BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 1 miesiąc temu #98196 przez Martuska
Marysiu ja widzę mam taką samą strategię jak Ty, ja puszczam krótką piłkę i w sumie jestem taka władcza a Krzysiek mi ustępuje.. Ale z teściową też miałam takie przeżycia jak Batmanik mówiła do mnie" no teraz będzie zabraniać dziecku ojca" ale krzysiek zawsze w takich sytuacjach zaczął na nią krzyczeć i mnie bronić więc było ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98602 przez Marysia27
Batmaniku, w jakim sensie" co on będzie robił"? bo jeśli chodzi o nudę, to zaraz znajdzie się coś do roboty- mycie, pranie, sprzątanie. A może postaw go przed faktem dokonanym, poszukaj czegoś, i oświadcz mu , że właśnie wybieracie się razem obejrzeć mieszkanie? element zaskoczenia nie da mu czasu na szukanie wymówek. Jeszcze raz dzięki Bogu że mam super teściową. A moje dziecko od wczoraj cały czas jęczy i płacze, mam tego powyżej dziurek w nosie, aż mnie nerwy biorą, bo jestem całymi dniami z nim sama, a jak M poprosiłam, żeby został z nim godzinkę, bo ja muszę posprzątać w łazience i ubikacji, to sobie przypomniał, że oto właśnie miał iść pobiegać, a żeby było bardziej wiarygodne, wziął ze sobą psa. Odwdzięczę się za to na pewno, tak nie może być, bo jeszcze chwila, moment, a dostanę pierdzielca z Bartkiem !!!! Godzina oddechu należy mi się jak psu micha i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98639 przez Martuska
Ja też mam tak Marysiu więc Cię doskonale rozumiem. Tyle, że mój Mały już dwa tygodnie ma taki okres:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98727 przez Batmanik
jej my caly dzien w rozjazdach to przeglad w aucie to zakupy to kupic i wymienic opony
a teraz mi strasznie nudno
on by na to nie poszedl nawet nie pojechal by ze mna
a skad ja to znam jak byl snieg to siedzial w domu a odkad jest cieplo to calymi dniami robi cos przed domem a ja z dzieckiem calymi dniami i jak gotuje mu zupke to biegam gora dol bo nie znosze tam dziecka a tez jest od paru dni marudny nie da sie z nim w domu wytrzymac nie chce sie bawic ciagle na rekkach i wierci sie ciagnie za wlosy szczypie ciagnie za lancuszek :angry: masakra ale za to zawsze D mamusi zniesie wieczorem :angry: przed kapaniem masakra ale moze w sobote poleci juz to wracam do rodzicow a tu siie nie pokaze dopoki D nie zjedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98909 przez Martuska
Ale tu cisza dziś jak makiem zasiał.... Byłam dziś u fryzjera, ścinał mnie pan i bardzo mi się podoba fryzurka. Jutro sobie zafarbuje i bedzie super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98969 przez raczek10
Nas brak czasu dopada i ciągle coś do załatwienia mam :angry: Wczoraj a byłam w szkole na wywiadówce u ASI a dzisiaj znowu do ppp muszę z nią jechać i tak co tydzień :S JUTRO DO DENTYSTY SKOŃCZYĆ ZĘBA LECZYĆ ASI I tak w kolko . Mój Jaś WCZORAJ POSZEDŁ SPAĆ O 18 i jeszcze śpi. w nocy 3 razy się budził na mleko :side: Za oknem pada i jest paskudnie :dry:
J a miałam trochę luzu jak mój był w domu a teraz już wrócił do pracy i siedzę sama w domu z dziećmi :) ja byłam u fryzjera ale przed świętami pojadę jeszcze raz :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98976 przez Batmanik
Witam!!!
moj w sobote wyjezdza wroci na swieta...
a ja do fryzjera nie ide zapuszczam wlosy jedynie zafarbuje sobie...
moj to w nocy wydoil 2 butelki picia po 300 ml i nad ranem musialam mu jeszcze pol dorobic...i budzil sie bardzo czesto...u nas dzis pochmurno i mam 2 dni szalu ten nagly wyjazd sprsaawil ze musze posprzatac na swieta juz i spakowac wszystkie rzeczy igorka i swoje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99032 przez Mika
Marysia wierz mi że nie ma czego zazdrościć, u nas te zęby wyszły w ciągu 2 tygodni i czwarty jest w drodze. Mały jest potwornie marudny i płaczliwy. przy górnym ząbku miał stan podgorączkowy i jak tylko weźmie coś do buzi i ugryzie to jest straszny ryk bo go boli.
Czekamy na tego czwartego i mam nadzieję że na jakiś czas będzie spokój.
Ja Wam zazdroszczę że Wasze Maluchy tak fajnie śpią w nocy. Mój ciągle się budzi co 2 godziny a ostatnio przy tym ząbkowaniu to nawet co godzinę.
Jeszcze nie wiem dlaczego co drugi dzień zawsze o 4 rano muszę go przebierać bo jest mokry. Zawsze z boku u góry, pieluszka nie jest jakoś strasznie mokra a ucieka mu to górą. Już sprawdzałam wszystko. siurek do dołu, pampers zawsze zapięty tak samo. nie wiem o co chodzi.
Co do fryzjera to mój mąż zafundował mi nową fryzurę i kolor na włosy przed pójściem do pracy, żeby lepiej mi się wracało. No i faktycznie trochę lepiej się czuję po tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99049 przez Martuska
A ja sobie zmieniłam fryzurkę żeby lepiej wyglądać przed potencjalnym pracodawcą ;)Wczoraj myślałam, że padnę dziewczyna myła mi głowę chyba z 10 min a robiła to tak jakby była lesbijką jakas aż mi było głupio tam siedzieć tak masowala;/ A fryzjer znów leciał mi na ty i ciągle bajer do mnie jakiś puszczał. Na koniec jeszcze miałam aferę w domu bo za późno wróciłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99060 przez rabarbar8210
cześć dziewczyny:)

Nie mam czasu na nadrobienie wszystkich wpisów, ale chciałyśmy z Zosią serdecznie pogratulować Tobie, Batmaniku:) Wspaniałe wieści! Podziwiam i trzymamy kciuki.:)

Melduję, że u nas ząbków wciąż brak. Zosia jest wspaniałym, roześmianym dzieckiem. Trochę marudzi i ślini się niemiłosiernie, ale da się wytrzymać. Po kąpaniu ( czyli koło 18.30-19.00) i mleczku sama zasypia w łóżeczku, o 2-3 budzi się na papanie i zasypia przy butli:) Ale do rana już śpi z nami. Rozgadała nam się panna. Bużka jej się nie zamyka:) Najlepiej wychodzi jej "baba" i "mem" oraz pochodne "nie":) Apetyt dopisuje, na razie nie ma sygnałów o alergiach więc jest dobrze. U mnie w pracy bardzo ok, choć tęsknię za Zosią strasznie ale mam zawsze wolne weekendy i nadrabiamy. Codziennie Zosia kilka godzin jest z nianią i oszalały na swoim punkcie z wzajemnością:) Zaczęliśmy też wspólnie z Zosią chodzić na basen. 30 minut w tygodniu. Wybrałam basen z ozonowana wodą w Rzeszowie, bo mieszkamy niedaleko. Radochy, pisku i śmiechu przy tym tyle...że naprawdę warto:)

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i ściskam Wasze pociechy:)

Pozdrawiamy:)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99071 przez Mika
o super, czyli mamy jedną dziewczynkę wśród naszych chłopaków !
ucałowania dla Zosi.
Co do basenu to ja też polecam, właśnie dzisiaj jedziemy po pracy, Jasio jest zachwycony, bardzo mu się podoba i uwielbia wodę.
Ja Cię rozumiem rabarbar z tym powrotem do pracy, u mnie to dopiero pierwszy tydzień ale też tęsknię bardzo. Właściwie to cały czas myślę co robi i czy nie płacze. Może z czasem to minie bo trudno jest tak pracować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99085 przez rabarbar8210
Mika, będzie dobrze. Ja poszłam do pracy jak mała skończyła 4 m-ce i przez pierwsze tygodnie miałam wrażenie, że się rozsypię na milion kawałków z tęsknoty i ze strachu. Teraz już tak nie mam. Tęsknię bardzo i gnam do domu jak wariatka ale wiem, że jest w dobrych rękach i nie dzieje jej się krzywda. Fakt, że początki były straszne:(

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99104 przez Batmanik
Zosia i rabarbar dziekujemy!!! i jakos dzisiaj myslalam o Was co tam u Was slychac:)
nasz tez nie przesypia nocy budzi sie roznie co godz co dwie i pije bo inaczej nie zasnie no i po wypiciu takiej ilosci wstaje zsikany masakrycznie...
dopiero mi usnal urwiss maly jest pare dni juz tak nie dobry- jak to przez zabki niech wychodza i bedzie z glowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99115 przez raczek10
Fajnie ,że do nas w końcu dziewczynka zawitała ,bo jak na razie to same chłopaki :blink:
Ja jakbym mogła w pracy więcej zarobić to pewnie tez bym wróciła ale na razie szukam coś dorywczego na popołudnia :) Moja kol . pracuje w pizzerii na popołudnia i jak to się mówi na czarno ,bo ona też jest na wychowawczym na swoja córę ale zawsze coś sobie dorobi . Ja myślałam o cukierni ,bo to w końcu mój zawód i muszę po świętach się rozejrzeć ,czy przypadkiem nie szukają kogoś na jakiś czas na zastępstwo ,czy na podmianę a mnie taka praca by odpowiadała na telefon :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #99117 przez Mika
kurcze myślałam że mój tylko tak się często budzi. Ja też na spaniu daję mu cyca bo on inaczej nie uśnie, musi się napić i spać, chociaż 3 łyki ale musi być pobudka. Nawet odbić go nie mogę bo marudzi że chce już spać. I tak cała noc dlatego później już go biorę do siebie do łóżka żeby się wyspać choć trochę. A Twój pije wodę czy mleko?

Ja też się pocieszam że jest w dobrych rękach bo zajmuje się nim moja mama i teściowa ale mimo wszystko mam takie poczucie jakbym go porzucała. Wiem że to śmiesznie brzmi ale muszę po prostu się przyzwyczaić do tej sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl