BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 6 miesiąc temu #930882 przez AniaiFilip
Hej

Olga- Fajne foteczki, dzieci w tym wieku trudno uchwycić aparatem bo wiecznie w ruchu:)
Szkoda ze z wyjazdu nici:( ja tak mam z pogoda w Irlandii jak juz cos zapanuje w ta wolna niedziele to akurat pada:(

Krecik- Ojej niech szybko zdrowieja biedulki i wracają do nas. Przynajmniej wiemy co sie dzieje.
A czy ja sie doczekam filmiku ze Stasiem?

M89m- jak spotkanie z koleżanka sie udało?

Daria- Jak traktory?

My dzis pojedziemy nad jeziorko bo wczoraj Filipek zrobił sie szybko śpiący i wróciliśmy do domu a potem nagle odżył na nowo i taki był upoerdliwi!!! Poszedł spac dopiero po 3h i spal do 5:30 a potem buszowal do pozna w nocy!!!

Jeszcze małe zakupy w aptekach i drogerii i koniec urlopu:(

Miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931180 przez krecik
Hej dziewczyny,
U nas po 12 opadla mgla i jest piekna pogoda, czyli jesien rozpoczela sie na dobre:)

M89m, spoznione ale najszczersze zyczenia z okazji urodzin, zdrowka, radosci z pociech i meza i samych pogodnych dni:)
Torcik sie udal i goscie dopisali?

Aif, ja tez czekam na ten filmik, napewno bedzie, ale nie wiadomo kiedy. Wy chyba dzisiaj wracacie? Ehhh i te powroty do zwyklych dni sa naprawde ciezkie

Olga, szkoda , ze wypad do zoo sie nie udal, ale widzialam na fb, ze byliscie w tej sali zabaw, maly chyba mnial nie mniejsza radoche. My w weekend tez cos pomyslimy, moze na gorace zrodla pojedziemy z malym on tak uwielbia kapiele:)

Maly dzisiaj mi wszystko zjadl w przedszkolu, i nawet mi teraz nie przeszkadza, ze tyle placimy za jedzenie:d pozatym byla kupa na kiblelek i by bylo super, ale w czasie obiadu sie posikal, ale widze swiatelko w tunelu, odebralam go i poszlismy jeszcze na plac zabaw na hustawke-ostatni raz, tak sie darl, zanosil, zmeczony gyl, za to polozylam go i odrazu usnal:d
Ja wracam do czytania ksiazki, bo mi wpadla bardzo fajna w rece

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931210 przez Olga
Hej dziewczynki.
Październik i tak cieplutko-całą zimę może tak być :)

Dzisiaj w końcu byłam u stomatologa,bo mi plomba wyleciała,po drodze na pobraniu krwi,bo internista mi dał na wyniki :) Babcia do Ignasia przyszła :)

krecik nie byliśmy na sali zabaw-a gdzie na fb widziałaś? Nie wstawiałam ostatnio żadnych zdjęć :) ale za to się cieszę,bo u nas w miasteczku taką salę otwierają 18 października-więc już nie będziemy musieli jeździć 40km w jedną stronę,żeby mały się wybawił :)

AiF zakupów w aptece nie zazdroszczę :( tam to ja zostawiam zawsze za dużo pieniędzy :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931226 przez mama89muminka
Olga super fotki :)

Af to wam dal popalic, Miro tez tak ma ze jest spiacy, a pozniej ot tak ozywa... a jak bylo nad jeziorem? Mam nadzieje ze spokojniej.
Wuzyta u znajomej sie udala, mala jest przeslodka, usmiechala sie do mnie i w ogole, a Miro byl nieco zazdrosny na koniec bo na poczatku nic sobie z tego nie robil ze mama ma innego dzidziusia na raczkach :p

Krecik dziekuje bardzo :kiss: torcik zrobil mi.maz w pracy, w szystko w tajemnicy przede mna, ale bylo smacznie :) na szczescie wpadla tylko ta znajoma co bylam u niej w sobote, zazwyczaj maz zaprasza cala swoja rodzine, a oni tak jakby bardziej do niego samego niz do mnie przychodza, przynajmniej ja mam takie wrazenie...
Czyli Stas odnosi jakies sukcesy! Bardzo dobrze, wiadomoze wpadki beda sie zdarzac, ale juz jestescie na dobrej drodze :)

Olga pozycz tej pogody, u nas takir zimno dzisiaj ze przemarzlam jak po mlodego jechalam.. a u nas na polnocy kraju juz snieg w ubieglymbtygodniu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931239 przez Daria23
hej kobity witam was po weekendzie. u nas weekend w miare-ta impreza z traktorami jest dopiero za tydzień mój M nas nakręcił a potem okazało się że pokręcił daty i dopiero w przyszła niedziele są :dry:
My byliśmy w sobote odwiedzić męża kuzyna bo urodził mu się synek-jej jaki ten mały malutki :) a jaki cwaniak byliśmy tam od 17 do 20 to ani razu spać nie poszedł :blink: byłam w szoku bo takie dzieciaczki zawsze myślałam że śpią i tylko na karmienie wstają :lol:

Oprócz tego Tymi jest momentami nie do wytrzymania ma takie zagrywki itp ale już odkryłam dlaczego jest taki nieznośny-dolne piątki się przebijają mu-zauważyłam,że ma kawałek z jednej i z drugiej strony widoczny.

a jutro czeka nas wizyta u dentysty :unsure: :unsure: już widze co tam będzie się działo :lol:

Olga-fajna fotka wogóle śmiesznie wyglądają takie małe dzieci w pociągu:) ciekawe czy Tymek wkręciłby się w taką zabawe on taki niedotykalski jest wiec byłoby mu ciężko pozwolić dotknąć się komuś ;)

aniafilip-biedny męczy się z kaszelkiem-co do flegaminy to nie wiem ona jest odksztuśna wiec już na noc jej nie można stosować poza tym po niej właśnie wywołuje się więcej kaszlu żeby wydzieline wyksztusić. Ja jak Tymi ma kaszel podaje taki syrop islandzki taki stary pediatra mi go kiedyś polecił bo jest na naturalnych składnikach etc wie,c ja go używam wrazie potrzeby.
widze że ty też masz taki problem z fifkiem jak ja odnośnie drzemek-Tymi łazi spać nie chce a potem jest nie do ujechania non stop miałczy ,krzyczy no masakra a raz mu pozwoliłam później iść spać to potem buszował do 23 :angry: :angry:
z traktorów zdam relacje za tydzień:)
a i ja się dopisuje do życzeń spóźnionych ;) ;)

krecik-to super ze tak ci ładnie Stasio je w przedszkolu :) zobacz ile te dzieciory energi mają ze jeszcze po przedszkolu buszują :P Tymek ma to samo jak jest zmęczony drze się rzuca wszystkim normalnie agresor rodziny :laugh: :laugh:
a co za książke czytasz???????

u nas też piekna pogoda całymi dniami chodzimy po dworze choć wieczory robią się momentalnie takie chłodne że szok,ale u nas nie jest jak u Olgi nie możemy pozwolić sobie a krótki rękaw jedynie na cieplejszą bluze i czape bądź chuste bo wiatr powiewa i to chłodny.

zmykam bo Tymi torturuje mnie psychiczne-stoi nade mną i wyzywa szczypie ech chwili spokoju dziś nie mam :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931513 przez krecik
Hej:)
Chyba tylko sie przywitam bo stas wstal...

Edytuje, dalam smoka spi dalej, ja wkoncu usiadlam, bo musialam mkieszkanie ogarnac-jak jest maz to jest trzy raz wiefej sprzatania;) zreszta same wiecie jak jest

Daria, byliscie juz u dentysty? Napisz jak bylo! U nas najgorsze byly 4, cale 3 tygv wychodzily....My dzisiaj idziemy do chirurga sprawdzic jaderka, czekam na meza, i jak maly sie obudzi i zje to pojsdziemy, mamy czas do 18, miala byc wielka wyprawa autobusem, ale nie mam dobrego polaczenia, duzo przystankow...
Czytam marca leviego, dzien pierwszy, bardzo fajne mozna sie wciagnac

Olga, cos dodalas nafb i mi sie skojarzylo:)

M89m, to fajnie, ze maz pomyslal o tobie i rodzinki jie aapraszal:) duzy masz juz brzuszek?


I jest juz ten filmik ze stasiem, dla zainteresowanych, udostepnilamlinkana fb

Milego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931560 przez Olga
Hej dziewczyny-ale jestem załamana,bo pierwszy raz w życiu spóźnia mi się okres :( już od zmysłów odchodzę :( nie wyobrażam sobie mieć jeszcze jedno dziecko :( mam nadzieję,że to może on leków na nadciśnienie,które od prawie 2 tyg przyjmuję-tylko najgorsze,że wydaje mi się,że mnie piersi bolą :( chyba się powieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daria i jak u stomatologa? My też za 2 tyg idziemy pierwszy raz z Ignasiem :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931567 przez mama89muminka
Daria jak was tak nakrecil na te traktory to powinien cos wymyslic w zastepstwie.

Krecik ostatnio dawalam tu na forum fotki brzuszkowe, pewnie cibumknelo. Brzuchol jakos mi sie nie wydaje duzy dopoki nie stane bokiem przed lustrem... juz 10kg mi przybylo :dry:
A ja tego linka nie widze na fb

Olga bedziesz robic test?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931575 przez Olga
m89m już mi Rafał kupił jak z pracy wracał,ale boję się iść zrobić :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931581 przez mama89muminka
Olga znam ten bol... daj znac jak wyszedl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931594 przez lusiamamanikosia
Hej Mamcie - przepraszam za nieobecność ale Niki mi się pochorował i taki mały maruda jest że nie dawałam rady wejść i coś napisać bo tylko by się przytulał:(
powiem Wam że aż mnei taki dół złapał przez to że miałam już wszystko jedno ... taką niechęć do wszystkiego ... szkoda słów ...

Olga - no nie fajnie jak się okres spóźnia ... ja właśnie myślę nad jakaś metodą anty ... bo już mam dość gumek a napewno dzieci w najbliższych latach nie ma mowy ...

krecik - i jak tam u chirurga była ??

Daria - i jak było u dentysty ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931665 przez krecik
Lusia, zdrowka dla nikosia, mam nadzieje, ze mu szybko przejdzie:) no i ten dol, mam nadzieje, ze to chwilowa chandra.
A u chirurga, idziemy w piatek na usg, nic, ale to nic sienie dowiedzielismy, bylismy z tomkiem i totalnie nic nie wiemy, chyba chodzilo mu k to ze trzeba sprawdzic na usg, w piatek napisze co i jak

Olga, nie panikuj na zapas, moze to od lekow, zreszta juz mloda 20 nie jestes- moge tak napisac, bo tez nie pierwszej mlodosci nie jestem, zrob test, ktotka pilka

M89m, a nie przegapilam tych zdjec, bardziej mi chodzilo czy duzy inie przeszkadza:) filmik widze znalazlas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931685 przez Olga
Test oczywiście zrobiłam,bo cały dzień się denerwowałam i negatywny,więc jakaś tam ulga jest :) mam nadzieję,że to od tych leków faktycznie,bo zawsze miałam regularnie :( jeżeli dostanę @ ,to kupuję tabletki,tylko nie wiem,czy z tym nadciśnieniem będę mogła brać :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931862 przez Daria23
Hej kochane witam sie i ja. Ech czuje się dzisiaj fatalnie wczoraj był tak silny wiatr ja bez czapki i przeziębienie gotowe:( do tego Tymcia też coś chwyciło bo w nocy mi się budził i ma wogóle katarek szklane oczka a w nocy nawet kaszlał:/
byliśmy wczoraj u tego dentysty. Powiem wam że jak usiadłam z nim na fotel najpierw zaczął się wić jak wąż ,krzyczeć a ja tylko patrzyłam kiedy mi wybije głową zęby..ale ta dentystka tak spokojnie do niego mówiła więc mały coraz mniej krzyczał na końcu tylko taki załzawiony pokazał jej reszte ząbków i było oki ,po obejrzeniu jeszcze go zagadywała on wkońcu też zaczął do niej mówić jak się uspokoił dał jej cześć na dowidzenia i po sprawie:)
Ogólnie to mój niepokój się sprawdził bo jednak u małego pojawiła się niewielka pruchnica między jedynkami-tak jak myślałam:( Ale jest tak mała że nic z tym nie robimy mam obserwowac do końca roku i jakby sie powiekszyła to wtedy pomyślimy o tym lakowaniu ząbków:( ale nie chce tego bo wtedy zęby s a takie czarne:(


KRECIK-i jak tam te wasze jąderka?wszystko oki?

LUSIA-co się dzieje co to za dołek hm???????nie łam się idzie jesień a wraz z nią jakieś dołki i złe nastroje też tak mam często o tej porze:/

OLGA-Ale emocje tu były na forum:):)już myślałam że jednak bedzie pozytywnie:P

moja koleżanka teraz troche załamana bo w maju mieli się chajtać a wczoraj dowiedziała się ze jest w ciąży i teraz wesele chcą odwołać bo nie chce isc z wielkim brzuchem do ołtarza. a już sala orkiestra wszystko załatwione

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931880 przez Olga
Hej dziewczynki :)

U mnie wszystko ok,w nocy dostałam wyczekiwany okres,ale nerw się najadłam przez ostatnie dni :) więc dzisiaj pożyczyłam receptę od córki i wykupiłam tabletki i od dzisiaj będziemy obie brać te same :) Ja już miałam je przepisane,tylko zawsze mi było szkoda na nie kasy,przy moim libido ha ha,ale teraz wyjścia nie mam :) a w ogóle to zastanawiam się nad tymi implantami,bo opłaca się ta metoda antykoncepcyjna :)

Ciekawe jak nam się uda wizyta u dentysty :) mam nadzieję,że otworzy buźkę do sprawdzenia-u pediatry sam pokazuje gardełko :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl