BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #289911 przez Martita
Majorka to wcześnie poczułaś..fajnie Ci :)
Czytałam nawet, że niektóre kobiety zaczynają czuć ruchy dopiero około 24 tygodnia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289939 przez Poziomka
Hej Brzuszki !
Ja ruchy Mojego Maleństwa czuje od 16 tygodnia ciąży. Teraz są już zdecydowanie mocniejsze. Nawet widać je bardzo dobrze jak odsłonie brzuch :D Widać i kopniaczki i ruchy w brzuszku, bardzo fajny widok. Poza tym ostatnio gdzieś ciągle chce mi się spać i pić, i musze codziennie zjeść coś słodkiego, po prostu musze. Już nic nie powiem o bieganiu do toalety, bo już nawet nie zlicze ile razy w ciążgu doby chodzę :P
Pozdrowionka Mamusie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289948 przez Martita
Poziomka ja też zauważyłam, że strasznie dużo chce mi się pić..mój mąż przestał kupować mi soki i wodę w litrach tylko w zgrzewkach :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289960 przez Poziomka
No właśnie ja też tak mam, że wlaśnie pije i pije, a co za tym idzie, częściej chodze siku i koło się zamyka hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289972 przez marzenieeee
Oj ja też ostatnio strasznie dużo piję i to nawet w nocy ...


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290048 przez ewel7
hej Brzuszki :)
my dziś poszaleliśmy ze spaniem wstaliśmy dopiero po 11, ale za to czujemy się dobrze bo rano jak wstawałam na siusiu to kręciło mi się w głowie.
Co do ruchów to czuję od 17 tygodnia, Maluszek jest aktywny głównie wieczorkiem, ale w ciągu dnia też zdarza mu się wywijać fikołki zwłaszcza jak zjem coś słodkiego ;) wczoraj to aż brzuszek podskakiwał :silly: ma coraz więcej siły i zdecydowania w tych ruchach :)
Też ostatnio dużo pije, ale to bardziej z zalecenia lekarza niż z własnej potrzeby ;) także dwie zgrzewki na tydzień schodzą :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290067 przez Martita
No my dzisiaj wstaliśmy o 9..maluszek mnie zbudził :) i nigdzie nie wychodziliśmy,posprzątałam sobie i obiad nawet już zrobiłam a teraz padam ze zmęczenia..kiedyś ogarnęłam mieszkanie w niecałą godzinkę i po sprawie a teraz pościeram kurze..i odpoczywam..poodkurzam..i odpoczywam..pozmywam..i znowu muszę siąść..tragedia :) a wczoraj poszalałam trochę po mieście jakieś dwie godzinki i aż mnie pięty bolały! :)
A teraz leżymy pod kocykiem z ciasteczkami i pomarańczami i czytamy książkę Larssona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290090 przez MartiO
a my szykujemy się do wyjazdu... czeka nas długi weekend z rodzinką... trasa Szczecin-Konin-Warszawa-Szczecin.... a wstaliśmy koło 10... nie wiem czemu ale ostatnio wstawanie o wcześniejszej porze jest baaardzooo trudne :( no i też sporo pijemy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290164 przez iwcia2885
Witam przyszłe mamuśki :)

Termin przyjścia na świat mojego kolejnego maluszka to 19 maja :)

Iwonka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290182 przez Poziomka
My też mamy termin na 19 maja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290189 przez paaula861
A my mamy na 5-7 maja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290265 przez marzenieeee
MartiO brałaś już pod uwagę jakiś szpital w którym chcesz rodzić? Słyszałam że na Pomorzanach dają zzo na życzenie.


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290314 przez MartiO
marzenieeee myślałam o tym gdzie... na razie jeszcze nie podjęłam decyzji ale Pomorzan nie biorę pod uwagę... obiło mi się o uszy parę mało pochlebnych opinii... na oku mam 2... Zdroje albo Piotra Skargi... o tym drugim będę wiedziała trochę więcej w marcu bo koleżanka chce tam rodzić... czego na pewno tam nie ma to zzo na życzenie... ale podobno maja fajną opiekę nad mamą i maluszkiem... Zdroje... oddział noworodkowy i nowoczesność... ale mocno przeładowany bywa czasem... jeszcze trochę czasu mam... zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290395 przez marzenieeee
MartiO na Piotra Skargi rodziły dwie moje koleżanki i sobie chwaliły dla mnie ten szpital jest skreślony po tym jak mnie spławili przy pierwszym poronieniu ... ja zdecydowałam się na Police


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290463 przez Majorka
A ja się właśnie dowiedziałam że w moim mieście likwidują jedną z 3 porodówek, na dodatek tą do której mam 15 minut na piechotę i chciałam tam rodzić i że 150 łóżek zrobi się 80 super. A tak poza tym przenoszona (a tak naprawdę likwidowana) porodówka była niedawno remontowana i rodziło tam najwięcej kobiet. Ale się wściekłam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl