BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 7 miesiąc temu #438664 przez Dorciaition
u mnie niestety opowieści brak :/ Tydzień przed terminem pojechałam do szpitala bo słabo czułam ruchy, więc mnie zostawili. Po 5 dniach dostałam oxytocynę, która nie zadziałała. Rozwarcia też brak, więc zrobili mi cesarkę.
Tyle ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438675 przez Bombelkowa Mama
aaajć to nieciekawie. wspolczuje bo pewnie nie obylo sie bez stresu. ale corcia jak widze na zdjeciu piekna i usmiechnieta:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438751 przez chłopek
a u mnie w dniu porodu zero skurczy do porodu rozwarcie na 2cm, wieczorekiem seksik z meżem i dostałam skurcze co 3 min wiec pojechalismy do szpitala, u mnie w miesice mnie odesłali powiedzieli ze maja oddział zamkniety bo remont i 45km do innego szpitala, nie zbadali mnie, kazali jechac z mężem do szpitala. tam położyli mnie na sale (poród rodzinny ) wiec byłam sama mąz pojechał do domu bo nie zapowiadało sie na szybki poród :( skurcze były bardzo słabe rozwarcie nie postepowało. o 7 dostałam oxy i miało szybko pójsc, zadzwoniłam po męża był ekspresem chyba 7.15 :) no ale dalej nic małemu sie nie spieszyło, wody nie wiem kiedy mi odeszły nie czułam lekarz tez mi ich nie przebił. o 11.45 urodził sie Ksawcio wiecej ci nie bede pisac zebys sie nie wystraszyła :) kazdy poród inny tak samo jak ciaża, ja oba porody miałam przez oxy, i oba inne, a wam dziewszynki zycze szybkich porodów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438765 przez Emme
Faktycznie czas leci :) U Was już prawie finisz, a u nas kolejne świętowanie. Żeby się nie powtarzać wkleję Wam link do relacji z naszego listopadowego finiszu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438792 przez Sander
Dziewczyny bardzo dziękujemy za realcje, chociaż odrobinę Nam t przybliży jak to będzie....

Dorciaition gdybyś miała chwilkę opowiedziałabyś mi jak to z tą cesarką jest?? Potem leżysz a co z dzieckiem??? MOżna karmić?? No i czy ma się cewnik?? Czy można wstać chociaż do toalety??? No i ile się do siebie dochodzi??

Będe wdzieczna za odpowiedz!

Dziś kolejny dzień układania i sprzątania :( blleeeeeeee
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438802 przez Zuzu19
Sander ja nastawiam 2 pralkę a prasuję rzeczy z pierwszego prania. :)

W dodatku wykryli mi zespól cieśnia nadgarstkowego, bolały mnie nadgarstki już z półtora roku ale ,że ja nienawidzę lekarzy to nie interesowałam się tym... A fartem udało mi się dostać do chirurga i mam doagnozę moich cierpień, Ale bez diagnozy bolało mniej :P I nie wiem na co mi diagnoza jak czeka mnie zabieg i gips a ja nie widzę gipsu i niemowlaka w jednym czasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438923 przez YummyMummy
Emme, swietna relacja! oczywiscie sie poplakalam jak przeczytalam :P nie wiem czy to hormony czy co :P chyba tez sobie po porodzie gdzies spisze wrazenia, zeby potem miec pamiatke ;)

Ja w koncu wzielam sie za pakowanie torby do szpitala. Stwierdzilam,ze dluzej juz nie moge odwlekac tej chwili :P Z jednej strony chcialabym zeby minal ten miesiac jak najszybciej, z drugiej jak pomysle o porodzie i nerwach,to chce zeby sie ten moment dluzyl w nieskonczonosc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438948 przez Baasiuniaa
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa.
Mam na imię Basia- jestem w 32 tygodniu, mam już synka 2,3 latka a teraz będzie dziewuszka:) muszę tu najpierw się ogarnąć i poczytać co tu ciekawego piszecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438970 przez kaska
witamy :)

a jak bedzie miala na imie i na kiedy masz termin ??

ja jeszcze nie jestem spakowana do szpitala, nawet rzeczy nie sa wyprane. :(

YummyMummy ja tez nie moge sie dczekac malenstwa,ale nie chce zeby sie za bardzo spieszyl. juz wytrzymam te 5 tyg :P
swoja drga suwaczek mnie oszukuje o 2dni... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439029 przez chłopek
zuzu na lipcówkach dziewczyna miała cieśnie nadgarstowoa i po porodzie jej przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439049 przez Baasiuniaa
Moja Mała będzie mieć na imię Klara :) synek to Kacperek, więc tak umyśliłam że będzie pasować.a co do terminu ...noo dobre pytanie :P wg liczenia wzorcowego OM wychodzi 7 grudnia.. ale mi sie wtedy cykl skrócił,miałam wyjmowana spiralkę i wszystko sie poprzestawiało. a wiem kiedy zaszłam w ciąże bo robiłam testy owulacyjne i typowo w 6 dniu cyklu... czyli by sie nierealne wydawało.. ale fotki z USG pokrywają się z moimi kalkulacjami i tak 25-27.11 no zobaczymy...
a Dziewczyny- są tu takie które się same na cesarke decydują? bo ja po pierwszym porodzie naturalnym jestem już na 100% zdecydowana na CC teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439053 przez Baasiuniaa
Powiedzcie mi jeszcze gdzie mogę zmienić tego tajniaka w czarnych okularach- avatarek bo bym chciała fotke wsadzić i ni moge tego znaleźc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439070 przez Baasiuniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439313 przez Zuzu19
Jednak Ci Basiu się udało.:)Witamy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439328 przez Baasiuniaa
Udało się tak :) teraz czytam sobie żeby się w tematy wkręcić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl