BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 1 miesiąc temu #97429 przez Marysia27
Ja nie posiadam nk, Facebook i inszych inszości, bo na nk od uczniów dostawałam dziesiątki wiadomości" a co będzie jutro na lekcji?! dałam sobie na luz. Martuska, mój mąż zarabia ok 2500 tys. ale przy kredycie mieszkaniowym , to żadne szaleństwo :dry: Dlatego ja potrzebuję pracy, żeby mieć kasę do głupiej stadniny pójść i wypożyczyć konia na 2 godzinki- ostatni raz jeździłam dwa lata temu w sierpniu- później ślub, ciąża, kłopoty z kręgosłupem, a teraz brak kasy. Batmaniku, od razu mnie sentyment dopadł, jak zobaczyłam twoje suwaczki, od razu moje mi się przypomniały :laugh: Raczku, 3mam kciuki za córę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97470 przez Martuska
O to nauczycielką jesteś;) A jakiego przedmiotu?? Mnie też dopadł sentyment chciałabym znów być w ciąży ale bez kasy to nawet nie ma szans:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97492 przez Batmanik
oj dziewczyny pozniej bedzie tak ze wy bedziecie zakladac suwaczki a mi lezka w oku bedzie sie krecic...wsztstko przed wami
a moj brzdacw chodziku do tylu zasuwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97583 przez Martuska
Kochane trzymajcie za mnie kciuki idę dziś na rozmowę w sprawie pracy do Cyfry Plus ;) Oby mi się udało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97698 przez Martuska
Dziewczyny jaki strach przezylam to masakra:( Do tej pory się trzęsę choć minęło 2 godziny. Pojechałam z małym i z moim bratem do miasta. Wyszłam z autobusu stanęłam na chodniku przy wózku i sprawdzam bilety, nagle patrzę a wózek leży na ziemi Mały przy moich nogach:(( Myślałam że umrę ze zdenerwowania tak się bałam żeby Małemu się nic nie stało:( A to przez mojego głupiego brata chwycił wózek za tył i wózek się przewrócił. Najgorsze jest to że stało się to tak szybko, że nawet nie mogłam zareagować ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97762 przez Batmanik
matko ja bym zawalu chyba dostala!!! :ohmy:
a jak tam rozmowa w sprawie pracy???
ja mam powazny problem masakra opisze Wam pozniej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97769 przez Martuska
Ja byłam w takim szoku , ze nie wiedzialam kto mi pomagal itd... Straszne to było;/ A mój brat stwierdził że myślał że tam nie ma dziecka i sobie wywrucil to. pozniej powiedzial ze chcialby zeby maly umarl i mialby to w dupie( wypowiedz 8-letniego dziecka)! Jak w jakiejs patologii. Rozpieszczony wstretny bahor, powiedzialam mamie ze nigdy juz sie nie zajme bratem. A z pracy maja sie odezwac do wieczora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97784 przez Martuska
A co to za problem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97791 przez Marysia27
Ależ ten Twój brat pomysłowy!!! przykro mi, że się przestraszyłaś, nigdy nie wiadomo, co może nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Ja jestem nauczycielem WOS, historii, przyrody. Z innej beczki, to ty masz tam sporo możliwości zahaczenia się gdziekolwiek, bo u nas to nędznie z ofertami pracy. Batmaniku, jak ja będę zakładać suwaczek, to ty może znów nas zawstydzisz i machniesz cichaczem kolejne maleństwo :silly: ? Raczek niczego nie wyklucza :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97794 przez Marysia27
Miało być, że Raczek też niczego nie wyklucza :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97795 przez Martuska
Większość to praca jako przedstawiciel handlowy albo np specjalista ds odszkodowan czyli chodzenie po szpitalach i namawianie ludzi na sadzenie sie o odszkodowanie czyli niebardzo fajne;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97800 przez Marysia27
Sama pewnie już wiesz, że jak brak kasy przyciśnie, to nawet praca, całkiem niefajna i wcześniej "pogardzana" staje się łakomym kąskiem, o ile są z tego pieniądze :dry: Mi się kiedyś wydawało, że nie po to się kształciłam, żeby pracować poza szkołą, a teraz? cokolwiek, prócz pracy fizycznej- bo mam trzaśnięty kręgosłup i po prostu nie daję rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97802 przez Martuska
Ja czasem myślę, że znaleźć jakąkolwiek pracę to jak wygrać na loterii. Bo przykładowo chętnych do pracy jest 20 no to zawsze znajdzie się ktoś lepszy od ciebie, albo bardziej ładniejszy bo dla szefa liczy sie jakos;/ Ja pomału już nie mam sił na tą całą walkę o pracę ;/ Bo niby jak mam się postarać o to żeby być lepsza od kogoś jak tego kogoś nie znam , to jak mam zabłysnąć??!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97803 przez Martuska
Moją koleżankę nie chcieli nawet do pracy fizycznej <hahaha> szkoda gadać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97806 przez Batmanik
a szkoda gadac ta chodzi i buntuje D... dzis bylam z siostra u ortopedy i wyjechalam wczesniej zeby u rodzicow zrobic igorkowi obiadek i wrocilam dosyc pozno no wyjechalam o 11 a wrocilam po 17 i juz ten sie nie odzywa jego matka payrzy jakbym kogos jej zabila- a zabic moge chyba tylko ja... masakra juz nie wiem jak zrobic i co zrobic zeby bylo inaczej a gdy igorka jeszcze na swiecie nie bylo to moglo mnie nie byc caly dzien i nawet ja to nnie interesowalo a teraz pieklo mam a nie zycia jedyny sposob wyprowadzka bo rozmowa z moim nie pomoze bo to tylko ping pong odbijanie paleczki- masakra czasami mysle ze zmarnowalam sobie zycie...
Martuska wiem cos o tym jak dzieci sie odzywaja mam siostre 11 lat i nie raz jak gada ze sie zabije albo zrobi mi na zlosc i popsuje tel to mam ochotwe strzelic jej w buzke :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl