BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 7 miesiąc temu #925045 przez Olga
Zapomniałam-zdrówka wam życzę,oby szybko wszystko minęło .

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925180 przez daners
dobry wieczorek ;]

dziewczyny co tam slychac procz chorowitków dla ktorych zdrowka zyczymy ;]

Bidol u fifika nic nie slychac anemia stwierdzona i wyniki podobno w normie tylko te limfo... za kilkanascie dni powtorka z badac
a u Was jak tam?
pogoda superowa podobno ma byc taki caaaaaaly tydzien ;] oby oby oby :)

Olga tez rozwazalam nawet przed chwila te kurteczke fajne kolorki ;] a jaki wzielas rozmiar i jaki nosi IgnAS ;]
Pochwal sie czapusiami ;] Ignas jakie slodkie loczki

tez powoli przegladam i bedziemy sie zaopatrywac ;]

Aniafilip zdrowka;] ogolnie nie chorowal Ci ? to skad ma wiedziec jak to z katarem jest ;] pewnie z lzami wychodzilas czy twarda jestesx ;]

rany Wasze dzieci tez was zaskakuja z tekstami jakie zapodaja :):)

m89m rany te choroby-zdrowka ;] leczysz sie sama czy lekarz odrazu l;]

krecik jakie szantazyki ;] hehe no u nas podobnie trzeba kombinowac aby a noz cos wyszlo ;];];]

kobity drugi dzien zle sie czuje fuuuuj ....nawet niechce myslec co to moze byc hahaha rany stresssssy



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925184 przez daners

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925210 przez Olga
daners no cudeńko sobie zrobiłaś - podoba mi się :) mój szwagier dziara takie i inne cudeńka :) Czyżby coś było na rzeczy,co tam się z Tobą dzieje? Kurtka z metki jest na 83-90,taka dziwna rozmiarówka,ale kurtka jest dość duża,z powodzeniem na całą zimę nam starczy :) Ignaś różnie nosi,rajstopy kupowałam niektóre 92/98 ale i 98/104,spodnie raczej na 98 są za duże na niego,nosi nawet niektóre jeszcze 86 ,ale np.bluzy spokojnie na 98 mogą być :) a czy wy coś przyjmujecie na tą anemię?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925235 przez mama89muminka
Doberek

Ja tak.na szybko bo smigam zaraz na usg.

Daners no ja sie lecze sama ile moge, nie znosze tych lekarzy bo nie dosc ze sie placi to jeszcze zbywaja czlowieka jak moga, a i tak powiedza ze to nic takiego...
Super wyszedl ten tatuaz, tez chcialam costakiego i tez w tym samym miejscu, ale teraz musze zaczekac i zrobic pozniej dwa :D a powiedz, bardzo bolalo jak cie malowali? :)
U nas ceny tatuazy sa nawet, za maly do 5cm powiedzieli mi 80-100e. Tylko ze mi ine wydatki wtedy doszly i tak odwlekam...

Olga super ze wycieczka sie udala, Ignas zeczywiscie czupryne ma zabujcza, a kurteczka ladna. Ja mam na Miro z zeszlego roku, kupowalam nieco wieksza w takko w pl, przeceniona byla na 50zl. Mam nadzieje ze mlody nie urusl na tyle zeby byla mala :p

Dziewczyn, u mnie to juz zaklady robia na dzisiejszy dzien. Wiekszosc rzeczywiscie stawia na dziewczynke :D

Odezwe sie jak wroce, trzymajcie kciuki zeby w ogole sie bobo ujawnilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925306 przez mama89muminka
Wrocilam :)

Pani doktor pewna nie jest, ale wedlug niej bedzie Pola :)

Niestety usg musze powtorzyc w czwartek,bo sie nie mogla dopatrzec nerek. Za to wazy sobie ladne 428g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925362 przez krecik
M89m, pieknie! Wkoncu dziewczynka! A tymi nerkami sie nie martw, wiesz jak to jest z tym sprzetem


Reszta potem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925565 przez bidol
Hej dziewuszki kochane

Dzis bylam z kama na pobraniu krwi - znowu - bo wczesniej p.doktor nie zlecila prob watrobowych :whistle: :evil:
W dodatku Sebcio jest chory ....
Dzis Kama prawie mu nos zlamala :angry: z glowki z calej sily go uderzyła :(

Jutro znowu do lekarza lecimy....

M89M - oooooooo gratulacje Pola - slicznie :) a nerka sie nie martw - wiesz jak to bywa na usg...♥♥♥♥

AF - ojj biedny Filipek. Oil bas na poduszeczke - a i to co pisalam campol do gniazdka i wick na smarowanie plackow i cycuchow . I zdrowka duzo ♥♥♥

Daners - wow - jeny - ja to starej daty jestem ale fajny bardzo twoj tatoo :)
U nas tez limfocyty..... a kazali Wam zelazo podawac ?? Albo dieta jakas ??

Daria - co u Was ???

Olga - kurtka super - chlipcom to pasuja takie zywe kolorki. Kama kiepsko w takich wyglada.
No i fotki z wyjazdu super :)

Krecik - widze ze walczysz z nalogami Stasia ;) a poza tym juz wola pewnie ladnie ?
Pogoda super choc dzis do poludnia 10 stopni bylo i wiatr listopadowy :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925585 przez Daria23
Witamy się i my:) Nareszcie jesteśmy net naprawiony więc już będziemy na bierząco:):)::)
U nas również wspaniała pogoda ale z wiatrem Tymi wczoraj biegał na krótki rękaw a dziś już ma jakiś kaszelek:/
Wogóle przestał już mi pić całkowicie mleko nie chce nawet łyczka wziąść:( Troche mnie to martwi bo on nie je żadnego nabiału ,serów jogórtów nic:( Nie wiem jak moge mu zastąpić te zapotrzebowanie na wapń itp macie jakieś pomysły????????????????

U nas przełom- te przedszkole które chciało 1000 zł dostało dofinansowanie z gminy i teraz za 8 godz będziemy płacić 350zł:):) Także laski z przykrościa stwierdzam że od lutego wracam do pracy :dry: :dry: z jednej strony się ciesze bo będzie więcej pieniędzy,bede wsród ludzi ale z drugiej strony jak przypomne sobie te zmęczenie,ból kegosłupa,nóg echhhh no i rozłąka z Tymciem:/ ale kiedyś musiało to nastąpić :blink:

Te przedszkole ma jeszcze taki bajer ze można wykupić sobie karnet godzinowy na 10,15 ,20 godz i wtedy możesz kiedy chcesz i na ile chcesz zostawić dziecko w przedszkolu-dla mnie to świetne rozwiązanie bo jeśli się zgodzą to już teraz będe zaprowadzać Tymcia tak z dwa razy w tyg na 2-3 godz i przez te pare miesięcy napewno się przyzwyczai do przedszkola:) Dziś jade właśnie go zapisać i zapytać bo na ulotce jest napisane on 2,5 lat a Tymciowi jednak 4 mies brakują

AniaFilip- jak tam u was z katarkiem??nas też dopadło przez tą zmienną pogode Tymuś już chyba ponad tydzień ma katar ech masakra.Wyobrażam sobie jak trudno było ci go zostawić i iść do pracy:/ mnie pewnie też to nie raz spotka jak wróce do pracy :(

M89M-oj biedulko to ty też się pochorowałaś:(:( mam nadzieję że wszystko ci szybko przejdzie:*
Jejejeje będzie Pola:):):) zobaczysz już nic nie wyrośnie miedzy nogami:) ale super zazdroszcze ci tych kokardek,spinek sukienusi:)

Olga-super kurteczka w pięknym kolorku Ignasiowi napewno będzie do twarzy pasowała:) A Ignaś przecudny nie moge się nadziwić jakie on ma fajne kręcone włoski:):) Zawsze chciałam być taka pokręcona:) ale jak to zazwyczaj jest ten kto ma proste chce mieć kręcone i na odwrót:)

Daners-wooow ale dziara jaki duży:):) ale kiedyś Fifek będzie zachwycony jak się dowie że to wszystko dla niego:):)
Źle się czujesz powiadasz a masz coś a sumieniu? :lol: :lol: :lol:

Bidol-ulala biedny Sebcio ech jak sobie wspomne moją historie z nosem i Tymkiem to aż mnie ciary przechodzą to był bół:(
Seba chory ?a co chłopakowi dolega?
Jak Kama zniosła pobranie krwi?jak właściwie takim małym pobierają?lepiej już się żabka nasza czuje?
no a ty Kochana?jak twoje samopoczucie?mam nadzieje że poprawa jest?
U nas jakoś leci. Tymi ostatnio jak papuszka wszystko powtarza masakra i to po kilka razy potem-czaem już mnie to irytuje:) ale wsumie to słodkie:) a i coraz częściej udaje się nam wyłapać siku:) jak w pampersie chodzi to nie ale jak w galotkach to prawie zawsze wiem kiedy mu się chce:)
Kama jest taka śliczna a jak sobie ładnie radzi na tym rowerku:) Tymi ma taki biegowy i taki czterokołowy ale wcale nie chce na nich siedzieć itp:( to samo ma traktor do pedałowania to woli sobie go pchać od tyłu niż usiąść i pedałować lub być ciągniętym :unsure:

A ja w piątek pilnuje Zosie bo moja siostra idzie na wesele a moi rodzice wylatuja do Grecji i z tego względu przeprowadzam się na tydzień do mojego rodzinnego domu-bo 16letni brat zostaje w nim sam wiec będe mu gospodarzyć-obiadki itp trzeba się zająć "dzieckiem" ale jest mi to na ręke bo cały tydzień blisko koleżanek,siostry no i wśród ludzi :P ;) ;)

a za dwa tyg my się bawimy naweselichu jupi:):)

Nic kończe i biore się za coś . Trzymajcie kciuki żeby Tymi już mógł chodzić teraz do przedszkola. Potem wam napisze czy się udało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925592 przez bidol
Daria - wow ale u Was zmiany :O - ojj to tylko ja z Kama w domku zostaje już chyba :blink:
a z przedszkolem trzymam kciuki :) :) :) :)
a może jak Tymek mleczka nie lubi to kakao :whistle: mniam mniam ;)
I z siusianiem postępy - super - super - jak to się stało ???
teraz tylko systematyczność i już z górki - no i chwal go - dawaj nagrody - nawet naklejki - dzieciaki są mądre trzeba je tylko zachęcić :woohoo:

Kamcia hmmm - poprzednim razem było ok - a teraz jak weszlismy do przychodni - to ona pokazyje na drzwi
- tam nie - tam bedzie bolało :S
pokazuje na drzwi do lekarki
- tam chce - tam Pani da naklejkę ;)

a jak lekarka badała sebe ostatnio - to Kama woła -
-Seba powiedz AAAAAAA

hahahahaha- taka śmieszna jest - nie krępuje się :P

albo w gabinecie pusciła bąka i mówi
- o pleplasam (przepraszam) , nie chciałam :laugh:

A zosia grzeczna jest ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925605 przez mama89muminka
Dzien doberek

krecik racja, sprzet nienajlepszy, pani doktor nie najmlodsze ma oczy... B) jutro jkis pan mnie bedzie badal :woohoo:

bidol jak ja uwielbim te wloski Kamci :woohoo: sa cudowne i slicznie ja czeszesz. A jak Sebcio? Zdrowka dla niego.Miro tez robi jak Kamilka, z czolka mi w glowe, az czasem patrze czy krew nie idzie :angry: ale ta twoja cora ma powiedzonka, wesolo z nia macie :cheer:

Daria wow, gratki dl Tymcia, jak ci sie udalo go nauczyc? Super ci sie udalo z tym.przedszkolem, i bedzie wam duzo latwiej jak pojdziesz do pracy, do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic :)
A ja wlasnie chcialam te kokardki i sukieneczki, i bawic sie wloskami, a nie tylko w domu z samymi facetami :P

Ja czekam teraz.na telefon od znajomej, moze sie wybierzemy z Mironem do nich, pobawi sie troche z koleznka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925655 przez Daria23
Bidol-no właśnie nie chce kakao też jak mu raz dałam to wziął łyka i powiedział mleko i oddał mi :/ cwaniak jeden jest z niego!
co do siusiania o nie wiem wsumie jak to się stało dużo dała ta książeczka w ubikacji leży tam sobie i tylko wtedy tam ją ogladamy . Zaczęłam puszczać wode w zlewie i jak on siedział i wiedziałam że chce mu się to się śmiałam do niego i mówie oj oj poleci zaraz i siulka pokazuje i on wtedy też się śmieje i robi siku:)
Jak robi kupe to też czasem zawoła ale już wtedy jest za późno;/ ale jakiś postęp jest.
ale Kamcia jest mądra ja bym chciała żeby Tymek aż tak nie szalał w gabinecie go nie można utrzymamć i tylko ucieka i mówi dowidzenia nawet osłuchać go nie idzie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925764 przez bidol
M89M - ha ha ha - cudnie ją czeszę :woohoo: łapie te kudełki byle jak - oby w kupie były :woohoo: :whistle:
i jak był dziś spacerek i pogaduchy ze znajomą ?? a jak się czujesz ? juz lepiej ?? jaką pogodę macie ??

Daria - no widzisz - znalazłaś na niego sposób :laugh: cieszę się bardzo z Twojego szczęścia - akurat na wiosnę do przedszkola bedzie jak znalazł :lol:
no to Ci się rozrywkowy tydzień szykuje :)

dziewczyny byłyśmy u lekarza - wyniki ok ale Kama załapała wirusa tego co Seba miał - katar ma po pas :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925992 przez mama89muminka
Dziewczyny z gory przepraszam, ale nie odpisze, jestem zdolowana, mam skierowanir do szpitala na trzecie usg, bo drugi doktor tez nie widzi jednej nerki :(
Odezwe sie jak bede w lepszej formie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926010 przez Daria23
Hejka Laski witam się z ranka.My dziś już po 6 na nogach-tata obudził Tymka :angry: :angry: i już mi sie strasznie dłuży dzień.
Byliśmy rano na spacrku itp i Tymi już poszedł na drzemke-jestem w szoku bo nie ma nawet 12 zawsze koło 14 idzie dopiero spać.

Poza tym nudy na pudy dobrze że już jutro piątek wkońcu sie zacznie coś dziać. Jutro moi rodzice wylatują ech nawet nie wiecie jak im zazdrosze będą się smażyć na słońcu kiedy mu czasem będziemy chodzić w bluzach :unsure:

Poza tym już mnie wkurza moje miesiączkowanie bo zawsze miałam wszystko regularne a teraz? w tamtym miesiącu 40 dni a w tym po 26 dniach dostałam okres :blink: masakra jakaś.

M89M- przykro mi kochana że i ten nie widział tej nereczki ale trzeba jeszcze pokładać nadzieje w tym trzecim usg. Jednak jeśli nie znajdą to co będą z tym faktem dalej robić?mówili coś?

Bidol-oj biedna Kamcia te chorubska muszą tak szybko przeskakiwać na innych :( oby twoim bombelką wszystko szybko przeszło.
Ja znowu w jakis zawieszeniu żyje-nic mi się nie chce , jakaś taka zdołowana jestem. Z jednej strony się ciesze że wróce do tej pracy z drugiej znou nie bo jak pomyśle jak to wszystko będzie na spidzie :unsure: Jak to się latało biegiem itp a Tymka nie było a co dopiero teraz :unsure:

Tymi ostatnio lubi śpiewać:) Powtarza różne piosenki od aaa kotki dwa po panie Janie , Kundel bury etc jak mi się uda to wam wgram jeden filmik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl