BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 10 miesiąc temu #142072 przez sunaja21
no u nas jak pisalam małemu nogi sie juz nie miescily ale w sumie jak pomyslalam ze i tak bede musiala go kupic i zmienic a po co ma sie meczyc w tym 1 to stwierdzilam ze kupie juz i niech mu bedzie wygodniej!
no mi tez jakos szkoda Dawida w takich dlugich podrozach i nie wiem czy w tym roku bedziemy gdzies wyjezdzac na wakacje jakos nie wiedze go w upały gdzies poza domem- moze to glupie ale mi sie wydaje ze on taki umeczony bedzie i nic wiecej ...


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #142086 przez ilona
Dobry wieczór :)

Pati rodzinka mojego M. mieszka w Jaśle :)
Emme no normalnie chyba razem ta firmę założymy, tyle tylko, że ja będę sprzątać, a Ty szyć :laugh:
Asia dawaj zdjęcia Oliwki w chustce i w sukienusi :)
Co do fotelika do 13 kg, to jakoś ciężko jest mi wyobrazić mojego syna w nim, a wazy 10.
Wystaje wszystko, z każdej strony :laugh:
My mamy fotelik Recaro, ale słabo można zmienić kąt siedzenia.
Jak Wiktor śpi w aucie, to czasem zdarza mu się złożyć w pół, bo ma jeszcze miejsce po bokach głowy i mu po prostu opada :laugh:
Ale kupiliśmy allegro.pl/poduszka-na-szyje-rogal-zaglo...ney-i1671579271.html i po sprawie.
EDIT troche inny wzór NA TYM ZAGŁÓWKU MAMY ALE CHODZIŁO MI O SAM ZAGŁÓWEK :P
Truskawki nie wyszły mi na dobre, no i to by było na tyle jeśli chodzi o moja pamięć. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142097 przez mufa
1. Dzięki za komplementy :)
2. Marusiu - Historia mrożąca krew w żyłach - ja na Twoim miejscu to bym już umarła i nie zazdroszczę sąsiada
3. Sisunia - Super, że urodzinki udane, zdjęcia mile widziane ;)
4. My też mamy fotelik do 13 kg, ale Karolcia się nie mieści, więc wozimy się już w Recaro
5. Groszku to mnie dobiłaś, bo mój D. jest ode mnie starszy o 7 lat
6. Odnośnie jedzenia to nasza dzisiaj miała w menu rosółek za makaronikiem, a na deser koktajl truskawkowy
7. Syrenko, widzisz nie ma co się zamartwiać na zapas
8. Alutko - współczuję choć wiem co przeżywasz. Nam na szczęście udaje się uchwycić większość kupek do nocnika, ale i tak się wściekam jak już jakaś wpadnie do pampka i dupinka czerwona się robi. U nas na marudzenie pomaga DAGOMED nr 44 i jest spokojniejsza, a co najważniejsze to homeopatia, więc nic złego się po tym nie dzieje. Dla pocieszenia dodam, że już niedużo ząbków zostało :D
U nas pogoda zrobiła się na wieczór, więc o 19 dopiero wyszliśmy na spacer.
A z gorszych wiadomości to rozwaliłam córce basen, to znaczy za mocno próbowałam napompować i pękł :(
To tyle chyba, idę spać PAPA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142099 przez ilona
Widzę, że chyba muszę pogadać sama ze sobą :laugh:

Wiktor nam się coś pochorował, ma kaszel i katar ale nie dostaliśmy na razie antybiotyku. Jutro mamy wizytę u alergologa, "wycieczka" na cały dzień bo 80 km w jedna stronę a cała droga jest w przebudowie i ruch wahadłowy więc odczujemy to jako 180 km :laugh:

A tak z rzeczy mniej ciekawych to jeszcze nie dostałam moich paczek z materiałami do pracy! :angry: Normalnie czekam na telefon od kuriera jak głupia, normalnie jak dziecko na Mikołaja :blush:

Pogodę mamy fatalną. Normalnie późna jesień.
Ach... chyba sobie winka poleję. Jak nie śpicie zapraszam na lampeczkę, po winku dobrze się śpi :silly:
[ M. przy swoim kompie zalega więc pewnie zastanie mnie śpiąca z lapkiem na kolanach ( ostatnio często mi się zdarza) ]

No chyba tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142100 przez mufa
To ja się przyłączę do winka jeśli można, bo mój coś ogląda na swoim lapku a ja siedzę obok ze swoim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142101 przez ilona
mufa jak dobrze że jesteś, przypomniałaś mi pare wątków. :)

Mianowicie - Marusia no sąsiad po prostu najlepszy! Ja bym chyba umarła. Niby lubię oglądać horrory, ale tylko z M. :laugh:
Jak czasem zostaje sama z Wiktorem w nocy (M. w firmie jak np. wesele czy inna całonocna balanga) to normalnie boje się zasypiać. Boje się zejść na dół do kuchni w nocy :blush:
Ale to przez oglądanie horrorów pewnie :laugh:

Niby mamy dobrze zabezpieczony dom przed jakimiś włamywaczami, ale zawsze mam pietra jak cholera i śpię z telefonem pod poduszką. :)
Sisunia czekam z niecierpliwością na fotorelację

No! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142102 przez ilona
A co powiesz na grzane winko? :side:

W tak zimny i ponury wieczór, albo noc :)
Nasi mężowie zajęci komputerkami nie grzeją nas, to nich winko zrobi swoje :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142103 przez mufa
Wow czyli do czegoś się przydałam ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142104 przez mufa
ilona napisał:

A co powiesz na grzane winko? :side:

W tak zimny i ponury wieczór, albo noc :)
Nasi mężowie zajęci komputerkami nie grzeją nas, to nich winko zrobi swoje :laugh:


Może być ja otwarta na propozycje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142106 przez ilona
To na zdrówko kochana! :) Tylko nie za dużo bo głowa jutro rozboli z rana, a Karolcia może o tym nie wiedzieć i zapragnie się bawić :laugh:
Wiktor od jakiegoś czasu kocha wczesny świt i buszowanie po całym domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #142108 przez mufa
Karolcia samodzielna dziewczyna to sama się będzie bawić na podłodze, a mamusia w tym czasie spróbuje dojść do siebie ;)

No to zdrówko i idziemy spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142109 przez ilona
Wiktor też umie sam, ale wtedy mam w domu sajgon i przychodzi ciągnie mnie za włosy, dłubie w moich oczach albo gryzie w nogi :laugh:

A w ogóle to założyliśmy barierkę na schodach ale tylko z góry na dół, żeby nie spadł. Ja dziś pichcę w kuchni, Wiktor układa buty w holu :) i nagle coś mi się za cicho zrobiło.
Wyglądam a on na 7 schodku. :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Ale już zamówiłam druga, nawet nie chce myśleć co by się stało gdyby chciał nagle siąść na dupkę i odpocząć. A schodów 16, z lekkim zakrętem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142125 przez Groszek
Witajcie
Jestem taka niewyspana że szok... Wczoraj zadzwonił do mnie wieczorem (chyba spać nie może) i przepraszał za zachowanie na basenie, jego tłumaczenie było wkurzające a zarazem hmm miłe :D No i tak przegadaliśmy prawie 0,5 godziny :ohmy: Mówiłam mu że ja mam męża i bardzo głupio się czuje, on niby rozumiał i tak cały czas, w pewnej chwili zastanowiłam się czy on aby na pewno jest normalny hihihi :lol: :silly: a naszą rozmowę podsumował tekstem: "jeszcze nigdy nie spotkałem tak fantastycznej kobiety jak Ty, z tak ciepłym podejściem i życzliwością" a mnie się tak miło zrobiło, kolorek czerwony mnie oblał i wydusiłam z siebie tylko tyle "DOBRANOC"
Widzieliśmy się w sumie 3 razy i jakoś nie wierzę w to jego zauroczenie, choć ja od zawsze przyciągałam starszych facetów i czułam się z nimi fantastycznie :) Może dlatego nie potrafię dogadać się z mężem bo jest starszy zaledwie 2 lata...

Dziewczyny co ja mam robić? W środę mamy rehabilitację (teraz przez jakieś 1 miesiąc musimy być raz lub 2 razy na ćwiczeniach)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142129 przez ilona
Groszek a może to przeznaczenie? :P
Ja tez lubię starszych :side: M. tylko 5 lat starszy ;)


Ja tylko na chwilkę zajrzałam, żeby wieczorem się nie zaczytać na śmierć :)
Tymczasem spadamy do lekarza... :dry:

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142162 przez paulina2209
Marusia ja bym dostała zawału
znalazłam w moim mieście Pepco :lol:
Groszku może poczekaj na rozwój sytuacji może samo się poukłada
Emme czekam na wieści o materiale
miałam tragiczną noc Monika tak płakała że mój mąż się obudził i zabrał ją do nas do łóżka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl