BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 1 miesiąc temu #97131 przez raczek10
PRZY DWÓJCE TO ZAWSZE JEST WIĘCEJ ROBOTY JAK SA MAŁE ,ALE JAK JUŻ MAJA PO KILKA LAT TO JEST SUPER ,BO SIĘ RAZEM BAWIĄ JA JUŻ KIEDYS TO PRZERABIAŁAM Z MOIMI DZIEWCZYNAMI :laugh: JEDNA OD DRUGIEJ TO 1 ROK I 8 MIESIĘCY RÓŻNICY BYŁO I JEST NADAL :silly:
MAM NADZIEJĘ ,ŻE ZUZIA Z JASIEM TEŻ FAJNIE BĘDĄ SIĘ BAWIĆ JAK JAS ZACZNIE CHODZIĆ , BO JAK NARAZIE TO JAK OGON ZA NIĄ LATA W CHODZIKU :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97149 przez Martuska
Mój Mały też właśnie chodzi sobie w chodziku bo standardowo obudził się z płaczem i uspokoił się tylko w chodziku... Ja już nie wiem co mu jest może go coś boli ... Tak codziennie ma płaczliwe dni non stop że mi już ręce opadają :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97165 przez Batmanik
tesciowa nic nie wie i jak zwykle dowie sie ostatnia a juz napewno ja jej nie powiem heh jak urodzilam igorka to tez dowiedziala sie ostatnia nawet damian jej nie powiedzila tylko ja w poludnie dopiero napisalam sms...
nic wam wczesniej nie pisalam bo wiecie to puste jajo plodowe to byla dla mnie masakra dola mialam jak nic caly dzien spedzilam w lozku a jeszcze posluzylam sie informacjami od wujka internet to wiecie jak to jest...ogolnie czuje sie juz lepiej z poczatku mdlilo mnie ze szok ale witaminki zrobily swoje...
dajcie spokoj tu w rzadzie piekla sie ze jest malo dzieci ale jak planowac jak taka sytuacja jest finansowa i to przy jednym dziecku w dzisiejszych czasach to 1 dziecko to rarytas...
moze na zabki jest Mikolaj taki placzliwy moj tez mial taki etap ze ciagla plakal i marudzil i tylko na rekach masakra ale przemeczylam sie i jak narazie jest oki..
teraz to sam nie chce zostac chyba ze cichaczem wyjde i jest spokoj dopoki nie zauwazy sie mnie nie ma...
milego wieczorku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97172 przez Martuska
No okropny jest, nie moge nic w domu zrobić. Zaraz płacz, krzyk i wszystko w koło...;/ Już nie mam sił dziewczyny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97178 przez Martuska
Idę z nim jutro do lekarza może go coś boli czy coś no nie wiem :( Mamuśki macie może nk?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97256 przez Lola84
no Batmanik gratuluję i podziwiam że tak szybko się zdecydowalaś :) wiecie co zaczynam wierzyć w to że dziecko wyczuwa pewne sprawy :) otórz wyobraźcie sobie moje kochane że w zesżły poniedziałek mój osobisty pojechał do pracy i Nunek poszedł ładnie spać i wogóle i dzisiaj za jakieś dwie godziny wraca a moje dziecko dopiero poszło spać, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że przez cały tydzień chodził spać o 20 najpóźniej :) co do uczulenia to jakaś masakra jest idę z nim jutro do lekarza bo to coś nienormalnego sie z nim dzieje ma wysypane całe nóżki i rączki i jeszcze jak się bardzo zmęczy to na policzkach mu sie takie wielkie wypieki robią i strasznie GO to swędzi :( szkoda dzizecka normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97313 przez raczek10
witam NO MAM PROŚBĘ LASKI TRZYMAJCIE ŁAPKI ZA MOJĄ CÓRĘ :laugh: DZIŚ JEJ PIERWSZY WAŻNY EGZAMIN :)
jA ZAWSZE WIEDZIAŁAM ,ŻE NAWET TE MAŁE DZIECIACZKI KILKU TYGODNIOWE WYCZUWAJĄ STRES U RODZICÓW . Mój Jaś nie lubi jak ja jestem w rozjazdach i znikam mu z oczu co jakiś czas ,a jak wracam to tak się cieszy i piszczy ,że mam wyżuty sumienia ,że go nie wziełam ze sobą .

Batmaniku a co tam teściowa nie musi o wszystkim wiedzieć od razu :blink:
Lola84 może twój mały ma tą skaze białkową :unsure:
Martuska mamy nk :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97315 przez Batmanik
a dajesz malemu wapno???
moj wkoncu usnal bo juz od 6 wariuje mi a ja dalej w neglizu bo co mozna z nim zrobic jak go nie ineresuja ostatnio zabawki ani nic masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97319 przez Batmanik
igorek jak D wyjechal jak maly mial 2 tyg to bylo wtedy przegiecie tak sie tulil nie moglam go zostawic bo czul ze brakuje tatusia...
ona niech sie przyzwyczaja ze dowiaduje sie o wszystkim ostatnia
Raczek trzymamy lapki za core bedzie oki no i o Ciebie zebys ze stersu zawalu nie dostala :blink: -znajac zycie przezywasz bardziej niz corka :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97322 przez Batmanik
ja okupuje do 2 forum bo dolaczylam do listopadowek a gapa ze mnie zallozylam watek a dopiero popatrzylam ze juz jest zalozony ten watek;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97325 przez raczek10
Batmaniku masz rację siedzę i patrze na zegarek ,że za minutę się zacznie aja stresa na forum rozładowuję :huh:

A co tam Emme JUŻ DAWNO POŁĄCZYŁA WĄTKI :laugh: TYLKO TY NAS NIE ZOSTAW NA WRZEŚNIU :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97328 przez Batmanik
a w zyciu Was nie zostawie ja juz od 7 wisze i zagladam czy ktoras juz jest;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97341 przez raczek10
TO SUPER ŻE Z NAMI ZOSTAJESZ :woohoo: BO PRZECIERZ TO TY ZACZĘŁAŚ TEN WĄTEK :blink:
JA TO PRZEWAŻNIE ZAGLĄDAM TU JAK JUŻ WSZYSCY Z DOMU PÓJDĄ I MAM CZAS NA MAŁA CZARNA TO WTEDY SIADAM SOBIE I ZAGLĄDAM CO U WAS :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97343 przez Batmanik
moj urwis mi spac nie daje i 6-7 juz robi mi pobudke i nie ma spania bo jak go sadzam kolo siebie a sama chce jeszcze dolezec to on targa mnie za wlosy i ma zabawe wtedy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97378 przez Martuska
To bardzo bym prosiła o linki do nk;)
Trzymam kciuki za Małą na egzaminie! Moja siostrzenica od Krzyśka też dziś pisze i jestem ciekawa jak jej to pójdzie. Mam dziś dwójkę dzieci w domu mojego brata i Mikołajka. Hehe trochę rozrabia ten mój mały brat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl