BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #534701 przez mama89muminka
mm ja do szpitala to raczej sie nie wybiore tez z kilku powodow: kazda wizyta jest platna, jak bylismy raz w szpitalu bo myslalam ze mlody ma biegunke zamkneli nas w izolatce i czekalismy na doktora 4 godziny! i tak nam nic konretnego nie powiedzial, tylko tyle ze on to nic nie widzi. no a poza tym mamy godzine drogi samochodem :(
Tez zabieram leki z pl tudziez mama mi przesyla od czasu do czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534717 przez BasiaOlek
m_m danerys- katastrofa te zęby. dobrze, że dzieci nie pamiętają tego okresu :) Olo jeszcze ma takie coś, że NON STOP "zagryza" dolną wargę to chyba od tych dziąseł bolesnych.

Ja byłam wczoraj w rossmannie i kupiłam Małemu słoiczki i oliwkę JJ (bo w promocji była ;P) tak z głupoty, bo on ma ładną skórkę, kąpiemy go w oilanie i niczym nie smarujemy. Czasem jednak miejscami ma taką delikatnie suchą skóre to pomyślałam, że się przyda. No i masz babo placek!!!!! - wczoraj od razu posmarowałam Małego i dzisiaj rano patrze WYSYPKA i suche placki na brzuchu. Tam było najwięcej oliwki i podobno potrafi zatykać pory. Mnie to tak zawsze coś pokusi.....Teraz ja ją będę w siebie wcierać po kąpieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534729 przez daners
BasiaOlek własnie moj tez zaciska te dolna warge smiejemy sie z mezem ze robi jak stary "chop" :) bez zebow...no ale ogolnie biedne te maluszki :*

a co do oliwki no to powiem Ci ze kupiłas jedna z najgorszych oliwek :) bo jest perfumowana i opinie ma niegatywne ogolnie ze bardzo duzo osob zapchalo.ale mysle ze kazda oliwka zapycha...aczkolwiek ja czasami smaruje mojego choc pediatra zakazala szczegolnie latem to mojemu sie nic nie dzieje ale ja wybralam z rossmana babydremas ;] z naturalnych ekstraktów ;)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534749 przez krecik
m89m pewnie byla, ale b7liśmy po obiadku i właściwie nie chviało nam się już chodzić, do domq byo 5 min więc się zwineliśmy

mm dzięki za info, już sprawdzam gazetkę:D

a na dwójce leci parodia zmierzchu, już mi się podoba:D

Maly wykąpany i lezy sobie sam w łożeczku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534761 przez BasiaOlek
m_m - dzięki za info o Lidlu oglądałam gazetkę i będą jeszcze jakieś ciuchy raczej piżamowe, ale czasem jest coś jeszcze innego niż w gazetce. Jutro będzie zatem spacer do Lidla :laugh:

danerys - no widzisz ja się nie znam na tych oliwkach w ciąży stosowałam też babydreams :) fajna oliwka.Bosz czego ja w ciązy nie wcierałam, bo tragicznie bałam się rozstępów na brzuchu!! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534764 przez Olga
Wróciłam niedawno z kościółka,byłam z Mariką,a po mszy był taki fajny koncert braci z Niepokalanaowa :) Miło było posłuchać-takie ładne chłopaki :lol:

Ignaś to cały czas języczkiem po dziąsełku jeździł i wczoraj nawet nie chciał deserku,ani kaszki na noc,tylko zupkę zjadł i soczku też nie chciał,więc to był kulminacyjny dzień i pewnie w nocy przebił ząbek.On na szczęście nocki dobrze przechodził,gorzej było go uśpić :angry:
Ja tez wczoraj zrobiłam zapas soczków i zupek :) na tydzień może dwa starczy :) mały uwielbia te zupki od 6 mies.gdzie są kawałki,chyba o wiele bardiej niż te papki :) nie nadążam wiosłować łyżeczką :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534808 przez BasiaOlek
Olga - ja jeszcze nie kupowałam tych słoiczków po 6 miesiącu, bo Olek ma nadal odruch wymiotny jak np. trafi się jakaś klucha w obiadku czy kaszce. Ale początkiem lutego planuje zrobić próbę :) Kurczę Olek też od paru dni popłakiwał jak jadł obiadek (dzisiaj chciałam, żeby dojadł z rybką to nie chciał i potem otworzyłam nowy i cały w koszu się znalazł, bo też nie chciał) a przede wszystkim deser (który uwielbia), dlatego dostał 2 dni soczek, który pije, ale tylko ciepły :cheer: Teraz tylko cycuś by jadł. No i chrupy na podwieczorek do soczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534834 przez Anna77
Hej Dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę, bo jestem strasznie zmęczona, a chcemy jeszcze filmik skończyć oglądać.

Olga GRATULACJE z okazji pierwszego ząbka!! He he, a my czekamy kiedy Kubie wypadnie pierwszy mleczak, który zaczął się ruszać.

Daners jak zaciska usta, to daj mu paracetamol w czopku. Oby szybko wrócił mu dobry nastrój :)

MM dzięki za info o Lidlu, może uda mi się tam zajrzeć dziś lub jutro.

A u nas miała miejsce rewolucja. W sobotę jak tylko Kamil wyjechał, posprzątałam i wywieźliśmy tam łóżeczko Matiego. Dzisiaj z kolei zamieniliśmy już zupełnie pokoje. To znaczy Kuba z Mateuszem mają teraz pokój Kamil (bo jest większy), a Kamila przenieśliśmy do Kuby. Oj dźwigania było co nie miara. No i jeszcze trzeba poprzenosić zawartość półek. Ja to jednak jestem w gorącej wodzie kąpana. Wczoraj cały wieczór robiłam projekty obu pokoi, żeby to wszystko jakoś pomieścić, a dzisiaj przekonałam B żeby zrobić to od razu. Musimy jeszcze wyszpachlować ten obecny pokój chłopaków, ale to zrobimy w lutym lub marcu.

Zrobiło się przestrzenniej i tak jakoś normalniej.

Dobranoc i do jutra :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534996 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535002 przez Olga
Jaka cisza dzisiaj u nas na forum :(

Mój poszedł dzisiaj o 22.30,coś ostatnio nie mogę jakoś mu wyregulować godzin spania i oststnią drzemę miał o 16,ale wstał ok.19,30 i dlatego tak późno idzie wieczorem ;)

Anna i wyprowadziłaś Mateuszka :unsure: Nie będziesz za nim w nocy tęsknić?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535045 przez krecik
hej
jak nieprzyjemnie za oknem:(
u nas nocki coraz lepsze, stwierdziłam, że nie będę walczyć z nocnym karmieniem, jadl dwa razy, obudził się po 7 i bawił się sam w łóżeczku, to jest dla mnie totalna nowość, bo do tej pory bawienie samemu było fajne jak mama lub tata byli obok...

dzisiaj dzień Babci, zrobiłam laurki, jednakże jak ktoś nie ma talentu plastycznego to nie nadrobi pomysłem;/
my dzisiaj tylko telefonicznie, bo za tydzień jedziemy do moich, przyjadą tez teście i będzie spotkanie w połowie drogi.

Podczytałam od BasiOlek i dzisiaj mały zamiast kleiku ryżowego z jabłuszkiem dostanie kaszkę jaglaną z jabgodami( chyba tak się nazywa, w każdym bądź razie tą co jest do krupniku).

no ubieram się, mężowi nie naprawili jeszcze auta i skorzystam, bo jak zwykle nawet chleba nie ma;/

Olga a może obudź go troszkę wcześniej, ale i tak Ci zazdroszczę, bo mój pomimo walki i tak zrezygnował z porannej drzemki i usypia dopiero w poludnie.

Anna ,a Kuba zadowolony że będzie teraz z Matim??:>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535075 przez Anna77
Olga nie będę tęsknić, bo On mi na to nie pozwoli :silly: Jak zje kaszkę o 19, to i tak się budzi po 24, idę go nakarmić i odkładam do łóżeczka. Tylko że on o 1.40 znowu się obudził, dałam mu smoczka i .... po 15 minutach wzięłam go do łóżka. Mi nie przeszkadza, że on od pewnego momentu śpi z nami w nocy. Raczej to, że nie mieliśmy swojego konta wieczorem. Tak jest ok. Poza tym wreszcie możemy się z kimś umówić na wieczór.

Krecik Kuba się cieszy, my w ogóle mówimy że on chyba świętym jakimś zostanie :lol:

U nas paskudnie. -9 stopni, pada tak drobny śnieg, wieje. Nie lubię zimy!!! Do tego czuję że mnie kaszel dopada.

Dzisiaj zabieram się za przenoszenie zawartości szafek pomiędzy pokojami. Miłego dzionka Wam życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535083 przez Misiowa
Hej dziewczyny;) Witam sie po weekendzie. U nas jak zwykle weekend pelen wrazen wiec nie mialam nawet kiedy cos napisac ale czytalam Was na biezaco:)
My wlasnie wrocilysmy ze szczepienia(WZW B) i Hancia przez 2 tyg przybrala tylko 50g...najpierw za duzo przybiera a teraz za malo. Ale lekarka mowi ze narazie nie ma co sie przejmowac. Przepisala nam tez cos na ulewanie(chlustanie) ale nie wiem czy to podawac. Ja bardzo jestem nieufna jesli chodzi o leki.

Olga gratuluje zabka!

Hania chyba pozno zabki bedzie miala bo nic sie jeszcze nie dzieje.

Mala wlasnie usnela wiec ide ogarnac troche a pozniej jakis spacerek i do babci z prezencikiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535100 przez anunia
Witam

U nas na szczescie nocka fajna mała usneła tradycyjnie o 21.00 i spała do 8.00 Więc może byc.Tak mnie dzisiaj z samego rana głowa boli ,że nie chciała mi sie nawet wstac syna wyprawic do szkoły ,ale co mus to mus :)

Olga- gratuluję ząbka :)

Moja też zaciska tak dziwnie wargę tak jakby cos zuła hehe,smiesznie to wygląda

Ja na ulewanie podaje z bebilonu zagęszczacz ktróry kupuje w aptece , bez zadnej konsultacji z lekarzem ,i mała prawie wgl nie ulewa ,bo wczesniej strasznie ulewała prawie że wymiotywała .Lekarka mówila ,że jak przybiera to nic złego widocznie ma jeszcze przełyk słabo rozwiniety .Ale ja bym nie wyrobiła z praniem dziennie musiałam przebieraC po kilka razy .Także polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535152 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl