BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 6 miesiąc temu #932858 przez mama89muminka
Olga mmm ale mi narobilas ochoty ta tarta! Dalabys przepis :D
No tatus sie Mironkiem dzisiaj nie zajmie, poszedl do pracy i do pozna bedzie siedzial. Teraz nie ma umowy na normalna prace tylko tzw "extra" wiec lapie najwiecej godzin ile moze bo im ich mniej tym wyplata mniejsza :/ ale zaczyna na powaznie myslec otworzyc wlasny biznes, zobaczymy co to z tego bedzie...

Cos wszyscy zaczeli chwalic Mirona nowa fryzure, chyba zaczne sie czesciej jego wlosami bawic :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932919 przez Olga
Tak się cieszę,Ignaś zjadł pierwszy raz od 7 mies kaszkę i to całą miseczkę :) nie wiedziałam,co mu wymyślić na kolację i tak sobie zrobiłam od niechcenia,a tu tak niespodzianka :) czyli jak zacznie mi jeść ładnie kanapeczki,to już mi nic do szczęścia nie potrzeba :)

m89m Marika te wszystkie tarty robi z przepisów z internetu,za każdym razie jakąś inną :) zrobiła drugą i w końcu nie wzięła ze sobą,bo masa się nie zdążyła zgęstnieć :( więc mamusia się teraz raczy ha ha :)

Jak tam wam mija weekend :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932975 przez AniaiFilip
Hej

Poraz któryś z kolei pisze tego posta. Dziewczyny nie zapomnialam o Was po prostu pecha mam i mi kasuje. Raz juz taki dlugasny był i wciagnelam zamiast zatwierdz to guzik wyjścia w tel:( innym tazem bateria padła w srodku posta i tak jeszcze kilka razy. Normalnie zmowa jakas!!!!

Ja mialam tydzien i weekend pracujący poza piatkiem kiedy wybrałam sie z Filipkiem na zajęcia. Było super i na pewno pójdziemy i w tym tygodniu. Wogole na mnie uwagi niezwracal mogłabym sobie spokojnie pójść do domu :laugh:
Zaraz lece do pracy ale odezwę sie jeszcze

Miłego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933069 przez krecik
Hej, ja tez takna szybciutko, bo rano bylam u siostry, maly przeziebiony i ledwo dsje rade, dobrze ze niewidzicie teraz naszego mieszkania-maz wyszedl pozniej niz jaz domu, musze zebrac sily i wziasc sie do roboty

Bidol, dzieki z jaderkami ok, trzeba kontrolowac, bo jeszcze nie schodza tak jak powinny

Aif, niedoceniasz filipka, on napewno widzial, ze jestes na tych zajeciach:d filmik jest, potem podesle Ci linka na priv

M89m, niedziwie Ci sie, ze ciuszki kupunesz, ja to bym poszla z torbami, jakbym miala dziewczynke:)

Km, ja tez tak ostroznie z tymi szczepieniami, nieobowiazkowe-nie szczepie

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933149 przez km
hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z pracy zjedlismy obiad i za pół godziny znowu wychodzę , zrobię szybkie zakupy i do 20 siedzę z szkole :( .

Olga-mój to by chyba pluł kasza dalej jak widzi :) dałam mu ostatnio mleko spróbować to było od razu ble , później dosypałam my neskłika do niego to było jeszcze większe bleee.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933254 przez Olga
km ,Ignaś to uwielbił kaszkę,tylko w marcu wypijał ją butlą,a jak stracił apetyt to konkretnie na wszystko i tak chciałam,żeby zaczął znów pic mleko czy kaszkę i doczekałam się :) i bardzo się cieszę,że je ją łyżeczką-czyli smoczek,butle i pampersy odstawiliśmy bez problemu :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933306 przez mama89muminka
Hej

Olga super ze Ignas tak ladnie zaczal jesc

Af no teraz nasze chlopaki sie tak usamodzielniaja to po co im mamusie? :D ale ciesze sie ze sie podobalo

Krecik jejku znowu was dopadlo - zdrowka.
Co do ubranek to dziewczynke latwiej ubrac niz chlopca..

Km podziwiam cie ze w ogole chodzisz do tej szkoly. Ale dasz rade.
Ja tez pod koniec miesiaca zaczynam kurs z urzedu pracy ale nie wiem czy nie pojde tylko na sam test wstepny zeby tylko kaske dostac.

Wczoraj bylismy na spacerze 7km dookola jeziora no i dzisiaj obudzilismy sie z problemem. Miro mial tak spuchniete oko, ze nie mogl go otworzyc, ale zabralam go do przedszkola bo tam w koncu opiekunki sa tez pielegniarkami, byla jedna ibpowiedziala ze zadzwonia jak go inna zbada. Tak wiec czekam na jakies wiesci. Ona na wstepie podejrzewa ze go cos ugryzlo i Miro ma alergie ale zobaczymy povpoludniu. Wczoraj z kolei po tym spacerze kapnelam sie ze od rana nie czuje ruchow dziecka, zadzwonilam do tesciowej ona kazala mi JAKOS obudzic bobasa, jezeli to nic nie da to do szpitala. Te budzenie nie wiele pomoglo, ze stresu zjadlam paczka i od razu mala sie zaczela krecic :P
Ok zmykam na kawe bo inaczej zasne, a balagan na mnie czeka... do pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933424 przez krecik
Hej
Wlasnie wrocilam z przedszkola, maly wychodzil z rykiem, bo chcial jeszcze zostac....dalismy pania przedszkolankom czekoladki, tzn. tylko jednej stas oddal dobrowolnie, drugie musialam mu wyrwac z reki, bo chcial wziasc dla siebie

M89m, co z tym okiem? Mi to tez wyglada na ugryzienie, bo jakby alergia, to hy mu oba zapuchly. A z tym ruchami dziecka, to jest stary ssprawdzony sposob, szklanka lodowatej wody ( trzeba wypic).
Tez zmykam na kawe:)

Bidol??

U nas chyba bedzie niedlugo padac, wieczorem idziemy do bawialni ze znajoma, dzieciaki sie wybawia, tfoche mi sie nie chce, ale mamy darmowy kupon z przedszzkola i szkoda nie wykorzystac

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933429 przez mama89muminka
No i maz musial po mlodego jechac do przedszkola. Doktorka podobno slepa jakas, ale powiedziala, ze to moze byc albo alergia albo infekcja, jezeli do jutra nie zejdzie to musimy kupic krople do oczow.

Krecik jejku co z wami jest, jak.nie olga to ty o.slodkosciach piszesz :D milej zabawy na bawialni!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933447 przez krecik
M89m, to jak amsz taka ochpte to zapraszam, do tego upieklam wczoraj ciasto jogurtowe z jagodami, tylko brak chetnych...
Chociaz napisala jakie to krople czy musicie isc do lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933533 przez Olga
Hej dziewczynki.

U nas pogoda się zepsuła,dobrze,że do południa wyszłam z Ignasiem na dwór,jeszcze nie padało,ale mgła straszna była,a teraz pada cały czas :( a taką piękną jesień mieliśmy :(
Jutro z Olgą na odczulanie muszę jechać,dobrze,że teraz to już tylko raz w miesiącu,nie tak jak do tej pory co tydzień :(

m89m i jak oczko Mironka? Biedny,ciągle się go coś czepia :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933612 przez bidol
Dziewuszki ja na chwile wpadam. U nas cos dziwnego sie dzieje. Kama w nocy strqsznie placze piszczy wrecz. Nie wiem co jej sie dzieje. Ale nie podoba mi sie to. Tej nocy wstawalam do niej 20 razy. W końcu spalam u niwj w pokoju na materacu. Bo juz sil nie mialam chodzic.
Martwie sie... ona zawsze tak ladnie spala.
Czy ktos ja przestraszył ?
Poza tym poklocilam sie z jedrula i jest mi zle :(
Przepraszam za te smuty

...

Jutro Wam poodpisuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933693 przez krecik
Hej,

Bidol, stas tez ma tak, ze czasami zle sypia, jeczy i placse przsz sen, obstawiam ze cos go boli, sadze, ze brzuszek. Pewnie sie zaniepokoilas bo przedtem tak Kamilka nie miala, my od czasu do czasu mamy takie nocki wiec mnieto nie niepokoi. Rzeczywiscie moze sie przestraszyla, duzo bajek oglada?
Wlasnie z facetami tak jest, zamiast zrozumiec ze zle sieczujesz i dlatego na niegokrzyczysz, to jeszcze odpyszczy, nue prsejmuj sie i czekaj az przeprosi:)

Odnosnie bajek, Wasze tez by tylko bajkinogladaly? Niemam sily, ma jedna ulubiona bajke i chyba moglabym isc na jakis konkursbo wszystkie sceny i cytaty znam na pamiec!

Dzisian ide do fryziera i cos mnie kusi, zeby na calkiem krotko obciac wlosy:) pogoda znowu piekna

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933720 przez lusiamamanikosia
Hej witam się i ja :) nie było mnie bo jakoś powiem Wam nie miałam siły w ogóle do laptopa siadać ...
Niko jeszcze troszkę kaszle ale to już z rana bo mamy suche powietrze ... kataru brak już na szczęście , ale żeby nie było fajnie wczoraj byłam z Małym u lekarza i okazało się że ma zapalenie spojówki i dostaliśmy krople - a wkroplić mu jedną kroplę do oka graniczy z cudem :( Nikoś po 5 dniach nie chodzenia do przedszkola troszkę teraz z płaczem wchodzi bo się przyzwyczaił się siedział te 5 dni z prababcią - ale panie powiedziały że to normalne i że parę dni takich będzie płaczliwych z rana ... W poniedziałek o 15 u Nikusia w przedszkolu jest pasowanie na przedszkola - już sobie wyobrażam jak te 2 latki dadzą się pasować :D
Od poniedziałku troszkę mam doła :( okazało się że mam nadżerkę i to w dość poważnym stadium i jest krwawiąca :( eh i się tym stresuję bardzo :( narazie dostałam okres po nim jakieś globulki mam pobrać i zapisać się na cytologie i jakoś jak to lekarka powiedziała zaczniemy z nią walczyć ...
Wzięłam sobie 3 dni wolnego w pracy bo jakoś skupić się nie mogę puki co :(

Bidolku - daj znać jak tam Kamilka ?? Biedactwo ciekawe od czego ten płacz :(
Krecik - to poprosimy o foto w nowej fryzurze :D Niko uwielbia bajke Masza i Niedzwieć po rosyjsku :D a z innych to jak wracamy z przedszkola , bawimy się i potem włączam program abc i tam ogląda Smerfy Reksia Bolka i Lolka i czasem jakieś inne też są i tak ogląda że zasypia koło 19.30 do 20.00
Ja też się śmieje że Maszę znam na pamięć co i jak kiedy mówią :P
M89M - pokaż zdjęcie Mironka w nowej fryzurze :D co do ciuszków jak idę coś kupić Nikiego to zauważyłam że w sklepach z ciuszkami jest o wiele więcej ciuszków do wyboru dla dziewczynek niż dla chłopców!!!

reszty nie zapamiętałam przepraszam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933894 przez km
hej dziewczyny , ja właśnie zasiadam do pracy domowej, bo jutro mam szkołę. Pogodę mamy masakryczną jak zaczęło padać w niedzielę to do tej pory pada non stop całymi dniami :( także wszędzie jeździmy samochodem, nie zdziwię się jak dopiero za miesiąc zobaczymy słońce :angry: .

krecik mój to ma dużo ulubionych i też mógłby je całymi dniami oglądać np. dora, babelkowy świat gubikó, strażak sam, bob budowniczy. Zaczęłam mu ograniczać te bajki i może tylko rano godzinkę i wieczorem .

lusia-ja tez raz miałam nadżerkę i pamiętam że jakieś leki brałam i zniknęła.

bidol-a może weź ją wtedy do was do łóżka, wtedy będzie spokojniejsza. \kacper tez czasami krzyczy w nocy czy płącze, ale biorę go wtedy do nas i od razu śpi spokojnie

Lecę w końcu cos się pouczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl