BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #287697 przez Brzuszek
Paula88 lepiej wstrzymaj się z tymi badaniami, bo przez chorobę mogą wyjść nieprawdziwe wyniki, a po co się tym stresować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287703 przez beadka7
Paula ja ten syrop brałam na początku ciąży jak złapało mnie jakieś przeziębienie, masz racje- smak okropny, w dodatku strasznie mi się po nim odbijało. Uważam, że średnio dobry ten syrop- nie mogłam się wyleczyć przez prawie 4 tygodnie. No, ale wiadomo, każdy może reagować inaczej :) A co do badań też uważam, że powinnaś się wstrzymać i je przełożyć.

Marzeniee mnie również w podgrzewaczu podoba się opcja dom+ auto, może też się skuszę, ale to dopiero po wypłacie :)

Ja ostatnio też się nie za dobrze czuję, ale to przez ból w plecach, który powrócił. Badanie usg jamy brzusznej pod tym kątem mam dopiero w poniedziałek :( ciekawe co wyjdzie.

Aha- no i witam nowe mamuśki majowe :) Nie miałam wcześniej okazji, żeby napisać :)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=33160

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287720 przez Martita
hej dziewczyny,
Paula niestety mamy taki okres, że może coś nas złapać, ja ostatnio też chodziłam zakatarzona ale samo przeszło..trzeba uważać na siebie bo nie za bardzo są dla nas leki :) kuruj się biedulko :) i te badania rzeczywiście mogą wyjść inaczej podczas choroby niż bez niej..ale sama zdecyduj :)
Marzenie jeśli chodzi o podgrzewacze auto/dom bez sterylizatora (może i masz racje, że ten sterylizator nie spełniałby najlepiej swojej funkcji) to są też tańsze, ok. 30/40 zł widziałam tylko trzeba uważać, żeby były dość szerokie bo np buteleczki Tommee'ego są dość szerokie i nie wchodzą w każdy podgrzewacz.. :)
beadka mnie też strasznie bolą plecy w krzyżu a jak siedzę i to dość niedługo to okropnie kość ogonowa mi do tego dochodzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287735 przez beadka7
Martita u mnie to tak jak pisałam wcześniej chyba kamień na nerkach.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287837 przez Martita
ojoj..to podobno straszny ból..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287846 przez ewel7
hej Brzuszki :)
widzę, że coś nie dogadałyśmy spotkania. Mnie w weekend nie było, a wczoraj nie mogłam coś się zalogować na forum :(
Gadałam z koleżanką, która ma podejrzenie cukrzycy ciążowej... dziecko przybrało w krótkim czasie sporo na wadze i lekarz twierdzi, że to może być objaw... jednak ostatecznie potwierdzi test obciążenia glukozą. W każdym razie nic fajnego z tego co mi mówiła, ścisła dieta...
u nas dobrze i chyba jednak zostanie Bartosz :D
beadka nie martw się może to fałszywy alarm albo mały kamyk i sam zejdzie, choć wtedy boli niemiłosiernie, sama wiem bo to przechodziłam...ale później od razu ulga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287854 przez beadka7
Dzięki dziewczyny :) też mam nadzieję, że kamień zejdzie i ból minie, bo naprawde jest okropny.

Aaa... jeszcze nie strasząc Was :) moja koleżanka ostatnio rodziła, 36 godzinny poród.. zakończony cesarką, gdyż nie miała rozwarcia. Taki scenariusz mnie przeraża.

Coraz częściej myślę o porodzie i naprawdę zaczynam lekko panikować.. a co będzie dopiero tuż tuż przed terminem ! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287862 przez marzenieeee
Ja tam jeszcze o porodzie nie myślę, żyję z dnia na dzień :)


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287894 przez Brzuszek
Mnie coraz częściej nachodzą myśli o porodzie i chyba wolałabym mieć cesarkę, bo jestem straszną panikarą i bólu boję się okrutnie. I jeszcze te wszystkie rozmowy z koleżankami rodzącymi naturalnie...ech aż ciarki przechodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287916 przez akciak84
no coś się nie udało dograć spotkania. Dziewczyny musimy sie za nie wziąść :laugh:

Dotka
Byłaś wczoraj na szkole rodzenia? Gdzie siedziałaś? Musimy wymienić się telefonami.

ewel
Właśnie w poniedziałek jak skończę 24 tydzień to lecę na obciążenie glukozą bo chcę wiedzieć czy wszystko w porzo.

Też się boję porodu, ale na razie modlę się jakoś aby był 34 tydzień.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287983 przez aga2+1
Byłam dzisiaj na badaniu krzywej cukrowej (glukoza paskudna jak bym piła rozpuszczony cukier puder). Mam już wyniki no i wyszło mi po godzinie 156 czyli początki cukrzycy:( U mnie pewnie jest to zwiazane też z nadciśnieniem. I jeszcze jakiś katar mi się przyplątał masakra:( 2 poprzednie ciąże książkowe, a ta mnie załamuje:( Będę musiała jeszcze raz zrobić to badanie z glukozą, ale 75g fuj :S Jak lekarz pozwoli mi naturalnie rodzić to będzie jakiś cud :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288322 przez KAMI
Hello Brzuszki z kochaną zawartością :)

Paulakuruj się skarbie, u nas ma mróz chwytać więc zarazki pozabija, mam nadzieję, że uda mi się w dalszym ciągu chronić przed przeziębieniem

Beadka Ciebie też ściskam i wspieram w walce z kamykiem

Ja dzisiaj u gina byłam, dobrze, że nie wykupiłam Betalocu, jednak nie zalecił i kazał brać na nadciśnienie dalej Dopegyt - cóż będę walczyć dalej z bezsennością, bo Dopegyt mi zbija ciśnienie ostro ale na krótko i zdarza mi się w środku nocy budzić z lękiem i kołataniem i już ciężko zasnąć dalej ale dla Młodego się wytrzyma :laugh:

Szkółkę zaczynam 2 lutego - nie wiem jak u Was u mnie 200 zł kosztuje ( 1 miesiąc, zajęcia 2x w tygodniu), jest przy szpitalu w którym chcę rodzić więc też zwiedzanie sali będzie, co mnie cieszy. Zdecydowałam się mimo, że raczej cesarka będzie ale czego się dowiem nikt mi nie odbierze.

Glukoza w czwartek lub piątek, mam 75 i dwugodzinną :(

Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288412 przez Martita
Aga biedulo trzymam za was kciuki..naszczęście Jurek Owsiak zadbał o pompy insulinowe dla ciężarnych :) tylko żeby taak łatwo było je dostać..

Dziewczyny,ja jestem chyba inna.. :) w ogóle nie przeraża mnie myśl o porodzie :) owszem, chciałbym mieć to już za sobą, ale się nie boję :)

Akciak kupiłam ten syropek,powiedz, zapisał ci go lekarz czy tak na własną rękę go brałaś?Bo troszkę mam obawy bez kosultacji lekarza..

Moja faza na popcorn na przemian z pomarańczami trwa już tydzień drugi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288426 przez karolina238
Witam mamusie :)

Ja też mam do zrobienia badanie z glukozą 75 nie wiem jak to przełknę.

Ostatnio tyle się naczytałam o porodach, że już ciąglę się zastanawiam jak to będzie i jestem coraz bardziej przerażona :(

Też zażywałam ten syropek Prenalen w czasie przeziębienia to prawda że smak ma okropny ale w dwóch przeziębieniach pomógł i do tego ciepla woda z cytrynką i miodem.

Kiedy poznałyście płeć swoich maluszków? u mnie już drugi raz nie było widać :( lekarz się śmiał i powiedział, że pewnie dziewczynka i się wstydzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288467 przez ruzyczka18
Cześć dziewczyny wiecie co ja to porodem to się nawet nie denerwuje tylko połogiem jak sobie teraz wyobrażam te 6-8 tygodni to mi niedobrze najbardziej się denerwuje ewentualnymi zabiegami szyciem itd. te pierwsze tygodnie będą ciężkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl