BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #420411 przez dziewczyna84
ale wam za zazdroszcze (pozytywnie oczywiscie :) takich wyjazdow. my w sobote mielismy gosci i tez uraczyłam sie lampka wina. potem dałam mm na noc, przed snem sciagnelam i wylalam swoje wiec moje poranne powinno byc ok.to byla moja pierwsza lampka wina/alkoholu od ponad roku. ale pyyyyszna hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420447 przez KAMI
ja już sobie machałam Radlera parę razy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420461 przez beadka7
Krzysio tak samo wymaga teraz więcej uwagi, tak jak keidyś potrafił sobie prz godzinkę leżeć i gugać tak teraz niestety to się skończyło. A przede wszystkim ja muszę być gdzieś w pobliżu. Wogóle nie wiem czy to ma wpływ, ale ostatnio już 3 raz się zdarzyło, że mały spał, a ja w tym czasie na jakieś zakupy chciałąm jechać to od razu jakieś 5-10 min po moim wyjściu mały się budził, mimo, że np spał 15 minut. Nie wiem czy to możliwe że dziecko czuje brak mojej obecności.. ?

Ja mam jazdę na tego Lecha Shandy pychotka :) ma tylko 2.6% więc jak wieczorem po karmienu wypiję to normalnie małego potem w nocy karmię.

Fajnie macie dziewczynki z tymi wyjazdami- sobie wyobraźcie, że ja mam do morza 40 minut drogi od domu, no dobra może godzinkę drogi, a w tym roku ani razu nie byłam :( mąż oczywiście nie ma czasu nigdy, albo mu się nie chce, a ja sama nie chcę jechać. Zresztą ciągle jesteśmy pokłóceni więc nie będę go nawet prosić..

labelo super że się wybawiliście na weselu- ja też chętnie bym sobie poszła na jakieś !! :D

katiuszka kochana!! wkońcu się odezwałaś !! :D Wpadaj do nas częściej :)

dziewczyna ja też codziennie głosuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420476 przez dziewczyna84
beadkawiem, dziękuję :)
a moj mały pobił dzis rekord. Zasnął o 20:00 jak zawsze, o 5 karmienie i zasnął do 9:00! wstawiłam przez ten czas pralke, suszarke, zmywarke, pranie ręczne niektórych rzeczy, posprzątałam, zjadłam, nawet POCZYTAŁAM! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420603 przez KAMI
Kochane moje teraz ja w imieniu Maksia proszę o pomoc i like'i na facebooku

www.facebook.com/PawelZawitkowski?ref=st...40878&type=2&theater

strasznie wdzięczni będziemy !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420606 przez KAMI
widzę że link się kiepsko wkleił

www.facebook.com/PawelZawitkowski?ref=st...40878&type=2&theater

trzeba cały skopiować !!

dziękuję za każdy like i buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420607 przez dziewczyna84
zrobione:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420612 przez KAMI
wielki buziak dla cioci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420658 przez Dotka
powiem wam że te konkursy fajne sa ale nie podoba mi sie to że to o popularność chodzi możecie zrobic cos naprawdę fajnego a nie wygracie bo za mało glosów macie bo ktoś ma wiecej znajomych :( uważam że wstępnie moze byc ze ludzie glosują ale powinno tez byc że wybierają jury które ocenia pracę np ze do finału 10 osob wybieraja ludzie a poźniej decyduje jury
ale oczywiśce popieram wszystkie wasze prace :) ja to leń jestem :P he eh he a wsze dzieciaczki sa słodkie :) trzymam kciuki żeby sie wam udało :D i oczywiście głosuje tez :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420683 przez Dotka
ingrid widzisz ja nawet nie wiedziałam o tym skoku to juz wiem czemu moja Alicja taka marudna czasem jest juz myślałam że to ząbki moze ale skok rozwojowy to bardziej sensowne :) dzięki Ci bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420687 przez Ingrid29
Witaj katiuszka tyle czasu Cie nie było, zaglądaj częściej.

Dotka ja też na początku myślałam, że to ząbki-ale Arturek nie miał czerwonych dziąseł. No i w końcu wyczytałam o tych skokach rozwojowych. Dotka nie ma za co ;)

My dziś po spacerku z Akciak :lol:

Więc wstawiam fotę forumowych braci bliźniaków- dwóch śpiących Arturków:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420727 przez MartiO
Witajcie ;)
my też już po wakacjach :( w dodatku w weekend mieliśmy gości więc po powrocie mieliśmy 3 dni na ogarnięcie rozpakowywania, prania, sprzątania i zakupów... co z Młodym nie jest proste bo też bardzo kocha rączki... a jak nie to chociaż towarzystwo musi być... :silly:

nad morzem kiepsko było z zasięgiem i netem... mieliśmy ze sobą modem i play-a ale nie łapało... jak ktoś chce że tak powiem odpocząć od świata (tel, internet) to polecam Łukęcin... przez większość czasu tam spacerowaliśmy po lesie wzdłuż morza bo Synuś na plaży marudził... w sensie jak miał leżeć pod namiotem, a też nie zawsze pogoda była na to bo jak wiało to bałam się, że go zaziębię albo o uszy... kilka razy byliśmy też na spacerku z nosidełkiem... ale Młody najczęściej w nim spał :laugh: a i to najczęściej popołudniami albo wieczorkiem... więc mama wróciła nieopalona... :(

o skokach rozwojowych też czytałam jakieś kilka dni przed powrotem w książeczce/kalendarzu nivea jaki dostaliśmy w szpitalu po porodzie... pisali, że może się to przesuwać zależnie od tego czy dziecko urodziło się w terminie czy nie... (jeśli przed term to później skok, i odwrotnie)także u nas też pasuje bo Młody ostatnio maruda... a poza tym tam nad morzem miał straszną głodomorrę... czasem nawet w nocy po 4 razy potrafił się budzić... w domu rzadziej bo od ok 21-22 do 5 przesypia :lol:

co do spacerów to zastanawiamy się ostatnio czy potrzebny nam wózek... bo Jakub większość czasu na rękach woli... rozgląda się wtedy albo zasypia...

co do wcześniejszych tematów... używamy pampersów... zielone i białe... moim zdaniem białe są lepsze... ale zielone tańsze... białe więc na noc i dłuższe wyjścia a pozostały czas zielone... na razie 2... białe jeszcze ok zielone już trochę małe... ale mamy spory zapas... jeszcze ok 60 w otwartym opakowaniu + 2 duże zapakowane zielonych... te najprawdopodobniej pójdą dalej... albo na zamianę ze znajomymi... albo poczekają do kwietnia na bratanka ;) + 1,5 opakowania białych... 3 też już czekają... kupujemy jak trafiają się promocje... ale przeliczamy na cena/szt bo czasem "niepromocyjne" mniejsze opakowanie wychodzi taniej (ok. 57-60 gr za szt). Używaliśmy też 1 z Dady... ale wolę pampersy... a co do chusteczek... to właśnie bardzo lubię Dada Sensitive (biało-niebieskie) - fajnie nawilżone z jakimś balsamem... najczęściej używamy zielonych pampersów (też polujemy :silly: ), używaliśmy też huggies pure ale nie podobało nam się jak się wyciągają... pomarańczowe chusteczki pampers - fajne nawilżenie i zapach ale każda chusteczka wyciąga się osobno i są stosunkowo małe... więc nie bardzo to wygodne... mam jeszcze 2 opakowania pampers sensitive ale jeszcze nie zdążyłam sprawdzić (były doczepione do opakowań pieluch)- choć na początku miałam jakąś próbkę i były ok...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420805 przez labelo
dziewczyny, czy ktoras z Was podaje juz Maluszkowi cosik niemlecznego do jedzonka???



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420810 przez dziewczyna84
Iabelo ja nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420820 przez aga2+1
labelo ja mam podać jabłuszko i marchewkę za tydzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl