BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #535691 przez BasiaOlek
m_m serdecznie współczuje!! Ból zęba to nic przyjemnego.

danerys - my jutro też mamy kontrolę u lekarza. Mały nie chce dzisiaj nic jeść tylko pije mm, pierś i sok marchewkowy. No rano zjadł z apetytem kaszkę, ale jak sama spróbowałam to się mu nie dziwię - pycha!! :)

Ja widzę, że nasze dzieciaki równo dają nam biednym matkom popalić!! Ale nasze katusze będą nagrodzone pięknym zębem (nowy etap - dziecko kasownik :P) !! Którego potem trzeba myć :huh:

Olga - Twój Syn to ANIOŁ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535696 przez Olga
Tak,zęby to w genach się dziedziczy,można nie wiem ile wapnia jeść,czy fluor dodatkowy podawać,a jak ma się mieć słabe,to i tak będą.Ja na szczęście mam sporo usuniętych i połatanych (wszystko przez ciąże,bo przed miałam wszystkie zdrowe),to w miarę mi się ladnie trzymają,ale oboje moich rodziców mają do dzisiaj swoje zęby,a tata jak wspomniałam ma 74 lata,więc coś w tym jest :)

BasiaOlek tak,jak małemu nic nie dolega,to naprawdę jest grzeczny.Oczywiście,potrzebuje coraz więcej naszej uwagi,musi mieć nas cały czas na oku,ale w porównaniu z tym co było przed tym ząbkiem,to teraz jest aniołek.Oby tylko przed każdym następnym tak nie marudził ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535699 przez daners
BasiaOlek no podobnie sie rozwijaja wiec wiemy ze najprawdopodoniej to zabki;] Pewnie Twojemu tez ida.... Moj mleczko wypil ale zadnego napoju dzis niechce;/
a kaszki rany zadnej na mleku nie wypije - rozpoczetych mam chyba z 5 i jedynie tatus sie kolo nich kreci hehehe Moj polubił taka na wodznie bananowa z rosmana ;]


Olga zazdrosze apetyty Ignasiowi ;] bo moj mojej zupki sie nie tknie...chyba gotowac nie umiem;/ ale mieszam mu warzywa ktore ugotuje z zupka ze sloiczka to zje... wybredziuch sie robi >:)
Olga kupilas skoczka Ignasiowi :)


Moj spi nadal bije rekordy dzis hahaha ponad h spi ide zaraz Go budzic hehehe :)

wogole u was tez oblodzone sa drogi chodniki? bylam na spacerku to szłam jak na szpilkach i wozek mi zmiatalo po tym lodzie hehee juz niemowie jak pod gorke sie musialam wdrapywac ;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535710 przez BasiaOlek
m_m serdecznie współczuje!! Ból zęba to nic przyjemnego.

danerys - my jutro też mamy kontrolę u lekarza. Mały nie chce dzisiaj nic jeść tylko pije mm, pierś i sok marchewkowy. No rano zjadł z apetytem kaszkę, ale jak sama spróbowałam to się mu nie dziwię - pycha!! :)

Ja widzę, że nasze dzieciaki równo dają nam biednym matkom popalić!! Ale nasze katusze będą nagrodzone pięknym zębem (nowy etap - dziecko kasownik :P) !! Którego potem trzeba myć :huh:

Olga - Twój Syn to ANIOŁ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535718 przez krecik
BO ,serio Ci te kaszki smakują? mnie odrzuciło, tą kaszkę co Stasia wysypała to na wieś wywiozłam, to Mama powiedziala, ze nawet kot nie chcial jej tknąć;)


Bidol no Wandzia, Wandzia:D Siostra mówi, że trzeba szybko zmienić, bo tak zostanie:D Imie im się podoba, ale nie pasuje zbytnio do nazwiska, do naszego panieńskiego wszystkie by pasowaly, bo jest zajebiste, niestety po ślubie moje nazwisko jest średnie, a siostry nawet nie jest średnie... musza wymyślić jakieś uniwersalne imie:)

dziewczyny współczuje ząbkowania, mój nie był jakoś szczególnie kapryśny, ale i tak dał mi popalić, u nas odrazy dwa wyszły

mm wspólczuje, koleżanka jest stomatolożką i z bólem zawsze przyjmują, nie trzeba czekać, może jeszcze dopytasz


daners, szpileczki:d ja tak lubilam chodzić, przynajmniej 10 cm, nie było, że boli, ma być ładnie:) teraz to tylko na płaskim, nie chce mi sie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535722 przez bidol
M_M- ale jak pójdziesz z bólem?? to na NFZ nie przyjmie??

Ja właśnie leczę zęby po ciąży - na NFZ - tylko jednego ( kanałowka) będę musiała opłacić a reszta za free :laugh: - pomimo że w ciąży chodziłam do dentysty i leczyłam to po cięży wszystkie mi poleciały - podobno w ciąży zmienia się ph śliny i może być żrąca jak kwas :( dlatego zęby się mi tak popsuły :(

Olga
- Kamka się dziś na Ignasia zapatrzyła- 2h spała :laugh:

Daria- to mleko to bebiko na sen - z takim śpiącym dzieciaczkiem na pudełku :) w carrefurze kupił :)

Daners-
oj biedactwo - ucałuj Filipka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535778 przez BasiaOlek
Krecik - no ja jadłam po Olku trochę jaglanej ze zdrowym brzuszkiem Nestle ze śliwką suszoną i ze słoiczkiem jabłko, morela, winogrona - PYCHOTA :)

Dziewczyny ja nie wiem jak to jest, ale Olek tak koło 17 robi się marudny a jak jego Tata przyjdzie to dziecko robi się jak Anioł!! Teraz leży gada i bawi się nogami!!! :lol:

m_m, bidol - Mi się też 2 ząbki posypały po ciąży. Nie jest tak źle, bo ja ogólnie mam słabe zęby dlatego chodzę do dentysty 3 razy w roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535814 przez Olga
Kurdę,jak ja kocham mojego synka. :kiss: Co bym mu nie dała do zjedzenia,to łyka w biegu.Fakt,że kisielek z malinek mrożonych wyszed pychotka,musiałam tylko troszkę osłodzić,bo był sam kwas.Dobrze,że babci trochę malinek pomroziła :) Zaoszczędzimy na deserkach w słoiczku :)

Ja chyba w środę kupię jakieś inne mleko i spróbuję,może będzie pił,jak nie to się zje na sucho :)

daners nie kupiłam,miałam sporo w obserwowanych,ale dosyć drogo poszły i nie wiem,czy warto ;) u nas by siedział tylko w jednym pokoju,no może w dwóch,a ciekawe czy jak zacznie chodzić,to będzie chciał w tym siedzieć :unsure: bo on to przebiera nogami,myslę,że będzie szybko śmigał ;)

bidol Ignaś Kamilce sms wysłał,żeby nie odwalała i pospała trochę,bo nie urośnie i jak będą razem wyglądać-on taki wysoki,a ona malutka :silly: no i posłuchała :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535815 przez Olga
Kurdę,jak ja kocham mojego synka. :kiss: Co bym mu nie dała do zjedzenia,to łyka w biegu.Fakt,że kisielek z malinek mrożonych wyszed pychotka,musiałam tylko troszkę osłodzić,bo był sam kwas.Dobrze,że babci trochę malinek pomroziła :) Zaoszczędzimy na deserkach w słoiczku :)

Ja chyba w środę kupię jakieś inne mleko i spróbuję,może będzie pił,jak nie to się zje na sucho :)

daners nie kupiłam,miałam sporo w obserwowanych,ale dosyć drogo poszły i nie wiem,czy warto ;) u nas by siedział tylko w jednym pokoju,no może w dwóch,a ciekawe czy jak zacznie chodzić,to będzie chciał w tym siedzieć :unsure: bo on to przebiera nogami,myslę,że będzie szybko śmigał ;)

bidol Ignaś Kamilce sms wysłał,żeby nie odwalała i pospała trochę,bo nie urośnie i jak będą razem wyglądać-on taki wysoki,a ona malutka :silly: no i posłuchała :lol: widzisz,jak to facet ma wpływ na kobitkę :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535932 przez maksiu
hejwitam i ja ale na chwile bo paam na twarz mie spie od 5
maks odwieziony na oddzial myslalm ze bedzie gorzej ale sie udalo jakos bez zadnych mocnych krzykow nawet chwile z ama tylko rozmawial i tu przebieg rozmowy
rozmowa z maksem przez tel
-ja - maksiu grzeczny jestes??\
-maks-tak musiu
ja-a kiedy wracasz do domu
-maks-niewracam mam wdupie
-ja- a dlaczego tak brzydko mowisz nie wolno tak mowic
-maks- narazie nie mam czasu gadac
-ja- a co takiego robisz
-maks- laski podrywam kocham cie narazie

no i koniec rozmowy, a mama sie martwila

a potem byl tak zajety kolezanka zuzia ze nie mial czasu na nic. teraz tylko dzwonil maz do mnie bo jakoos maksa nie mogl uspic plakal za nami i wg ale usnal
Maks wazy 14 kg ma 97 cm wzrostu i cisnienie 90/50 to jak u malego dziecka to ok dzis mial juz robione ekg a jutro pewnie reszte badan bedzie mial mam nadzieje ze do piatku beda w domu bo ja zwariuje jak niewiem za cicho jak dla mnie w domu
olga moj blazej tez wszystko wcina o kasze mu sie przejadly juz ich nie chce pic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535939 przez krecik
powtórzę za Olgą: jak ja kocham tego mojego, wykąpaliśmy go, opowiedziałam bajkę, dałam buziaka i zapomniałam, że jest:D mąż po 10 min poszedł do niego zajrzeć trochę się pobawił i usnął:D
nie wierzyłam ,że kiedyś tak będzie

Olga, my też mamy maliny mrożone i też będzie kisielek, tylko troszkę się boje mu dać... jabłuszka sie skończyły, ale mam słoiczek, jabłka z bananem, to będzie idealna okazja, zeby wypróbować

Maż jedzie jutro do mamusi, przywiezie paczkę żywnościową, będą gołąbki:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536052 przez maksiu
ostatnio malemu dalam jablko z bananem i troche soku z mandarynki a tak mu smakowalo ze niewiem , z winogronem jadl i tez bylo oki ja mam zamiar kupic truskawki mrozone i malemu dac troszke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536066 przez daners
ale Wam dobrze...moj to nic nieje ;/

ostatnio dałam bananka, jablko z pokruszonym biszkopcikiem i tez sie nietknoł buuu
choc dzis ku zaskoczeniu zjadl chrupka ;] chyba drapal sie po dziaselkach

Wasze maluszki tez spia wpoprzek w lozeczku rany moj wiecznie poskrecany spi...



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536075 przez Olga
maksiu ignaś mandarynki wciaga od świąt,tylko sie boję,żeby za mocno nie pociągnął i mu nie wyjmę z buźki ;)

daners Ignas nie fika wcale jak na razie,jak go położę na noc na brzuchu,to rano tak się budzi :) W poprzek jeszcze się nigdy nie obudził :)

Lecę jeszcze na szybki spacer z psem-o 22 ha ha,ale nie puszczamy go bez smyczy,bo leci do suki i siedzi na tym mrozie ze 3 godz. :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536257 przez krecik
oj niedobrze.. ja mam katar, Mały też
obudził się o 6, nawet go nakarmilam z nadzieją, że pospi, ale dupa. Mawet nie chcial się bawić sam, mąż wziął go do drugiego pokoju i troszkę jeszcze pospalam;/
Dobrze, że wczoraj nie byłam na spacerze, bo mąż by powiedział, że przez to ma klatar, a tak sied owiedzialam, że przez to, że kaloryfery zakręcone...:D

rumianek mu parze:)

maksiu widać Maksiu sobie poradzi w życiu:) do piątku szybko zleci, a na Twoim miejscu bym korzystała z ciszy, pewnei nie prędko będziesz miala znowu okazje:)

Olga serio Ignaś spi na brzuchu?

do Małego pare razy wstaje w nocy bo spi w poprzek, dobrze, że mamy to większe łóżeczko, to jeszcze się mieści, u nas nieciekawie, bo dodatkowo nie mamy ochraniaczy.

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl