BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 6 miesiąc temu #932003 przez bidol
Dziewuszki to tylko ja ....... :whistle:

Tak jak Krecik pisala. Kama chora byla n8kt nie wie na co. Miala ponad 40 stopni goraczki :( niczym nie dala soe zbic :( horror ... przepiaany miala antybiotyk o szerokim spektrum - w zastrzykach :( miala ich az 12 sztik. Po jednym rano i wieczorem. Teraz jest taka wystraszona i placzliwa tal wiec juz sama nie wiem czy jest wszystko ok :/
Postaram sie byc na bierzaco.

Niewiem co u Was ? Mam nadzieje ze wszyscy zdrowi ♥♥♥♥♥♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932018 przez lusiamamanikosia
Daria na fb Ci już pisałam o moim dołku - ale po woli jakoś idzie ku lepszemu ...chyba mam taką nadzieje ... wzięłam sobie dwa dni wolnego by jakoś się odbić od dna:P

Bidolku - biedna Kamilka :( oj zastrzyki to straszne:(( daj znać co i jak ...
Niki się męczył 3 dni z gorączką ale miał na szczęście tylko 38,5 największą ... teraz został tylko pozbyć się kaszlu ... biedaczek jest bo cały tydzień wyjdzie że nie był w przedszkolu i widać że mu z tego powodu smutno...

Olga - to dobrze że okres masz :) ja w poniedziałek ide do gina po tabsy na początek ale się też zastanawiam nad czymś innym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932066 przez krecik
Hej, ja tak na szybciutko, bo zaraz siostra przyjezdza i ide z malym na plac zabaw, bo jest juz wykonczona:)

Daria, jak ladnie Wam poszlo u dentysty, mysle, ze teraz juz bedzie z gory:) na te jaderka idziemy w piatek na usg, diagnoza " niestabilne jadra", szukalam cos na necie, ale wyskoczyly mi same terminy fizycze, ale cos tam poczytalam i jak to jest to co mysle, to bedzie to tylko dokontroli, jestem dobrej mysli

Lusia, poleniuchuj:) przejdz sie po sklepach, teraz piekna pogoda to troche naladujesz baterie:))

Bidol, dobrze, ze wrocilas:) aaa z tym marudzeniem, to pewnie te zastrzyki byly mocne i zreszta organizm musi po chorobie dojsc do siebie, wiec uzbroj sie w cierpliwosc:)

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932067 przez km
Cześć dziewczyny po dłuuuugiej nieobecności, zastanawiałam się czy w ogóle się odezwać, bo zaraz będziecie krzyczeć że raz się odezwała i zaraz znika ;) . Postaram się czasami do was zaglądnąć. Tak w skrócie to u nas wszystko ok :) . Tylko jak zwykle brak czasu, jeszcze teraz chodzę do collegu, więc jak mam drugą zmianę to mam zajęcia rana, a jak pierwszą to popołudniu, niby tylko 2 razy w tygodniu, ale ciągle mnóstwo pracy domowej. Tak naprawde to nawet nie mam czasu pomyśleć że przecież w ciąży jestem, a tu już 16 tydzień :) czuje sie ok, dlatego narazie nie zwalniam tempa. Miałam już jedno usg za miesiąc drugie i ostatnie, właśnie sobie przypomniałam że w piątek mam wizytę u położnej. Pewnie tak jak z Kacprem ani razu nie zobaczę lekarza, ani nie będe zbadana bo wszystko jest ok :angry: . Termin mam na 1 kwietnia, więc planuje pracować do połowy lutego. Tak po za tym to niesttey ale mamy jesień w pełni codziennie pada i aż 9 stopni, ale jeszcze ze spacerów nie rezygnujemy , trzeba się hartować, może tylko za jakąś lekką czapką się rozejrzę. dla Kacpra. Właśnie wykrakałam bo znowu zaczęło lać, także spacer po zakupy będzie z parasolkami :angry: .
Czy wasze maluchy to jeszcze śpią w dzień, bo u nas to już od dawna zero snu po południu, jeśli jesteśmy w domu, chyba że akurat jesteśmy na spacerze to wtedy Kacper się kimnie z godzinkę w wózku . W sumie to wolę jak nie śpi, wtedy wiem że o 22 na pewno będzie padnięty.

bidol-oj biedna Kamilka, gorączka jest najgorsza, dobrze że już lepiej.

Daria- a czemu piszesz że czarne żeby od lakowania? Ja miałam lakowane, nawet ostatni raz to na studiach i nic nie było widać.

Olga-super że już wrócił apetyt Ignasiowi , a tobie okres. U nas impalnty są za darmo, i w sumie wszyscy je chwalą, na 3 lata problem z głowy ;)

Kurdę wkurzyłam się bo jak byliśmy w PL to kupiłam Kacprowi buty w ccc na jesień, i wczoraj mu je założyłam , a one już za małe, w ogóle nie chce w nich chodzić bo go gniotą w palce. Całę szczęście mamy jeszcze jedne, osttanio były w biedronce takie fajne trapery, dziadek kupił je Kacprowi i wysłał, w życiu bym się nie spodziewałą że buty z biedronki będą takie super, spodziewałam się jakiejś chały , a są extra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932087 przez krecik
Na plac zabaw nie dotarlam, bomaly usnal, dobrze ze fotelika jeszcze nie maja zmienionego, to wtargalam go na gore i teraz smacznie pochrapuje, siostra natomiast odrazu dostala wiatr w skrzydla i pojechala to tu to tam...

Km, super, ze sie odezwalas:) mi nie pszeszkadza, ze ktos sie codziennie nie odz5ywa, jak brakuje Ci czasu to dobrze jak od czasu do czasu wpadniesz i napiszesz co u ciebie:) lepiej, ze przez cala ciaze nie bedziesz widziala lekarza, skoro to oznacza, ze wszystko ok:) moja siostrz ma tak termin jak Ty, jak juz bedziesz wiedziala to koniecznie napisz czy chlopiec xzy dziewczynka!
Rzeczywiscie szkoda z tymi butami a te z biedronki to jak wszedzie raz sie super trafia a raz nie, najwazniejsze, ze rozmiar dobry i pasuja:)
My mamy obowiazkowa drzemke po 13, inaczej maly jest nie dowytrzymania, zreszta on nie pospi rano, bo go budze ok 7 a nie spi ile chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932336 przez AniaiFilip
Hej dziewczynki

Zamelduje sie na szybko. Chyba pisałam juz ale mi nie wkleilo.
U nas wszystko wpprzadku, wrocilismy w nocy z poniedzialku na wtorek i od środy do pracy na cały dzien wiec nie mialam jak sie odezwać.

Km- fajnie ze do nas zawitalas!

Bidol- No wkoncu jestes. Jeny ale mialas stresa z Kamilka, dobrze ze juz wychodzicie na prosta.

Lusia- Nie doluj sie bedzie dobrze

Olga- :) To mialas stresa tak jak ja niedawno :laugh: a o jakim implancie pisalas?

Krecik- a Filmik?:)

Daria- Ale Tymek dzielny, super!

Jutro juz bede z Wami na bieżąco. Jak wstaniemy to chce tylko zabrać Filipka na zajęcia na 3 h to o 1 juz powinnam byc:)))

Miłej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932376 przez km
Hej dziewczyny, jeny jak dobrze że w końcu piątek :) dzisiaj mam wolne, ale za to jutro pracuje :angry: . Zaraz lecę do położnej, w sumie to nie wiem po co w ogóle te wizyty u niej jak i tak tylko spyta się czy wszystko ok i pozapisuje sobie nie wiadomo co w komputerze i tyle do zobaczenia za 1,5 miesiąca.
Jakie macie plany na dzisiaj bo u nas piątek to standardowo, jak wrócę to pojedziemy z Kacprem do centrum do sklepu polskiego , no a później to trzeba chałupe ogarnąć po całym tygodniu, całe szczęście mąż ma pierwszą zmianę to przynajmniej zrobimy razem tygodniowe zakupy. :) Wymyśliłam sobie dzisiaj na obiad placki ziemniaczane więc jeszcze czeka mnie godzinne tarcie ziemniaków , a jeszcze z Kacpra pomocą to będą 2 godziny.

AiF- było wrócić tydzień później teraz ma być taka ładna pogoda w Polsce, nie to co u nas ziiiimnica :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932386 przez bidol
doberek

jestem i ja :)

wczoraj bylismy na kontroli - dzis analiza moczu - jesli jeszcze cos si ę dzieje mała ma mieć jeszcze antybiotyk przez tydzień żeby wyleczyć ją już do końca - na szczęście w syropie już - bo pupcia kamki strasznie podziurawiona :(
Pogoda jest piękna więc całe dnie jesteśmy na dworze - wczoraj było 23 stopnie :laugh:
a dzis rano juz było tak ciepło jak latem :)
zamontowaliśmy 2 dni temu solary i mamy wrzątek w kranie B)

Krecik - a co u Was z tymi jąderkami ??
zdrowi jesteście ??

Lusia - biedny Nikoś - dużo na dworku bądzcie - nie ma to jak świerze powietrze - jak można to tak ująć w wa-wie ;)

KM - super że jesteś - bardzo się martwiłam co u Was.... Ale ten czas leci - jeny już 16 tydzień :O No i Ty masz tyle energii - zazdroszczę Ci bardzo !!!! no i studia :O o rany - daj mi troszkę motywacji ;)
czy tasz w moich myślach - też robię placki ziemniaczane dziś :)

AF - co u Was - bo ja nic nie wiem :( zdrowi jesteście - a zco z nóżkami bo gdzies mi kiedys przemknęło....
Kama chodzi w ortopedycznych butach - może mu kup takie i zakładaj po domu - bo są mega sztywne -
my o takie mamy - brązowe te www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2...e=4&start=73&ndsp=25
i wkładki kupiłam do reszty butów www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2...e=4&start=73&ndsp=25
bo kamie piętu do środka lecą :(

Daria - u dentysty - wow - dzielny Tymek - ale jak z tymi ząbkami coś nie tak jest ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932393 przez mama89muminka
Hej dziewczeta

Ja sie nie odzywalam pare dni bo najpierw sie z mezem pozarlam o pierdoly wiec motywacji nie bylo a pozniej pojechalismy do tesciowej na pare dni i wrocilismy wczoraj o 22.
Dzisiaj wreszcie kupilam sobie druga pare portek ciazowych bo mialam tylko jedne do tej pory i bardzo sie brudza przy mironie, tak wiec zostalam zmuszona :P

Odezwe sie pozniej bo teraz ide obiad robic, po tych zakupach zglodnialam strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932486 przez Olga
Hej dziewczynki.

Lato w pełni,ale ponoć to już ostatnie takie ciepłe dni :(

bidol biedna Kamcia-oj ile ona już chorób miała :( a jak u was z tym żelazem i ogólnie z wynikami? My też całe dni na dworze,korzystamy póki można :) a jak Sebcio żyje-zdrowy?

m89m jak tam nasza kruszynka-fika mamusi w brzuszku? a Miro zdrowy?

Lusia teraz taka pogoda zdradliwa i tak będzie,a tym bardziej jak dzieciaczki chodzą do żłobka czy przedszkola :( zdrówka dla Nikosia :)

km Ignaś śpi jeszcze,oczywiście am raczej nie pójdzie i jak go nie położę,to nie będzie spał,za to o 19.30-20 już go nie ma,ale zazwyczaj wstaje ok 10 i tak po 14 zasypia i śpi do 18 :) wtedy idzie spać po 22 :)

My wczoraj byliśmy na drugich zajęciach z rytmiki i było super.Ignaś już całkiem się zaangażował,śpiewał nową piosenkę,dostał teks do domku.Tańczył,wykonywał polecenia,zrobil rysunek ha ha i zaniósł pani,jak inne dzieci :) a jak on się cieszy z tego wszystkiego :) dobrze,że się zapisaliśmy-fajnie jest :)




http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932487 przez Daria23
hej Kobity przywitam się tak na chwilke.Jestem tak zdechła że szok chwyciło mnie strasz te przeziębienie w dodatku Tymi tez jest marudny bo ciut mniej przeziębiony ale wiecie do tego te 5 tk mu wychodzą i całymi dniami nie śpi jest zmęczony ale połozyc sie nie chce i potem musze walczyc z nim do samej 21-22 masakra:(

BIDOL- jak fajnie ze juz jesteś z nami-tęskniłam:) Ciesze się że Kama dochodzi do siebie i co najważniejsze że już nie będą bidulki kłóć.
Solary powiadasz fajna sprawa moi rodzice mają i przez całe lato mają gorącą wode za darmoche:)
Co do ząbków między jedynkami ma próchnice i jak będzie postępowac to trzeba będzie ząbki pomalować zeby zatrzymac ten proces.

KM- fajnie ze do nas zawitałaś my sie cieszymy z każdej powróconej koleżanki i jej wpisu:):) Ech to już 16 tydzien to niedługo czeka cie rozpoznanie płci:) a na co stawiasz? różni się jakoś ta ciąża od tamtej?
co do lakowania to na mleczne zęby u dzieci mają coś takiego że jak tym pomalują to ząbki czarnieją:/nie wiem czemu ale tak jest mojej znajomej synek też miał polakowane ale on to miał na każdym dziury itp i teraz ma czarne wszystkie zęby wygląda to strasznie mam nadzieje że nas to ominie.
Termin masz naprawde boski w prima aprilis:):)
Co do planów to dziś i jutro oprócz sobotnich porządków to nic ciekawego a w niedziele wyscigi traktorów:):)

Przepraszam ze nie wszytskim odp ale znowu Tymi po mnie skacze jak on mi działa na nerwy czasem nie moge chwili przy laptopie posiedziec bo juz zazdrosny ze on nie może dotykać:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932710 przez mama89muminka
Hej

Nie nadarzam, mialam sie wczoraj odezwac i jak zwykle mi przybylo wiecej obowiazkow :dry: co chwile cos, a to Miro, a to maz, jak male dzieci, a Miro to przechodzi samego siebie, zawsze taki okropny jest jak ma wolne od przedszkola.
Dzisiaj sie wzielam za ta jego szope, o matko i corko, co za placz bo maszynka mu scielam, a nie nozyczkami (za ktorymi rowniez nie przepada, ale przynajmniej nie ryczy). I tak nie udalo mi sie wszystkiego sciac, wlasciwie to vardzo malo bo z tylu i po bokach. Jak sie obudzi ocenie jak to wyglada i poprawie.

Tak odpisze wam tyle co pamietam

Daria no to witamy w klubie, a juz myslalam ze tylko nam piatki zostaly. Oby bylo lepiej!

Olga znowu pogoda kusisz :) kruszynka ma sie dobrze, bardzo sie kreci i przewaznie rozpycha sie w strone pecherza :/ wizyty w lazience czesciej niz z Mironem jak bylam w ciazy...

Bidol zdrowka dla Kamci! Biedactwo sie wychoruje, mam nadzieje ze niedlugo opuszcza was te choroby.

KM super, ze wpadlas, szkoda tylko ze tak rzadko jestes. Ciekawe kto u ciebie lokujevw brzuszku, masz moze jakies przeczucia? Oby wszystko sie u was dobrze potoczylo i dzidzia byla zdrowa.

Ja nie moglam wytrzymac i kupilam sukieneczke dla Poli w h&m :D w taki oto sposob moje 100e zniknelo z konta, ale moze jakos przezyjemy do poniedzialku o ile maz dostanie wyplate.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932833 przez km
Hej dziewczyny co tam porabiacie w niedzielę ? W pl podobno super pogoda, u nas dzisiaj az 7 stopni ale nie pada, więc zaraz jemy zupkę i idziemy na spacer na targ, a później trzeba zrobić gołąbki na drugie i popołudniu do mojej siorki się wybieramy.

m&m- nie dziwię się że nie wytrzymałaś i kupiłaś sukieneczke :) , jakbym wiedziała że to dziewczynka też bym pewnie się już na coś skusiłą ;) . Ja dopiero 14 listopada dowiem się jaka płeć, wiadomo że najważniejsze żeby zdrowe, płeć nie ma znaczenia( chociaż po cichu liczę na dziewczynkę, zwłąszcza że czuję się zupełnie inaczej niż z Kacprem|)

Dziewczyny myślicie może o szczepionce na grype dla dzieci? ja narazie siebie zapisałam i w czwartek mam , w uk kobiety w ciąży mają ją za darmo, i tak zastanawiam się nad Kacprem, chociaż on jak na razie to odpukać wcale nie choruje.

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932841 przez mama89muminka
Km u nas z pogoda tak samo jak u was.
Koniecznie daj znac w listopadzie co lekarz powoedzial! Bede trzymac kciuki za zdrowko bobasa i zeby byla dziewczynka :)ja tez zupelnie inaczej sie czuje niz z Miro, ale ta dziewczynka to tak na 90%, bo pani pewnosci mi nie dawala.
Co do szczepien ja nie bede kluc mlodego ani siebie, mama kupi tran i tak planuje zime przetrwac.

Mialam jechac dzisiaj do meza babci do szpitala, ale tak mi siebw glowie dzisiaj koluje ze nie wiem czy nawet dam rade dobkosciola pojsc.
Pozatym lame sobie glowe bo niedlugo nasza rocznica i nie wiem co tu zrobic z moim dwulatkiem i do tego brzuchem, ale cos wymysle.

Domyskam sie ze jak w pl ladna pogoda i do tego weekend to duzej aktywnosci na forum sie nie spodziewam. W takim razie milej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932850 przez Olga
Hej w niedzielę :)

My już po obiadku :) Ignaś poszedł na drzemkę-jak go wkładałam do łóżeczka,to ledwo go poradziłam,musiał mi ładnie przytyć w ostatnim miesiącu,bo apetyt ma mega :)
Marika wczoraj była chyba na ostatniej już w tym roku 18-tce u koleżanki ( w końcu,bo finansowo można zbankrutować ) ,a dzisiaj jedzie pierwszy raz z chłopakiem do niego do Poznania,bo on tam zaczął studia i wróci dopiero we wtorek :) mają wolne poniedziałek i wtorek w szkole,bo to dzień nauczyciela :) i znów wydatek,bo na podróż musi mieć i trochę w rękę :( chciała zrobić tartę czekoladową na wyjazd i jej się spaliła,robi drugi raz,a o 17 wyjeżdżają :( oby jej wyszła :)

km ja nie szczepię nikogo-kiedyś jak Marika miała z 5 lat to ze dwa sezony szczepiłam siebie i ją-ale jak dla mnie to bez sensu,bo my chyba nigdy w życiu nie miałyśmy typowej grypy ( tzn gorączka b.wysoka,łamanie w kościach itp ). Zwykłe przeziębienia tak i zapalenia oskrzeli,ale nie grypę,więc my nie szczepimy :)

m89m to połóż się i odpoczywaj,należy Ci się,a Mironkiem niech się tatuś zajmie i da Ci trochę odsapnąć :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl