a Jasiek na pewno ma lepsze podpory od Niego). Zobaczymy co nam powiedzą, następna wizyta 5 marca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316532 przez ewitkun
biedny Piotruś mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316541 przez ufolka
co wy piszecie Piotruś w szpitalu?? co się stało przecież było lepiej ??
różyczko napisz coś więcej...
a z Twoją Bianką mam nadzieję że okaże się że ona leniwa po prostu jest :) którego idziecie?
natimp no jacha że Jaśko to kawał twardziela, co on będzie płakał :laugh: wiesz że Amelka nadal wolna... :P
Oposku no u nas jest tak że ona raz je więcej raz mniej.. czasami potrafi zjeść całą porcję kaszki i słoiczek owoców dodatkowo potem :) różnie to bywa :)
nie można się wbić na forum za bardzo u mnie ;o
wkurza mnie to forum, ile razy może coś się psuć omg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316562 przez Oposek
Hoborek i Asia nie mogą się dostać na forum, a Ania W nie ma internetu :(
Znowu coś się dzieje, jakieś errory :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316574 przez dorotas29
Forum coś znowu od wczoraj szwankuje, bo polowa dziewczyn z sierpniówek teżnie może sie dostac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316579 przez Oposek
jakaś masakra :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316607 przez ufolka
no lol trzeba naokoło się wbijać, ja przez profil wchodzę :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316620 przez Lucy
Różyczko wiesz tylko ze w szpitalu? czy cos jeszcze?
Kurcze,przykro mi :(

A my byłyśmy rano u lekarza,młoda ma alergię pokarmową ale nie wiadomo na co,niekoniecznie na mleko ;) ,dostałyśmy maść do smarowania,do kąpieli nic i mamy skończyć to pepti potem kupić nutrilon H.A.
6 marca do kontroli...

Boże mam dość,Olka mi tak daje popalić w nocy,ciągle się budzi i marudzi muszę ją lulać,teraz się kimłam chwilę włożyłam ją do łóżeczka bawiła ssię aż padła a jak kimonko :lol: Różyczko a jak u Was nocki wyglądają?

Takajedna moja się nie dławi,jadła już bułki,jabłko,teraz je tylko chrupki ryżowe,daję w całości(np.bułki pół żeby złapać w jedną rączkę mogła)i sobie ciamka...czasem się zakrztusi ale sama sobie poradzi,zawsze mam na nią oko.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316621 przez Lucy
Oposku od kiedy Filip ma zęby? Co ja nic nie wiedziałam :ohmy: :unsure:
Gratuluję :kiss:

Na forum przez moje wiadomości w chodzę chyba już od 2 miesiacy,bo inaczej się nie da

JESZCZE SPIE

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316626 przez ufolka
oj Lucy współczuję nocek, a czemu jej się tak zrobiło? ząbki idą dalej?? no i z tą alergią nieciekawie, ale dobrze że chociaż już wiadomo że to pokarmowa

a i oposku dzięki za linki do stronki :)
ja pościągałam sobie różne przepisy, jeśli chcecie wyślę na maila, tylko mail dajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316628 przez Oposek
Lucy To nie tak tragicznie z tą alergią, co? Tzn że alergia to marnie, ale może to wcale nie skaza białkowa i szybko przejdzie :kiss:
Filip ma zęby już od dawna, 8 tygodni to na pewno, choć długo miał tylko takie "szpileczki" na wierzchu i nie chciały się przebić wyraźniej. Za to na górze dziąsła rozpulchnione, a zębów nie widać :dry: U nas nocki wyglądają podobnie... Budzi się, jest najedzony, nic Mu nie dolega, a nie da się odłożyć do łóżeczka i tak w kółko :angry:
Ty jeszcze śpisz, a ja już śpię... Poszłam spać po 1, ciągłe pobudki, a o 7 już wstałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl