BezpiecznaCiaza112023

Chrzciny

13 lata 8 miesiąc temu #26940 przez martela89
sloneczko ja osobiście nie spotkałam się ze świeczkami na torcie na chrzcinach i ja też nie daje,ale moja ciotka miała taką race ze sztucznymi ogniami i super to wyglądało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26978 przez sloneczko
o z tymi sztucznimi ogniami to swietny pomysl ;) bo swieczka to raczej na urodziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27013 przez martela89
No ja też chcę właśnie sztuczne ognie,bo miałam na torcie weselnym i bardzo mi się podobało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27016 przez sloneczko
mnie sie tez to strasznie podoba, i wlasnie tak zrobie ;)

swieczka raczej nie pasuje, kupilam sliczna dekoracje na torcik ( buciki rozowe) i do tego dam te ognie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27119 przez roxana
Cześć Dziewczyny
Ja wybrałam dla Tymusia takie ubranko: www.jozefinka.sklep.pl/?p0=1&p1=4&o=468
niestety nie da się z tej strony skopiować zdjęcia:(
Ale ubranko chcę zrobić sama i do tego jeszcze kocyk.
Tymuś ma się urodzić na początku września i chyba chrzest zrobimy w 3 niedzielę października, bo u nas w parafii tylko w 3 niedziele miesiąca są chrzty.
I w restauracji bo niby będą tylko rodzice chrzestni i najbliższa rodzina ale to i tak już jest około 16 osób. Nie wyobrażam sobie żeby gotować dla tylu osób.
Imię chcemy dać drugie po moim tacie, który nie zyje. Będzi Tymon Krzysztof. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28361 przez Agnieszka
sloneczko napisał:

agnieszko, ciekawie wyglada to ubranko,a co das pod spod, same spioszki biale?

i jak z tymi swieczkami na torcie!!!! mialyscie swieczki na torcie?



tort piekła nam babcia, a ja ozdabiałam, zrobiłam napisy pisakiem żelowym i wyszło bardzo ładnie
a taką miałyśmy sukieneczkę



Alicja ma już 16 ząbków :))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28364 przez Groszek
Agnieszka śliczna sukienusia :) a Mała wygląda jak księżniczka :laugh: świeczek na torcie nie będzie, tylko jakaś delikatna ozdóbka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28365 przez sloneczko
slicznie wygladala Alicja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28369 przez Madzia89862
piekna sukieneczka(taka fajna bo nie przebajerowana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28448 przez Agnieszka
a z tą sukienką to miałam... kupiona dosłownie na ostatnią chwilę:) wszystkie te typowo na chrzest są strasznie drogie no i oczywiście tylko na jeden raz, a ja szukałam takiej nie :do chrztu" i nie z satyny, ciężko było bo były same malutkie albo już dużo za duże, tą wypatrzyłam kilka dni wcześneij no i wyobraźcie sobie że kosztowała 35 zł w smyku :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28453 przez sloneczko
Aga sukieneczka czadowa, mnie sie podoba i Ala w niej slicznie wydladala, to fakt ceny sa okropne, ja za Laury sukeineczke placilam 50 euro ale jest z bolerkiem i czapeczka, ale i tak uwazam ze cena tragiczna,a co najsmiejszniejsze jest produkowana w polsce czyli koszty produkcji niewielkie, a zbijaja kase w euro, no ale licze na to ze bede mogla ja dobrze sprzedac.

ide film obejrzec moze zapomne troche o zabkowaniu i kolkach, mala spi, oby jak najdluzej...
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29765 przez sloneczko
Witajcie my po chrzcinach i bylo tak jak przewidywalam

chrzciny byly o 18 od 16 Lauri juz plakala nie dalo sie jej uspokoic i w kosciele cala msze, dopiero w restauracji sie uspokoila...

rece mi odpadaja, uroczystos byla przesliczna, dosc ze chrzesty dwoch dziewczynek i dwoch chlopcow doscc ze kazda rodzina byla z polski to i do tego byla pielgrzymka z Rzymu.. bylo cudownie, niewiele sylszalam bo prawie stalam na dworze, ale nagralismy cala msze wiec na spokojnie jutro obejrze.

Jak tylko uda mi sie dolaczyc zdjecie to dolacze z mila checia.

P.s zabek jeszcze nie wyszedl ale juz widac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29794 przez samosia
Agnieszko - Twoja Alicjia wyglądała ślicznie. Niestety nie wszystkie mamy maja tyle dobrego smaku co Ty.Wczoraj byliśmy na chrzcinach i gdy tylko mój mąż zobaczył jak wygląda malenstwo zaczoł rzucac takimy tekstami :
"chyba na te sukienke poszły ze 3 firanki"
lub gdy rozpłakała sie ta kruszynka:
" ja tez bym płakał gdyby mnie tak matka ubrała"
przez całą uroczystosc śmialismy sie do łez . Każdy co był na tej uroczystosci kiwał głowa jak mozna było tak ubrac dziecko. Sukieneczka miała wszystko, koronke, falbanke,kwiatuszki, kilkanacie metrow tiulu , byly nawet i perełki , ale co dziwne dziecko na te okolicznosc nie miało zalozonych butow tylko grube frote skarpetki.Babcia małej rozpłakała sie na ten widok bo podobno cos tam złego to ma oznaczac gdy dziecko jest chrzczone na bosaka.
Jednym słowem dziewczyny przestrzegam was przed takim cyrkiem .
Pozdrawiam
********************

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29797 przez Mirella
No na szczęście ja w butach dziecko ochrzciłam :) Sukienkę kupiłam najtańszą jaką znalazłam, ale te 79zł wydać musiałam, jak już będzie można to wrzucę zdjęcie :) Kiecka jednorazowa, bo co z nią potem robić? A najlepsze było ze Klaudia na kolanach siedzieć nie chciała, musiałam z nią pójść za ołtarz bo się darła, bo chciała się bawić, no a za ołtarzem.... moje dziecko radośnie raczkowało w tej białej kiecce po podłodze :D szkoda że nikt nie poszedł ze mną zrobić zdjęcia :(
No to ja przestrzegam przed chrzczeniem dużych dzieci :) Jak było po wszystkim to wsadziłam ją do wózka na resztę mszy i tam radośnie zajęła się zjadaniem swojego buta :)
Gości przyjęliśmy przed domem bo w domu by się nie zmieścili, takie garden party, fajnie było :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29799 przez Madzia89862
to mirello ile Klaudia miala jak chrzcilas/:P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl