BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #420854 przez KAMI
u nas tylko cycuś cały czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420874 przez Dotka
u nas też tylko cycuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420899 przez MartiO
u nas też cycuś... ew czasem trochę glukozy w awaryjnych sytuacjach ale i tak na długo nie da się tym oszukać :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420926 przez labelo
dzieki, bo my karmimy narazie tylko cycusiem,ale za pok tydzien wprowadzam mm po troszku, bo potem do pracy, wiec tak sie zastanawiam, czy przy mieszanym karmieniu wtedy trzeba juz cosik niemlecznego wprowadzac....





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420969 przez katiuszka
Dzień dobry dziewczynki, moje starsze córeczki poszły juz do szkoły, odrazu odczułam ich brak. Kiedy były mogłam rano chociaż wziąć prysznic a one w miedzy czasie zabawiały maleństwo:)
No nic trzeba się jakoś przestawić, zacząć inaczej planować dzień.
Aga może w końcu uda nam się spotkać? co powiesz na czwartek lub piatek? U mnie na kawce? Czy na mieście wolisz? Chciałabym w końcu na żywo Twoje szczęście zobaczyć.
Labelo kiedy do pracy wracasz? mnie to czeka w grudniu, malutka będzie miała 6 mc.
MariO ja też blada wróciłam:) Na plaży było za gorąco dla małej, byłam tylko 2 razy:)
Ingrid i MartiO śliczne zdjęcia Waszych synków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421160 przez labelo
katiuszka, wracam od października..... niestety:(

mężuś stracił prace, wiec wiecie.....




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421175 przez KAMI
labelo dzielna kobitka jestes i na pewno dasz radę :) ja się zastanawiam jak mam dac kaszkę dziecku (glten) jak nie karmię mm. Czy tak na łyżeczce potem podac ? Chciałabym karmić piersią jak długo się da i tylko dorzucac nowinki jedzeniowe. Teraz w 4 miesiącu już ten gluten bym chciała dać.

Katiuszka no nareszcie jesteś !!!!

mój Max chyba ma też skok jak Arturek Ingrid bo też taka ymagająca maruda się zrobił. Jest też jakby bardziej bojaźliwy ale czytałam że to może być z tego powodu, że zaczyna zdawać sobie spraę z odległości, przestrzeni i to go przeraża w związku z czym potrzebuje mamy bardziej niż wcześniej, kiedy był nieświadomy pewnych "zagrożeń"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421313 przez Ingrid29
dziewczyny możecie pomysł, co mogę mężowi kupić na rocznicę ślubu? bo ja jakoś nie mam weny twórczej B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421438 przez aga2+1
katiuszka to może po niedzieli się spotkamy? Mi pasuje wtorek np. 11 co? Mogę podjechać do Ciebie, albo możemy na miescie się spotkać i zaliczyć spacerek hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421456 przez ruzyczka18
Ja daje córeczce po odrobince jabłuszka i marchewkę żeby się przyzwyczaiła i jest ok kupki ma ok i wesolutka ale jak pluje jabłuszkiem jest słodko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421492 przez dziewczyna84
MAMUSIE
dzisiaj kolejny dzien oddawania głosów:) ZAPRASZAM
www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

a to link do samego wydarzenia- może wasi znajomi też mogą dołączyć?
www.facebook.com/events/470270336328532/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421514 przez Brzuszek
Agajakie Twoja mała robi przerwy pomiędzy posiłkami po tym zagęszczonym mleku? Coś się zmieniło? Nadal dodajesz 1 łyżeczkę? A powiedz przez jaki smoczek podajesz taką mieszankę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421517 przez Ingrid29
Dziewczyny możecie pomysł, co mogę mężowi kupić na rocznicę ślubu? bo ja jakoś nie mam weny twórczej!!!!

aga2+1 udało ci się wcześniej wbić na rehabilitacje czy czekasz do 5 października?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421842 przez aga2+1
Ingrid no niestety na 5 października mamy termin nic wczesniej nie da rady:(
Brzuszek mała je mleko z kleikiem 2 razy dziennie po 1 łyżeczce ok. 130 ml i przerwa miedzy jedzeniem wydłużyła się z 2 godzin do 3-3,5 więc rewelka:) Takie mleko podaję przez smoczek trójprzepływowy ( można regulować wielkość dziurki w zalezności jak gęste wyjdzie mleko, bo czasami sypnie mi się troszkę więcej hehe)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421920 przez MartiO
Ingrid to zależy ile możesz wydać... ja znalazłam wypad nad morze na 5 dni i Mężuś dostał ładnie wydrukowany rulonik z kokardką... taki dodatkowy sposób na spędzenie czasu razem ;)

Katiuszka tak żeby móc się opalić to też tylko 2 razy... 3x wieczorkiem i 2 jak nie było słoneczka albo po 17... to już nie opalało...

a my jutro do na szczepienie... muszę przy okazji zapytać o zgodę na lot... 22 wybieramy się na wesele pod Wa-wę... czeka nas przynajmniej jeden lot bo dzięki OLT musimy się zastanowić jak wrócić... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl