BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535171 przez Daria23
Witam się i ja po weekendzie:)weekend super wczoraj byliśmy cały dzień u moich rodziców i Tymuś był pierwszy raz na sankach:)ale był zdziwiony ale bardzo mu się podobało:)
A dziś mamy strasznie dużo świat Dzień Babci, mój tata kończy 50 lat i mój mężulek ma dziś 25 urodzinki:):)także jest co świętować:)

Olga-no nasze gratulacje z okazji pojawienia się ząbka:)ciekawe kiedy Tymi będzie miał:)

A u nas dziś pada śnieg także spacerku chyba nie będzię i męzulek w urodziny pewnie będzie miał dużo pracy:(

A tu z mamą na sankach:)

A tu z mama i dziadkiem(moim tatusiem:) )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535219 przez BasiaOlek
krecik - do krupniku to jest chyba kasza jęczmienna?? Ja w każdym bądź razie jaglanej z krupnikiem nie jadłam :)

Byłam z samego rana w Lidlu - ubranka takie se, ale mamy nową zabawkę z FP kaczkę w kulce z wodą :) do kąpieli i zabawy na macie. Mały zachwycony jak na razie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535237 przez krecik
BO właśnie od tego mam tel, żeby zadzwonić i zapytać jaka to kasza;) Nie chce mi się wracać, jaką kasze TY dałaś O. ze śliwkami?

Ja dzisiaj do Lidla nie dotre, bo nawet do auta nie chce wsiadać, takie ślisko. Siostra ma Lidla pod blokiem to mi podejdzie i coś wybierze dla małego.
My dzisiaj w domq, spacer i balkon sobie odpuścimy.

Daria widać po kim Tymuś taki ładniutki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535248 przez BasiaOlek
krecik - tak ja dałam z śliwkami ale z jagodami też jadł w ogóle bez różnicy dla niego z jakimi owockami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535293 przez Daria23
Krecik-dziękuje za miły komplement:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535303 przez anunia
Co tu taka cisza dzisiaj :unsure:

Daria- Twój tata wgl nie wygląda na 50 lat ! :ohmy:

a ty masz taki sympatyczny wyraz twarzy ,wygladasz na dobrą osóbkę ::):)

no i oczywiście synuś i te jego piękne duże oczka :)

My po obiadku zbieramy się rodzinnie do babc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535344 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja dopiero teraz,bo od rana trochę ieszkanko ogarniałyśmy z dzieczynami,bo możliwe,ze mój brat z bratową zajrzą,bo przyjechali do mamy :) Mały dzisiaj tylko pół godz.się drzemnął,więc pewnie niedługo znów pójdzie :) Ja gotuję małemu kisielek z malin na deser,a Olga jak jadła paluszki rybne z Frosty,to myśliałam,że nie nadążę mu dawać tego miąska z środka.Będzie lubił rybkę ;)

Daria,ale ślicznie wyglądacie,Ty taka laska,a Tymonek to cukiereczek do schrupania. :) Twój tata to przystojniak,fajnie mieć takiego młodego tatę i rzeczyiście wcale bym mu 50 nie dała. ;) mój tatuś dwa dni temu skończył 74 lata :ohmy: Daria składam serdeczne życzonka dla facetów w Twojej rodzinie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535385 przez bidol
hej

BasiaOlek - ale Staś słodki jest :lol: :kiss: co do ząbków - to Kamka też ma takie 2 i 3-jki- ale to chyba budowa taka :)

Misiowa - Hania cudna- serio - piękniutka jest i wcale nie wygląda na kluseczkę :lol: :kiss:

Olga- no to moje gratulacje- Ignaś no to już prawdziwy facet jesteś - siedzisz i masz zęba :lol: masz już piwko czym otwierać :lol: :lol: A Ignaś jak zwykle boski :kiss: :kiss: czysta mama :lol:

Saiko - biedny Szymuś - jejku ale się umęczy - pewnie go to swędzi :( A nutramigen - fuuuuuu - sma bym tego nie wypiła :P może na początek dawaj bebilon i troszkę nutramigenu aż się przyzwyczai do smaku ;)

Krecik - ciche gracje dlatulacje dla siostry :kiss: Wandzia?? poważnie??

Majóweczka - hahaha - dobre - faktycznie Ania kiedyś to tu wrzucała :lol:

m89m- ale fajnie że rejs się udał no i super że kolejny się szykuje :lol:
Kamilka już prawie nie ulewa - ale dużo od butelki zależy :)

Daria- no nie poznała bym Cię bez grzywki :lol: ale ślicznie wyglądacie - A i masz przystojnego Tatę - nie wygląda na 50 lat :lol:

A ostatnio mąż kupił Kamce mleko bebiko na noc - i chyba jest dobre bo mała dłużej śpi :) to nie 2r tylko jakieś jeszcze inne :laugh:

Ania- no t o fajnie Ci :) no nam się też remont szykuje na wiosnę - Sebka do drógiego pokoju przerzucamy a Kamkę do tego co on miał - już się doczekać nie mogę - uwielbiam remonty :lol:

M_M - wypoczywasz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535422 przez Daria23
Dziewczyny dziękuje bardzo:*

Anunia-dzięki bardzo za miłe słowa ale fakt jestem dosyć pogodna osobą bynajmniej inni tak twierdzą:)

Olga-ja też bym nie dałą swojemu tacie tyle lat jak dla mnie mój tatko to ciacho i mam nadzieje ze po nim odziedziczyłam ten wiecznie młody wygląd:):)
A powiedz mi jak Ignasia dziąsełka wyglądały przed ząbkową niespodzianką?miał jakieś opuchnięte albo coś???a i dziękuje w imieniu moich panów i dla twojego tatki życzenia spóźnione ale szczere:)

Bidol-teraz zapuściłam grzywke bo nie wiem jaką będe mieć fryzure na ślub a grzywka nie zawsze do wszystkiegopasuje ale po weselu odrazu ide pod nożyce:)uwielbiam grzywke:)
Bidolku dowiedz się jakie to Bebiko i gdzie je kupił?ja kupiłam własnie na noc te 2r ale dopiero dziś je wypróbuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535531 przez Olga
No goście już pojechali,długo nie byli,bo śnieg strasznie sypie,a do Bydgoszczy jest 80km,więc nie chcieli jechać po ciemku.Mały dostał fajne piżamki i dwie bary bodów,ale na 86/92,więc jeszcze trochę zanim je założy :) ale będzie czekało na niego :)

Daria Ignas nie miał ani spuchniętych,ani rozpulchnionych dziąsełek.Jeszcze w środę jak byliśmy u pediatry,to jak mu spojrzała,to powiedziała,że do zębów jeszcze daleko i kazała te wyniki zrobić,a na drugi dzień inny lekarz powiedział,że wcale nie muszą być dziąsła jakieś spuchnięte czy rozpulchnione,żeby ząbek wyszedł i może być tak,że w ciągu tyg.pojawi się zą.I co,minęły dwa dni i mamy ząbek :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535591 przez Daria23
Olga-no to ładnie Tymek dziś też jest nie do zniesienia niedość że w nocy budził się z płaczem to dziś cały dzień marudzi miałczy ehhh kto wie może i do nas Pan Ząbek się zbilża:P

My jeszcze chcemy jechać do mojego mężulka babci a Tymka prababci ale mój M jeszcze w pracy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535636 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535655 przez daners
hej mamunie :)

m-m wspólczuje bólu zebów-bidulka przyjechałas odpoczac a tu taka gehenna :)
Skoro jestes ubezpieczona to znajdz sobie na kase wyrywanie chirurgiczne...no chyba ze korzen masz jakis mega zawiniety to bedziesz placic. Moj trzy dni temu wyrywal chirurgicznie osemke na kase zawsze to 500 w portfelu.:)

Dara no foto superowe i tata - uhm niezly ;p hehe
Moj tez marudny bidulek... mam nadz.ze szybko sie pojawia zabki i bedzie juz sweet :)
Jutro idziemy na kontrole do lekarza bo albo przez te zabki ma goraczke i ...sory luzne kupki albo wirusowa sprawa.



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535677 przez Olga
daners przy ząbkach też mogą być takie objawy,ale lepiej sprawdzić ;)

m m bardzo współczuję tego bólu :( mi na szczęście ósemki rosly w miarę bezboleśnie i się bardzo przydały,bo jak poleciały siódemki po dwóch poprzednich ciążach,to ósemki wpakowały się ładnie same na ich miejsce ha ha :) po tej ciąży odpukć z zębami nic się nie dzieje-obym nie wykrakała ;)


Daria może to lada dzię nastąpi,nawet nie będziesz wiedziała,że jest kiełolek :)

My jutro na 12 mamy szczepienie,oczywiście tak nas w miasteczku zasypało,że nie mam zamiaru wózkiem jechać i znów pójdzie 20zl na taxi-aż szkoda :angry: a by mógł być ładny spacerek na szpital :) jutro córki ze mną pojadą,będę miała pomoc :)

Ignaś już 2 godz.śpi :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535683 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl