BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 7 miesiąc temu #423057 przez Ingrid29
Kami dzieki za komplement :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423076 przez labelo
dziewczyny, mala masakre przechodze:(, we wtorek zaczal bolec mnie brzuch, doszlo do wymiotow, biegunki... w nocy ok 3.00 maz zadzwonil na pogotowie, przyjechali, dali zastrzyk, zatrucie:(, rano w srode sie budze... i bol piersi, temp 38,8 i zapalenie piersi-na antybiotyk:(, wgl drugi raz to przechodze, biore juz 3 dawke antybiotyku i nie przechodzi, jak do jutra nic nie pomorze, to do chirurga, bo moze ropien:(, jejku.....


A Wiki sobie ladnie rosnie, wazy już ok 6,6 i jest coraz radośniejsza:), za jakiś tydzień zaczne wprowadzać mm powolutku, no to na tyle u nas.... tzry dni lezalam,masakra:P:P:P


piekne zdjonka Maluszkow macie!!!!





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423101 przez [email protected]
hey labelo ja miałam tak jak urodziłam mała po 2 tygoniach miałam temp 40 i przyjechało pogotowie tez dali mi zaszczyk nic nie pomogło pojechałam do lekarza dostałam antybiotyk i przeszło lezałam 3 dni :0
Moja Amelia tez rosnie 13 wrzesnia jade na szczepienie :*
Moja tez juz tyle wazy ;P
Bardzo szybko jej wychodzu pierwszy zabek jeszcze nie widac zabka ale juz ma tak i bierze wszytsko do buzi )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423110 przez dziewczyna84
Iabelo przesylamy z Maciusiem uściski. Oj oby to ci zaraz przeszło.

dziewczyny a zdjęcia super! cudowne są te maluchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423112 przez aga2+1
Dziewczyny ja kupowałam kilka dni temu w Tesco pakę pampersów w kartonie 150 sztuk za 87 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423205 przez Dotka
akciak nie nie w nocy jest o 20 jedzonko śpi do 1-2 jedzonko 4-5 się kręci że chce jeść to cycek i to juz róznie ale tak o 7 sie budzi :)a wciągu dnia co dwie godz jeden posiłek sobie juz odpuszczamy i widzę że chyba jeszcze jeden wypadnie :)

dziewczyna codziennie głosuje :)

katiuszka to widze że podobnie mamy z kamieniem :) a myślałam ze za często je :P ja jeszcze swojej nie dawalam ani wody ani nic innego niż cycek hmmm... ciekawe jak to będzie dalej

moja po cycu tez ostatnio ma wycieki kupki potrafi po same pachy narobić

moich włosów tez pełno jest ale to normalne trzeba przetrwać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423265 przez misia88
Hej dziewczyny!
U nas gra gitarka. Lila guga jak najęta, powoli zaczyna śmiać się w głos i próbuje siadać. W gondoli kładę już ją na półpłasko, bo aż się rwie do siadania. Ciekawski z niej człowiek, wszystko musi widzieć. :) Strasznie tęsknimy za tatą, ale codziennie gadamy na Skype, więc nie jest tak źle. :)

Super zdjątka Tosi i Arturka! :) Słodziaki małe :*
My czekamy jeszcze na zdjęcia ze chrzcin od fotografki, ciekawe jak wyszły... :)

labeloKurcze, nieciekawie u Ciebie. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie, trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423481 przez katiuszka
Dziewczynki miałam podły dziś dzień, zostałam okradziona, cała torebka z portfelem i dokumentami. Do tego ulubione kosmetyki i nożyczki fryzjerskie za ponad 300 zł Do tego w ciągu 20 minut zostało mi opróżnione konto. Miałam kartę zbliżeniową i jeśli któraś z Was ją ma to zrezygnujcie bo złodziej nie ma skrupułów i nie zostawi Wam nic. Zryczałam prawie pół dnia, teraz próbuję jakos to wszystko poukładać w głowie, co dalej. Na policji oczywiście byłam ale nikłe szanse na odzyskanie czegokolwiek. Bo złodziej kupował doładowania telefonów w tramwajowym biletomacie w którym nie było kamer. Zawodowiec. Mam tyle problemów na głowie, że jestem roztargniona okrutnie. Śpieszyłam się do malutkiej, zostawiłam otwarte auto a w nim torebkę na siedzeniu pasażera. Łatwy kąsek, nim się zorientowałam minęło 20 minut to złodziejowi wystarczyło. Bądzcie ostrożne kochane, i bardziej rozgarnięte niż ja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423486 przez beadka7
Oj Katiuszka kochana, co za szuja okropna Cię okradła!!!! Ale tak jak mówisz- tacy ludzie nie mają skrupułów... strasznie mi Ciebie szkoda! :* Ja na szczęście nie miałam nigdy takiej sytuacji (tfu tfu), ale pewnie tak jak Ty bym przeryczała cały dzień.

..wiem, że to marne pocieszenie, ale pamiętaj, że pieniądz to rzecz nabyta, a najważniejsze, że Was nie było w samochodzie, bo jeszcze by Wam co zrobił.. !! :(

a co do policji... to mam takie same zdanie jak o naszej służbie zdrowia... szkoda gadać.. :/ ja nie wiem w takim razie za co im płacą..

WIELKI BUZIAKI :* NA POCIESZENIE :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423526 przez dziewczyna84
Katiuszka oj współczuje ogromnie. Oby go znaleźli, złodzieja jednego! podwinie mu się noga, a tobie to dobra energia życiowa wynagrodzi. zobaczysz. ściskamy cię mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423592 przez Ingrid29
Katiuszka współczuje i przytulam wirtualnie :kiss:

No niestety okazja czyni złodzieja-stare porzekadło a jakie prawdziwe.

Wstawiam Wam fotkę, jak mi już wyrósł synuś-powoli ciuchy na 68 robią się za małe, spodnie to już na 74 nosimy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423626 przez aga2+1
Ingrid widać, że duży chłopak będzie i jaki elegancik:) A ile już waż?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423647 przez dziewczyna84
kochane, juz tak niewiele mi brakuje głosów: pomożecie?
Czy któraś z was moglaby też udostępnić u siebie moją prośbę?

www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423649 przez aga2+1
dziewczyna ja codziennie głosuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423650 przez beadka7
Cześć dziewczyny, wiem, że (jak mawiała moja babcia) niedzielna praca w gówno się obraca, ale zrobiłam dzisiaj remanent w ciuszkach synka i też już bardzo dużo rzeczy za małych, Krzyś będzie teraz wchodził w 68 chociaż i tak są troszkę za duże, ale na 62 to już ciężko włożyć bluzeczkę czy body, a nie chcę krępować mu ciałka za ciasnymi ubrankami :) Poprzeglądałam też jeszcze siatki z ciuchami, które mam pożyczone od różnych osób i znalazłam fajne kurteczki i polarki na jesienną porę także dodatkowy wydatek z głowy :)

Ingrid naprawdę duży ten Twój synio! :)

A tak mój synuś wcina paluszki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl