BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #285898 przez JustynaNL
Ja je odczuwam jako twardnienie i jednoczesne skurczanie (ściskanie)brzucha w środku (do środka)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285903 przez beadka7
Ja właśnie nie potrafię ich zidentyfikować, bo tyle rzeczy teraz się w brzuchu dzieje :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=33159

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285962 przez KAMI
Helo dziewczyny :)

Hurra dzisiaj Młody nas skopał :laugh: uper uczucie, zaraz męża budziłam i też czuł !!!

Co do ciśnienia, ja przed ciążą nie mierzyłam zbyt często ale zawsze było książkowe 120/80, teraz od początku ciąży wysokie no i tak ja aga mam kołatania i dziwne uczucia "łapania oddechu jak ryba" - zobaczę w poniedziałek na wizycie jak to będzie.

Pozdrawiam i witam nowe Mamusie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286056 przez Martita
Nowe mamusie witajcie :)

nam tatuś dopiero kupił bajeczkę, Kubusia Puchatka i dopiero mam zamiar zacząć czytać synkowi..będę czytać tę jedną narazie,chcę sprawdzić czy później wszystkie bajki będą mniej więcej jednakowe, czy ta czytana jeszcze w łonie będzie wyjątkowa :)

Majorka wczoraj przeczytałam o tych imionach akurat jak byli u nas znajomi i mieliśmi taki ubaw przez cały wieczór, że hej..ale się uśmialiśmy!!! :) :) teraz mąż cały czas sobie żarty robi i zwraca się do własnego syna Grzmichuj,oczywiście w żartach :) dobre

Kami wspaniałe uczucie prawda? Ja też dopiero od niedawna je czuję..ale cieszy mnie każdy mały kopniak :)

A czym są te skórcze Braxtona? Już powinny występować? Bo mnie nie raz pobolewa brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286361 przez akciak84
aga
w sumie to swojemu lekarzowi gino mówiłam, że raz zrobiło mi się gorąco i zaraz zimno. Kiedyś omdlałam w tramwaju. Też zrobiło mi się duszno :( Powiedział, że to może się w ciąży zdarzać, tak jak omdlenia :( ale ja i tak się martwię. W sumie nie było moje ciśnienie wyższe niż 112/ 84.

moja mama stwierdziła, ze to może być od hormonów np. nagły wzrost i przypływ gorąca z tego wynika i normalnym jest, że jak się człowiek czymś zdenerwuje to ciśnienie skacze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286365 przez marzenieeee
akciak84 i takie są objawy ciąży ... omdlenia itp
u mnie ciśnienie np zawsze przed wizytą jest 119/62 puls w granicach 98 a na wizycie ciśnienie 140/90 puls 149 wiadomo że człowiek się denerwuje i to wszystko lata


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286446 przez katiuszka
Dziękuje dziewczynki, chyba zostanie Sonia. Mój woli Michalinka ale moja ciocia (przyszywana) połozna mówi, że sporo Michalinek się rodzi, pozatym mój kuzyn ma córeczkę o tym imieniu i jakoś nie jestem przekonana. Będę napewno jeszcze poszukiwać ładnych i niepowtarzalnych imion.
Majorka ja tez ubawilam się do łez, a pdobnego typu imiona u nas tez były używane jak wszyscy myśleli że będzie chłopiec. Do brzuszka mówili Odrowąż:) Do tej pory nie mogą uwierzyć że dziewczynka, bo przwiązali się do Odrowęża...
My zrobiliśmy wczoraj party na cześć dziadkow, dostali spioszki z napisem "kocham moją babcię" "kocham mojego diadka" i po drobnym upominku. W tym dniu moja córcia miała również urodzinki więc imprezka była chuczna:)
Miłego wieczorku:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286945 przez Martita
Dzień dobry wszystkim mamusiom i ich pociechom..
Jakoś tu puściutko od wczoraj, więc idę buszować po Allegro..
Synuś kopie nas coraz częściej, ale tylko 2 razy udało się tatusiowi poczuć pod ręką..No i z nowym tygodniem..nowy kilogram..jak tak pójdzie dalej to się załamię.. :(
Pozdrawiamy cieplutko

Katiuszka Sonia i Michalinka bardzo mi się podobają, dla dziewczynki jeszcze Marcelinka mi się podoba :)

PS. nie pomaga mi już nawet sklepowy specyfik na wypróżnienia.. :( Akciak to chyba ty wspominałaś o jakimś syropie na zaparcia.możesz przypomnieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286971 przez Martita
Znalazłam bardzo tanią i praktyczną rzecz! Podgrzewacz i sterylizator w jednym i do tego do użytkowania w domu i w samochodzie za jedyne 55zł :) chyba to kupię :) i mieści też szerokie buteleczki np Tommee Tippee

allegro.pl/auto-dom-podgrzewacz-do-butel...owy-i2047562923.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287014 przez marzenieeee
Mi dziewczyny na innym forum odradzały takie podgrzewacze ze sterylizatorem ja mam w planie kupno samego sterylizatora o takiego allegro.pl/sterylizator-mikrofalowy-phil...lka-i2053374658.html


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287016 przez kropka
Hej,

już dawno mnie tu nie było, ale czytam mniej więcej na bieżąco.

Więc u mnie będzie chłopak (Aleksander Mikołaj), według usg termin porodu mam na 30.04. Więc mam już kilka różnych terminów. Z maluszkiem wszystko dobrze.
Dziś zaczynamy szkołę rodzenia.

Widzę, że się zaopatrujecie już powoli w różne rzeczy, ja na razie obmyślam co będzie mi potrzebne. Strasznie tego wszystkiego dużo, mam tylko nadzieję, że maj będzie ciepły.

dziewczyny z Warszawy, kiedy się spotykacie?

Czy któraś z was ma zamiar używać chusty do noszenia lub czegoś podobnego? np:

www.calineczka.pl/sklep/nosidlo-niemowle...my-womar-p-7961.html

a i co myślicie o takim urządzeniu? Tens - nowy sposób na ból porodowy

www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzyn...-porodowy_37262.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287154 przez akciak84
Martita

ja też ostatnio mam zaparcia :( wypróżniam się co 3 dni. Ten syrop to Lactulosum. Też muszę do niego wrócić.

Dziewczyny z wawy

ja mogę jutro o 14.00, na 19 mam do okulisty w sprawie czy nie ma pzreciwskazań do naturalnego porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287471 przez Martita
Hej,
dziękuję Akciak, zaraz zaopatrzę się w ten syrop.. :dry:

Marzenie ja bardziej rozglądałam się za podgrzewaczem niż sterylizatorem i taki żeby był do domu i do auta..a tu taki 3w1..no ale nie raz reguła "co do wszystkiego to do niczego" się sprawdza, ale dla mnie najważniejsze, żeby podgrzewał butelki :) i chyba się jednak na to zdecyduję :)

kropka czytałam ten artykuł i tak się zastanawiam ile takie coś kosztuje i czy będzie na to czas po porodzie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287631 przez Paula88
A mnie niestety dopadł jakiś wirus... Boli mnie gardło mam stan podgorączkowy :( byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego, mam psikać do gardła Tantum Verde pić herbatę z cytryną i wypoczywać, bo na szczęście osłuchowo jest wszystko ok. Mogę Wam polecić coś na wzmocnienie, ja też już zażywam, trochę po fakcie, ale pomaga nawet przy przeziębieniu które jest już widoczne. Jest to syrop Prenalen, specjalny dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Składa się z naturalnych składników: Maliny, czarna porzeczka i czosnek. Smak jest okropny - malinowo czosnkowy, ale w razie czego szczerze polecam :) Z tego co wiem to panuje teraz jakiś wirus więc warto zaopatrzyć się w taki specyfik :) Życzę Wam zdrówka, oby Was nic nie "łapało" :)
A i mam jeszcze jeden problem, bo w czwartek mam iść na krzywą cukrową i badania krwi i moczu i nie wiem czy nie powinnam tych badań przełożyć? Co o tym myślicie?



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287655 przez marzenieeee
Martita podgrzewacz też mam zamiar kupić i podoba mi się ta opcja 2w1 dom i auto nie trzeba kupować osobno


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl