BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 10 miesiąc temu #141369 przez Groszek
Witajcie dziewczyny :)
U nas wszystko ok, poza tym że miałam powódź w domu... Michał tak szalał w wanience że cały dywan jest mokry :lol: pił wodę z płynem a na koniec zsikał się do wanny :silly:

Na basen chodzę sama z Miśkiem i nie mamy przebieralni dla matek z dziećmi ale sobie radzimy :lol: Dziś kolejna rehabilitacja tym razem na basenie :D ciekawe co za ciacho z rehabilitanta :P :lol: Wczoraj o 21 dzwonił do mnie przypomnieć o zajęciach :blush: :lol: Dziewczyny chcę zmienić fryzurę, ale odwagi mi brak :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141389 przez Asiersa
Cześć dziewczyny :)
Nie było mnie wczoraj cały dzień bo pojechałam z moim bratem po auto do Jasła.
Kupił sobie Seata Ibizę i ma tam aż 140 km :ohmy: (fabrycznie ma być 110, ale jest przerobiony czy coś w tym stylu - nie znam się :D ) w każdym razie, brat mój jest uśmiechnięty od ucha do ucha :lol: :lol:

Marmide, Tomek też potrafił się przekręcać z plecków na brzusio i odwrotnie, aż któregoś dnia mu się odwidziało i wolał płakać i marudzić żebym ja go wzięła niż się troszkę wysilić i przekręcić samemu :dry: Trwało to jakiś dłuższy czas, ale tak jak napisała Emme, trzeba ćwiczyć, pokazywać a przede wszystkim nie ulegać od razu :)

Marusisu, krzesełko, zabaweczki i w ogóle zakupy są rewelacyjne :) Czekam na mrożącą krew w żyłach opowieść :) hehe, żartuję :kiss: Mam nadzieję, że nie było aż tak źle :kiss:

Emme, tata Twój jest z 19 czerwca i moja siostra również ;)

Ilonko, jak tam po obiadowych truskawkach :blink:

Asieńko, wracaj do zdrówka szybciuteńko :kiss:

Groszku, jeśli czujesz, że powinnaś zmienić coś w swoim wyglądzie (fryzurka, kolor) to zmieniaj :side: Widzę, że Pan rehabilitant też nie próżnuje :lol: Trzymam kciuki, żeby było wszystko po Twojej myśli Kochana :kiss: :kiss:

Ciekawe jak tam Sisunia po imprezce Filipkowej :unsure: :side: :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141444 przez paulina2209
Groszku kochana myślę ze w twoim życiu pojawiły się już takie zmiany że fryzurka i kolor jak najbardziej powinny sie odnowić :silly: nie ma co się zastanawiać zaczynasz nowe życie to szalej.
mariosponge na tamtym zdjęciu nie było tak fajnie widać twojej nowej fryzury ale na tym z Andrzejkiem widać super uważam że dobry krok zrobiłaś
Asiu wracaj do zdrówka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
mermide ja dostałam zalecenia od neurologa żeby ćwiczyć po 100 razy dziennie. sumiennie to robiłam Monika się denerwowała ale po 2 tygodniach zaczeła nie tylko się przewracać tylko pełzać i tak jak pisała Marusia dużoooo czasu na podłodze.

Nie pamiętam co miałam jeszcze odpisać.

Mnie na weekend odwiedziła teściowa. Monika siada i staje już jak zawodowiec. Teraz kolejny etap stara się robić kroczki. a po zębach dalej ani śladu już zaczynam się martwić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141449 przez Emme
Paulina jesteś pewna, ze piszesz o Monice ur 7 listopada 2010r? może masz jeszcze jakieś inne dziecko? A może zdradź co jej dajesz do jedzenia poza mlekiem, to też zacznę :D Aż uwierzyć nie mogę, zdolna dziewczynka :D !!! zębami się nie martw, mojej koleżanki córka miała 10 m-cy jak jej wyszedł pierwszy.
Groszku śmigaj do fryzjera i szybko mi się tu chwal zmianą, a przy okazji skocz na jakiś shopping, bo coś czuję że randka wisi w powietrzu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141453 przez Asiersa
EMME, DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY :kiss: :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141455 przez Emme
Asiersa napisał:

EMME, DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY :kiss: :kiss:


oo, jaki sliczny chłopiec :D
mam nadzieję, że pasuje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141457 przez paulina2209
ale Tomek ma bombową chustkę :lol:
I piszę o mojej Monice. sama jestem w takim szoku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141458 przez Asiersa
Ta chustka, to prezent od Cioci Emme :)
Tomcio jeszcze raz dziękuje i śle buziaki w podzięce :kiss: :kiss:
Pasuje, pasuje :)

Gratulacje dla Monisi, silna z niej dziewczynka :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141461 przez Emme
no to się cieszę, że chustka rajdowca pasuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141513 przez paulina2209
wiem że to prezent. Monika zazdrości takiego prezentu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141530 przez Emme
paulina2209 napisał:

wiem że to prezent. Monika zazdrości takiego prezentu :silly:

chustki z samochodem? ;)
Moni też mogę zrobić o ile coś z tej mojej sukienki jeszcze zostało :blush: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141533 przez asia26
czesc dziewczyny ja juz super wzielam 2 paracetamole na noc wtulilam sie w R. i jestem prawie jak nowka :) Paulinko nie martw sie o zabki nie ma czym najlepszym przykladem jest moja Oliwka ma rekordowa ilosc zabkow do wieku :D w srode mamy usg :cheer: az wierzyc mi sie nie chce ze tak szybko :) my na chustke czekamy a Tomcio slicznie wyglada juz nie moge sie doczekac :) Maruisu podtrzymuje moje zdanie jestes piekna :) Oliwka daje mi popalic wstaje wszedzie i puszcza sie i robi coraz czesciej samodzielne kroczki bez trzymanki i podchodzi do mebli i na wzmacniaczu wylacza mi glos w telewizorze :dry: wiec zostalo mi nieme kino :D sukienusie musze skrocic bo ciut za dluga i jak juz wroci to zaraz robie foto i dodaje :) wogole kochana jest i ciagle lazi za mna i mama mama a jak wychodze z pokoju to papa i sie smieje zaczyna coraz wiecej swiadomych slow wypowiadac kocham ja ponad zycie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141535 przez mermide
Cześć dziewczyny.

Po pierwsze dziękuję wszystkim za rady. Będziemy z Adasiem ćwiczyć (może na razie nie 100 a 50 razy dziennie). Chciałam iść z nim dzisiaj do pediatry, ale okazało się, że jest na urlopie i będzie dopiero za tydzień. Muszę to jakoś przetrzymać i się nie denerwować.

Marusiu czekam na opowieść o nocnej przygodzie, a zdjęcie super. Fajna jest ta chusta, też taką chciałam, ale wyszło tak, że jej w końcu nie kupiłam

Asiu życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Groszku jak szaleć to na całego. Zmieniaj fryzurę :)

Paulina gratulacje dla Moniki (mój Adaś to przy waszych dzieciach chyba jest strasznie do tyłu :( No ale ma to chyba po mnie :lol: . A o ząbki się nie martw. Wyjdą. Adaś też jeszcze ich nie ma (i nie obraź się - ale cieszę się, że nie jest sam bezzębny :) )

Asiersa Tomek ma śliczną chustkę. Ładnie w niej wygląda :)

Emme gratuluję talentu krawieckiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141540 przez paulina2209
Emme jak ci zostanie to prosimy moze nie z autem ;)
mermide nie obrażę się to mamy dwa szczerbatki listopadowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #141555 przez sunaja21
tak sobie podczytuje was cały czas bo nie zawsze mam co napisac ale wydaje mi sie ze nie ma co porownywac naszych dzieci bo kazde robi "coś" czego np inne nie robi i tak wkolko!
adas pieknie plywa i siedzi a sie nie kula
moj maly turla sie we wszystkie strony wygina jak moze a siedzenie srednio i tez sie wkurzam
tolka siedzi pieknie a nie je wszystkiego
i tak mozna wymieniac ...
wydaje mi sie ze nie mamy sie co nakrecac i stresowac bo na kazde dziecko przyjdzie pora
aha i u nas tez zabkow narazie brak... i nadal dawidek nie chce jesc obiadkow po 6 mcu z grudkami i tez sie wkurzam ale co mam zrobic jak zamyka buzie i placze


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl